Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 261

Tema: Četrnaestogodišnjakinja-izlazak s dečkom

  1. #101
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    enela, mislim da njemu nije bilo ništa u glavi, barem ništa suvislo.
    cvijeto, nemam pojma šta da ti još kažem.
    mislim da zapravo nemam ništa pametno reći na ovu temu, jer mi to ne predstavlja problem. možda mm-u to sve izlaženje, kina i dečki/cure postane problem kad mala naraste, ne znam, za sebe ne vjerujem da bi na to trzala. ionako će mi djeca napraviti sve šta im se sprdne, htjela ja to ili ne. mogu se samo truditi da im objasnim sve što im se treba objasniti.
    Posljednje uređivanje od marta : 07.10.2014. at 16:47

  2. #102

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ma, pišem zbrkano - ali kada se samo sjetim neprospavanih noći uz malu bebu i onog : malo dijete mala briga i ovog sad
    Jedan naš stari obiteljski prijatelj je svojedobno rekao: Mala djeca ne daju spavati, a velika živjeti

  3. #103
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    dobro je rekao - slušala sam ja sve to, ali bome, sada kada je došlo - a tek je početak, ne znam za sebe. odnosno, došlo mi je prebrzo i prenaglo

  4. #104
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ja nekako nemam taj strah, šta ja znam, pametno mi djeluje, naravno, koliko 13-godišnjak može biti pametan. a to nije sad nešto jako puno.
    al zato i ima ograničenja.

    šta mu se može desiti u kinu, na korzu, na nekoj fešti? mislim, uvijek se svašta može desiti, naravno, al smanjiš rizik na najmanju moguću mjeru. prvo i osnovno - kloni se bilo kakve agresije. budala uvijek ima prednost. bježi od budala.

    naročito sad dok još ne vozi. i ne vozi se u autima, osim roditeljskim. ili koristi gradski prijevoz.

    toga će me sigurno biti strah, al o tome ću razmišljati sutra :scarlet:

    mala je premala pa ne znam još za nju, al vjerujem da će biti kao kod beti, on će probiti led, a njoj će onda biti sve lakše.

  5. #105
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Osim toga, tko kaže da moraju položiti odmah s 18?

  6. #106
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    moj se već sprema na polaganje

    ne znam, od sveg što ga čeka u životu ljubavnih jada me najmanje strah...puno više droge, alkohola i sličnih gluposti. To ja neću preživjeti - kad prvi put dođe doma pijan! stvarno.

  7. #107
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    vi cija dijeca vec onako redovno izlaze, do kada imaju izlaz?
    Počeli smo od 9, tijekom školske godine dogurao nas je do 10. Ljeti je raspašoj - čak i generacija od D. ostaje do 10 u ulici. Za A. je bilo do 10:30, pa bi se javio da bi ostao u ulici do 11 pa bi ga nekad pustili. Sad izlazi uglavnom jednom tjedno, 10:30.

  8. #108
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    di izlazi do 10.30?

    moj uopce na taj nacin jos ne izlazi (ok, ako se zalomi kino nešto kasnije), po ljeti je doma dolazio do 9.30, rijetko do 10, sada zimi do 19.30, di bi bio vani nakon toga?

  9. #109
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    di izlazi do 10.30?

    moj uopce na taj nacin jos ne izlazi (ok, ako se zalomi kino nešto kasnije), po ljeti je doma dolazio do 9.30, rijetko do 10, sada zimi do 19.30, di bi bio vani nakon toga?
    Ovako i kod nas.
    Zapravo nigdje ni ne izlazi osim po kvartu s frendicama i psom i to do mraka, ne dulje.
    U kino i dalje ide na matineje i filmove za djecu, s prijateljicama, ne dečkima, a do tamo ih mi vozimo.
    Zadnje su gledale Nindže kornjače prije tri tjedna.
    Isto se igra sa Schleich figuricama koje obožava i ima ih gomilu.
    Ne šminka se i ne pokazuje interes kao ni za dečke.
    Baš je još uvijek pravo dijete i to mi je drago jer kakvo pobogu ljubakanje s 14 godina?

  10. #110
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    di izlazi do 10.30?

    moj uopce na taj nacin jos ne izlazi (ok, ako se zalomi kino nešto kasnije), po ljeti je doma dolazio do 9.30, rijetko do 10, sada zimi do 19.30, di bi bio vani nakon toga?
    U Jokera (omanji šoping centar, na deset minuta od kuće). Bude cijelo društvo, iz škole (bivše), s treninga, pa neke cure iz jednog plesnog kluba. Znali bi otić do plesnog kluba pa do Jokera, pa eventualno ostane s prijateljem tu pred kućom.
    Taj izlazak u šoping cetar mi je bio koma, mi smo u centru, imaju grad pred nosom, ali šta ćeš, tamo im je toplo i ne pada kiša i čito ima društva. Ljeti bi ipak i do grada otišli.

  11. #111
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mallrats!

  12. #112
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    kod nas je ljetos bio raspasoj, ali tih par tjedana ne racunam.
    zasada je to kino s prijateljicama, ili se ponekad poslije skole promuvaju malo po gradu, pa onda odu kod jedne od njih i ponekad i prespavaju...
    pitam do koliko je izlaz, jer ni sama nisam pametna, kako cemo to regulirati kada pocne izlaziti.

  13. #113
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    U Jokera (omanji šoping centar, na deset minuta od kuće). Bude cijelo društvo, iz škole (bivše), s treninga, pa neke cure iz jednog plesnog kluba. Znali bi otić do plesnog kluba pa do Jokera, pa eventualno ostane s prijateljem tu pred kućom.
    Taj izlazak u šoping cetar mi je bio koma, mi smo u centru, imaju grad pred nosom, ali šta ćeš, tamo im je toplo i ne pada kiša i čito ima društva. Ljeti bi ipak i do grada otišli.
    mome je malo dalje arena, ali nisu uopće razvili tu naviku...oni se do mraka muvaju po školskom igralištu, igraju nogomet....djeca, djeca

  14. #114
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Mallrats!
    Čak i moje vlastito dijete, zamisli! :D

  15. #115
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    enela, mislim da njemu nije bilo ništa u glavi, barem ništa suvislo.
    cvijeto, nemam pojma šta da ti još kažem.
    mislim da zapravo nemam ništa pametno reći na ovu temu, jer mi to ne predstavlja problem. možda mm-u to sve izlaženje, kina i dečki/cure postane problem kad mala naraste, ne znam, za sebe ne vjerujem da bi na to trzala. ionako će mi djeca napraviti sve šta im se sprdne, htjela ja to ili ne. mogu se samo truditi da im objasnim sve što im se treba objasniti.
    Debeli, deeeebeli potpis pod boldano. Iz vlastitog životnog iskustva iz mladosti.

    Moji roditelji ni dan danas ne znaju neke stvari koje su mi padale na pamet. A ne kanim ih ispričati ni djeci, iz dva razloga - da im tako nešto ne padne na pamet, a i da nemaju oružje koje bi mogli okrenuti protiv mene, u smislu "a ti si mogla spavati u Cardiffu na kolodvoru u vreći..." Ali dosta - ovo je maksimum koji želim iznijeti. Nije mi se ništa loše dogodilo dok sam se skitala, ali doživjela sam ružne stvari u vlastitom domu od obiteljskih "prijatelja", tako da stvarno pretjeranim strahovima nema mjesta. Možemo samo ovako - truditi se na vrijeme objasniti svoje stavove i nadati se najboljem.

  16. #116
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    potpis tanči

  17. #117

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    I ja razmišljam kao Tanči..ma kakvo ljubakanje s 14 godina

  18. #118
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    A šta se tu ima potpisivat? Netko je s četrnaest dijete, netko je cura/momak. Potpisi ne mijenjaju ništa na stvari. Ni roditeljska spremnost na promjene također :D

  19. #119
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    bome kad se sjetim svoje generacije, nekako nas je više spadalo u ovu cure/momci kategoriju

  20. #120
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    bome kad se sjetim svoje generacije, nekako nas je više spadalo u ovu cure/momci kategoriju
    x
    a nisu to bila sad neka ljubakanja bog zna kakva.
    poneki sentiš na ponekom rođendanu ili školskom plesu ili u disku na ekskurziji u osmom razredu, pa poljubac neki na pol :D, pa kino i vatanje za ruku /aaajmeee za ruku me drži/ i tako. bar u mom slučaju. i prave pravcate ljubavi

  21. #121
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Pokušavam bit blaga

  22. #122

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Vala baš. Sestra od mm ima 13 godina, već je počela nositi topiće, izbijaju prištići... Sigurna sam da joj konjići nisu na pameti.

  23. #123
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    A ja cu potpisati cvijetu
    Nije to bilo bogznasto, ali nisam se igrala s konjicima for sure

  24. #124
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Ja sam sa 14 izlazila s prijateljima do 22 ako smo u kvartu. I nisu dečki bili s nama..samo cure,kakvo crno ljubakanje. No no no.

    To je bila priča za starce. Ona prava priča je da smo se ljubakali već s trinaest,neki i s 12 al ja sam bila prava good girl jer se nisam ljubakala sa svima već samo sa jednim dečkom i baš smo bili prezaljubljeni i presramežljivi da se ljubakamo stalno...za razliku od drugih. Za mene je bilo presudno to šta su roditelji govorili pazi,pazi,pazi pa se valjda šta i primilo...pa san pazila

  25. #125
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Sasvim sigurno sam se s 14 ljubakala i jako željela ljubakanje. I možda malo više od toga, ali baš malo. Seks, isto tako sigurno, nisam uopće željela.

  26. #126
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam se I igrala I spadala u kategoriju cure i momci.
    Točno se sjećam scene, a moji roditelji su je obožavali prepričavati, kako se na moru dogovaram na prste sa jednim dečkom kad ćemo se naći, ja u svom dvorištu a on na cesti, a meni prsti blatnjavi od kolača koje sam upravo mijesila.

  27. #127
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mi smo se sa 14 opako ljubakali
    i, da prostite, šlatali naveliko
    a bilo je i slučajeva "punoga pansiona"

    još sam ja starija generacija

  28. #128
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Bilo je i kod nas, i to sa trudnoćom kao posljedicom.
    Iz današnje pozicije stvarno mogu reći da su to bile cure koje su tražile ljubav i pažnju - jer ju nisu imale doma.

  29. #129
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    a bilo je i slučajeva "punoga pansiona"

    Joj, ovaj termin jos nisam cula
    Bilo je i kod nas svakakvih kategorija: jedna se igrala s barbikama, druga izlazila zaozbiljno, treca nije izlazila, strasno patila kaj ne izlazi i patila za, barem, polupansionom.

  30. #130
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Iz današnje pozicije stvarno mogu reći da su to bile cure koje su tražile ljubav i pažnju - jer ju nisu imale doma.

    Vidis, kod nas to nije bilo pravilo.

  31. #131
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Bilo je i kod nas, i to sa trudnoćom kao posljedicom.
    Iz današnje pozicije stvarno mogu reći da su to bile cure koje su tražile ljubav i pažnju - jer ju nisu imale doma.
    da...
    ne sjećam se da je bilo trudnoća
    možda ne znam jer nisam s tim curama bila bliska
    ali, kasnije sam shvatila da su to bile pomalo nestabilne obitelji i djevojke jako željne ljubavi

  32. #132
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ma bilo je toga i u mojem okruženju.
    I trudnoće i droge i starijih dečki, seksa...svega.
    Neću nikad zaboravit u drugom srednje kad mi je tada najbolja frendica zakuhala kašu i to kakvu; bile smo skupa na klizanju na Šalati u subotu navečer.
    Ona se tamo skompala s neki hokejašem koji je bio kao redar na klizalištu i nestala s njim.
    Ja sam otišla sama doma, šta ću drugo?
    U ponedjeljak u školi ona meni prepričava šta su radili na klupici u parku.
    oralni seks
    Ja u šoku jer ne znam kaj je to, ali slutim, a ona kad je skužila naslađuje se i još mi potanko prepričava detalje akcije.
    Da i još mi je rekla kako je proteklo ljeto izgubila nevinost s tamo nekim usput kad je bila kod bake i dede u Zagorju na ferijama.
    Par dana kasnije piše ona meni na poleđini teke iz fizike opet neke jucy detalje, ali nije taj papir istrgnula i bacila.
    Malo iza toga je to njen otac pročitao kad joj je pregledavao bilježnice i ona da se izvuće kaže tati da sam to ja pisala.
    I njen otac s tim dođe k mojim roditeljima.
    Moj tata pogleda i kaže mu: ako vi ne znate rukopis svoje kćeri, ja svoje znam i ovo moja kći nije pisala.
    I? Kaj reći na to?
    Dječji nestašluk ili nešto gore?
    Ja priznam da nisam bila pripremljena na život i da sam jako bila naivna, ali svejedno sam se čuvala potencijalno loših stvari.
    Pod tim ne mislim da je seks loš, već da je seks sa neznancem bez zaštite loš.
    I tako učim svoju kći.
    Sve ona zna i za kontracepciju i za hpv i za drogu, ovakvu i onakvu koju ti mogu podmetnuti u sok i trgovinu bijelim robljem...
    Ali se ona i dalje radije igra s konjićima i neka, ništa neće propustiti.



  33. #133
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    a jaka ti najbolja frendica

  34. #134
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    a jaka ti najbolja frendica
    Je, ali ne bi nikad rekla.
    Iz fine familije.
    Starci ok, baka i deda super, brat, pes... ona dobar đak...
    zgodna, draga, voljena od sviju, ali eto voljela je fatanje po parkićima

  35. #135
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ma nek se ona fatala
    nego da je išla prepričavati detalje s namjerom da ti "vadi mast"... e taj dio mi je onak

  36. #136
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Htjela se valjda pohvalit.
    Nije ona jedina.
    Slično sam doživjela kad sam poslije aerobika otišla sa suvježbačicama na kavu.
    Nas sedam baba za stolom.
    Raspon godina od 35-45.
    Ja sam tada imala 39.
    I krene priča, šta je koja noćas s mužem radila.
    U detalje.
    Kao u Sex and the city.
    Ma mislim..
    I naravno da sam ispla čudna i konzerva i ismijavali su me i nagovarali da i ja pričam i zezali da nemam kaj pričati jer mi je muž star itd
    Ne znam, ali meni je to bezveze.
    Ali očito neki ljudi imaju potrebu da javno pričaju detalje iz svog seksualnog života.

  37. #137
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Prijateljica ti je patila od "poremećaja savršenosti"

    valjda je htjela bit malo buntovna

  38. #138
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Prepričavanje je bio česti teen-sport (kao i preuveličavanje), a bilo je i cura koje su se lijepo posluživale najboljim prijateljicama da im na jednu večer zabave trenutnog dečka dok one isprobavaju bi li im novi bolje pasao. Kasnije je to evoluiralo do pozivanja u vikendicu u kojoj bi se naglo nacrtao njen dečko sa svojim frendom. Naivna najfrendica je trebala poslužila kao paravan (da starci misle da ide s njom), a drugom dečku bi, s druge strane, bila bi obećana blind-date "zabava".
    :traume-iz-djetinjstva:

  39. #139
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Uh, uh, ovo je još puno gore.

  40. #140
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Prepričavanje je bio česti teen-sport (kao i preuveličavanje), a bilo je i cura koje su se lijepo posluživale najboljim prijateljicama da im na jednu večer zabave trenutnog dečka dok one isprobavaju bi li im novi bolje pasao. Kasnije je to evoluiralo do pozivanja u vikendicu u kojoj bi se naglo nacrtao njen dečko sa svojim frendom. Naivna najfrendica je trebala poslužila kao paravan (da starci misle da ide s njom), a drugom dečku bi, s druge strane, bila bi obećana blind-date "zabava".
    :traume-iz-djetinjstva:
    ja sam mislila da toga ima samo u američkim filmovima o zločestim cheerleadersicama

  41. #141
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Prepričavanje je bio česti teen-sport (kao i preuveličavanje), a bilo je i cura koje su se lijepo posluživale najboljim prijateljicama da im na jednu večer zabave trenutnog dečka dok one isprobavaju bi li im novi bolje pasao. Kasnije je to evoluiralo do pozivanja u vikendicu u kojoj bi se naglo nacrtao njen dečko sa svojim frendom. Naivna najfrendica je trebala poslužila kao paravan (da starci misle da ide s njom), a drugom dečku bi, s druge strane, bila bi obećana blind-date "zabava".
    :traume-iz-djetinjstva:
    Eh, toga je bilo i u "moje vrijeme" u određenim grupicama cura. To je bila druga galaksija. Bilo je propisano što se oblači, o čemu se razgovara, koga se ogovara i uzima na zub - ma sve isto ko i danas... ufff...

    Nisam bila među njima, ja sam bila "dečkica" tj. bolje sam se snalazila u društvu s dečkima, nego s ovakvim curama. Još od vrtića valjda... Na kraju mi je ispao cijeli život obojen u tim tonovima (u firmi nas je manje od 10% žena, he he he) i nisam nezadovoljna. Nikad nisam stekla vještine snalaženja u ovakvom ženskom društvu. S druge strane - ta ekipa vjeruje i dan danas da su muško-ženska PRIJATELJSTVA nemoguća, ali mi ostali ipak znamo bolje!

  42. #142
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    o kojem uzrastu se tu govori?!

  43. #143
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    U mom slučaju riječ je o kraju osnovne škole.

    Još i danas se sjećam onih leksikona koji su kružili i u koje su se upisivale stvarne situacije, ali i brojne izmišljene... Ufff.... Još i dan danas mi je zlo.

  44. #144
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ajme, ja se ne sjećam ničega malignije od: što misliš o ovome ii onome, koji ti je najdraži glumac/glumica/pjevač...
    koje jelo voliš...

    tu prestaju leksikonska sjećanja

    i stvarno se ne sjećam nikakvih "ružnih" priča

  45. #145
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ne sjećaš se onih "Zakona mladih"?

    Upute da se na prvom spoju ne smije dalje od koljena, a na trećem su već dozvoljeni intiVni odnosi? Ja sam tada išla u sedmi razred. Možeš si misliti - klinke razmjenjuju takve stvari, a sigurno pojma nemaju baš o ničemu. Čak sam ja (godinu dana mlađa od generacije i puno nezrelija) znala puuuno više teorije, ali tu je sve završavalo.

    Meni je domet bio poskrivećki čitati Robbinsove Avanturiste (što isto nije primjerena literatura za 14-godišnjake, ali ja sam uvijek bila knjiški tip i teoretičar). Išla sam doduše u kino s dečkima s kojima sam se družila cijeli život, ali oni me nisu sablažnjavali, za razliku od nekih ženskih individua. Tja, to su danas gospođe s unucima.

  46. #146
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    fakat, Zakon mladih
    ajme, kako se sjećaš?!
    da, da...

  47. #147
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    fakat, Zakon mladih
    ajme, kako se sjećaš?!
    da, da...
    Nisam stara, ali DUUUUGO pamtim.

    A sad ozbiljno - memorija je po svoj prilici selektivna stvar. Dok sam imala klince u prvom i drugom razredu, prisjećala sam se sebe u toj dobi. Sad, bome, prisjetim se ovoga što mi je aktualno za usporedbu.

  48. #148
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ja prvi put čujem za zakon mladih.
    a valjda su me i zaobišle sve te stvari o kojima vi pričate.
    nikad nisam čula ni ovo od čokolade, a ni ovo od peterlin.
    u osnovnoj se ama baš nitko nije seksao.
    a ni u srednjoj nije bilo oko mene tih zločestih ženskih grupa.
    ajd, imali smo propisano što se oblači - stare JNA potkošulje

  49. #149
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ma ne vjerujem ni ja da se ova moja ekipa seksala u osnovnoj školi - samo su se pripremali za to. Neki (manjina) su maturalac iskoristili za to. Većina je ipak čekala onaj drugi maturalac, početkom zadnjeg razreda srednje škole. A tako je i primjereno.

    Ja sam iz malog grada, tamo su u školu išle i cure sa sela gdje nije bilo neobično da se udaju sa 16 godina, ali to je u moje vrijeme falabogu već bila iznimka.

  50. #150
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    naša jedna iz razreda je rodila u 1. srednje
    i to mi je bilo strašno
    ali, ona i muž su još zajedno
    i imaju sina od 30 godina
    a moj sin ima 6

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •