Stranica 142 od 279 PrviPrvi ... 4292132140141142143144152192242 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,051 do 7,100 od 13923

Tema: Gimnazije i srednje škole

  1. #7051
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    I u moje vrijeme je bila izborna iz matke u ruderu
    Moj je u x promjenio profu iz matke mada je i stari prof bio super
    Dosra ispita su rjesavali iz materijala za drzavnu

  2. #7052
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Kanga a 3.?

  3. #7053
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    jelena, ne upada niti u jednu od 7 PM gimnazija u gradu ZG osim (za sad) u XIII.

  4. #7054
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    jelena, ne upada niti u jednu od 7 PM gimnazija u gradu ZG osim (za sad) u XIII.
    XIII ako će učiti je ok, znam dečka koji je nakon nje upisao PMF matematiku. Istina, išao je na pripreme u Trinom, ali to sada svi idu. I imao je ipak bolje ocjene nego u težim gimnazijama.

  5. #7055
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A kaj onda stavio pod 2.?

  6. #7056
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A kaj onda stavio pod 2.?
    zašto ti sve moraš znati o forumaškoj djeci? ako netko želi nešto napisati, napisat će

    matematičlka gimnazija u VG je dobra, koliko sam čula. jest da se putuje, ali sasvim sigurno je bolje djeci koja putuju iz smjera zg-vg nego obratno

  7. #7057
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala svima Peterlin, to odlično zvuči! Možda se ipak predomisli ili mu na kraju Ruđer ispadne jedina opcija s jačom matematikom - sad sam upravo vidjela da je u međuvremenu u XIII. "pao" na 18. mjesto, a kvota je 26, tko zna kako će se to još razvijati. Cathy, gimnazija u Sesvetama nažalost ipak nema PM smjer.
    Matematika je u Ruđeru prilično zahtjevna. S druge strane, imam informacije da ni u XIII nije loša. Sin naših prijatelja ju je završio i uredno upisao građevinu. A ni sesvetska gimnazija nije loša, jedino treba vidjeti da li imaju opciju izborne matematike. Pronjuškaj malo.... S druge sreane, kako god ispadne, bit će dobro. Ako mu okruženje bude manje zainteresirano, ima veće šanse da dobije od profesora matematike više pažnje.

    S druge strane, ako nije zainteresiran za gimnazijske predmete, onda mu je Ruđer bolja solucija nego bilo koja mat.gimmnazija, jer to su ipak gimnazije, sa hrpom kemije, biologije, povijesti, geografije i stranih jezika.

  8. #7058

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    sesvetska gimnazija je odlična, “mojih dvoje” su bez problema upisali farmaciju i Fer. No ima visok prag pa je treći prošle godine morao upisati gimnaziju u Dugom Selu.
    Posljednje uređivanje od larmama : 06.07.2019. at 14:40

  9. #7059
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Moj sin je prošle godine upisao XIII., prirodoslovno-matematički smjer. Imao je 74.9 bodova i bio je negdje 22/26. On kaže da je zadovoljan. Ja pak imam osjećaj da škola nije previše zahtjevna, ali to je samo moj osjećaj.

  10. #7060
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj MalaSirena prvotno napisa Vidi poruku
    Moj sin je prošle godine upisao XIII., prirodoslovno-matematički smjer. Imao je 74.9 bodova i bio je negdje 22/26. On kaže da je zadovoljan. Ja pak imam osjećaj da škola nije previše zahtjevna, ali to je samo moj osjećaj.
    Koliko mu treba do škole vremenski?

  11. #7061
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Kanga a 11.?

  12. #7062
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko mu treba do škole vremenski?
    Mi imamo blizu vlak pa ide vlakom do glavnog i busom do škole, cca 30tak minuta. Ako ide tramvajem, traje duže. Njemu to uopće nije problem, ide s ekipom i zafrkavaju se. Probaj vidjeti na google maps koliko bi otprilike trebalo od tvoje lokacije.
    Eh, da, imali smo i tu super stvar da je njega i njegovu kolegicu u jutarnjoj smjeni u školu vozio njen tata koji je radio blizu.

  13. #7063

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Drugi dan ne mogu se prijaviti u sustav upisi.hr Stalno mi izbacuje da su krivi korisnicki podatci i daje zadatke za rjesavanje koje rijesimo pa opet nece prihvatiti. Dogada li se to jos kome??

  14. #7064
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Samo kad ukucam krive podatke [emoji14]

  15. #7065

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Sve tocno ukucavam

  16. #7066
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Jel upisujes i domenu (@skole.hr)?
    Meni izbacuje samo kad krivo upisem :D
    Ako i dalje ne uspijevas, nazovi korisnicku podrsku.
    Posljednje uređivanje od Anci : 07.07.2019. at 08:50

  17. #7067
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ovo što Kanga piše pokazuje pravu nakaradnost školstva i sistema upisa u rh
    dijete koje se plasiralo na državno iz matematike, a to je jako teško, dijete koje je bilo na državnom iz informatike, ne može upisati matematičku gimnaziju
    jer nema petice iz predmeta koji ga ne zanimaju
    a vjerojatno bi iz matematike imao bolje rezultate od brojnih petnulaša
    Slažem se. Jedan naš susjed je u istom razredu išao na državna iz matematike i fizike i sva sreća da je bio 3. iz fizike pa se direktno upisao jer da je bio 4., tko zna bi li upao po bodovima

  18. #7068
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    mellisa, možda da pitaš u Carnetovoj službi za podršku korisnicima - ovdje možeš naći broj telefona i e-mail.

  19. #7069
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    jelena, on još mijenja škole, gleda kako gdje stoji kao rezervu ako ispadne iz kvote za XIII. Druga opcija mu je ili Ruđer (koji nam isto nije baš blizu, ali bi bio dobar smjer za njega) ili eventualno neka najbliža opća gimnazija (ako već nije idealan smjer, nek je barem blizina). Međutim, od bližih gimnazija upada jedino u XVIII., ali ona je jezična, to mu je još lošija opcija od opće.

    MalaSirena, mi imamo cca pola sata od kuće do Svetica (busom), a onda su opcije ili tramvaj ili tramvaj do gl. kolodvora pa bus. On je probao ovu prvu opciju (bus do Svetica pa tramvaj), trebalo mu je ukupno sat i 20 minuta. Ne znam bi li bilo brže da je išao drugom opcijom (bus, tramvaj, bus). Vjerojatno ovisi i o dobu dana..

    Peterlin
    , bilo mu je drago čuti vaša iskustva iz Ruđera, čak se malo i zamislio . Ali, i dalje ostaje kod XIII., vidjet ćemo... I ja sam sigurna da će na kraju sve biti dobro kako god da ispadne. Sličnu smo situaciju imali i sa starijim sinom (pisala sam o tome ovdje) koji se zbog par četvorki u OŠ, a unatoč 100% riješenom prijemnom testu, nije upisao u školu koju je želio, ali si je sad u trećem razredu plasmanom na državno natjecanje iz matematike osigurao izravan upi na PMF (iako pretendira na FER). Trenutno me najviše muči ta dužina putovanje, ali izaći će sigurno i nešto korisno i iz tog iskustva .

    A da bi sustav upisa trebalo mijenjati, s tim se apsolutno slažem. Kad sam ja upisivala SŠ, 40% bodova se dobivalo na ocjene, a 60% na rezultate prijemnog. I naravno da je već sama ta činjenica usmjeravala ciljeve školovanja prema stjecanju znanja, a ne ocjena.

  20. #7070
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A ako cilje na eventualnu opcu jel mozda dubrava ili sesvete u zoj kombinaciji?
    E da moj veliki uvojek hvali tvojeg velikog kanga
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 07.07.2019. at 10:29

  21. #7071

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Moj osmaš voli prirodne predmete, ali bodove imamo samo za XIII gimnaziju od prirodosl-matematickih. Htio je i u Prelog gdje upadamo u ekološkog. Jako mu se sviđa škola, bili smo na Otvorenim danima. Imate li kakva osobna iskustva s tim smjerom?

  22. #7072
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    Jedan P. prijatelj je sad 4. godina na FER-u, završio je Ruđer.


    Kanga, možda je tvom sinu opcija da upiše XIII, a onda se nakon prvog polugodišta ili u drugom razredu prebaci u neku drugu PMG u isti program? Jedan se dečko iz D. razreda u 2. ili 3. razredu prebacio u V. gimnaziju.
    .
    U trecem se prebacio, ako mislis na malog inovatora
    U 13 je bio zadovoljan, ali u V je bas sretan.

  23. #7073
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Da, na njega sam mislila

  24. #7074
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Kanga, ako bude na kraju išao u 13., bude ispitao mogućnosti i ustanovio kak mu je najzgodnije i najbrže (to može i sada tijekom praznika, tak sam ja svog poslala da malo "vježba" jer je dotad išao u školu koja mu je bila doslovno kraj kuće).
    Moj bi, da nije upao u 13., vjerojatno išao u opću u Sesvetama.

  25. #7075

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Imam pitanje, vezano za papirologiju...Kaže u brošuri da prijavnicu iz sustava ispisuje razrednik i to potpisuju učenik i roditelj (vezano za to imamo roditeljski 11.07. i tamo ćemo to potpisati pretpostavljam). I onda kasnije kaže da se ta prijavnica donosi u svoju školu razredniku. U koju školu se to misli, SS ili OŠ (jer u osnovnoj već je, tamo ćemo ju potpisati)? Jel se to hoće reći da ostaje u školi?

    Upisnicu koju donosimo u SŠ se printa sa upisi.hr, jel tako? Jel se ona automatski generira kad je sve gotovo pa ju mi printamo i donesemo u SŠ i samo na temelju toga se vrši upis (šta je sa ovom prijavnicom gore, to ostaje u OŠ)?
    Hvala svima

  26. #7076

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    Imam pitanje, vezano za papirologiju...Kaže u brošuri da prijavnicu iz sustava ispisuje razrednik i to potpisuju učenik i roditelj (vezano za to imamo roditeljski 11.07. i tamo ćemo to potpisati pretpostavljam). I onda kasnije kaže da se ta prijavnica donosi u svoju školu razredniku. U koju školu se to misli, SS ili OŠ (jer u osnovnoj već je, tamo ćemo ju potpisati)? Jel se to hoće reći da ostaje u školi?
    Misli se na OŠ i razrednika iz OŠ. Još nije gotov postupak upisa, pa teoretski ne znate koju točno SŠ, a pogotovo ne znate tko će biti razrednik Ako sam dobro shvatila, razrednici iz OŠ moraju nešto poklikati na tom online sustavu da bi se potvrdio primitak prijavnice.

    Upisnicu koju donosimo u SŠ se printa sa upisi.hr, jel tako? Jel se ona automatski generira kad je sve gotovo pa ju mi printamo i donesemo u SŠ i samo na temelju toga se vrši upis (šta je sa ovom prijavnicom gore, to ostaje u OŠ)?
    Da. Za upis je relevantna upisnica koja se na dan upisa predaje u SŠ, zajedno sa svjedodžbom 8. razreda, a prijavnice se rješavaju od 10. do 12.7. i da, valjda ostaje u OŠ ili se nekamo šalje, ali vi s time više nemate veze.
    Upisnica se automatski generira kad je sve gotovo. Prošle godine je sustav, naravno, pao u roku 5 minuta nakon što su upisnice postale vidljive ali se kasnije sve sredilo.

  27. #7077

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Tanja hvala puno. Ma zbunila me rečenica, da najprije potpisujemo prijavnice u školi a onda te iste prijavnice moramo donijeti u školu razrednicima... znači njih potpišemo u školi i one ostaju u školi, mi ništa nemamo s njima nakon što ih potpišemo, jel tako?

    A kad bude sve gotovo isprintam upisnicu i donesemo u školu (svjedodjba se nosi original ili kopija?)

  28. #7078

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    Tanja hvala puno. Ma zbunila me rečenica, da najprije potpisujemo prijavnice u školi a onda te iste prijavnice moramo donijeti u školu razrednicima... znači njih potpišemo u školi i one ostaju u školi, mi ništa nemamo s njima nakon što ih potpišemo, jel tako?
    To je i mene zbunilo, ali poanta je da prijavnice ostaju u školi nakon potpisivanja.

    A kad bude sve gotovo isprintam upisnicu i donesemo u školu (svjedodjba se nosi original ili kopija?)
    Ne piše nigdje, ali pretpostavljam original. Ljetos sinu u glazbenoj školi (1. srednje) nisu ni dali svjedodžbu, nego samo kopiju, i rekli su mu da original ostaje u školi. Očekivala bih da je tako i u drugim školama.

  29. #7079
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Kojeg datuma bude vidljiva upisnica za printanje?

  30. #7080

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Mislim na dan upisa (15.7.), tako je barem bilo prošle godine. Upisnica je postala vidljiva prvi dan upisa u 12 h. Ali budući da upisi ove godine počinju u ponedjeljak, i da je dosta škola oglasilo upise od 8 do 16 h, valjda će upisnice biti dostupne i prije 12, bar se tako nadam.

  31. #7081
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    A mi planirali odmah u 8h otići u školu dok nije vruće .
    Dakle, prvo će pasti sustav, a onda ću sa svojim printerom stati na brvno pa 'ko prvi padne .

  32. #7082

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    A mi planirali odmah u 8h otići u školu dok nije vruće .
    Dakle, prvo će pasti sustav, a onda ću sa svojim printerom stati na brvno pa 'ko prvi padne .
    Tako nekako

  33. #7083

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    znači upise stave od 8 do 16, a upisnice su vidljive od 12... pa nevjerojatno.... jel upise stave samo jedan dan ili više dana?

  34. #7084
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj MalaSirena prvotno napisa Vidi poruku
    Kanga, ako bude na kraju išao u 13., bude ispitao mogućnosti i ustanovio kak mu je najzgodnije i najbrže (to može i sada tijekom praznika, tak sam ja svog poslala da malo "vježba" jer je dotad išao u školu koja mu je bila doslovno kraj kuće).
    Moj bi, da nije upao u 13., vjerojatno išao u opću u Sesvetama.
    Sesvetska mu je kontra gužve. Gubio bi puno manje vremena. Ako vam to nešto znači. Od kume mali je tako sa Poljanica išao.

  35. #7085
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    "naša" škola ima upise samo 15.7.

  36. #7086

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    znači upise stave od 8 do 16, a upisnice su vidljive od 12... pa nevjerojatno.... jel upise stave samo jedan dan ili više dana?
    Ja govorim o prošloj godini, ne znam kad će ove godine biti vidljive upisnice - logično bi mi bilo da budu vidljive i ranije.
    Moj sin je prošao tu proceduru kad se upisivao u glazbenu prošle godine, pa se sjećam - upisi su u glazbenoj školi bili od 12 do 14 h, a upisnice vidljive od 12. Ali tamo je bilo puno manje učenika u igri nego što je u ijednoj općeobrazovnoj srednjoj školi (ukupno ih se upisivalo njih 30-ak), pa su mogli tako.

    O tome koliko traju upisi odlučuje svaka škola posebno, tako da provjeri na webu vaše buduće srednje škole kad su točno upisi da ne bi bilo iznenađenja.

  37. #7087
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    i prijašnji godina su bile vidljive tek od 12

  38. #7088
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ako ne padne sistem to će biti jaaako čudno

  39. #7089

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Da, da shvatila sam da govoriš o prošloj godini.
    sad sam provjerila,kod nas su upisi 15. i 16. 07. od 9 do 16. Znači i ako prvi dan padne sustav imamo drugi dan još fore...
    Ova prateća dokumentacija je zapravo samo svjedodjba 8 razreda znači? Piše samo prateća dokumentacija...

  40. #7090

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Ne piše nigdje, ali pretpostavljam original. Ljetos sinu u glazbenoj školi (1. srednje) nisu ni dali svjedodžbu, nego samo kopiju, i rekli su mu da original ostaje u školi. Očekivala bih da je tako i u drugim školama.
    tanja, hvala

  41. #7091
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    A mi planirali odmah u 8h otići u školu dok nije vruće .
    Dakle, prvo će pasti sustav, a onda ću sa svojim printerom stati na brvno pa 'ko prvi padne .
    možeš i skidati u pdf

  42. #7092

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    vidi li netko bodovno stanje u 1.gimn (obadva smjera)?
    i 16. jezična

  43. #7093

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    Da, da shvatila sam da govoriš o prošloj godini.
    sad sam provjerila,kod nas su upisi 15. i 16. 07. od 9 do 16. Znači i ako prvi dan padne sustav imamo drugi dan još fore...
    Ova prateća dokumentacija je zapravo samo svjedodjba 8 razreda znači? Piše samo prateća dokumentacija...
    Svjedodžba 8. razreda i dokumentacija na temelju koje su ostvareni dodatni bodovi, ako ih ima.

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    vidi li netko bodovno stanje u 1.gimn (obadva smjera)?
    i 16. jezična
    U I. gimnaziju prirodoslovno-matematički smjer upada se samo s 80 bodova, već sad ih je takvih 44 (80 i više bodova), a primaju ih 26, što znači da će vjerojatno morati upisati dodatni razred ili smisliti nešto drugo da nemaju 44 učenika u jednom razredu.

  44. #7094
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Vidi li netko jezičnu gimnaziju Hotelijersko-turističke škole, koji im je donji prag sada?

  45. #7095
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    jesi li stavila kao moguću ak da onda možeš vidjeti

  46. #7096
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Da ju je stavila, ne bih ovdje pitala.

  47. #7097
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a možeš se prebaciti opet na nju još ako dobiš zadovoljavajući odgovor

  48. #7098
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Pitam iz znatiželje, dijete je prijavilo samo jednu školu.

  49. #7099

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    I mene zanima isto, isto iz znatiželje jer je ovo prva godina da se uvodi... Moja ju nije stavila na popis

  50. #7100
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Pitam iz znatiželje, dijete je prijavilo samo jednu školu.
    i samo jedan smjer? jel upada?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •