Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112
Pokazuje rezultate 551 do 553 od 553

Tema: dobar, loš, zao - financije

  1. #551
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Oh bože. Imaš li još uvijek ovako crni pogled i nakon što je Hrvatska sad izašla iz recesijske krize?
    Znaš kad sam ja izašla iz reccesije? Tek kad sam se udala. Imala sam više od 12 godina staža u pristojnoj firmi i s pristojnim prihodima, ali nije mi to ništa pomoglo kad sama nisam mogla dignuti kredit nego sam gooodinama plaćala podstanarstvo. To je nepovratno utrošena lova. Ništa nije značilo. I bilo je meni osobno teže u nekim godinama koje su možda za okruženje i državu bile prosperitetnije nego sada. Što ti vrijedi ako država npr nije u krizi, ali ti nemaš posao pa ti osobno jesi u krizi?

  2. #552
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    skroz sam zaboravila na moju staru temu.
    nakon što smo izišli iz minusa i otplatili kredit počela sam lakše disati. osam godina izbjegavanja kupovine stvorilo je od mene čudnovatog potrošača - stalno ponešto kupujem i imam grižnju savjest zbog toga.
    svrbe me prsti da otvorim još jednu temu, sličnu onoj hrčkovskoj a to bi bilo "kad smo spremni nešto baciti i zamjeniti ga novim?"
    Otvori. Ima nas još hrčaka... Ali ja to radim selektivno. Teško mi se riješiti knjiga, starog namještaja i suđa pa to bez kriterija odvlačim i gomilam u vikendici, a ne koristim. S odjećom imam manje problema, što ne obučem 2 sezone ide u dobre ruke, ali opet, neke omiljene stvari teško bacam ili poklanjam, nosim dok se ne raspadnu. Bolje da ne priznam kakve hlače trenutno imam na sebi...uff

    S druge strane, na 3 para cipela obično pogodim jedan nosiv i udoban, a dva mi nabiju žuljeve i pokažu se trajno nenosivima. Bilo bi bolje da se odlučim dati duple novce za nešto pošteno, ali nažalost, cijena nije garancija udobnosti.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 16.07.2016. at 21:00

  3. #553
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Što ti vrijedi ako država npr nije u krizi, ali ti nemaš posao pa ti osobno jesi u krizi?
    Sasvim si u pravu. Opet, kada je većina oko tebe nezaposlena, ono skoro svatko koga znaš, onda je cijela atmosfera nekako čemernija. Moji neki kolege su danas zaposleni, a bili smo tako depresivni prije četiri godine.

Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •