Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Smeta li diskushernija u trudnoci?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    75

    Početno Smeta li diskushernija u trudnoci?

    Zanima me iskustvo zena koje su sa diskushernijom bile trudne,smetnje opcenito,smetnje kilograma?
    Kakav je bio porod?
    Ja imam i jedan napuknut disk, razmisljam kako ce biti nositi na tim ledima 20 kg
    Hocu moc saget se uopce primjer oprat kosu,podignut nesto s poda kad mi ispadne ili cekat muza da dode s posla pa da npr. podigne kuhinjsku krpu sto mi je ispala jutros u 7

  2. #2
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj mareee prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me iskustvo zena koje su sa diskushernijom bile trudne,smetnje opcenito,smetnje kilograma?
    Kakav je bio porod?
    Ja imam i jedan napuknut disk, razmisljam kako ce biti nositi na tim ledima 20 kg
    Hocu moc saget se uopce primjer oprat kosu,podignut nesto s poda kad mi ispadne ili cekat muza da dode s posla pa da npr. podigne kuhinjsku krpu sto mi je ispala jutros u 7
    kakav ti je nalaz magneta? protruzija, ekstruzija?
    ja sam svoju lumbalnu DH zaradila na teškom porodu.
    najbolje ti je vidjeti sa neurokirurgom,
    sve ovisi o tvojim poteškoćama i o nalazu.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    75

    Početno

    Nemam pojma napamet sad ali mislim protruzija,znam da je lumbalni dio( i osjetim svakodnevno) diskovi istroseni,jedan napuknut.
    Jedan me neurolog odmah pitao hocu na operaciju,drugi da ne treba jos a kirurg da nema pojma o operaciji
    Doduse za sljedeci porod nisam pitala ali mi je rekao da je moguce da mi je to od poroda.Skakala sam po krevetu tijekom porodaja toliko da mi nisu uspjeli dat drip tri puta,tek cetvrti.
    Jesi ti radala s tom dijagnozom?

  4. #4
    ljubavna1pogled avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    211

    Početno

    mareee ima li kakvih novosti?

    ja ima katastrofa kralježnicu, operirana, ali se sve nekako nadam da bude ok, nadam se trećoj trudnoći .
    paziti na pokrete, paziti na težinu... pa što bude...

  5. #5
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    Meni je davno kraljeznica pravila puno problema, sa 23 napokon mi je dijagnosticirana discus hernia i konstatirano da pritisce zivac. U to doba nisam mogla stajati uspravno niti hodati duze od 20m u komadu, nisam osjecala prste, spavala (koliko sam mogla) samo na jednom boku. Fizikalnom, injekcijama i gubitkom tezine se s vremenom sredilo. Nisam sigurna koja mi je tocno dijagnoza sad nakon 17 godina al ne vjerujem da se sve samo sredilo, znam da je bilo gadno stanje jer me neurolog nagovarao na operaciju. Upozoravalo me se da mi mozda ni trudnoca nije pametna ideja. Iznijela sam tri trudnoce i rodila normalno i lako. Nisam imala nekih vecih problema ni za vrijeme ni iza trudnoce osim sta sam u sve tri u neko doba (ali u svakoj u drugom periodu trudnoce) osjecala kako me "zateze" niz nogu taj zivac koji mi je po dijagnozi ukljesten.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •