Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Molim za savjet

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3

    Početno Molim za savjet

    Živim u Splitu, imam 18 godina i jedan ozbiljan problem. Mama mi se već dugo vremena liječi od karcinoma dojke. Na žalost, bolest je zadnju godinu opet uzela maha i sad je ponovo na zračenju i kemoterapiji. Iz obiteljske anamneze sa mamine strane već je bilo nekoliko slučajeva karcinoma koji su loše završili. S očeve strane nemamo nikoga s tom dijagnozom, a ja imam sve mamine karakteristike, ono što bi netko rekao, mamino dijete. Do sad sam bila kod doktorice Petrović u Omiškoj, ona me vodila od mog prvog ginekološkog pa do danas. No, čini mi se da je dosta pasivna po tom pitanju i nekako se bojim te obiteljske sklonosti prema karcinomima, tako da bi rado promijenila ginekologa. Ako ima neki dobar ginekolog u Splitu kojeg znate a da ima dobro opremljenu ordinaciju, bila bi vam zahvalna na preporuci.

  2. #2
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    pozdrav, ja sam ti kod doktorice Praprotnik i čula sam da je ona dobra baš za praćenje dojki, ja još nisam pregledavala, čekam da prestanem dojit. Kod nje možeš otići privatno ili preko socijalnog, doduše ne znam prima li još pacijente, imaš na internetu broj pa možeš nazvat i pitat sestru.
    U svakom slučaju bravo što problem shvaćaš ozbiljno, i nadam se da će i mama pobijediti zli rak.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav, ja sam ti kod doktorice Praprotnik i čula sam da je ona dobra baš za praćenje dojki, ja još nisam pregledavala, čekam da prestanem dojit. Kod nje možeš otići privatno ili preko socijalnog, doduše ne znam prima li još pacijente, imaš na internetu broj pa možeš nazvat i pitat sestru.
    U svakom slučaju bravo što problem shvaćaš ozbiljno, i nadam se da će i mama pobijediti zli rak.
    Hvala na odgovoru, pokušat ću kod nje iako bi rađe kod nekog doktora. Pokušala sam kod dr. Obad ali ne prima više nove pacijentice. On je izuzetno dobar doktor i ima dobro opremljenu ordinaciju. Istina, na ovo me nagovaraju roditelji već neko vrijeme ali vidim i sama da moram malo ozbiljnije gledat na ovu situaciju. Već imam neke manje probleme intimne prirode i listajući po internetu o tome, mislim da je bolje spriječit dok se može.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3

    Početno

    Hvala tangerina, ja sam mislila baš nekog doktora jer njima nekako više vjerujem. Pokušala sam kod dr. Obad, ali više ne prima nove pacijentice. Ionako već imam neke ajmo reć, manje tegobe ali kad ih je nekoliko onda bi ih volila riješit. Čula sam da neki ginekolozi sami pozivaju pacijentice na određenu vrstu pregleda ili kontrola u određenom vremenskom odmaku. Zato sam mislila ako netko od vas forumašica zna za nekog takvog? Bila bi vam zahvalna, a moji roditelji pogotovo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •