Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 122 od 122

Tema: Vikend s mužem

  1. #101

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Potpisujem Lili Mi djecu vodimo svugdje, ne volim biti bez njih, a i svidja mi se da se od malena navikavaju na putovanja, jer kako trenutno zivimo, i moraju :D

    Ali isto tako bih zeljela otici na vikend (ne dulje...) sama s muzem, recimo jednom godisnje... Itekako nam to treba. Samo nam do sad to nije bilo lako organizirati, ali od ovog ljeta bismo bas poceli (nakon sto prvo odemo s njima na dva putovanjca od kojih je jedno samo za njih: Disneyland).

  2. #102
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da ovo uopce nije pitanje. Koliko sam ja skuzila, a i kod vecine, djeca su skoro na svim putovanjima. Pitanje je samo na koje od toh jednom godisnje ih ne voditi. Jel to U Madrid, ili mozda u terme.....
    ne pratis na satu

    Gore je napisala zs da su je samo jednom vodili na put i jednom kod rodbine u zg a sva ostala putovanja je ostavljaju kod nonica.Dijete vec ima cca 4 god, po mom mogla se dosad naputovat i sa roditeljima ako vec oni toliko putuju.

    nikoga ne zelim uvrijedit il pametovat al dijete smatram jednakopravnim clanom obitelji pogotovo kad su u pitanju putovanja

    Sad ste me zainteresirali za taj Gardaland

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi smo tek s polaskom u skolu dobili mogucnost baka servisa . No kako smo do tada uvijek isli u paketu tako se i nastavilo. A sad je i ona veca pa svake godine pita kuda cemo ove. Dok je bila manja vise smo birali prirodne znamenitosti a sada su joj fora evropski gradovi. Ove godine je u planu London.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    A da zaborave, zaborave, no nema veze. Mi nismo zaboravili nase zajednicke dozivljaje. Ionako ce brzo doci vrijeme kad ce ici posvuda bez nas. Do osnovne skole bili smo s njom u skoro svim nacionalnim parkovima. I kad su u 2. ili 3. razredu ucili nacionalne parkove rekla nam je da bi ona htjela ici u neki od njih. Pa smo neke ponovili.

  5. #105
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    mi isto, od kad imamo dijete, uključujemo je u apsolutno sve i zajedno putujemo jer smo sad nas troje obitelj. da, neću lagati, na putovanjima često zaželim da smo sami i da možemo kreirati sve prema svom tempu - popiti pivicu navečer na miru, seksati se na pauzi od hodanja gradom, sjediti na miru u restoranu...ali kad pogledam nju i koliko je sretna što smo SVI zajedno, istog trena sam sigurna da radimo ispravno!ali to ne znači da vi koje klince ne vodite, radite krivo! jednostavno, svatko drugačije razmišlja, doživljava i planira! Imamo brdo prijatelja koji česti idu sami na putovanja, što ne znači da vole svoju djecu manje od nas!putujemo dosta i nikad mi nije bilo tlaka! dapače, uvijek se rado zajedno prisjećamo putovanja i gledamo slike. bila sam čak i sama s njom na jednom poprilično dalekom putovanju koje je zahtjevalo avion, vlak i brdo presjedanja, kad je imala niti 3 godine! i bilo mi je predivno!
    za ovo na putovanju nikad nemamo vremena,odnosno navečer se samo srušimo od umora i zaspemo...
    vjerojatno zato jer doma možemo nesmetano pa nije visoko na listi prioriteta LOL...

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    mi vodimo djecu jer nemamo di s njima.
    proslo ljeto smo isli u Amsterdam i eto propustili smo atrakcije po kojoj su poznati
    .
    eto, tamo sam bila i isprovala te atrakcije,dobro ne baš sve, tako da bi vodila malu bez beda....jedino bi me MM proganjo što ne vozim bicku...

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Na izlete na kakve vi idete ja ne bih vodila niti muza.
    Znaci , ne samo djecu koja bi zvocala , nego i muza koji ne voli hodanje. :D
    ahaha,kad smo bili u Parizu, 3ći mi je dan MM reko,dobro jeli ovo medeni mjesec ili vojnički drill,lakše malo...ja nam nabila tempo a još trudna...

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ne pratis na satu
    Gore je napisala zs da su je samo jednom vodili na put i jednom kod rodbine u zg a sva ostala putovanja je ostavljaju kod nonica.Dijete vec ima cca 4 god, po mom mogla se dosad naputovat i sa roditeljima ako vec oni toliko putuju.

    nikoga ne zelim uvrijedit il pametovat al dijete smatram jednakopravnim clanom obitelji pogotovo kad su u pitanju putovanja

    Sad ste me zainteresirali za taj Gardaland
    zaboravih i 2x kad smo išli mojoj sis na Lastovo..ups, i nedavno vikend u NP Skadar.......a mi smo bez nje išli 3x,ajde nije toliko strašno...
    u svakom slučaju,pala je odluka - ide s nama.... MM kaže da smo se osigurali da sigurno nema shoppinga... i spreman je za na krkače koliko bude trebalo... a na flamenco ćemo svejedno poć,valjda će izdržat,bit će joj sigurno zanimljivo...
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 09.03.2015. at 22:09

  6. #106
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Super skulirana


    Obavezno nam javi kako je bilo.uzivajte svi u Madridu!

  7. #107

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Gardaland je dozivljaj za nekoliko puta, jer neke atrakcije su za sasvim malu djecu, pa onda atrakcije za djecu 10+ godina, pa onda one zadnje za teen i odraslu dob.
    Ako vam se dopadne, barem 3x vam ne gine.
    no krasno!

  8. #108
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    krasno skulirana, mogu li i ja s vama?

  9. #109
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    nisam skužila za karte to imate rezervirano, ak ne imaš na zabi neke popuste na karte
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 14.03.2015. at 16:50

  10. #110
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    već smo rezervirali, po meni super cijena - 94eur povratna za direktan let iz Du...a sta ti je zaba u ovom slučaju,banka pretpostavljam nije?
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 14.03.2015. at 22:58

  11. #111
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    je baš banka

    ali cijena ti je super,mala ne plača put ili ipak da?

  12. #112
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Odlična cijena. Idete u prekrasan grad. Uzivajte obiteljski. I nista se nece dogoditi ako ne vidite sve sto ste planirali. Puno su vazniji zajednicki dozivljaji ma kako dijete bilo malo. To je tek jedno od mnogih zajednickih putovanja na koja cete jos i otici

  13. #113

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    sretan put, zavidim jako!

    da malo doprinesem raspravi - mi svoje teško ostavljamo jer nemamo kome, a u zadnje vrijeme nekako i ne putujemo često izvan RH (dobro, Italija - Gardaland i šoping u Trstu, te Slovenija - Bled, Bohinj, računam kao da i nije izvan RH).
    Išli smo prije par godina (dok smo još imali dvoje, proljeće 2011.) u Firencu na produženi vikend. Sveki je doputovala da bude s klincima, a Šefica (tada 5 g) joj je to odmah drugi dan i servirala: "zašto si ti došla? da nisi, oni ne bi išli!"
    bilo nam je prekrasno, vrijeme za poželjeti - suncem okupana Firenca, svaki kutak priča za sebe, sve one divne slike i skulpture, smješteni u samom centru staroga grada, sve pješice prošli, baš sve 5, ALI - samo smo iščekivali povratak u hotel i spajanje na skyp da ih vidimo i čujemo, jednostavno se nismo mogli potpuno opustiti i prepustiti. to je, verujem, stvar navike i da smo češće u prilici tako pobjeći sami vjerojatno bi nam bio potpuno drugi osjećaj, ovako, stalno sam se pitala zašto ne mogu "zaboraviti" na klince.

    sad je već i Zmajica dovoljno velika da bi mogli i s njom putovati.
    ali, sad imamo drugi problem - naći smještaj za svih, dovoljno prostrane sobe u hotelu i sl. nije baš jednostavno. osim toga, sve ove super povoljne ponude za dvoje po kolektivnim kupnjama me iznerviraju, jer mi najstarije dijete nikako ne ulazi u popuste i za njega uvijek moramo punu cijenu platiti ili kupiti još jedan kupon, pa sve to više i nije tako povoljno.

  14. #114
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    sad je već i Zmajica dovoljno velika da bi mogli i s njom putovati.
    ali, sad imamo drugi problem - naći smještaj za svih, dovoljno prostrane sobe u hotelu i sl. nije baš jednostavno. osim toga, sve ove super povoljne ponude za dvoje po kolektivnim kupnjama me iznerviraju, jer mi najstarije dijete nikako ne ulazi u popuste i za njega uvijek moramo punu cijenu platiti ili kupiti još jedan kupon, pa sve to više i nije tako povoljno.
    Joj, sada si me sjetila, ja sam probala za nas petero naći povoljnu ponudu za krstarenje, i jedina opcija je bila da povedemo i svekra i svekrvu. Inače ne možemo iskoristiti gratis djecu.

  15. #115
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    ne znam, ja valjda nisam normalna ako se ni ne sjetim djece ako odem sama s mužem negdje/igdje/bilogdje

    ako ih nemamo kome ostaviti (a češće nemamo nego što imamo, pogotovo sada kada ih je troje) idemo svi zajedno i lijepo nam je i zaboravili oni to ili ne, znam da će im ostati u sjećanju da smo ih vodili okolo
    pa će onda i oni tako valjda svoju djecu

    ali, iskreno, živim za to da putujem bez njih - pogotovo mi se čini tako sada kad nisam bila nigdje od 2012. sama s mužem
    putovanje s djecom mi spada pod nešto normalno, ali odmor s mužem mi je totalna avantura, odmor, uživanje... ma o kojem mjestu bilo riječ i načinu na koji provodimo tih par dana

  16. #116
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Mi imamo samo dvoje djece ali nema te kolektivne kupnje koja je jeftinija od vlastitog aranzmana.
    i mi s djecom nikada ne idemo u hotele. Preskupo nam je i neprakticno. Uvijek uzimamo stan/ apartman. A cijena ima svakakvih - uglavnom ona ipak vise ovisi i o lokaciji, ali i o uredjenosti.

  17. #117
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    taman sam htjela napisat, mi u zadnje vrijeme idemo u apartmane preko airbnb-a, jer za cijenu jedne hotelske sobe u centru dobiješ apartmančić za 5ero...

    jelena,mala plaća 15% jeftiniju kartu, da je preko low costa bila bi identična cijena,ovako je eto nešto simbolično manje...čim zauzimaju sjedalo moraju plaćat...
    muzeji isl je skoro sve gratis ili bar 50% niže....

  18. #118
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Prek koje kompanije si našla Madrid za tu cijenu ? Iz Zagreba nema nis takvoga.
    moj plan je odvesti muza i djecu u Spanjolsku - jednom valjda i hocu. Ja sam provela 2 mjeseca u Madridu i nesto manje u Barceloni. Spanjolsja mi je u <3

    Neki dan su stavili Barcelonu na 139 eura ali prekasno - vec smo nesto drugo isplanirali

  19. #119
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Norwegian, preko skyscanner-a tražim uvijek, imaju super preglednost po kalendaru/cijenama...nama u sezoni (od travnja/svibnja) stvarno bude dosta letova...
    gledala sam i Barcu ali je bila dosta skuplja...ja sam bila već 3x ali MM nije nikad....za nju ne bi uopće dvojila voditi malu ili ne,LOL...ja sam dosta toga obišla pa bi mogla laganini....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 15.03.2015. at 19:16

  20. #120
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    evo da prijavim,nismo zažalili, OK ajde na momente jesmo....

    kad pogledam da smo dijete od 3,5god svakodnevno razvlačili skoro do 22h navečer (a inače ide u krevet oko 20h30) super se držala!
    vjerujem da će joj ovo putovanje ostati kao lijepa uspomena,ima 500tinjak fotki da ju podsjeti...

  21. #121
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Uh, mi naše razvlačimo svugdje. Ko maca malene, kamo mama i tata tamo mačići... Navikli su putovat od rođenja. Na svakom putovanju gledamo da je u danu jedna atralcija, znamenitost za njih, a jedna za "odrasle".

    I ja sam odustala od kolektive i sl., preskupo izadje na kraju. A kad putujemo u velike gradove najviše volim hotel sa doručkom, najedemo se ujutro i izgubimo u gradu, vratimo se tek oko 10 navečer.

    Sami smo išli jednom u Sarajevo i ove godine za tjedan dana na Balkan tour.

  22. #122
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Bas mi je drago, skulirana. I svako sljedece putovanje ce biti drugacije i zanimljivije. Evo, nase zadnje je proslo bez djecjih atrakcija- radtu djeca i to vise nisu trazila.
    i da, i mi smo se proveli savrseno - jos jedna potvrda da su obiteljska putovanja nepricjenjiva
    kod nas je demokracija - naravno da postoji plan sto treba vidjeti, ali ostavljamo divoljno vremena da svatko moze odabrati nesto sto ga veseli a ostalo troje ga slijedi.
    Jos uvijek sam pod dojmom krasnog uskrsnog putovanja

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •