Stranica 173 od 279 PrviPrvi ... 73123163171172173174175183223273 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 8,601 do 8,650 od 13905

Tema: Gimnazije i srednje škole

  1. #8601
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    i jos da dodam, moj je u 8. odlucio da skola nije jedino sto je u njegovom zivotu i da ga zanima i drustveni zivot. sto se vidjelo na ocjenama.
    Pa samo malo stisnuli, pribrao se i zavrsio je i osmi s prosjekom koji je bio ocekivan od njega prije otkrica drustvenog zivota.

    u srednjoj nije zablistao, ali mene to bas pretjerano ne uzbudjuje, za razliku od MM koji je prilicno nezadovoljan. Ali racunam valjda ce se skockati do kraja srednje i nesto napraviti od svog zivota. a ako ne vozit ce kamion (to je moje rjesenje problema)
    Posljednje uređivanje od spajalica : 25.02.2021. at 13:50

  2. #8602

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Ma njemu će jedino tehnički skinut bodove, jer se gleda u svakoj školi koja mu je izbor.
    Ne brinem se baš previše jer je 73 minimalan broj bodova koji bi trebao imat ako baš ne zezne pošteno, a to je dosta iznad pragova za ono šta on želi.

  3. #8603
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Baš sam išla vidjeti e-rudnik, jest narastao prosjek, sa 4,45 na 4,53. Raste stalno, ali ne ovoliko. Govorim o OŠ.
    U srednjoj nije tako, a niti ja nemam taj osjećaj.

  4. #8604

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Mislila sam da su zaključne trojke iz tjelesnog stvar prošlosti
    Mislim, tako sam ja prolazila s tjelesnim u osnovnoj školi (a bogme ni u srednjoj nije bilo puno bolje), ali gledajući sina i njegov razred, mislila sam da su tjelesnjaci s godinama postali popustljiviji
    I ja sam imala tjelesni 3. Od petog do mature.

  5. #8605
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Još ništa nije gotovo,može se sve

  6. #8606
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ja sam došla plakat na ovu temu. moj J je sje... sve što je mogao lani jer mu je on line škola užasno teško pala i nije se nikako snašao, a ni garnitura njegovih profesora. iz kemije i biloogije je imao 2. 2!!!
    ove godine se isto koprca s tim, ali ajde malo je bolje. za ono što ga zanima , ili bar sad kaže da ga zanima, realno mu ne trebaju, ali srušile su mu opako prisjek lani te dvije dvojke.

    ja se nadam da će ovo natjecanje na koje ide i za sad je briljirao ipak biti svijetlo na kraju ovog dugog i mračnog tunela.

    znam da nisu sva djeca ista, znam da ne mogu očekivati da sve bude kao s T, glatka plovidba mirnim morem, ali on me sluđuje. i bojim se da mu ne mogu bog zna kako pomoći, a na kraju će moje nadareno dijete - popušiti.

  7. #8607

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam došla plakat na ovu temu. moj J je sje... sve što je mogao lani jer mu je on line škola užasno teško pala i nije se nikako snašao, a ni garnitura njegovih profesora. iz kemije i biloogije je imao 2. 2!!!
    ove godine se isto koprca s tim, ali ajde malo je bolje. za ono što ga zanima , ili bar sad kaže da ga zanima, realno mu ne trebaju, ali srušile su mu opako prisjek lani te dvije dvojke.

    ja se nadam da će ovo natjecanje na koje ide i za sad je briljirao ipak biti svijetlo na kraju ovog dugog i mračnog tunela.

    znam da nisu sva djeca ista, znam da ne mogu očekivati da sve bude kao s T, glatka plovidba mirnim morem, ali on me sluđuje. i bojim se da mu ne mogu bog zna kako pomoći, a na kraju će moje nadareno dijete - popušiti.
    Ako te tješi bolje da je sje... prosjek nego bitne ocjene. Prosjek da mu padne sa 4.5 na 3.5 to je samo 1 bod, to lako nadoknadi sa bitnim predmetima. Ja bi rađe da mu prosjek padne pola boda nego šta je tehnički trenutno 3. U svim školama mu se gleda. Kemija, biologija, matematika, fizika 5, a tehnički 3. uvjerava me da će on to dovest na 4 do kraja, valjda hoće.
    Posljednje uređivanje od naplavomzalu : 25.02.2021. at 17:38

  8. #8608
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Mislila sam da su zaključne trojke iz tjelesnog stvar prošlosti
    Mislim, tako sam ja prolazila s tjelesnim u osnovnoj školi (a bogme ni u srednjoj nije bilo puno bolje), ali gledajući sina i njegov razred, mislila sam da su tjelesnjaci s godinama postali popustljiviji

  9. #8609
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Još ništa nije gotovo,može se sve
    Kako se može sve?

    Ako netko ima trojku iz tjelesnog (ili bilo kojeg drugog predmeta) u prošloj ili pretprošloj godini, tu se ništa ne može popraviti.

  10. #8610
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam došla plakat na ovu temu. moj J je sje... sve što je mogao lani jer mu je on line škola užasno teško pala i nije se nikako snašao, a ni garnitura njegovih profesora. iz kemije i biloogije je imao 2. 2!!!
    ove godine se isto koprca s tim, ali ajde malo je bolje. za ono što ga zanima , ili bar sad kaže da ga zanima, realno mu ne trebaju, ali srušile su mu opako prisjek lani te dvije dvojke.

    ja se nadam da će ovo natjecanje na koje ide i za sad je briljirao ipak biti svijetlo na kraju ovog dugog i mračnog tunela.

    znam da nisu sva djeca ista, znam da ne mogu očekivati da sve bude kao s T, glatka plovidba mirnim morem, ali on me sluđuje. i bojim se da mu ne mogu bog zna kako pomoći, a na kraju će moje nadareno dijete - popušiti.
    Moj mlađi je otišao u tehničku školu samo zato da se riješi povijesti, biologije i kemije tijekom cijelog školovanja. Mi smo doslovce odahnuli kad se taj upisao u srednju školu, iako mu je prva godina bila stresna (kao i većini). U ostalim razredima imao je puno bolji prosjek i nešto je stvarno i naučio, bez problema položio državnu maturu i upisao faks. Očistio je prvi semestar na predrokovima sa super ocjenama. Samo jednu četvorku je pokupio, ostalo odlične ocjene.

    Nadam se da će se i tvoj upisati srednju školu u kojoj će se preporoditi. Sretno!
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 26.02.2021. at 09:53

  11. #8611

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Kako se može sve?

    Ako netko ima trojku iz tjelesnog (ili bilo kojeg drugog predmeta) u prošloj ili pretprošloj godini, tu se ništa ne može popraviti.
    Pa dobro, tjelesni spušta koju decimalu bodova, ne utječe previše. Problem je samo na one koji žele u škole gdje treba 80 bodova.
    Tu je stvarno kriminal da netko tko ima tjelesni 3 otpadne.

  12. #8612
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj naplavomzalu prvotno napisa Vidi poruku
    Pa dobro, tjelesni spušta koju decimalu bodova, ne utječe previše. Problem je samo na one koji žele u škole gdje treba 80 bodova.
    Tu je stvarno kriminal da netko tko ima tjelesni 3 otpadne.
    Upravo to su razlozi zbog kojih Mioc i Prelog imaju prijamne ispite.

  13. #8613

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Sjećam se koliko smo mi grizli i navlačili prosjek 5. Razlika 4,4 i 4.5 prosjeka je značila cijeli bod. Danas znači samo 0,1. U biti je stvarno nebitno proći sa 4,3 ili 4,7.
    Ja sam mome rekla neka stisne ocjene koje se gledaju, ovo drugo bi bilo lijepo da je šta više, ali bez presinga.
    Problem je jedino da mu se u prva 2 izbora gledaju na jednom mjestu bio i kem, a na drugom geo i fiz.
    Tako da mu od "velikih" predmeta jedino pov amo rec nije vazna. S tim da je ovamo di su bio i kem u boljem polozaju jer mu je to lani bilo 5 i bit ce i ove sigurno.
    Geo mu je lani bila 4 i bit ce i ove. Al tu ima i prijemni pa je rekao da sigurno stavlja i opcije bez prijemnog jer nece riskirat da ne prođe prijemni i da izvisi.

  14. #8614

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo to su razlozi zbog kojih Mioc i Prelog imaju prijamne ispite.
    Pa je to je pošteno. Daje se djeci šansa da anuliraju tu tricu

  15. #8615
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj naplavomzalu prvotno napisa Vidi poruku
    Pa je to je pošteno. Daje se djeci šansa da anuliraju tu tricu
    Upravo tako.

    Naša susjeda (koju godinu mlađa od mojih sinova) je upravo zahvaljujući tome anulirala tricu iz nekog bzvz predmeta i uspješno se upisala u Mioc. Bilo bi za nju šteta da nije.

  16. #8616

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo tako.

    Naša susjeda (koju godinu mlađa od mojih sinova) je upravo zahvaljujući tome anulirala tricu iz nekog bzvz predmeta i uspješno se upisala u Mioc. Bilo bi za nju šteta da nije.
    Moj će ako ostane pri ovom izboru imat prijemni, ali ne nosi bodove nego je eliminirajući faktor. Lani ih nisu održali uopće zbog epidemioloških mjera, ali ove godine će valjda do 6. mjeseca situacija bit ok.

  17. #8617
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Moj mlađi je otišao u tehničku školu samo zato da se riješi povijesti, biologije i kemije tijekom cijelog školovanja. Mi smo doslovce odahnuli kad se taj upisao u srednju školu, iako mu je prva godina bila stresna (kao i većini). U ostalim razredima imao je puno bolji prosjek i nešto je stvarno i naučio, bez problema položio državnu maturu i upisao faks. Očistio je prvi semestar na predrokovima sa super ocjenama. Samo jednu četvorku je pokupio, ostalo odlične ocjene.

    Nadam se da će se i tvoj upisati srednju školu u kojoj će se preporoditi. Sretno!
    ja sam trenutno u fazi da se nadam da će upisati četverogodipšnju školu.
    za računalnog u ruđeru apsolutno neće imat bodova.
    ali samo ilustracija - mora odgovarat hrvatski danas. učio je tako da je jednom prepisao pravila u teku ( sa wikipedije, jer mu se nije dalo tražit po knjizi!!) i dobije pet, rasturio je. matematiku je radio pet minuta doslovce - štopala sam mu za zadnji test, razvalio. informatiku ima u malom prstu i sve umjetnbičke predmete. jezike isto.
    logika kojom on uči povijest i goegrafiju je meni nejasna i fascinantna, ali funkcionira. i onda sam ja za takvo dijete u drami.

    ali on odrađuje stvari bez volje, lijevom nogom. zato se i zeznuo lani. jer mu je sve glupo i bezveze i "kaj to ne znaju svi i zašto me dave"

    ali, evo, kaze mm da je danas došao doma i pitao bismo li mu dogovorili profesionalnu orjentaciju jer on nema pojma šta bi.

  18. #8618
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo to su razlozi zbog kojih Mioc i Prelog imaju prijamne ispite.

    budimo realni, to nije ni blizu razlog zašto imaju prijemne.

  19. #8619
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Nego?

  20. #8620
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa valjda to što su godinama morali primati veći broj učenika od kvote.

  21. #8621
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Nego?
    ne pada mi napamet po milijunti put na ovoj temi debatirati o MIOCU.
    postoje škole koje godinama imaju prijava više nego mogu fizički primiti djece i sad kad više nemogu, uveli su prijemni. i nekad prije su klinci imali tri iz tzk, pa se zbog toga nisu upisivali u željene (uglavnom ) gimnazije i nikom ništa. tako da, prije će biti da je Mima u pravu.

  22. #8622
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    To je isto razlog. Al ipak se svake godine upiše 10% djece koja nemaju 5,0.
    Bilo bi ih i više da im je Ministarstvo dozvolilo veću količinu bodova na prijemnom

  23. #8623
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku

    ali, evo, kaze mm da je danas došao doma i pitao bismo li mu dogovorili profesionalnu orjentaciju jer on nema pojma šta bi.
    molim te, ne očekuj previše od prof. orijentacije. Ni privatne ni državne.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 26.02.2021. at 18:42

  24. #8624
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ne očekujem , samo me veseli da je on sam došao s tom idejom.

  25. #8625
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    To je isto razlog. Al ipak se svake godine upiše 10% djece koja nemaju 5,0.
    Bilo bi ih i više da im je Ministarstvo dozvolilo veću količinu bodova na prijemnom
    stvarno idemo u tom smjeru opet? mioc je tema na koju se nema apsolutno ništa novo za reći,

  26. #8626
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Ti si se oglasila vezano za prijemne. Kako za Prelog i Tituš nemam informarmacije koliko djece koja nemaju 5,0 se uspjelo upisat ( a voljela bih znati) napisala sam za školu za koju znam.
    U kojem smjeru? Tema se zove gimnazije i srednje škole.

  27. #8627

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa valjda to što su godinama morali primati veći broj učenika od kvote.
    da to je razlog, zato su i Tituš i Prelog dobili odobrenje.

  28. #8628
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    da, i podigle smo je ovaj put naplavomzalu i ja, niti jednoj nije mioc zanimljiv, a svejedno smo na miocu

  29. #8629

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam trenutno u fazi da se nadam da će upisati četverogodipšnju školu.
    za računalnog u ruđeru apsolutno neće imat bodova.
    ali samo ilustracija - mora odgovarat hrvatski danas. učio je tako da je jednom prepisao pravila u teku ( sa wikipedije, jer mu se nije dalo tražit po knjizi!!) i dobije pet, rasturio je. matematiku je radio pet minuta doslovce - štopala sam mu za zadnji test, razvalio. informatiku ima u malom prstu i sve umjetnbičke predmete. jezike isto.
    logika kojom on uči povijest i goegrafiju je meni nejasna i fascinantna, ali funkcionira. i onda sam ja za takvo dijete u drami.

    ali on odrađuje stvari bez volje, lijevom nogom. zato se i zeznuo lani. jer mu je sve glupo i bezveze i "kaj to ne znaju svi i zašto me dave"

    ali, evo, kaze mm da je danas došao doma i pitao bismo li mu dogovorili profesionalnu orjentaciju jer on nema pojma šta bi.
    da tu ne možeš ništa nego pustiti. No super je da je pokrenuo pitanje profesionalne. Mozda ga ipak trgne da malo stisne sad na kraju. Samo požurite.

  30. #8630
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Profesionalna kod Tanje Sever Vam je 1000kn.

  31. #8631
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa Vidi poruku
    Profesionalna kod Tanje Sever Vam je 1000kn.
    Je li barem onda dobra?

  32. #8632
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    U generaciji moje kćeri, manje više svima koji su k njoj vodili djecu, preporučivala je Prelog.
    Isto kao što za OŠ preferira jednu.

    E sad, jel to rekla kazala, ne znam. Svoje nisam vodila pa ne zbam iz prve ruke.

  33. #8633
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Ne znam kakve su drugdje. Dijete rješava testove i na osnovu postotaka vam preporuči tip škole. Nema testova za npr. umjetničke sklonosti. Ili moje dijete kojem matematika super ide ali ju ne voli i ne želi ništa vezano uz to. Mi smo bili i na profesionalnoj koju radi Zavod za zapošljavanje, a ta je pak smijurija. No, vjerovali ili ne, preporuka je bila ista.

  34. #8634
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Na orijentaciji pitaju i koje su želje ,pa i iz tog izvedu neki program

  35. #8635

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Babyboys pa super da mu ne treba puno za dobre rezultate. Znam da je takvu djecu teze natjerat na kontinuitet, ali opet ako treba stisnut i dignut ocjene na brzinu, sigurno je u prednosti nad nekim komu treba vise rada.

    Šta se tiče testiranja na hzz, prijateljica je preklani vodila sina, preporuka je bila prirodoslovna, a njemu je visio popravni iz kemije, u zadnji čas je navukao dva.

    Moj kaže da su lani imali sat sa pedagoginjom i osim jedne cure koja želi u mioc, nitko nije rekao gimnaziju. Troje ih je reklo elektrotehničku, dvoje likovnih umjetnosti, dvoje zdravstvenu.
    Kaže i pedagoginja da nikad manji interes za gimnazijama šta ove godine. Oko mene iz drugih skola dosta planira gimnaziju, valjda je njihova skola fenomen.

  36. #8636
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam trenutno u fazi da se nadam da će upisati četverogodipšnju školu.
    za računalnog u ruđeru apsolutno neće imat bodova.
    ali samo ilustracija - mora odgovarat hrvatski danas. učio je tako da je jednom prepisao pravila u teku ( sa wikipedije, jer mu se nije dalo tražit po knjizi!!) i dobije pet, rasturio je. matematiku je radio pet minuta doslovce - štopala sam mu za zadnji test, razvalio. informatiku ima u malom prstu i sve umjetnbičke predmete. jezike isto.
    logika kojom on uči povijest i goegrafiju je meni nejasna i fascinantna, ali funkcionira. i onda sam ja za takvo dijete u drami.

    ali on odrađuje stvari bez volje, lijevom nogom. zato se i zeznuo lani. jer mu je sve glupo i bezveze i "kaj to ne znaju svi i zašto me dave"

    ali, evo, kaze mm da je danas došao doma i pitao bismo li mu dogovorili profesionalnu orjentaciju jer on nema pojma šta bi.
    Imaš poruku.

  37. #8637
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš poruku.
    Odgovorila sam ti

  38. #8638
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa Vidi poruku
    Profesionalna kod Tanje Sever Vam je 1000kn.
    Ma koja tanja sever, ići će na hzz i dobro. Čisto da ga usmjere bar malo u kažu mu na opcije. Od TS sam davno iz xy razloga odustala

  39. #8639
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Ma koja tanja sever, ići će na hzz i dobro. Čisto da ga usmjere bar malo u kažu mu na opcije. Od TS sam davno iz xy razloga odustala
    Potpis na sve.
    Moji su dečki bili na hzz i stvarno se to dobro i temeljito provodi. Rezultati su bili baš kako treba. To NE znači da su bili u skladu s mojim očekivanjima. Nisu bili. Ja sam svog mlađeg sina zamišljala u općoj gimnaziji, a testovi su pokazali da je on bolji materijal za strukovnu školu. Trebalo je neko vrijeme da ja to procesiram u glavi, ali njemu se svidjelo od prvog trenutka. Kasnije se pokazalo da je to bila dobro.

  40. #8640
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Ne bih baš rekla da je ove godine ni dobro ni temeljito. Zbog corone su došli testirati u školu, testovi su skraćeni, razgovor traje 5 minuta i svodi se na to koje predmete voliš.

  41. #8641
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Prošle godine je razgovor sa psihologom bio prek telefona,par minuta,ni kod doktora nije bilo puno duže

  42. #8642
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Da prošle godine nije bilo ni testova,pričam za HZZ

    Ima i kompjuterski test na cisok,koji je u biti isti ili sličan ko nekad na hzz

  43. #8643
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

  44. #8644
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Da prošle godine nije bilo ni testova,pričam za HZZ

    Ima i kompjuterski test na cisok,koji je u biti isti ili sličan ko nekad na hzz
    To na cisok on line he ječer riješio. Pa bože sačuvaj

  45. #8645
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bih baš rekla da je ove godine ni dobro ni temeljito. Zbog corone su došli testirati u školu, testovi su skraćeni, razgovor traje 5 minuta i svodi se na to koje predmete voliš.
    Smetnula sam s uma koronu.... Da, vjerojatno je i to sad jako ograničeno zbog epidemioloških mjera. Šteta....

  46. #8646

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Hoće li biti dana otvorenih vrata pojedinih srednjih škola?

    Možda da ovdje lijepimo linkove ako netko na nešto naiđe...
    Posljednje uređivanje od lola_34 : 28.02.2021. at 14:08

  47. #8647
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    U školu ne možeš ni na informacije...kakva otvorena vrata...

  48. #8648
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Neke škole imaju online otvorena vrata

  49. #8649
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Jel moguće da u Zagrebu postoje samo 4 jezične gimnazije? HTS, IV, XVI, XVIII
    Osim gimnazije, ako su jezici u fokusu, koje bi još škole bile tog "tipa"?

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  50. #8650
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Ix imaju francuski i Dobojska ekonomska,ali oni mislim da nemaju francuski

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •