Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: preporuka za mob tarifu za školarca

  1. #1
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno preporuka za mob tarifu za školarca

    dakle, nemamo kućni tel, imamo školarku koja ima mob za sad za igranje i komunikaciju putem vibera (ne nosi ga nikuda sa sobom)..htjela bi neku tarifu koja bi bila vezana za moj račun, dakle da ima uvijek aktivnu karticu, kad treba zvati da može (što je jako rijetko i nije mi nikako isplativo vezati ju za bon koji moram nadoplaćivati svakih ne znam koliko niti mjesečnu tarifu samo za nju), dakle da glavninu trošim ja ..postoji li nešto?imaju li vaši klinci mobitele i na kakvim su tarifama, bonovima, mrežama? Napominjem da mi je operater nebitan jer manje više sad svi imaju povoljne razgovore u određeni tarifama.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    dakle, nemamo kućni tel, imamo školarku koja ima mob za sad za igranje i komunikaciju putem vibera (ne nosi ga nikuda sa sobom)..htjela bi neku tarifu koja bi bila vezana za moj račun, dakle da ima uvijek aktivnu karticu, kad treba zvati da može (što je jako rijetko i nije mi nikako isplativo vezati ju za bon koji moram nadoplaćivati svakih ne znam koliko niti mjesečnu tarifu samo za nju), dakle da glavninu trošim ja ..postoji li nešto?imaju li vaši klinci mobitele i na kakvim su tarifama, bonovima, mrežama? Napominjem da mi je operater nebitan jer manje više sad svi imaju povoljne razgovore u određeni tarifama.
    Nemam odgovor na najbitnije (boldano) jer su mi djeca već veća.

    A za informaciju - imaju tarifu Zakon Mini - ovu: http://www.vipnet.hr/zakon-tarife

    30 kn mjesečno, njima je dosta.

    Ja imam ovu drugu za 50 kn, ali to mi je previše, pa se spremam i ja na ovu njihovu.

    Tebi bi vjerojatno bolje odgovarala neka obiteljska kombinacija.

  3. #3
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    pogledaj odnos simpe i bonbona (možeš na bonbon nadoplaćivati s t-coma)

    moja je inače na tele2, svaka 3 mjeseca uplatim joj 50kn.

  4. #4
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ma imala je ovo ljeto kad je bila kod bake na praznicima simpu karticu s 20 kn nije ni to potrošila, pa sam ja potrošila kad se vratila i nadoplatila joj još 20 da ima, to je propalo jer je istekla valjanost kartice. Dakle, nije potrošać, nema potreba da je na nekoj pretplati pa makar i tih 35 kn, bonivi jako kratko imaju valjanost i to joj istekne..Ja trošim cca 100 - 150 kn mjesečno, e sad kad bi ju mogla nekako uvezati sa sobom bilo bi odlično , samo kako?

  5. #5
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    bon od 50 kn vrijedi, mislim, 3 mjeseca

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Da.

    A kad uplatiš, vrati se sve ono što prije nisi potrošio.

    Ne bih ja to ni znala da nisam naučila uz djecu.

  7. #7
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam odgovor na najbitnije (boldano) jer su mi djeca već veća.

    A za informaciju - imaju tarifu Zakon Mini - ovu: http://www.vipnet.hr/zakon-tarife

    30 kn mjesečno, njima je dosta.

    Ja imam ovu drugu za 50 kn, ali to mi je previše, pa se spremam i ja na ovu njihovu.

    Tebi bi vjerojatno bolje odgovarala neka obiteljska kombinacija.

    I tu imaju foru s uspostavom poziva. A toga se nabere. Samo tri poziva dnevno ti je vec 25 kn.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    61

    Početno

    Bonbon na bonove. Sto ne potrosi mozes prebaciti sebi ili nekom drugom sto ima bonbon racun

  9. #9
    Nataša T. avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    86

    Početno

    Moj sin ima mobitel iz istog razloga. Nama je jako povoljna revolucija na bonove http://www.tele2.hr/privatni-korisni...ja/t24/#select, nema naknade za uspostavu poziva, cijena poziva 1lp/sekundi. Mislim da je potrebno svakih 3 mjeseca platiti 30 kuna (ili 50), ali nema veze, jer sve što ne potroši prebaci meni (isto imam Tele2 - ali smart tarifa). To se radi opcijom sponsor http://www.tele2.hr/privatni-korisni...ms-sponzor/v4/, meni je to super stvar, stalno mu "kradem" novčiće .

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Koji su sad najbolji u omjeru cijene i kvalitete na bonove ?

  11. #11
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Ima li što novog

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •