Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 104 od 104

Tema: bezbolno prekinuti dojenje,kako?

  1. #101

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    68

    Početno

    Cure evo mene opet. Oživljavam temu. Zadnji put sam pisala kad je maleni imao godinu dana i nacicavao ko lud. Ali nisam ga odvikla od dojenja, poslušala sam savjet kae ako se ne varam i prebacila ga sebi u krevet. Od onda spava sa mnom cijelu noć pa mi je postalo lakše. sada ima dvije godine i još cica.
    Ja radim već nekih 10 mjeseci, on se sada svaku noć budi barem 3 puta i viče SISAAA SISAAAA i dojim ga. On još uvijek obožava sisu, više od ičega. A i ja ga volim dojiti jer ga tako veseli i opušta tako da, iako mi je teško zbog umora, nisam pomišljala na odvikavanje. Do prije nekoliko dana. Danju traži možda dva tri puta, ali buđenje noću... Zadnjih dana mi se skupilo, ne funkcioniram na poslu, zaboravljam stalno, čak sam se izgubila u zgradi prije neki dan. Shvatila sam da sam kronično neispavana i da neće biti dobro.
    On se noću probudi i traži sisu, ne odustaje dok je ne dobije, ako ne dam krene baš plakati i tugovati i na kraju mu opet dam. Mislim da bi mu jako teško palo da ga sada odvikavam. Ne želim da plače zbog sise i da ga odbijam, a što da onda radim? Da li je nekome od vas cicoljubac sam prestao tražiti? Evo neka mi netko kaže da oko 3 godine prestanu sami tražiti i ja ću se strpiti, samo da je to njemu što bezbolnije i da znam da će proći samo.
    One fore sa flasterima, paprom... ni ne pomišljam na to. Ne želim ga varati. I ne vidim ništa lošeg u tome što on tako uživa u cici...samo što mi se tako spavaaaa.
    Pomišljala sam na to da se prebacim na drugi krevet a da tata s njim spava, ali on ima već dvije godine i nije blesav. Falit će mu i moja blizina a i znat će da sam tu pa će me zvati. Samo ću napraviti dramu.
    Molim vas eto čisto za vaša iskustva, kada su na kraju vaši cicoljupci prestali? Znam da mi je neki suvisli savjet teško dati na ovaj moj post...

  2. #102
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ja svog dvogodišnjaka već pola godine (ili tu negdje) ne dojim po noći. Po danu da. Mislim da je ključno za prestanak dojenja po noći, da ga navečer ne uspavaš dojenjem, nego da sam zaspe - onda se ni ne budi za dojenje. Bar je tako bilo kod moje trojice.

  3. #103
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    I kod mojih cetiri, umjesto dojenja bi za uspavljivanje ili pjevala ili ih mazila i onda tako i po noci kad bi se probudile..ali bilo je i placa nekih tjedan dana, zapravo vise cendranja..imale su oko dvije godine kad sam maknula nocno, tada bi malo pojacale dnevno na neko vrijeme...ali moras bas odluciti i biti sigurna da prestajes s nocnim

  4. #104

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    68

    Početno

    Eto super savjeti. Iako on uglavnom pocica pa se makne s cice i sam zaspi. Tako i nocu SISA SISAAA i pocica dok mu ide mlijeko, nakon tog se okrene i ide spavat. On rijetko kad bas zaspi na cici. Cure hvala vam.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •