Stranica 100 od 278 PrviPrvi ... 50909899100101102110150200 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,951 do 5,000 od 13893

Tema: Gimnazije i srednje škole

  1. #4951

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    zaboravih napisati da su ih sve četiri godine, a posebno ovu zadnju "drilali" za maturu iz udarnih predmeta, tako da su joj to ujedno bili i "najtezi" predmeti ali nije imala nikakvih problema sa gradivom, tipa da je uzimala instrukcije i sl.

  2. #4952
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    ja i dalje premišljam kojoj od Križanićevih dati prednost, II., VII. ili XVI. budući da će i putovati i ići u srednju glazbenu

    čujem oprečne informacije, od toga da je II. iznimno zahtjevna za razliku od VII., onda čujem da je VII. jednako zahtjevna kao i II. pa ne znam što misliti o tome... XVI. je izvrsna škola, onda opet pomislim da je možda bolje da ide u opću, ne jezičnu gimnaziju

    tako da nisam pametna... a njoj nekako sve ravno :/
    Za koju god da se odluci gimnaziju bit ce joj jaaako tesko uz glazbenu i gubljenje vremnea na put do skole .

  3. #4953
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa Vidi poruku
    Za koju god da se odluci gimnaziju bit ce joj jaaako tesko uz glazbenu i gubljenje vremnea na put do skole .
    Osim ako ide u P.M. Onda joj je to super blizu i nema gubitka na putovanje toliko.

  4. #4954
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    zaboravih napisati da su ih sve četiri godine, a posebno ovu zadnju "drilali" za maturu iz udarnih predmeta, tako da su joj to ujedno bili i "najtezi" predmeti ali nije imala nikakvih problema sa gradivom, tipa da je uzimala instrukcije i sl.
    Onda je izbjegla Trinom?

  5. #4955
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Iz naseg iskustva blizina jako puno znaci . Puno se tu dobije vremena kad se ne gubi na put .

  6. #4956
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mislim da se u drugu gimnaziju već godinama upisuje sa minimalno 78-79 bodova.

  7. #4957
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa Vidi poruku
    Iz naseg iskustva blizina jako puno znaci . Puno se tu dobije vremena kad se ne gubi na put .
    pa nije to osnovna skola,pa ides u onu koja ti je u kvartu. dijete tu bira (u puno slucajeva konacan) nekakav smjer u zivotu, bar ja to tako vidim. a nije bas da su svi u situaciji seliti se zbog sš. a da ne pricam o situaciji kad imas vise djece razlicitih afiniteta,a slicnih godina.

    tako da mislim da je taj argument blizine zadnji na listi i moze dobiti na vaznosti samo kao eventualna prevaga izmedju dva jednakovrijedna izbora.

  8. #4958

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da se u drugu gimnaziju već godinama upisuje sa minimalno 78-79 bodova.
    da, to mi je i ova cura rekla - da se zadnje dvije godine podigla ljestvica za upad

  9. #4959
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa nije dvije, bilo je tako i kad se ona upisivala ako je sad maturantica.

  10. #4960

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    pa ne znam sad tocno u decimalu koliki je ona imala prosjek, ali rekla mi je da je u OŠ prolazila sa 4,6-4,7 i bez problema je upala u tu školu (pretpostavljam onda da je imala ove ključne predmete 5)
    samo je napomenula da je zadnjih godinu-dvije podignut prosjek za upasti u školu, te da se lani upisivala - da ne bi bila upala (ne znam doista njezine pojedinacne ocjene)

    sto se instrukcija tice- rekla je da ih nije trebala nikad tijekom srednje škole a ne planira ih uzimati ni sad za maturu (dodatne, izvan škole)

  11. #4961
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    hvala puno, buba klara!

  12. #4962

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    što se tiče učenja u ii, miocu, petoj svatko ima svoje iskustvo. Recimo ja kad pričam s frendicom s posla čija je kći isto godište kao i moja, a ide u II, a moja u mioc, njena puno više uči. A i ona sama to kaže jer u kući ima drugo dijete koje ide u mioc. A i nedavno se moja dogovarala s curama sa solfeggia za koncert njihove bivše muzičke škole. I na kraju su samo ona i još jedna cura koja ide u petu došle,ostale su morale učiti. A idu u II, ...

    Ma oni na kraju sami sebi slože u glavi gdje se vide.

    n.grace vjerujem da će i tvoja doći do odabira sama. Ako se dobro sjećam moja je tek negdje u četvrtom , petom mjesecu konkretizirala izbore. Prije toga kad sam pokušala ispipati gdje se vidi, samo bi dobila za one koje ne dolaze u obzir odgovor nema šanse.

  13. #4963
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    ma vjerojatno hoće, samo me sad uhvatilo to razmišljanje što bi bilo najbolje za nju... bilo bi šteta da ne nastavi s glazbenom jer joj dobro ide i jako voli glazbu

    a da joj neće biti jednostavno, neće - ali imam puno sličnih primjera, i njen otac je putovao, išao u srednju na jedan kraj grada, u glazbenu na drugi... nadam se da će se sve nekako dobro posložiti.

  14. #4964

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    n.grace, nema na cemu ovo je samo jedna subjektivna slika (evo to potvrduje vec i post larmame )
    ali eto, kad ovdje vec pricamo o iskustvima, zgodno je cuti sto oni iznutra, tj. klinci koji su trenutno "unutra" misle o svojim skolama...

    u svakom slucaju - sretno

  15. #4965

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    n.grace držim fige, a za sada znam tri primjera prvašića (mioc, peta, 18. ) i glazbene i guraju obje škole uz veće ili manje krize.
    Ne znam koliko je vama udaljena kuća od škole pa galzbena. No to može biti teže za hendlati ukoliko u nekom dijelu ne mogu i roditelji uskočiti kao tehnička podrška.

  16. #4966
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    i moja kolegica, ima dvije kćeri, jedna ide u II jedna u XV
    kaže da ova u II više uči
    ali isto kaže da je ovoj koja ide u XV "manje treba" da nešto nauči

  17. #4967
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    hvala svima

    da, to je sve vrlo individualno i ovisi o koječemu, sposobnostima djeteta, zahtjevnosti nastavnika...

  18. #4968

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    pa da, ima tu puno faktora.
    Jedan od njih je u ovom mom primjeru i cilj koji su si postavili. Ako žele imati sve petice ili gotovo sve petice onda treba i više učiti. Ako se ne opterećuju toliko samom ocjenom onda je situacija drugačija.

  19. #4969

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Mislim da je ove godine u 2. zadnji upisani imao bodova 79,nešto...
    Nisu upadali oni s manje od 79

  20. #4970
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    i moja kolegica, ima dvije kćeri, jedna ide u II jedna u XV
    kaže da ova u II više uči
    ali isto kaže da je ovoj koja ide u XV "manje treba" da nešto nauči
    Evo, sad na sredini srednje škole slično je i s mojim sinovima. Mlađi treba više vremena, a stariji ima veći opseg gradiva. Teško se to može uspoređivati... Kad vidim što i kako uči mlađi (recimo iz hj) brinem kako će izaći na maturu, jer mu je u glavi više rupa nego sira. Da nije osnovno znanje stekao u OŠ i to uz naš konstantni pritisak doma, bio bi potpuno nepismen.

    Osim toga, treba imati u vidu da nisu ni svi profesori jednako zahtjevni - ne mogu tvrditi, ali lako može biti da moj stariji u A smjeru mioca ima manje zahtjevne profesore iz štajaznam fizike, a zahtjevnije iz štajaznam jezika. Ali to je uvijek tako... nema pomoći. Kad se dijete upiše, dobije karte kakve dobije, a s njima treba odigrati kako zna i umije. Uvijek će iz nekih predmeta imati bolje temelje (i kasnije manje za učiti) i obrnuto. Moj L. je u miocu u prvom razredu debelo najviše učio njemački jezik, jer je imao šugave osnove iz OŠ. Matematiku me nije pitao da mu pokažem ni jedan jedini put, ali njemački-hrvatski-latinski... to su NJEMU bili predmeti na koje je trošio puno vremena, kao i povijest i geografija, jer matematika, fizika i informatika njemu idu lijevom nogom, što nije opća pojava.

    Radne navike su bitnije od količine učenja. Gledam sad svog starijeg - ovaj tjedan je na Novigradskom proljeću i izostat će 5 radnih dana iiz škole + dva vikenda (tj. nema kada nadoknaditi gradivo). Nosio je sa sobom ključne knjige i bilježnice (mat, fizika, hj) jer kaže da mu je lakše svaki dan pod pauzom za ručak napisati po jednu zadaću, nego cijelu nedjelju riljati i nadoknađivati gradivo. Kapa dolje! Ali mu je ruksak imao 100 kila, jer je sa sobom vukao knijge i bilježnice. Inače, to NIJE moja zasluga, nisam mu rekla da treba, nije mi to ni palo na pamet...

  21. #4971

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    ja i dalje premišljam kojoj od Križanićevih dati prednost, II., VII. ili XVI. budući da će i putovati i ići u srednju glazbenu

    čujem oprečne informacije, od toga da je II. iznimno zahtjevna za razliku od VII., onda čujem da je VII. jednako zahtjevna kao i II. pa ne znam što misliti o tome... XVI. je izvrsna škola, onda opet pomislim da je možda bolje da ide u opću, ne jezičnu gimnaziju

    tako da nisam pametna... a njoj nekako sve ravno :/
    Imam dosta kontakata sa srednjoškolcima iz srednje glazbene, pa otprilike mogu reći što sam primijetila - XVI. je, iako jezična gimnazija, vrlo jaka i iz prirodnih predmeta. Sve tri gimnazije zahtjevne su same po sebi (tj. gimnazijski program je zahtjevan), ali i glazbenici imaju odgovaranje po dogovoru u sve tri škole.
    Imamo prijateljicu koja ide u VII. gimnaziju i srednju glazbenu (P.M.), nije baš oduševljena gimnazijom, ali mislim da joj se posložilo društvo u razredu kojim nije zadovoljna, a to je stvarno nešto na što nije moguće utjecati.

    Inače sam u sličnoj dilemi, s tim da moj puca na prirodoslovno-matematičke programe (XV., V. i sl.), a planira i srednju glazbenu (koju bi upisao ove godine, kad bude 8. razred oš). Tješi me što znam da neće biti ni prvi ni jedini s takvom kombinacijom, pa će valjda nekako uspjeti posložiti svakodnevnu organizaciju. Ni sama ne znam je li bolje onda da ide u XV., koja je jednosmjenska, ili u V., koja mu je bliže on navija za XV., zapravo, ponaša se kao da je upis onamo već gotova stvar

  22. #4972
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Moj nećak u 2. gimnaziji: jako je zadovoljan i uvijek bi ponovo upisao tu školu. Škola jest zahtjevna, profesori su zahtjevni i rigidni, nema popusta. Prolazi s pet, ali nije da ima sve super odlične ocjene. Imaju samo jednu curu u razredu koja je baš super odličan učenik. Njegova mama kaže da on vodi sasvim normalan opušten život - nogomet, izlasci, .. njoj je to jako čudno, jer ona u gimnaziji nije dizala pogled sa knjige, tako da misli da se on bane pretrgava od učenja, kaže da uči sat-dva dnevno, vikendi obično slobodni. On se uspoređuje s nekim prijateljem koji je u 16. gimnaziji, i smatra da je tom dečku neusporedivo lakše.

  23. #4973
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    hvala vam svima, stvarno ste super

    tanja, mislim da je XV. sjajna za njega, znam nekoliko djece koji kombiniraju MIOC i glazbenu i sve ide (to su superodlična djeca, ali vjerujem da je i tvoj sin takav)

    ići ćemo na dane otvorenih vrata, neka sama odabere, ali pokušavam sagledati gdje bi se najbolje snašla... a ovo s ekipom u razredu je stvarno kako kome padne grah

  24. #4974
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    n.grace, zar ti nisi spominjala 8.gimn.kao sigurnu?

  25. #4975
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    n.grace, zar ti nisi spominjala 8.gimn.kao sigurnu?
    Tituš nam je prvi izbor zbog jednosmjenske nastave i blizine EB, ali od ove godine imaju prijemni i iako vjerujem da će ga ona dobro odraditi, ostavljam mogućnost i da ne upadne (prošle godine je navala superodlikaša bila tolika da je ravnatelj morao oformiti još jedan razred), a ukoliko se to dogodi, htjela bih za rezervu jednu od ovih koje sam nabrojala

  26. #4976
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Sve tri gimnazije zahtjevne su same po sebi (tj. gimnazijski program je zahtjevan), ali i glazbenici imaju odgovaranje po dogovoru u sve tri škole.


    Lako tako .
    U XV, barem u slučaju moje M., nije toga nikad bilo.
    Ali mogu vam reći da je ove godine napokon "prodisala", nakon što je završila srednju glazbenu .
    (Doduše našla je nove zanimacije, al' takva je ona )

  27. #4977

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku


    Lako tako .
    U XV, barem u slučaju moje M., nije toga nikad bilo.
    Koliko sam dosad čula, odgovaranje po dogovoru za učenike glazbenike i sportaše postoji u većini srednjih škola. Za XV. znam da to nema, za V. nisam sigurna (u moje vrijeme postojalo je samo za iznimne učenike).
    Po meni je to sasvim ok, i ne znam zašto bi se smatralo specijalnom privilegijom.

  28. #4978
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku


    Lako tako .
    U XV, barem u slučaju moje M., nije toga nikad bilo.
    Ali mogu vam reći da je ove godine napokon "prodisala", nakon što je završila srednju glazbenu .
    (Doduše našla je nove zanimacije, al' takva je ona )
    Upisala je akademiju?

  29. #4979
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    u V. nema

  30. #4980

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    u V. nema
    Nije istina, to ovisi o profesoru.

  31. #4981
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    moj je donio potvrdu od kluba. rekli su mu da nis od tog

  32. #4982
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko sam dosad čula, odgovaranje po dogovoru za učenike glazbenike i sportaše postoji u većini srednjih škola. Za XV. znam da to nema, za V. nisam sigurna (u moje vrijeme postojalo je samo za iznimne učenike).
    Po meni je to sasvim ok, i ne znam zašto bi se smatralo specijalnom privilegijom.
    Ma ne smatram ja to specijalnom privilegijom, nego jednostavno, tijekom cijelog školovanja nismo na to naučili, dapače, uvijek su joj i ozbiljan sport kojim se bavila i glazbena škola bile "otegotna okolnost", na žalost.
    Zato sam rekla "lako tako", jer mi se čini da je to puno jednostavniji način na koji se mogu zadovoljiti svi zahtjevi i biti (relativno) uspješan na svim poljima..

  33. #4983
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Upisala je akademiju?
    Upisala je novi instrument u glazbenoj školi , ali, da, upisala je i akademiju, ali ne Muzičku (za je smjer koji je željela je još premlada, ona je sad u 3. srednje), nego Rock akademiju .

  34. #4984
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ajme Forka koje ti dijete imaš!!!!
    Bravo za nju!

  35. #4985
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme Forka koje ti dijete imaš!!!!
    Bravo za nju!
    Ma nije to ništa specijalno.
    To su stvari koje nju vesele, ja to nazivam "antistres terapija"

  36. #4986

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Zato sam rekla "lako tako", jer mi se čini da je to puno jednostavniji način na koji se mogu zadovoljiti svi zahtjevi i biti (relativno) uspješan na svim poljima..
    Pa jest, jednostavniji je, i mislim da bi ta mogućnost trebala biti dostupna svima koji se ozbiljno bave još nečim izvan škole. Ali to nije nikakvo univerzalno pravilo, nego ovisi o pristupu škole. XV. i V. očito to ne priznaju, dosta općih i jezičnih gimnazija za koje znam izlaze u susret takvim učenicima.
    Znam doduše i srednjoškolce koji imaju pravo na odgovaranje po dogovoru, pa ga ne koriste

  37. #4987
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Upisala je novi instrument u glazbenoj školi , ali, da, upisala je i akademiju, ali ne Muzičku (za je smjer koji je željela je još premlada, ona je sad u 3. srednje), nego Rock akademiju .
    Ne kužim premlada jedan dečko koji je išo s mojim u osnovnu je upisi srednju neku i akademiju,mali je na klaviru.moj je sad drugi srednje

  38. #4988
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Solo pjevanje se počinje učiti tek sa 16 g. pa na akademiju ni ne stignu prije 19.-20.

  39. #4989
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Mali klavirist iz Španskog kao vrlo izniman talent primljen je na MA s 15.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 14.04.2018. at 13:41

  40. #4990
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Je o njemu pričam

  41. #4991

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, ako ima nekoga tko ima imformacija o XVI. gimnaziji, Gornjogradskoj gimnaziji ili IV. gimnaziji da napiše nešto o nekoj. Naime, bliže se upisi a kćer i ja nemamo koga za pitati u vezi tih škola.
    Hvala unaprijed na odgovoru, cijenimo svaki odgovor.

  42. #4992
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Sve tri gimnazije zahtjevne su same po sebi (tj. gimnazijski program je zahtjevan), ali i glazbenici imaju odgovaranje po dogovoru u sve tri škole.
    neki dan sam razgovarala s dvoje učenika, jedan ide u II., drugi u VII. gimnaziju i rekli su mi da nemaju odgovaranje po dogovoru, odnosno da od toga nemaju gotovo ništa
    vjerojatno i to ovisi o profesoru
    za XVI. ću još pokušati provjeriti

  43. #4993

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    neki dan sam razgovarala s dvoje učenika, jedan ide u II., drugi u VII. gimnaziju i rekli su mi da nemaju odgovaranje po dogovoru, odnosno da od toga nemaju gotovo ništa
    vjerojatno i to ovisi o profesoru
    za XVI. ću još pokušati provjeriti
    Eto - a moje informacije su potpuno suprotne. Osobno znam učenicu iz VII. koja ima odgovaranje po dogovoru (morala je donijeti potvrdu iz glazbene škole), učenicu iz II. koja ima tu mogućnost, ali je ne koristi, i učenika iz XVI. koji ima odgovaranje po dogovoru ali i uz taj dogovor mora redovito učiti, nema zaostajanja za drugima - taj dogovor mu je samo garancija da ga profesor neće prozvati nenajavljeno.

  44. #4994
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    za XVI. ću još pokušati provjeriti
    16. sigurno ima
    treba donijeti potvrdu iz glazbene, ili iz kluba (mora biti kategorizirani sportas)

  45. #4995
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    tnx, cure
    izgleda da u nekim gimnazijama opet sve ovisi o profesoru

  46. #4996
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Moj je u zadnje vrijeme dosta izostao s ispita,i recimo za jučerašnji ispit profa je odmah njima rekla koji su jučer išli skupa na natjecanje da će ispit biti prvi sat kad imaju isti predmet,a ne i kad imaju ispravak.sve je u profaču

  47. #4997

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj BiskvitMalina prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, ako ima nekoga tko ima imformacija o XVI. gimnaziji, Gornjogradskoj gimnaziji ili IV. gimnaziji da napiše nešto o nekoj. Naime, bliže se upisi a kćer i ja nemamo koga za pitati u vezi tih škola.
    Hvala unaprijed na odgovoru, cijenimo svaki odgovor.
    Pretraži temu
    Ima već jako puno upisa o tim školama

    Ili pitaj konkretno što te zanima...

  48. #4998
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    moj ima u osnovnoj navodno odgovaranje po dogovoru jer je kategorizirani sportaš pa jedva čekam da ode od tamo. od okretanja očima profa do drugih sitnih pakosti, a sve u službu "nema ga puno u školi". a vole se pohvaliti kako cijene učenike sportaše

    nadam se malo pametnijoj srednjoj

  49. #4999

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Evo lijepe priče. Napredak u 25 godina, od učenika iz OŠ s prosjekom od 2,1 do učenika s 5,0

    https://www.telegram.hr/price/ovo-je...-je-senzacija/

  50. #5000
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Genijalno! Super clanak, hvala vrijeska! Gustam citati o takvim pametnim i fenomenalnim ljudima..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •