Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Majke koje žive sa svojim djetetom i parterom

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    254

    Početno Majke koje žive sa svojim djetetom i parterom

    Helou,
    evo da se javim ipitam kako vi hendlate ovaj kompleksni odnos, pogotovo kad je u blizini otac djeteta.
    Moj malac kad ga mi doma pokušamo kazniti ili slično odmah kontaktira oca mobitelom, pa se još i ovaj umješa i nastane frka. Teško mi je to hendlati. Moj partner mi dosta pomaže kod malog, ali kad vidi da se mješaju sastrane ljudi koji se upola ne brinu za malog ko on koji mu praktički nije nitko, postaje povrijeđen i ljut ... baš sam umorna od svega...
    Posljednje uređivanje od Noa : 18.11.2014. at 11:47

  2. #2
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sjednite ti i otac djeteta nasamo i pojasni mu djetetovo ponašanje u zadnje vrijeme, dogovorite zajednički pristup pa postupajte na isti način. Ako je naravno to moguće, ovisi kakav je otac djeteta i je li spreman na suradnju.

    A tu je i tvoj partner... nadam se da će ti se javit cure koje imaju sličnog iskustva.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    ja sam imala ovakvu situaciju na pocetku.. nije jednostavno, ali je vazno sve probleme u komunikaciji i osjecaje svih upletenih, odmah rascistiti i ne trpati nista pod tepih. tvoj sadasnji partner mora biti svjestan da ce zauvijek biti u losijoj situaciji kada je pitanje tvog djeteta, jer ga oni nikada nece u potpunosti prihvatiti, u stvari mozda i hoce ali tek kada odraste pa sagleda stvari kroz drugacije oci.. sve dok je mali i kasnije kada krene u pubertet, tvoj parter biti ce mu na meni i potencijalni krivac za sve sto je lose u njegovom zivotu. to je jednostavno tako, tvoj partner neka se na to pripremi i zaveze pojas, jer jednostavno nece biti jos jaaako dugo, sve dok dijete ne odraste. ako to nije u stanju i ako mu je to vec sada problem, onda to nije dobro za nikoga

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •