Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Preporuka za ginekologa na Sv. Duhu/Vinogradskoj

  1. #1
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno Preporuka za ginekologa na Sv. Duhu/Vinogradskoj

    Drage moje,
    Nakon poroda mi je u rodilistu na uzv pronadjena cista koja ima tendenciju pretvaranja u tumor. Moja soc. ginekologica je nikada nije primjetila iako je ona vec duze vrijeme prisutna. Svako malo vadim iz krvi tumor markere i nalazi su do sada bili ok. Moja nova soc. ginekologica (radi loseg iskustva sam promjenila) nije sigurna dal da cistu (a mozda ce uz nju trebati i jajnik ici van) vadimo sada ili da jos malo cekamo obzirom na moju dob (rane 30-te). Zbog toga me salje na uzv s color doplerom u bolnicu da cuje jos jedno misljenje. Obzirom da mi je stvarno jako vazno da taj uzv napravi netko strucan molila bih vas preporuku i rado bi cula vasa iskustva.
    Kako sam rodila na Sv. Duhu, taj uzv poslije poroda mi je radila dr. Ivana Erceg Ivkosic i na mene je ostavila dobar dojam. Ima li netko od vas mozda iskustva s tom doktoricom?
    I jos jedno pitanje, kod narudzbe na uzv, mogu li ja traziti kod kojeg doktora zelim?
    Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    možeš tražiti koga želiš. Ja kad idem na uzv na Sv.Duh, pitaju me kod koga želim ići.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •