Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Neplodnost - priča sa sretnim završetkom - na RTL-u 29.10. u 18 sati

  1. #1
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno Neplodnost - priča sa sretnim završetkom - na RTL-u 29.10. u 18 sati

    Večeras će na RTL-u u emisiji SVE U ŠEST biti emitiran prilog kratki prilog jedne od nas, žene koja se s mužem borila s neplodnošću - sa sretnim završetkom., Kristina i NM su dobili blizance, pa gledajte...

    http://www.rtl.hr/televizija/programi/info-i-magazini/10998/sve-u-sest/
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 29.10.2014. at 16:00

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Evo na svu srecu pa je neko uspio rec na glas sta kod nas u drzavi ne valja. Nadam se da ce biti vise takvih prica

  3. #3
    Ajvi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    270

    Početno

    Hm, jesam li ja tu nešto krivo čula/shvatila ili sam prespavala neki breakthrough u našoj mpo praksi - brojke su na našoj strani jer je uspješnost 40%?!

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Takav je bio komentar a u konacnici oni neznaju postotak jer se niko time ne bavi.

  5. #5
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Od lijepe priče, šteta da je novinarka u par navrata spomenula umjetnu oplodnju, a sam se prvi put ispravila. Dobijem ospice kad to čujem!
    Inače, Kristina, jako lijepa priča, a klicu su ti, kao i uvijek, prepremedeni

  6. #6
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Aaaa. nisam gledala... bila na radionici.
    Ima neki link?

  7. #7
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Ajme sad se opet čitam i sama sebe ne kužim ja i moja brzopletost
    ispravak:
    Od lijepe priče novinari zeznu stvar. Šteta da je novinarka u par navrata spomenula umjetnu oplodnju, a samo se prvi put ispravila. Dobijem ospice kad to čujem!
    Inače, Kristina, jako lijepa priča, a klinci su ti, kao i uvijek, prepremedeni

    Mojca, u prvom postu imaš Preskoči priče o crnom kruhu, i još par tema i stići ćeš do MPO teme
    Posljednje uređivanje od Snekica : 30.10.2014. at 14:23

  8. #8
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Dobar prilog, ali .....
    Pustimo na stranu što mi se želudac okrenuo kad sam vidjela onu dvojicu.... Zašto je moralo u zadnjoj rečenici opet bit naglašeno "umjetno"

    Kristina super si bila, a G&L

  9. #9
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    http://www.rtl.hr/video/vijesti/5747...nom-oplodnjom/

    šteta, lijepa priča, prekrasna mama i još ljepša djeca a oni pak non - stop o umjetnoj i prirodnoj, potpis na Cranky, ni ja ne znam čemu ovo prenaglašavanje..!?

    Čudnovato - ne smeta meni moj virtualni frend Šimunić, suncokret i on pa sad ipak drugačiji tonovi nego 2009. pa sad priča o izbjegavanju višeplodnih trudnoća pa čak i o prijenosu ¨samo jednog zametka, o pravu roditelja ili Hrvata i Hrvatice da imaju dijete -nego meni smeta apsolutno što miješaju kruške i jabuke pa tako novinarka veli "zakon o zamrzavanju jajnih stanica" da se sada smije zamrznuti maksimalno 12 jajnih stanica, ma stvarno? da nije zamijenila jajne stanice i embrije/zametke.....

    Miletića neću niti komentirati, nije vrijedno!

    POzdravlja vas i lijepa Kristina iz priloga koja je također nažalost nezadovoljna prilogom, puno toga je rekla a oni prikazali samo ovo što se vidi.

    I HVALA KRISTINA što se unatoč tome što ste uspjeli dobiti dva ovakva prekrasna sina ti i dalje izlažeš i progovaraš u ime svih nas ostalih!

  10. #10
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    I čemu one scene iz operacijske sale s hrpom osoblja u ovoj priči?

  11. #11
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Zaista lijepa priča. Da ih je bar više takvih. I čestitke ponosnoj mami. Ali prilog je odrađen očajno. Šimunić drobi o zamrzavanju jajnih stanica u istom kontekstu kao da se zamrzavaju embriji a onaj panj Miletić je i dalje embrij. Čitam ovaj forum već jako dugo i još nisam našla na niti jednu ženu koja je dobila 12 smrzlića. Toliko o tome.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •