Stranica 158 od 279 PrviPrvi ... 58108148156157158159160168208258 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,851 do 7,900 od 13920

Tema: Gimnazije i srednje škole

  1. #7851
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Znam kaj je učiti s klincima držala sam instrukcije više od dve trećine zivota

  2. #7852
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Postoji cijeli spektar nijansi između "redovito pregledavam djetetu bilježnice" i "ne zanima me njihova škola ni gradivo, neka radi sve sam(a)".
    Ni ja svojem ne gledam bilježnice, ali imam pojma koje gradivo rade jer me zanima. I u e-dnevnik pogledam što ima novo.
    Isto ovako razmišljam, nije crno-bijelo - ili me ne zanima i nemam pojma što rade ili se petljam tamo i gdje me treba i ne treba.

  3. #7853
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Sad učiti konstantno s djetetom ili pokazati mu nešto dati smjernice nije po meni isto
    Ja sam za ovo drugo ako treba pomoći pomoći ću
    Da, slažem se. Djecu treba naučiti kako da sami sebi pomognu. Vidjela sam i prečesto u generacijama svoje djece da ne znaju kako se organizirati ni kako učiti. Mi smo napravili dobar posao kad smo ih uvježbali za to, još u ranoj dobi. Bilo je to neplanirano i silom prilika, jer su obojica imali rane teškoće, ali dugoročno se pokazalo odličnim. Nažalost, u školi ih to nisu učili. Iznimka je prof. HJ iz osnovne škole - tamo su učili i kako sažimati gradivo i kako napraviti mentalnu mapu (kome odgovara) i kako pisati bilješke. Nažalost, to je iznimka koja potvrđuje pravilo - rijetki nastavnici se time bave. Djeca su prepuštena sama sebi, a većina ih je sklona sjediti na debelom mesu i govoriti "nisu nam to pokazali".

    Ja sam znala dobiti noru pamet kad je moj mlađi rekao za gradivo fizike "Nikad prije nisam vidio takav zadatak, kako da ga riješim na testu?" Čovječe, ako želiš jednog dana misliti svojom glavom, moraš se potruditi pronaći način kako da sa svojim postojećim znanjem zagrizeš u problem. Ako želiš biti nekakav tehničar ili bilo kakav samostalan radnik, pa ne možeš uvijek očekivati da ti netko drugi govori kako trebaš riješiti problem. Imaš mozak - snađi se kako ga upregnuti...

  4. #7854
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    ili me ne zanima i nemam pojma što rade .

    Ja sam to napisla iskarikirano - jer ispada da sva djeca idu na instrukcije, sva djeca idu na pripreme za maturu.

    Al da mi je normalno da se djeci pregledavaju bilježnice, da im se piše zadaća i lektira - nije - druga krajnost. I iskreno mislim da previše upletanja roditelja u učenje djece ima kontraefekt

  5. #7855
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam to napisla iskarikirano - jer ispada da sva djeca idu na instrukcije, sva djeca idu na pripreme za maturu.

    Al da mi je normalno da se djeci pregledavaju bilježnice, da im se piše zadaća i lektira - nije - druga krajnost. I iskreno mislim da previše upletanja roditelja u učenje djece ima kontraefekt
    Kad bolje razmislim, ja sam prestala pregledavati bilježnice kad su bili u petom ili šestom razredu, tj. u trenutku kad je moj mlađi razvio odličnu metodu učenja (poslikati ploču, pa doma prepisati u bilježnicu). Od tada sve štima. Stariji je uvijek imao ok bilježnice što se tiče sadržaja, ali rukopis - oslobodibog (čak je i za državnu maturu dobio pravo korištenja računala, zbog rukopisa).

  6. #7856
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam to napisla iskarikirano - jer ispada da sva djeca idu na instrukcije, sva djeca idu na pripreme za maturu.

    Al da mi je normalno da se djeci pregledavaju bilježnice, da im se piše zadaća i lektira - nije - druga krajnost. I iskreno mislim da previše upletanja roditelja u učenje djece ima kontraefekt
    Pa to je ono što je tanja napisala, postoji puno toga između tih dviju krajnosti.

    Za instrukcije se ne čudim jer kako je netko već napisao, postoje situacije gdje se izmijeni jako puno profesora pa su djeca izgubljena. Moja je promijenila već 4 profesorice iz jednog predmeta od početka godine, svaka ima svoj način rada i ne bi me čudilo da joj zatreba pomoć. Nisu svake instrukcije ili pripreme odraz lijenosti, nezainteresiranosti ili nerada.

  7. #7857

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    molim vas, da li netko ima insajderske informacije o kvaliteti nastave iz matematike, bilogije, fizike, kemije u
    II, III, X, VII, XVII ili Gornjogradskoj

    (dijete će imati 78,nešto ili 77,nešto bodova, dakle nedovoljno za Prelog, XV, V, Tituš, a velika je želja studirati stomatologiju,
    medicinu, odnosno totalni je prirodnjak)
    a da probaš Klasičnu gimanziju (istia ima grčki, latinski i nastavu subotom)

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ok
    Ovisi kog imaš
    Kemiju je uzeo kao dodatni predmet
    kemija se u srednjoj dosta promjenila, već u 1. razredu je brutalna

    biologija u 1. razred je pljuga - ekologija

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Možda smo mi to srezali u korjenu. Jednom juniorka nešto nije kužila iz matematike i pitala tatu. Kad je izvadio silnu rusku matematičku literaturu, za koju nisam ni znala da ju imamo, dijete je odustalo od daljnih pitanja
    aaaaaaaaaahhaahaha, zakon
    Posljednje uređivanje od spajalica : 30.03.2020. at 08:44

  8. #7858
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Mene isto zanima X. gimnazija, mislila sam da imamo dosta vremena ali s obzirom da smo u karanteni, doći će upisi a mi nećemo moći ni na dane otvorenih vrata
    matematički smjer, uglavnom. Ima tko iskustva?

  9. #7859
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Moj je matematički ali s njemačkim
    Manje od pola razreda je samo matematički.ali ponekad imaju zajedničke satove znači moj onda ima i svoj njemački ali i program dodatne matematike
    Uglavnom zadovoljen je
    Dobro je organizirana k online škola

  10. #7860
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Dobro je organizirana k online škola
    Pojavio se i novi kriterij za izbor srednje, kao da ih nije bilo dovoljno.

  11. #7861
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ma i moja pikira na neku matematičku. Za sad ne bi burazovu,ali ako ne upadne u neku drugu a bude imala dosta za x ide tako

  12. #7862

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    jesu oštećene 10. i 5. u potresu?
    Tituš izgleda da je ...
    Kako će se to odraziti na upise, na uvjete rada ...

  13. #7863
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    X samo nešto sitno veli raska spremni smo za vas i nas
    Nedavno su imali radove postavljanja prozora betoniranje.....

  14. #7864
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    V. navodno je.

  15. #7865
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    u V navodno nema ulaska do 9 mjeseca za djecu i profesore... takav su oni info dobili na mail.

  16. #7866
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    u V navodno nema ulaska do 9 mjeseca za djecu i profesore... takav su oni info dobili na mail.


    Možda će naći alternativnu lokaciju, a možda će se zgrada i urediti do 9.mjeseca.

  17. #7867
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Slike koje je moj vidio prvotno su upućivale da je stanje koma
    Ali raska je roditeljima iz razreda poslala okružni mejl i rekla da primirimo klince .

  18. #7868
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Moj mlađi je nakon potresa otišao do škole i kaže "Škola stoji, nažalost "

    Nakon toga je rekao da su zgradu ogradili trakama i da se ne smije unutra. Ne znam kako je sada, nisam ga pitala je li bio poslije, ali uglavnom sjede doma, ne hodaju puno po vani.

  19. #7869
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ma Ruđer bude nadživio većinu zgrada u u ZG
    Bute i bi dobili mejl

  20. #7870
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ma Ruđer bude nadživio većinu zgrada u u ZG
    Bute i bi dobili mejl
    Dobili smo odmah nakon potresa + još jedan s mjerama opreza prilikom dolaska u školu, ali nastava ide online, pa mi ne pada na pamet ići onamo.

  21. #7871
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Mi smo se jučer provezli biciklima do x. gimnazije da vidimo u kakvom je stanju. Za unutra ne znamo i dalje ali izvana se vidi da se radi, svježa je fasada, još su kombiji izvođača parkirani uokolo i izgleda stvarno pristojno. Jedino što smo je jedva jedvice našli, nema na njoj izvana tabli (valjda poskidane zbog radova), a piše Tesla (nisam znala da je i ta škola u istoj zgradi). I V. je izvana izgledala ok.

  22. #7872
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo se jučer provezli biciklima do x. gimnazije da vidimo u kakvom je stanju. Za unutra ne znamo i dalje ali izvana se vidi da se radi, svježa je fasada, još su kombiji izvođača parkirani uokolo i izgleda stvarno pristojno. Jedino što smo je jedva jedvice našli, nema na njoj izvana tabli (valjda poskidane zbog radova), a piše Tesla (nisam znala da je i ta škola u istoj zgradi). I V. je izvana izgledala ok.
    Je i Tesla i X su u istoj zgradi.

  23. #7873

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,138

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo se jučer provezli biciklima do x. gimnazije da vidimo u kakvom je stanju. Za unutra ne znamo i dalje ali izvana se vidi da se radi, svježa je fasada, još su kombiji izvođača parkirani uokolo i izgleda stvarno pristojno. Jedino što smo je jedva jedvice našli, nema na njoj izvana tabli (valjda poskidane zbog radova), a piše Tesla (nisam znala da je i ta škola u istoj zgradi). I V. je izvana izgledala ok.
    Koliko sam pohvatala, X. je u potresu bolje prošla od V.
    V. ima narančastu oznaku kao i većina zgrada u centru (i ja sam jučer prošetala centrom), do X. nisam bila pa ne znam.
    Izvana sve zgrade izgledaju prilično ok, veći problem je ono što je unutra (i zgrada u kojoj radim izvana izgleda sasvim ok, a ima crvenu naljepnicu i zabranjeno je dulje zadržavanje ).

  24. #7874

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    mislim da je danas objavljeno koje škole su neupotrebljive
    https://www.telegram.hr/zivot/raspit...potrebljivima/

  25. #7875

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,138

    Početno

    Baš me zanima kako bi to izgledalo preseljenje dvosmjenske škole koja je ostala bez zgrade "u goste" jednosmjenskoj školi Naročito u srednjim školama koje imaju obimnu satnicu i nema prostora za uvođenje treće smjene...

  26. #7876
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Taman ćemo do jeseni prestati predsjedati EU, pa eto prostora

  27. #7877
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Ako Grad Zagreb brzo ne izdvoji neku veliku lovu za kvalitetan popravak škola pod njihovom ingerencijom ili za izgradnju novih zgrada, bit će veselo.

  28. #7878
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Nama je najavljeno da će nam neka škola doći u goste. Ne zna se još koja. A trebali smo po novom biti u jednoj smjeni.

  29. #7879

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    uh, lani u ovo doba je sve vrvilo danima otvorenih vrata, ili najvama istih, dođi osmaš i sl.
    a gle sada....
    zanimaju me iskustva, ako ide nečije dijete u X matematička uz skupinu predmeta na stranom jeziku.
    ili neka druga gimnazija sa skupinom predmeta na engleskom
    Posljednje uređivanje od orange80 : 14.05.2020. at 13:35

  30. #7880
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Trenutno nema takvih na rodi koji su Englezi i idu u x prošle godine je bila jedna. Ako te zanima obična matematička s njemačkim to može pitanje

  31. #7881
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    uh, lani u ovo doba je sve vrvilo danima otvorenih vrata, ili najvama istih, dođi osmaš i sl.
    a gle sada....
    zanimaju me iskustva, ako ide nečije dijete u X matematička uz skupinu predmeta na stranom jeziku.
    ili neka druga gimnazija sa skupinom predmeta na engleskom
    IV. i XVI. imaju skupinu predmeta na engleskom, ali to su jezične gimnazije, o njima se ovdje puno pisalo
    Posljednje uređivanje od n.grace : 14.05.2020. at 14:30

  32. #7882
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    I XVIII ali ko zna kako će ona dalje
    Ima i I

  33. #7883
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    XVIII. nema dvojezični program na engleskom, već na njemačkom i francuskom

  34. #7884

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,138

    Početno

    Ni I. nema dvojezični program.

    Ali dvojezični program ima Prelog, možda bi ta škola bila interesantna (ako ste zainteresirani za X.)

  35. #7885

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    nama isto fale otvoreni dani ...

    a od prijemnog već imam paniku... a on polako... barem je u glavi sam posložio prva dva izbora (bila su tri dok nije potres poremetio planove)

    ne znam kakva je situacija u Titušu, vjerojatno će preseliti u drugu školu, znači ništa od jednosmjenske nastave, a to je kriterij br.2

  36. #7886

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    s obzirom da nije bilo natjecanja ove godine, bit će manje dodatnih bodova
    ne znam jesu li se sportska natjecanja već zaključila prije cijele ove situacije (ako nisu, znači da nema za ovu generaciju dodatnih bodovi, osim 7.r.)

    (nama to ide u prilog barem u školama koje imaju prijemni)

  37. #7887

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,138

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam kakva je situacija u Titušu, vjerojatno će preseliti u drugu školu, znači ništa od jednosmjenske nastave, a to je kriterij br.2
    Mislim da se jednosmjenska nastava može prekrižiti u sljedećoj školskoj godini za bilo koju srednju školu, i bit će dobro ako to bude samo jedna godina

  38. #7888
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ni I. nema dvojezični program.

    Ali dvojezični program ima Prelog, možda bi ta škola bila interesantna (ako ste zainteresirani za X.)
    Tako je. Treba imati na umu da Prelog ima prijemni ispit, ne samo za dvojezični smjer, nego i za prirodoslovnu gimnaziju: https://www.psvprelog.hr/skola/upisi/

    Ne znam kako ide ove godine, ali oni će svakako imati testiranje.

  39. #7889
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Na stranicama nekih osnovnih će biti videi nekih srednjih škola

  40. #7890

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ni I. nema dvojezični program.

    Ali dvojezični program ima Prelog, možda bi ta škola bila interesantna (ako ste zainteresirani za X.)
    za taj se smjer na prijemnom onda polažu i fizika, kem, biologija i engleski? uh

  41. #7891

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da se jednosmjenska nastava može prekrižiti u sljedećoj školskoj godini za bilo koju srednju školu, i bit će dobro ako to bude samo jedna godina
    da, a kad se sjetim da je nekim klincima i to bio jedan od kriterija odabira škole...

  42. #7892

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    s obzirom da nije bilo natjecanja ove godine, bit će manje dodatnih bodova
    ne znam jesu li se sportska natjecanja već zaključila prije cijele ove situacije (ako nisu, znači da nema za ovu generaciju dodatnih bodovi, osim 7.r.)

    (nama to ide u prilog barem u školama koje imaju prijemni)
    ma i inače ti bodovi sa športskih školskih natjecanja bi se trebali ukinuti, jer nikako nisu pravedni.
    nemaju svi iste mogućnosti dobiti te bodove, makar i bili izvrsni sportaši. što ako u školi nema tima
    u tom sportu koji dijete trenira, makar i bio odličan sportaš...ili ih profa iz tjelesnog ne želi trenirati, kakav znam slučaj...
    Posljednje uređivanje od orange80 : 15.05.2020. at 13:58

  43. #7893

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,138

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    da, a kad se sjetim da je nekim klincima i to bio jedan od kriterija odabira škole...
    Mnogima je to važan kriterij. A što se sad može. I moj sin šizi što će, po svemu sudeći, sljedeću godinu imati školu u dvije smjene (iako mu je jednosmjenska nastava bila vrlo važna), Njemu je organizacija pogotovo problematična zbog glazbene. Ali što se sad može, tako je kako je, na takve odluke ne može se utjecati.

    S obzirom na sve okolnosti ove godine (nastava na daljinu i vjerojatno još blaži kriteriji ocjenjivanja u 8. razredu, izostanak natjecanja i mogućih dodatnih bodova, potres koji će silom prilika izmjestiti neke škole u centru grada), bit će jako zanimljivo pratiti dinamiku upisa.

  44. #7894

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Dijete može biti nadareno za matematiku ali ako ima nezainteresiranog profesora i roditelje koji ne mogu/ ne znaju samostalno preuzeti rad sa djetetom, to dijete sigurno neće otići na natjecanje. Ne odnosi se samo na sport.

  45. #7895
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,246

    Početno

    Citiraj cipelica prvotno napisa Vidi poruku
    Dijete može biti nadareno za matematiku ali ako ima nezainteresiranog profesora i roditelje koji ne mogu/ ne znaju samostalno preuzeti rad sa djetetom, to dijete sigurno neće otići na natjecanje. Ne odnosi se samo na sport.
    Istina.
    A rijetko koji roditelj zna pripremati dijete za natjecanje za županijsku i državnu razinu iz matematike, kemije i sl.

  46. #7896

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,138

    Početno

    Citiraj cipelica prvotno napisa Vidi poruku
    Dijete može biti nadareno za matematiku ali ako ima nezainteresiranog profesora i roditelje koji ne mogu/ ne znaju samostalno preuzeti rad sa djetetom, to dijete sigurno neće otići na natjecanje. Ne odnosi se samo na sport.
    Razlika je u tome što škola mora organizirati školska natjecanja iz svih predmeta, neovisno o nastavnicima, dok je za sport to drugačije regulirano (ispravite me ako sam u krivu, ali ne znam baš da iz svake škole idu na natjecanja iz svih školskih timskih sportova).
    Druga je stvar što učenici nezainteresiranih profesora obično ne pokazuju ni osobit interes za natjecanja pa je manja vjerojatnost da će se uopće prijaviti. Ali ni to ne mora biti pravilo.

  47. #7897
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Nisu ni sva djeca kompetitivna. Ne vole sd svi natjecat

  48. #7898

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,138

  49. #7899

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Moj je s klubom osvojio prva mjesta u RH, ali to se ne računa. Škola nema ekipu i ne idu na školska...a kad se sjetim da školski ekipni badminton donosi 3boda... da ih bar profa motivira pa nek letaju za lopticom pred školom ako treba...
    Inače prijedlog - prijemni oko 15.7.,upisi krajem srpnja.... svisnut ćemo do tada... izgubit će volju za pripremu...

  50. #7900
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    To su definitivno datumi?
    Ako jedu onda katastrofa

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •