Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: razvod

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    1

    Početno razvod

    Pozdrav, nova sam ovdje. Učinilo mi se kao dobro mjesto za postaviti pitanje. Sto vi mislite, vara li me muz ili je to cisto samo dopisivanje. Ovako, poceo je duze raditi, dugo u noc dopisuje se sa nekime preko mobitela. U kupaonici prica sa nekime na mobitel, i danas sam otkrila poruku od jedne zene, pod laznim muskim imenom. Prije me je varao, dosad sam mu tri puta oprostila, ne znam sto da sad napravim. On tvrdi da je dopisivanje samo, ali ne vjerujem mu nakon svega, a u ne zeli reci nista o toj zeni. Samo skriva. Ne brani se. Kako bi vi postupile?

  2. #2
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    pozdrav i tebi
    vidim nitko ne odgovara, vjerojatno jer je zapravo osjetljiva tema i jako je nezahvalno reci bilo sto ne poznajuci ni tebe ni muza
    mogu ti iznijeti samo moje osobno iskustvo prije razvoda

    znala sam da ne stima sve medju nama jer nismo bili sretni. jedan od pokazatelja je bio i to sto sa mnom nije razgovarao osim o "tehnickim" pitanjima - tko ce otici po klince u vrtic, sto treba obaviti i tko se u kojem trenutku brine o klincima jer su bili mali i trebali stalnu paznju. svadjali smo se, bili obadvoje u komi, ali je na telefonu bio svako malo, sto dopisujuci se, sto razgovarajuci i smijuci se...s "frendicom".
    odselio je i tvrdio jos mjesecima da su samo frendovi iako je imao slike s njom s koncerta, rodjendana, izlazaka...do dana potpisivanja razvoda nisu bili zajedno. od onda su skupa i zive zajedno vec 4,5g.
    mene nista od toga nije zacudilo jer sam vjerovala svojoj intuiciji...cak i kad on nije bio ziher sto je to medju njima, osobno sam imala feeling kamo to ide.
    ja sam odlucila za sebe i zbog sebe ovako kako jesam.
    davati ti savjet sto uciniti, nema smisla jer ti sama sa sobom moras odluciti sto ti je ok.
    iz osobnog iskustva mogu jedino reci da povjerenje koje je jednom izgubljeno jaako se tesko vraca nazad, a meni bez povjerenja veza nema smisla.

    neke odluke su u startu teske, ali se pokazu kao najbolje sto mozes uciniti za sebe, a neke naizgled lakse za sobom vuku gomilu posljedica.
    drzim ti fige da kako god odlucis, budes s time zadovoljna.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •