Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 175 od 175

Tema: Bojanje kose 10-godišnjakinji?

  1. #151

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam cula da je to policajcima uvjet i onda vidjela policajca s velikom tetovazom
    Možda se on zaposlio prije tog pravila..

  2. #152
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam cula da je to policajcima uvjet i onda vidjela policajca s velikom tetovazom
    bitno da nije vidljiva.

  3. #153

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    bitno da nije vidljiva.
    kako nije vidljiva kad mu je ona vidila..

  4. #154
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj bubica27 prvotno napisa Vidi poruku
    kako nije vidljiva kad mu je ona vidila..
    možda na plaži

  5. #155
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    tako je,
    vidjela, a nismo intimni bili

  6. #156
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    ja kažem kako bi trebalo biti,
    a kako svugdje ima izuzetaka, ima valjda i u policiji.
    Posljednje uređivanje od Tashunica : 19.11.2014. at 13:37

  7. #157

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    možda na plaži
    Možda je to bila samo naljepnica

  8. #158
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    ne, neću se iznenaditi (?!)
    kad već tjeramo mak na konac:
    nisam rekla da uočljive, šarene frizure obavezno nose samo umjetnici, a oni koji rade u banci svi nose bob.

    ali (možda na tvoje iznenađenje):
    niti ja mogu sa irokezom doći na svoj posao (mislim mogu, ali snosila bih negativne posljedice),
    niti može moje dijete doći sa irokezom ili pramenom u školu, jer je već našpotana od učiteljice zbog cvjetića na noktima
    (stavila joj rođakinja, a mi zaboravili prije škole skinuti).

    s druge strane poznato je da "arhići nose crno", što, tjerajući mak na konac - nije istina, niti vrijedi za sve,
    ali zašto bi bilo loše, politički nekorektno ili "procjenjivanje" u negativnom smislu pomisliti ili reći da je osoba obučena
    minimalistički, nenametljivo u detalju "pomaknuto" - sigurno arhić ili dizajner.
    nemoj reći da to nikada nisi pomislila?
    bome ivarice ne slažem se s tobom, u ovom dijelu se slažem s orange80.
    Muž mi je arhić, veliki dio ekipe s kojom se družimo i mogu u 95% slučajeva pogodit kad vidim neku osobu da je po struci arhić pa sad vjerovala ti ili ne.

    itekako ih dosta voli crnu i minimalistički stil (što naravno ne znači da su takvi svi al veeeeliki dio).

    Uostalom dovoljno je otići na predavanja Orisa i s neke povišene pozicije pogledat kako su u prosjeku obučeni, ne možeš fulat

  9. #159
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    sličica s omota žvake?

  10. #160
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    kad vidim neku osobu da je po struci arhić

    itekako ih dosta voli crnu i minimalistički stil (što naravno ne znači da su takvi svi al veeeeliki dio).
    usto u tvojoj zgradi ima isto arhitektica koja više voli dječački stil poput mene a šareno, ili je to radi toga kaj je živjela u mojem kvartu?

  11. #161

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    sličica s omota žvake?
    Pa da..ipak je bilo ljeto pa si i on može dati oduška.

  12. #162
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    orange, tesko mi je s tobom razgovarati ovako jer je ocito (meni) da si podlozna stereotipizaciji na temelju izgleda, i sad bi ti najradije da sam i ja takva
    ?

    a jesam se na ovo nasmijala..
    inače, ja sam isto podložna toj stereotipizaciji na temelju izgleda. u srednjoj sam pak bila grozna i mislila sam da su svi šminkeri glupi. i nisam htjela s njima ni razgovarati, valjda me bilo strah da je prelazno
    a sad se svjesno brenzam. al opet, hebaj ga, kad vidim lika sa zlatnom lančugom, nije da nemam neke asocijacije.

  13. #163
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    a mislim da svi imamo određene predrasude, ok osim ivarice, ali razlika je u tome da li si svjestan da su to predrasude ili ne. davno je bila ona neka tema o oblačenju gdje je ifi pisala neke strašne postove i svađali smo se o tome da li dati liječniku s dredovima specku ili ne. dok god ti zlatni lanac neb bio prepreka za zaposljavanje nekog ili davanje ocjene sukladno znanju ne vidim u čemu je problem...

  14. #164
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Zato je mene uvijek oduševilo kad sam došla u Austriju i tamo vidjela svo šarenilo boja, što kože, što svega ostaloga.
    I Ikea mi se zbog toga još više sviđa.
    A nevjerojatno mi je da se mnogi kod nas zalažu za istospolne zajednice, a procjenjuju ljude po vanjštini.

  15. #165
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ajme sta nastade od ove teme

  16. #166

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    bome ivarice ne slažem se s tobom, u ovom dijelu se slažem s orange80.
    Muž mi je arhić, veliki dio ekipe s kojom se družimo i mogu u 95% slučajeva pogodit kad vidim neku osobu da je po struci arhić pa sad vjerovala ti ili ne.

    itekako ih dosta voli crnu i minimalistički stil (što naravno ne znači da su takvi svi al veeeeliki dio).
    Eto, ja sam većinom minimalistički u crnom, a ne znam povući prostoručno ni dva paralelna pravca .

    Šalu na stranu... ovo što je netko napisao-da bi djecu trebalo učiti da njeguju prirodni izgled je krajnje licemjerno u onom trenu u kojem ujutro na lice stavim tekući puder. Dalje da ne spominjem. Radje kod kćeri radim na tome da njeguje prirodni i zdrav način razmišljanja.
    Što se tetovaže tiče-želi je već dvije godine. Dobit će je u onom trenutku kad će sama (htjeti) potpisati za nju. Dakle-ako će je htjeti s 18 dat ću joj novac, ali potpisivati neću. A ako to zaista odluči napraviti onda ću joj omogućiti da to napravi u najboljem salonu, u potpuno higijenskim uvjetima, a ne da mi se vrati s tetovažom s maturalca kao mnogi njeni prijatelji pa sad roditelji plaćaju popravke tih ružnih slika nastalih u polupijanom stanju.

  17. #167

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme sta nastade od ove teme
    Sad mi zao sto nisam pitala za piercing

  18. #168
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Sad mi zao sto nisam pitala za piercing
    Polako, stigneš.
    U sljedećoj dobnoj skupini

  19. #169
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    Ja sam kupila negdje prije tu maskaru u DM-u, Alnaturinu ( za sebe ) u nekoj roza boji, i to za nekih smješnih 5 kn, bila kraj kase na sniženju. A kao dijete sam imala hrpu tih maskara u svim bojama, farbanje mi je dozvoljeno u srednjoj, i tad sam bila u svim nijansama, od platinasto sive, do crne, zelene, ljubičaste, roza itd. Sad imam 30 i već 7 godina se ne farbam, prošlo me Ja bi te jednokratne boje dopustila, možda čak i koji pramen prave farbe. Ne znam, nemam curicu, već dva malca, od kojih stariji obavezno žica da mu nalakiram nokte kad sebi lakiram :D

  20. #170
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    - bi li vi dozvolili 10-godišnajkinji bojanje ponekog pramena s nekom polutrajnom bojom? (Kojom?)
    Ne bih - jednostavno zato što mi se ne sviđa i neprirodno mi je i neprimjereno na djetetu takvo nešto vidjeti. Nemam nikakav poseban, dubok, filozofski razlog za to, naprosto je to kod mene tako.

  21. #171
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Zato je mene uvijek oduševilo kad sam došla u Austriju i tamo vidjela svo šarenilo boja, što kože, što svega ostaloga.
    I Ikea mi se zbog toga još više sviđa.
    A nevjerojatno mi je da se mnogi kod nas zalažu za istospolne zajednice, a procjenjuju ljude po vanjštini.
    Bome ti Tanči ne fali hrabrosti

  22. #172
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bih - jednostavno zato što mi se ne sviđa i neprirodno mi je i neprimjereno na djetetu takvo nešto vidjeti. Nemam nikakav poseban, dubok, filozofski razlog za to, naprosto je to kod mene tako.
    ovo mi je najprihvaljivi razlog, iako je moje mišljenje potpuno suprotno. :D tako moja neće nikad obući leopard/tigar uzorak na sebe. jer mi je to pregadno. life is a bitch. tako je kako je

  23. #173
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja ne bi dozvolila svom djetetu farbanje ni pramenove s 10 godina
    osim neke ljetne, isperive...
    razlog je taj da mi je to ružno na djetetu, nije mi fora, nije mi kul, nije mi kreativno, samo mi je ružno
    jer je dijete, a ne tinejdžer ni pubertetlija
    i da, razliku pravim između djeteta od 10 godina i onog u srednjoj školi
    za tetovažu potpisujem mim

  24. #174
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    u oblačenju variram od šarenila boja i uzoraka, dp minimalistički crne
    jer se oblačim po nekom osjećaju iznutra
    NIAm umjetnik ( barem ne priznati i poznati )
    arhitekt još manje
    možda bi psihić imao što reći na tu temu...

  25. #175
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Nisam čitala sve, ali odgovor na prvi post: dozvolila bih. Mi smo prošlo ljeto dozvolili kokoticu plave boje. Boja je bila trajna, samo smo pazili da je nanesemo tako da ne dodiruje tjeme. Došli smo se pokazati u vrtić prije mora (izazvao je ovacije oduševljenja, i od teta i od djece) i ošišali kosu za prvi dan škole. Ono što me zapanjilo je da su nas većinom starije gospođe i stričeki na cesti gledali sa izrazitim simpatijama i komentirali kako je super frizura, a neke mlade mame su me znale jako kritički i ružno odmjeriti - naime, i ja imam električno plavi pramen, ali cijelu školsku godinu

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •