Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Zadak rijecko rodiliste

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    7

    Početno Zadak rijecko rodiliste

    Rodila sam prije mjesec dana!
    Kao i vecina trudnica bila sam jako uplasena jer nisam znal sta me ceka prvi porod i to jos na zadak. U pocetku trudnoce sam neprestano razmisljala o porodu i zamarala se. Medjutim sto se vise termin priblizavao bila sam smirenija. Jedino sto me mucilo je to sto je na zadak.
    Dosao je i taj dan prenjela sam 6 dana i inducirali su mi porodjaj. Bila sam otvorena 4 cm pa su mi stavili gel i nakon 6 sati otvorena 8 cm bez trudova . Spustili su me u radjaonu i stavili mi drip i pomalo su trudovi poceli to je bilo oko 13 sati. U 13 i 20 puca mi vodenjak i u 14 i10 beba mi je bila na prsima. Prvi porod i to jos na zadak prosao je odlicno porod za pozelit. Doktori su bili iznenadjeni sto je tako brzo sve islo.S tim da moram pohvalit doktora koji je vodio moju zrudnocu i bio na porodu. Sto se tice rijeckog rodilista same pohvale imam toliko su ljubazni i strpljivi i objasnit ce ti sve sto te zanima stvarno svaka im cast. Samo nek tAko nastave

  2. #2
    Mrs Clara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    15

    Početno

    cestitam na bebi!

    bas mi je drago da ti je sve tako dobro (i brzo!) proslo, rijecko rodiliste je poznato po porodima na zadak, imaju vrlo iskusne lijecnike..
    mozes li samo napisati koliko je beba bila velika i koliki je bio apgar?
    Posljednje uređivanje od Mrs Clara : 05.11.2014. at 14:50

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    7

    Početno

    Hvala ti
    Beba je bila teska 3200g i dugacka 50 cm, a apgar joj je bio 10/10. Sto se doktora tice nemam zamjerke pogotovo dr S.....

  4. #4
    Mrs Clara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    15

    Početno

    ooo, super 10/10!
    zvuci jako ohrabrujuce, narocito za mene trtarosicu.
    ipak, odlucila sam vanjski okret pa pomoz bog..

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    7

    Početno

    Znam kako ti je jer je i mene

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    7

    Početno

    Znam kako ti je jer je i mene hvatala uzasna panika.. A bolji porod nisam mogla pozelit... Kada ti je termin?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    7

    Početno

    Neznam kako to za vanjski okret.. Ali nece te ni oni silit ako bise da neide kad ti je termin? Al i ja sam panicarila i previse i imala porod za pozelit zelim i tebi isto tako

  8. #8
    Mrs Clara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    15

    Početno

    eto i ja se porodila vaginalno na zadak, i to tako ekspresno za ne povjerovat!
    taman da cu izaci iz stana put bolnice na taj vanjski okret, kadli pljusne vodenjak..
    mali ocito nije htio da ga se okrece.
    porod prosao super, beba je izvrsno! ja sam rodila u 37+0tt, znaci nesto ranije. ali sve je odlicno proslo i nista mi nije zao
    hvala luciv na ohrabrenju

  9. #9
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Mrs Clara, čestitam!! Super za ekspresni porod .

  10. #10
    Mrs Clara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    15

    Početno

    tnx Beti!

    (samo da napomenem rodila sam na sv. duhu, zagreb, nije rijeka u pitanju..)

    expresno je bilo jer sam vikala malom - ajde vaan ajdeeee! (samo da se ne zaglavi pa da ga ne cupaju paranoja) mislim da je faza izgona trajala doslovce dva truda hehe
    i nitko me nista nije stiskao, sirio il sta se vec sve protokolno radi. milina od poroda

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •