Stranica 131 od 279 PrviPrvi ... 3181121129130131132133141181231 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,501 do 6,550 od 13934

Tema: Gimnazije i srednje škole

  1. #6501

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Ako tražite jezičnu, jednosmjenska jezična je IV. gimnazija, a ovdje ima dosta forumašica s iskustvom iz te škole pa mogu napisati nešto više.
    i 11. je 1. smjena
    Hvala cure. IV je prvi izbor, odgovara nam po svemju, lokaciji, jednoj smjeni a i jezična je. Ja jedino tražim rezervnu opciju ako ova otpadne pa zato pitam.
    Pratim već dugo upise o ovoj školi stekla sam dojam da je ok, profesori ok, ono treba puno učiti kao i u svakoj gimnaziji, ali da su djeca zadovoljna i roditelji.

    AKo još netko nešto zna o IV samo neka piše, svaka info dobro dodje

  2. #6502
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ima ona neka tema o stvaranju mišljenja o forumašima na temelju postova
    bome su me neki postovi ovdje natjerali malo razmisliti o tome

  3. #6503

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Nevena, takav je i moj dojam o IV

  4. #6504

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Nevena, takav je i moj dojam o IV
    hvala, i drago mi je da misliš isto. Nadam se da se ni cura nece razocarati. Dvoumi se izmedju dovjezične engleski ili njemački program.
    Posljednje uređivanje od nevena : 13.05.2019. at 11:16

  5. #6505
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    pitaj lunahor njene cure su u Iv( ako sam dobro popamtila)

  6. #6506

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Jesu vasi bili na Dojdi osmas? Kakvi su im dojmovi? Jesu ista pametno doznali?
    Moj je pokupio datume otvorenih vrata skola koje ga zanimaju te je po stoti put promijenio listu prioriteta (i dalje ostaje pri opcoj gimnaziji ali je ponovno ispretumbao poredak). Razloge bolje da ne spominjem )).

  7. #6507
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Moj sin je bio na dojdi osmaš na štandu svoje škole. Tvrdi da su privukli puuuuuno osmaša, pretežno osmašica.

  8. #6508

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Jesu vasi bili na Dojdi osmas? Kakvi su im dojmovi? Jesu ista pametno doznali?
    Moj je pokupio datume otvorenih vrata skola koje ga zanimaju te je po stoti put promijenio listu prioriteta (i dalje ostaje pri opcoj gimnaziji ali je ponovno ispretumbao poredak). Razloge bolje da ne spominjem )).
    Moj je bio, ali samo i jedino zato jer su išli dečki iz razreda, i s njima je gledao štandove škola koje ga uopće ne zanimaju.
    Uvalili su mu letak škole za primalje pa nije znao što bi s time.
    Zapravo je to bio društveni izlazak i susreti vršnjaka, a što se tiče informiranja o školi, sam je zaključio da će više toga saznati odlaskom na otvorene dane pojedinih škola.

  9. #6509
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je bio, ali samo i jedino zato jer su išli dečki iz razreda, i s njima je gledao štandove škola koje ga uopće ne zanimaju.
    Uvalili su mu letak škole za primalje pa nije znao što bi s time.
    Zapravo je to bio društveni izlazak i susreti vršnjaka, a što se tiče informiranja o školi, sam je zaključio da će više toga saznati odlaskom na otvorene dane pojedinih škola.
    Ovako je moj mlađi lani napravio. Njima je bilo bitno otići nekamo na hot dog, a ne prikupiti informacije o školama. To je generacija koja prikuplja informacije na internetu. Štandovi su za nas, hehehe...

  10. #6510

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Ma on zapravo već sve zna i o školi koja ga zanima i o ostalim potencijalnim školama (ima dobar izvor informacija u glazbenoj). Gimnazije po brojevima zna još od nižih razreda, kad živi u familiji u kojoj se stalno o tome priča
    O strukovnima ne zna puno, recimo, da ga zanima ta strana, onda bi mu štandovi možda bili i korisni. Ali opet - bolje će se informirati odlaskom u samu školu nego na štandu.

  11. #6511
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ma on zapravo već sve zna i o školi koja ga zanima i o ostalim potencijalnim školama (ima dobar izvor informacija u glazbenoj). Gimnazije po brojevima zna još od nižih razreda, kad živi u familiji u kojoj se stalno o tome priča
    O strukovnima ne zna puno, recimo, da ga zanima ta strana, onda bi mu štandovi možda bili i korisni. Ali opet - bolje će se informirati odlaskom u samu školu nego na štandu.
    Moj mlađi je u svojoj srednjoj strukovnoj školi bio još u nižim razredima osnovne, ako ne i u vrtiću (to je sve u kvartu, u dosegu optičke vidljivosti). Ni za živu glavu nije htio ići na otvorene dane ni u jednu drugu obrazovnu ustanovu. Na štandove je otišao s društvom i vjerojatno će biti u školi i na danu otvorenih vrata. To je sad u subotu 18. svibnja.

  12. #6512

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Moj sin je bio na dojdi osmaš na štandu svoje škole. Tvrdi da su privukli puuuuuno osmaša, pretežno osmašica.
    Kaže sin da su cure iz razreda uglavnom išle po štandovima gdje su im bili simpa dečki

  13. #6513
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a dečki? klara valjda obrnuto?

  14. #6514

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Curama su stariji decki napetiji od ovih balavaca iz razreda .

    Decki su iskoristili priliku za izlazak u grad, zezanje i sl.

    Moj je, pak, sreo na standu od Titusa decka koji trenira u istom klubu ko i on, pa ga je ispitivao kako uskladuje skolu, treninge i turnire, kako se profesori odnose prema izostancima i sl. Uglavnom, sad mu je Titus broj 1 (cinjenica da imaju prijemni je pala u drugi plan). Da je sreo nekog iz ŽNJ skole iz svog kluba, vjerojatno bi mu i ta bila top... Tako da...

    Uglavnom, ici ce na dane otvorenih vrata od par skola koje su mu napete pa ce tako jos skupiti dojmove... Program opce je isti u svima, tako da tu nema sto ispitivati.

  15. #6515

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku

    Moj je, pak, sreo na standu od Titusa decka koji trenira u istom klubu ko i on, pa ga je ispitivao kako uskladuje skolu, treninge i turnire, kako se profesori odnose prema izostancima i sl. Uglavnom, sad mu je Titus broj 1 (cinjenica da imaju prijemni je pala u drugi plan). Da je sreo nekog iz ŽNJ skole iz svog kluba, vjerojatno bi mu i ta bila top... Tako da...

    Uglavnom, ici ce na dane otvorenih vrata od par skola koje su mu napete pa ce tako jos skupiti dojmove... Program opce je isti u svima, tako da tu nema sto ispitivati.
    Ali to ti je njima u toj dobi glavni kriterij - ono što čuju od vršnjaka. Vrlo lako mogu svojeg zamisliti u takvoj situaciji.
    Zapravo, ne moram zamišljati - neki dan mi je objasnio zašto je odabrao školu koja mu je prvi izbor - jer već poznaje dosta ljudi koji onamo idu, i onih iz glazbene i iz drugih krugova, pa se nada dobrom društvenom životu. Program je tu donekle pao u drugi plan (iako se slaže s onim što ga i inače zanima).

  16. #6516

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ali to ti je njima u toj dobi glavni kriterij - ono što čuju od vršnjaka.
    Jasno

  17. #6517

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Moje dijete je zaiteresirano za IV radi nove zgrade, a za Mioc radi, navodno, dobre kantine...i tak. Sa dojdi osmas su se vratili sa letkom iz XII, ne pitajte za razlog...
    Uglavnom, da li netko zna kada je dan otvorenih vrata u Titusu, na stranici ne pise, a niti na letku...

    p.s. Hvala curama koje se drze teme, jer nama koje upisuju stvarno gori pod petama

  18. #6518
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Gorice klincima zadnja dva dana prijave

  19. #6519
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Prelog otvoreni dani:24.05.2019., 25.05.2019.

  20. #6520
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    a je, htjela sam već, ali snimka je na FB pa mi je trenutno među zabranjenim stranicama, isto i jubito. ima na FB na stranicama 9. fakat se trude kao škola, dobili su novu ravnateljicu i ide na bolje. moja k obožava svoje profesore.
    jako mi je drago!

  21. #6521

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    Moje dijete je zaiteresirano za IV radi nove zgrade, a za Mioc radi, navodno, dobre kantine...i tak. Sa dojdi osmas su se vratili sa letkom iz XII, ne pitajte za razlog...
    Uglavnom, da li netko zna kada je dan otvorenih vrata u Titusu, na stranici ne pise, a niti na letku...

    p.s. Hvala curama koje se drze teme, jer nama koje upisuju stvarno gori pod petama
    Kad se moja upisivala Tituš nije imao dane otvorenih vrata kao ostale škole. Moglo se uz najavu doći u školu.

  22. #6522
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Kad se moja upisivala Tituš nije imao dane otvorenih vrata kao ostale škole. Moglo se uz najavu doći u školu.
    Sad si me podsjetila... U TŠ Ruđer Bošković postoji otvoreni dan (sad u subotu 18. svibnja) ali za obilazak škole treba se najaviti, jer oni imaju hrpu laboratorija, pa se obilazak obavlja uz vodstvo. Najavili su da će ove godine biti najmanje dvije grupe.

  23. #6523
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Da, larmama je u pravu, Tituš nema dane otvorenih vrata.

  24. #6524

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Točno. Pitala sam sina, on je najviše vremena proveo na štandu Tituša i rekli su mu da nemaju dane otvorenih vrata.

  25. #6525

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Dan otvorenih vrata VII. gimnazije - 24.5. u 17h.

  26. #6526
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Dan otvorenih vrata II. gimnazije - 30.5. u 18 sati.

  27. #6527

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Evo i za desetu
    https://deseta-gimnazija.hr/?p=4605
    u subotu 18.5. u 10h

  28. #6528
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

  29. #6529
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Ni 5.0 neće biti dovoljno za upad, odmah bi mogli uvesti prijemni .

  30. #6530
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ni 5.0 neće biti dovoljno za upad, odmah bi mogli uvesti prijemni .
    i liste čekanja

  31. #6531
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Fora. Meni se sto pitanja otvorilo. Je l negdje predstavljen taj projekt?
    Npr. odakle im nastavnici? Je l misle one koje imaju obrazovati u smjeru informatike ili nove zapošljavati? Koja je to struka? FERovce i PMF-ovce će teško dobiti. Odakle im sredstva za održavanje opreme kad prestane projekt? Čini mi se baš kompliciranim za provesti. Držim fige da to ispadne nešto dobro isplanirano.

  32. #6532
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Ima li itko informacije iz sportske gimnazije (opća g.) u Selskoj, kakav se profil djece, u smislu ocjena, tamo upisuje i kakva je općenito razina i kvaliteta nastave?
    (ne pitam za sebe)

  33. #6533
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li itko informacije iz sportske gimnazije (opća g.) u Selskoj, kakav se profil djece, u smislu ocjena, tamo upisuje i kakva je općenito razina i kvaliteta nastave?
    (ne pitam za sebe)
    Znam da se iz dvije generacije Preloga sportski razred (ovo od mojih) tamo prebacilo više djece. Prelog im je bio pretežak. Ostalo ne znam.

  34. #6534
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li itko informacije iz sportske gimnazije (opća g.) u Selskoj, kakav se profil djece, u smislu ocjena, tamo upisuje i kakva je općenito razina i kvaliteta nastave?
    (ne pitam za sebe)
    Of T nekoliko prijatelja ide tamo. U oš su to bile jako cvrste 4 , cak 5, prosjek 4,4 pa prema 5,0.

    Znam za jednog da mu je ok, gimnazija ko gimnazija kaze on. Mali trenira u rk zagreb i igra za skolu. On je zadovoljan . Detaljnije od tog mogu pitati T.

  35. #6535
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    jel mora uz povjest i šah trenirati?

    profač koji ima povjest je zagriženi šahist

  36. #6536
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Detaljnije od tog mogu pitati T.
    Ako se sjetiš, molim te, pitaj.

  37. #6537
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    znam i ja jednog koji je zadovoljan s sportskom školom sad je 4 razred i perspektivni košarkaš baš
    ali ga baš ne viđam često

    znam i jednog bivšeg učenika te škole

  38. #6538

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Čokolada, od naših poznatih sin ide tamo, u OŠ je prolazio sa jačom četvorkom, u nekim razredima peticom, cca 4,4... Upao je tamo.
    No jedino sto sam cula da se nije nesto pretrgnuo od ucenja, kaze mu otac da uci vrlo malo, prolazi vrlo dobrim...

  39. #6539
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Hvala na info.

  40. #6540
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Čoksa, znam i ja jednog dečka, on je sad maturant. Reprezentativac u borilačkom sportu, često izostaje zbog putovanja na natjecanja, ali čitavu gimnaziju je prošao sa 5,0 ili blizu tome. E sad, nemam pojma je li on bistar i dobro organiziran ili škola nema visoke zahtjeve, tko bi to mogao procijeniti i kako?
    Mogu ga pitati kad ga vidim kakva je struktura učenika, ocjene, njegov dojam o školi....

  41. #6541

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Kapa dolje XV. gimnaziji, misle unaprijed na ono što je meni proletjelo kroz glavu već više puta tijekom ovih priča o prijemnim ispitima:

    Njihov komentar s javnog savjetovanja:

    XV. gimnazija 14.05.2019 10:41

    Škole u Zagrebu koje provode provjeru posebnih znanja, a ima ih 7, predlažu da završetak prijave obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere bude 30. lipnja 2019., a provođenje dodatnih ispita i provjera te unos rezultata bude od 1.7. - 5.7.2019. Razlog prijedloga je da se provjere mogu organizirati na način da učenik ne mora u jednom danu pisati pisane provjere u dvije ili više škola, a ima pravo prijaviti 6 obrazovnih programa. Prema dosadašnjem iskustvu učenici u Zagrebu često prijavljuju više programa koji provode provjeru, a roditelji postavljaju pitanje organizacije provjera. Jedan dan više bi omogućio školama bolju organizaciju termina pisanja provjera.


    Odgovor MZO: Prijedlog je prihvaćen.

  42. #6542

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    odlično. ja sam se baš pitala kako se sve provjere organiziraju unutar 4 dana, a da se ne preklapaju,
    odnosno da klinac ne mora na dva prijemna jedan iza drugog isti dan

    može li mi netko napisati iskustva iz gimnazija sa dvojezičnom nastavom.
    da li mislite da je, ako prođe prijemni, to i dokaz da dijete ima dovoljnu razinu znanja jezika
    da normalno prati nastavu?
    Posljednje uređivanje od orange80 : 22.05.2019. at 08:37

  43. #6543
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Mozda ne bi bilo lose napravitipredispit kao sad matura pa da se rezultati priznaju u svim skolama gdje treba pisati
    Mada cisto sumljam da se prijavljuju u vise od tri skole u kojoj se pisu prijemni
    Sretno
    Meni su dva prijemna na faksu bila u isto vrijeme isti dan

  44. #6544
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Molila bih još info ako netko zna....na koji fax se upisuju učenici poslije završene Športske gimnazije obzirom na razinu znanja koju imaju nakon završetka iste. S jedne strane sam čula info da im razina znanja nije na istom nivou kao nakon završenih ostalih gimnazija ali bi htjela čuti iskustva iz prve ruke ukoliko netko zna.

  45. #6545
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ali moras priznati da i medicinske sestre i klinci iz xv imaju sanse upisati medicinu. Ko i oni iz vi rudera etf

  46. #6546
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ali moras priznati da i medicinske sestre i klinci iz xv imaju sanse upisati medicinu. Ko i oni iz vi rudera etf
    baš me zanima koliko je upisanih na medicinu, pogotovo u zg gdje je, navodno opak prijemni, iz srednje medicinske

  47. #6547
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ali moras priznati da i medicinske sestre i klinci iz xv imaju sanse upisati medicinu. Ko i oni iz vi rudera etf
    Medicinske sestre nemaju gotovo nikakve šanse upisati medicinu.
    Gimnazijski program i program medicinske škole su dijametralno suprotni, a za upis na Mef se traži, između ostaloga, matura iz matematike i fizike A razina, a u medicinskoj školi se ti predmeti uče samo prve dvije godine i to po jedva dva sata tjedno.
    Treba i prijemni položiti koji je britalan.
    Na svako upisno mjesto na Mefu konkurira prosječno četvero kandidata i to uglavnom iz najjačih gimnazija u RH.
    I, kakve šanse ima medicinska sestra za upis, Jelena?
    Odgovorit ću ti ja- nikakve.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  48. #6548
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ali moras priznati da i medicinske sestre i klinci iz xv imaju sanse upisati medicinu. Ko i oni iz vi rudera etf
    Ruđerovci imaju sasvim dobre šanse za upis na etf tj. fer, jer imaju matematiku koja je opsežnija i naprednija od matematike koja se uči u općim gimnazijama, a osim toga imaju fiziku sve godine i osnove elektrotehnike koje pokrivaju veliki komad fizike. A za fer se traži B razina hrvatskog jezika, za razliku od medicine gdje se traži A razina.

    Nisam baš sigurna da se iz srednjih medicinskih škola ljudi mogu samo tako upisati na medicinski fakultet bez opsežnih priprema izvan srednje škole.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 22.05.2019. at 11:17

  49. #6549
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Je l to mislite i za sestrinski studij na MEF-u?
    Znam da je i to dosta teško upisati, pa idu neki na Hrvatski katolički studij, tamo je valjda lakše upasti.

  50. #6550
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Ne, jelena O.je mislila da se iz srednje medicinske može na MEF. Ne može.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •