Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 56 od 56

Tema: Platneni jastučići za dojenje

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    808

    Početno

    Zrinka,stavila si mi bubu u uho,cijeli dan mislim na to.
    A koliko je to zdravstveno ok? Jel koza ispod toga dise,ne pospjesuju li te "naljepnice" zastoj ili soor?
    Vjerojatno nije bas najsretnije rijesenje za stalno nositi,ali cini mi se kao odlicno rjesenje za izlaske u setnju,restoran,odlazak na svadbu...kad nam mokre fleke nikako nisu pozeljne.

  2. #52
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    Citiraj marta prvotno napisa
    aaaaaaaaaaaaa, dize mi se kosa na glavi kad spminjete stiskanje.
    ma daj , pa to nježno napraviš, samo vrh bradavice, ništa ne boli.

    :smajli koji vristi i cupa kosu od uzasa:

  3. #53
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Dizem iz prasine...ja moram koristiti jastucice jer mi mlijeko curi na svaki njihov plac, ako 3 sata nitko nije papao, ako jedna doji druga sika curi i tako...sad sam na chiccovim jednokratnim ali strah me soora a i bankrota jer ih trosim nekad i 20ak dnevno.
    na rodinom web shopu vise nema jastucica. koji su najudobniji, da se mogu prati na 60 i gdje ih kupiti?

  4. #54
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ja sam naručila bambus jastučiće od Dolise.
    Super upijaju, peru se na 6o, udobni su, a bambus ima antibakterijsko djelovanje i kao, manja je mogućnost pojave gljivica, Jedino što se vide ispod tanke majice , ali za po kući savršeni.

    Doduše, meni baš i nisu trebali, ali nisu me ni nešto puno koštali, pa mi nije žao.

    Dok sam bila trudna i proučavala jastučiće, vidjela sam da ima i Anita perivih, i to od svile i uopće ne sumnjam da su odlični, mada su bili dosta skuplji i teže nabavljivi od ovih.

  5. #55
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    thx. mozes li mi poslat kontakt br ili mail od dolise?
    nasla sam sad jedne a******* na e-bayu pa cu i njih naruciti. ali to od bambusa super zvuci.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    17

    Početno

    ovdje http://www.littlelambnappies.com/for-mum/breast-pads sam naručivala od bambusa i prilično sam zadovoljna. Imaju dvije veličine i izdrže pranje na 60 stupnjeva. Bambusasti su - jako mekani i ugodni. Često ima na facebooku popust (upravo na jastučiće) pa treba pratiti njihove stranice i tamo.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •