Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: kalupi za muffine

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno kalupi za muffine

    Molim vas za pomoć. Nisam nikad radila muffine no sad bih baš željela pa namjeravam kupiti kalupe... da li su bolji metalni ili silikonski? treba li i u silikonske stavljati papirnate košarice? Koji se lakše peru, imam perilicu suđa? da li metalni pohrđave u perilici? Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    Ja sam kupila metalnu tepsiju za muffine kad sam se tek bila zagrijala za njih. Pa bi mi ih ispalo malo. ili bi mi bilo viska smjese. Pa sam odustala od toga i sad na ravnu tepsiju poslazem papirnatih kosarica koliko mi stane i punim direktno u njih, bez kalupa. I super mi ispadnu. Kalup vise ni ne koristim, cak mislim da sam ga nekome i dala...

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj a_je_to prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam kupila metalnu tepsiju za muffine kad sam se tek bila zagrijala za njih. Pa bi mi ih ispalo malo. ili bi mi bilo viska smjese. Pa sam odustala od toga i sad na ravnu tepsiju poslazem papirnatih kosarica koliko mi stane i punim direktno u njih, bez kalupa. I super mi ispadnu. Kalup vise ni ne koristim, cak mislim da sam ga nekome i dala...
    Isto.

    Bez kalupa, samo s košaricama (duplim).

    Kalup metalni inače se uredno pere u suđerici (imam za kuglof). Silikonski nemam pa ne mogu reći da li valja.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    ja imam kalup od 12 muffina, u njih stavim papirnate kosarice i tako ih pecem

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    A ako recimo uzmem silikonski, zar mi uopće trebaju košarice? da li se lijepi smjesa jako u silikonskom?

  6. #6
    Mia and me avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    236

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa Vidi poruku
    A ako recimo uzmem silikonski, zar mi uopće trebaju košarice? da li se lijepi smjesa jako u silikonskom?
    ja imam silikonske, one pojedinačne i ne stavljam papirnate u njih.

  7. #7
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Imam i silikonski i metalni - silikonski može i bez papirića, ali nekako ne vjerujem tom silikonu na visokoj temperaturi, pa volim staviti i papir. Mada tko zna kakva je kemija i u tom papiru.
    Silikonski su se nakon par godina baš pohabali. Flekavi su, loše izgledaju,...
    Metalni su meni bolji, ali za njih mi se smjesa lijepi.

  8. #8
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Koristim i jedne i druge. U oba kalupa stavljam papirnate košarice. Metalni operem ručno, prethodno namočen, brzo i lako kad jedva malo bude prljav. Silikonski pere suđulja. Meni je silikonski draži.

  9. #9
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    imam metalni
    ako ne kapne smjesa izvan papirnate kosarice, nemas ga zasto prati
    a ako i kapne, ja skinem nozem i opet je kalup ok, cist


    jedan jedini put sam pekla bez papirica, i to je bila zesca katastrofa (prethodno sam namastila i pobrasnila utore).
    jedva sam ga oprala, nakon mocenja par sati.
    i ostalo je hrapavo, i ruzno

  10. #10
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Često radim mauffine al nikad nisam koristila kalup. Samo stavim u one košarice, nisam primjetila nikakvu razliku

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Imam Kaiser pojedinačne, dva kompleta po 12 kom, u upotrebi su već više od 10 godina i kao novi su. U njih uvijek stavim papirnate košarice. Perem ih nakon svakog pečenja ručno, ali gotovo je za dvije minute jer se za njih ništa ne lijepi tako da ih u teoriji ni ne treba prati.
    Imam i metalni-jednom korišten i nikad više.

  12. #12
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Ja koristim i tepsiju-kalup s papirićima i u silikonske ulijem što mi ne stane u tepsiju (za 12 komada). Na silikonskima se uopće ne lijepi, odlično je što se toga tiče, više ostane na papiru, kad skidaš, da pojedeš. Ali na nekim muffinima se nekako "osjeti" okus tog silikona, odnosno sredstva za pranje suđa. Nevjerojatno, ali i sin i ja osjetimo. Zato uglavnom pravim u kalupu s papirićima. Kad ne bi stavljala u kalup, samo u papirićima bi se razlili, bili bi preširoki, spljošteni. Možeš staviti i papirić u keramičku šalicu, onu malu za kavu, isprobano više puta, imaju još najbolji oblik.

  13. #13
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa Vidi poruku
    Ali na nekim muffinima se nekako "osjeti" okus tog silikona, odnosno sredstva za pranje suđa. Nevjerojatno, ali i sin i ja osjetimo.
    Aaaaa, vratila se moja paranoja s druge teme.


  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Ja imam metalni, s 12 mjesta za muffine. Recepti su mi svi taman za 12 komada.
    Stavim papirice i ne perem uopce, samo malo obrisem kuhinjskim papirom ako ostane znojno ispod mauffina nakon pecenja. Oprala sam ga prije upotrebe, i mozda cu ganakon svakih recimo 10-ak koristenja,vise da skinem prasinu s njega nego zbog cega drugoga.
    Povodim se nekakvom logikom koja mozda i nije najbolja, ali eto - da se masni papir koristi vec desetljecima, pa bi se valjda do sada znalo da je jako stetan, a silikon je u upotrebi tek odnedavno (relativno), pa tko zna sto ce se otkriti. A i ne znam, ne mogu se uvjeriti da je potpuno stabilan pri tako visokim temperaturama.

  15. #15
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Spasile ste me s ovom temom. Znači, dovoljni su papirići.

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj inga prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam metalni, s 12 mjesta za muffine. Recepti su mi svi taman za 12 komada.
    Stavim papirice i ne perem uopce, samo malo obrisem kuhinjskim papirom ako ostane znojno ispod mauffina nakon pecenja. Oprala sam ga prije upotrebe, i mozda cu ganakon svakih recimo 10-ak koristenja,vise da skinem prasinu s njega nego zbog cega drugoga.
    Povodim se nekakvom logikom koja mozda i nije najbolja, ali eto - da se masni papir koristi vec desetljecima, pa bi se valjda do sada znalo da je jako stetan, a silikon je u upotrebi tek odnedavno (relativno), pa tko zna sto ce se otkriti. A i ne znam, ne mogu se uvjeriti da je potpuno stabilan pri tako visokim temperaturama.
    Isto ovako.

    Silikonski kalup nemam (ne bježim od toga, ali imam metalni pa mi ne treba, nekako mi se ne sviđaju, a i čini se komplicirano peći biskvit u tom mekanom gnjecavom kalupu) ali u svaki bi se trebalo staviti papirić.

    Baš sam jučer prala taj naš kalup jer je bio pun prašine kao i cijela špajza (nakon preuređivanja kupaonice) a inače ga perem po potrebi ako mi se pokapa ili samo obrišem mokrom čarobnom krpom.

  17. #17
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    meni su se znali mafini ljepit za papire, ok ja sam radila smjesu bez mlijeka, jaja, gl. brašna....
    od kad imam silikonske tu se ne lijepi, a mogu mi poslužiti da spečem malo viška mufina uz one metalne kalupe.

    eto jučer su u silikonske išla riža s kukuruzom ( to je kuhanino), kalup je u obliku srčeka

  18. #18
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    meni su se znali mafini ljepit za papire, ok ja sam radila smjesu bez mlijeka, jaja, gl. brašna....
    od kad imam silikonske tu se ne lijepi, a mogu mi poslužiti da spečem malo viška mufina uz one metalne kalupe.

    eto jučer su u silikonske išla riža s kukuruzom ( to je kuhanino), kalup je u obliku srčeka
    Da, može biti da se takva smjesa lijepi za papire. Probaj na dno papirića ukapati kapljicu ulja, pa posipati onim brašnom koje koristiš za biskvitno tijesto.

  19. #19
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Kasnije sam našla da se ne napravi pufnica u papirićima. A to je cijela poanta muffina, ne. Inače mogu peć ko biskvit u tepsiji. Ić ću do Soli i Papra.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •