Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: HSG na Merkuru

  1. #1
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno HSG na Merkuru

    Cure, nisam uspjela naći po postojećim temama...Imam par pitanja:Kakvi su doktori, sestre?Jel se dobije nešto protiv bolova ili da to sama uzmem doma?Koliko se čekaju nalazi?Što trebam od nalaza - samo brisevi i papu ili i one krvne pretrage što se rade u Petrovoj?Mogu li taj dan na posao ili uzimam bolovanje?Koliko sve to skupa traje, rekli su da dođem prije 8h

  2. #2
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    cure, šta nitko nije radio HSG ove godine??i da, danas me zvali da se pokvario aparat i ne radi do dalnjega...grrrrrrrrrrr

  3. #3
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    kudri, pokušaj pitati ili potražiti informacije na ovom topicu http://forum.roda.hr/threads/15445-HSG/page8
    sretno!

  4. #4
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Imaš i na ovom informacija,pogledaj dali ima kaj o merkuru.
    http://forum.roda.hr/threads/6771-Ultrazvucni-HSG

  5. #5
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    aparat na merkuru pokvaren!! kaže mi jedna privatna gin koju znam da im se često tako "pokvari" jer im se najvjerojatnije ne da to raditi!! grozno!! užasno sam ljuta...ići ću privatno, ali sad sam u sto dilema koji hsg? rengenski, ultrazvučni ili sa fiziološkom?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    navodno je najbolji RTG.
    ne vjerujem da je stvar lijenosti, mozda jednostavno nemaju love odraditi vise od xy hsg-a mjesecno.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    42

    Početno

    Mene je dr. Lučinger uputio da uzv napravim hsg a moj ginekolog rekao da rtg hsg ide na uputnicu i bolji je pregles a uzv se placa 800 ili 900 kn.

  8. #8
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    aparat je proradio! naručuju na termine već od idućeg tjedna. primat će dnevno po tri pacijenta čak

  9. #9
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    ali ja idem ipak na sv.duh to napraviti jer mi je idući utorak, kad kreću s prvim pacijentima, već 14dc...preblizu mi je to ovulacije, pa neću riskirati

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •