Stranica 280 od 280 PrviPrvi ... 180230270278279280
Pokazuje rezultate 13,951 do 13,964 od 13964

Tema: Gimnazije i srednje škole

  1. #13951
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    721

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ekice, baš je žalosno tako nešto pročitati. Nadam se da će doći do neke promjene.

    Što se tiče MIOC-a, još mi je svjež podatak. Prošle godine je upalo 40oro djece na račun prijemnog, koji bez njega ne bi imali nikakve šanse upasti.
    Ako se dobro sjećam ukupan broj upisanih je bio cca 208. To možda i nije tako mala brojka.
    Od tih 40 ih je valjda 80% koji imaju startno 79 bodova ili tipa 78,86, dakle jedna četvorka iz predmeta koji se boduje.
    Naravno da, dok nije bilo prijemnog, takvi nisu mogli nikako upisati pored svih s maksimalnim brojem bodova i super da za takve postoji prijemni, ali ja opet ponavljam da 3-4 startna boda manje, eto npr u MIOCU kada ga već spominjemo, su gotovo nemoguće nadoknadiva i takvih kojima to uspije (napisati prijemni gotovo stopostotno točno) je super mali broj!

  2. #13952
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,537

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    Od frendice mali jedva upao - doslovno kao zadnji u jednu pm gimnaziju, dijete sad najbolje u razredu.
    nije počeo odjednom ništ više učiti i raditi u srednjoj školi

    ima takvih primjera dosta... najviše je pokazatelj da ocjene iz osnovne škole nisu mjerilo odnosno ne bi smjele biti glavno mjerilo za upis
    Kod nas bas i nema takvih primjera kao taj decko. :/
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.05.2024. at 14:27

  3. #13953
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,704

    Početno

    iskočilo mi - Dojdi osmaš u petak
    https://www.srednja.hr/novosti/ne-zn...ign=04-05-2024

  4. #13954

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,744

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    iskočilo mi - Dojdi osmaš u petak
    https://www.srednja.hr/novosti/ne-zn...ign=04-05-2024
    Nasi idu organizirano s razrednicom.

    Nego, ako netko cuje za pojedine skole kad su im dani otvorenih vrata, mozete tu podijeliti informaciju.
    Moja prati web stranice ovih koje su joj zanimljive, al još ništa nije stavljeno...

  5. #13955

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,744

  6. #13956

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    147

  7. #13957

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,744

    Početno

    Odlicno, hvala! Valjda ce uskoro i ostale poceti objavljivati...

  8. #13958

    Datum pristupanja
    Dec 2022
    Postovi
    22

    Početno

    IV. gimnazija - 21.05. 2024. (utorak) je Dan otvorenih vrata (vjerojatno iza 18 sati), pa najbolje zapratite IV. na Instagramu i saznajte sve informacije o školi. Baš preporučujem odlazak na Dan otvorenih vrata jer tako možete zaista najviše saznati o školi te izravno pitati učenike i profesore sve što vas zanima. Jako su svi ljubazni i puno se trude oko Dana otvorenih vrata.

    Prošle godine na upisima u IV. nije trebalo doći osobno, moglo sve sve riješiti online

    Moje dijete je baš sretno u IV. i obožava svoje profesore, a meni je drago da je to tako i da je super izabrala.

    Sve što vas zanima u vezi škole pitajte ovdje ili u inbox

  9. #13959

    Datum pristupanja
    Dec 2022
    Postovi
    22

    Početno

    Kad krenu upisi bit će stresno jer će biti sto upitnika u glavi. Nemojte se ustručavati pitati sve što vas zanima jer korisnička služba Carneta je odlična. Ne morate imati konkretan problem da biste ih nazvali, slobodno ih pitajte sve što vas muči - zaista su strpljivi i sve će vam objasniti.
    Ako nešto nije u redu pa se ne vide bodovi sa natjecanja ili prijemnih - odmah kontaktirajte školu jer svaka škola ima osobu zaduženu za upise (telefonom i mailom obavezno).

  10. #13960
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    Jučer slušala na radiju reklamu za natjecanje strukovnih https://worldskillscroatia.hr/worldskills-croatia-2024/ rekli da je dobro vidjeti što se gdje radi na kupu, ok to će biti neki najbolji i klinci i izlošci ali vrijedi im dat šansu bar za pogledat

  11. #13961

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,417

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer slušala na radiju reklamu za natjecanje strukovnih https://worldskillscroatia.hr/worldskills-croatia-2024/ rekli da je dobro vidjeti što se gdje radi na kupu, ok to će biti neki najbolji i klinci i izlošci ali vrijedi im dat šansu bar za pogledat
    ovo je odlično!

  12. #13962

  13. #13963

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,744

  14. #13964

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,262

    Početno

    XVIII gimnazija,
    20.05.2024
    od 18:30-20:00

    https://gimnazija-osamnaesta-zg.skol...renih-vrata-2/

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •