Stranica 280 od 280 PrviPrvi ... 180230270278279280
Pokazuje rezultate 13,951 do 13,953 od 13953

Tema: Gimnazije i srednje škole

  1. #13951
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    720

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ekice, baš je žalosno tako nešto pročitati. Nadam se da će doći do neke promjene.

    Što se tiče MIOC-a, još mi je svjež podatak. Prošle godine je upalo 40oro djece na račun prijemnog, koji bez njega ne bi imali nikakve šanse upasti.
    Ako se dobro sjećam ukupan broj upisanih je bio cca 208. To možda i nije tako mala brojka.
    Od tih 40 ih je valjda 80% koji imaju startno 79 bodova ili tipa 78,86, dakle jedna četvorka iz predmeta koji se boduje.
    Naravno da, dok nije bilo prijemnog, takvi nisu mogli nikako upisati pored svih s maksimalnim brojem bodova i super da za takve postoji prijemni, ali ja opet ponavljam da 3-4 startna boda manje, eto npr u MIOCU kada ga već spominjemo, su gotovo nemoguće nadoknadiva i takvih kojima to uspije (napisati prijemni gotovo stopostotno točno) je super mali broj!

  2. #13952
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    Od frendice mali jedva upao - doslovno kao zadnji u jednu pm gimnaziju, dijete sad najbolje u razredu.
    nije počeo odjednom ništ više učiti i raditi u srednjoj školi

    ima takvih primjera dosta... najviše je pokazatelj da ocjene iz osnovne škole nisu mjerilo odnosno ne bi smjele biti glavno mjerilo za upis
    Kod nas bas i nema takvih primjera kao taj decko. :/
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.05.2024. at 14:27

  3. #13953
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,704

    Početno

    iskočilo mi - Dojdi osmaš u petak
    https://www.srednja.hr/novosti/ne-zn...ign=04-05-2024

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •