Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 54 od 54

Tema: Lupkanje u trbuhu

  1. #51
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Meni je Heferol dosta brzo popravio zeljezo. Feritin mi je bio nisko prije terapije. No, navodno Heferol bas i ne sjedne svima najbolje... Ja sam ga u toj fazi pila svaki drugi dan kroz naredna 2-3 mjeseca. Sad u trudnoci, pred sam kraj, opet mi je dalo Heferol, no pijem 1 dnevno. Nezeljnih nuspojava nije bilo, nadam se da ce tako i ostati.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima, ja sam dugo dugo anemicna. Nema doktora kod kojeg nisam bila i napokon mi je hematolog uzeo siru sliku u obzir i izvadio pokazatelje za gluten. Vrijednosti su bile abnormalne. I evo me sad na bezglutenskoj prehrani, kenduralu i cini se za sada sve ok. Tu sam jedino zbog cudnog kuckanja stomaka
    Samo sam htjela napisati curama koje se bore sa anemijom kako bi trebale izvaditi iz krvi intoleranciju na gluten!

  3. #53
    Omerta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    48

    Početno

    Dižem temu samo da napišem jer vidim da nijednoj to nije palo napamet.. Lupkanje u trbuhu malo iznad pupka vam može biti trbušna aorta pa se osjeti kao otkucaji srca. Meni koja sam baš ful mršava se to vidi pogotovo ako legnem ravno na leđa i kod izdaha, točno se može napipat. Sasvim normalno.

    Poslano sa mog ELS-NX9 koristeći Tapatalk

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, rodila sam prije skoro 3 mjeseca i danas sam osjetila neko lupkanje ali ne iznad pupka vec ljevo ispod. Od poroda sam ostala deblja i ne mogu bas reci da sam mrsava pa da lako mogu osjetit tako nesto. Lupkanje je kao ono kad se prvi put beba osjeti kako se mice skroz sitno... ima li neko slicna iskustva i koji je bio razlog?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •