Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Mršavost i trudnoća

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    110

    Početno Mršavost i trudnoća

    Drage cure, da li je nekoj doktor rekao da je mogući uzrok neplodnosti mršavost? Muž i ja smo zdravi po nalazima, a prva beba IVF. Krenuli bi na drugu, prirodno nadam se, ali
    me brine moja užasna mršavost..koliko god jela, ništa ne ostaje!!!

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Kolika ti je visina i tezina?
    u teoriji nedostatak tjelesne masnoce u moze biti uzrok losem hormonalnom statusu i tezem zacecu.
    Posljednje uređivanje od sirius : 26.10.2014. at 11:10

  3. #3
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Jesi li provjerila stitnjacu? Ako je sa njom sve u redu, a ti normalno jedes i dalje si mrsava, moguce da je to samo tvoja gradja. Mislim da u tom slucaju ne bi trebao biti problem ostati trudna.

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    102

    Početno

    Ako su svi nalazi ok i ako je uzrok te mrsavosti tvoj nacin zivota, grada, genetika... onda to ne bi trebalo imati veze. Ja sam izrazito mrsava i jos sam u mucninama na pocetku trudnoce gubila po 4-5 kg i nisam imala nikakvih problema ni sa zacecem ni sa trudnocama.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    I ja sam mrsava, ali su svi nalazi uredni, ostala T iz IVF-a, ali to nema veze samnom vec losim sgramom.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    110

    Početno

    175cm i 59kg..možda djeluje taman ali sam kost i koža...

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Kolika ti je visina i tezina?
    u teoriji nedostatak tjelesne masnoce u moze biti uzrok losem hormonalnom statusu i tezem zacecu.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    110

    Početno

    aktivirala se u 17tj. trudnoće..TSH se popeo malo visoko, pa sam dobila euthyrox iako je sada ok pijem ga i dalje godinu dana nakon poroda...jedem normalno, možda bi mogla mrvicu više (ubacit još međuobroke) ali ne stignem..uf...frustrira me..

    Citiraj Yummy_mummy prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi li provjerila stitnjacu? Ako je sa njom sve u redu, a ti normalno jedes i dalje si mrsava, moguce da je to samo tvoja gradja. Mislim da u tom slucaju ne bi trebao biti problem ostati trudna.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    110

    Početno

    Muž i ja smo ok prema nalazima kako sam i napisala i sad me muči da li je moja mršavost uzrok..hm..počela sam i sa shakeovima 100% ugljikohidrati..vježbati ne smijem jer mi je ostala krasna dijastaza i pupčana kila, tako da smijem lagano za dijastazu vježbati, a to je gotovo ništa..

    Citiraj vatra86 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam mrsava, ali su svi nalazi uredni, ostala T iz IVF-a, ali to nema veze samnom vec losim sgramom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •