Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Upala vrata maternice

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    3

    Početno Upala vrata maternice

    Imam 31.godinu dva poroda iza sebe prvi je bio lakši dok drugi jako težak. Poslije tog poroda prije 5.godina počeli su problemi,malo malo upale,bakterije i gljivice. Pijem kontracepciju i uz nju iz početka je bila menstruacija u redu tri dana bez neizdrživih bolova,u zadnje vrijeme su obilne mjesečnice sa ugrušcima veličine jetrice odvratno izgleda,a bol je nepodnošljiva. Inače imam dosta cisti,maternica mi je spuštena i ovojnica tek 3-4 mm pola lijevog jajnika mi je vena navodno od teškog poroda tako da to boli još više. Zadnji papa test Ca+ imam dosta leukocita u urinu. Neznam više šta mi je činiti molim pomoć ako netko zna,hvala!

  2. #2
    jarica avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    297

    Početno

    Inna meni je kod upala pomagalo ulje od gospine trave (kantariona). To mi je ginekolog preporučio. Napravi kuru, umoči tampon u kantarionovo ulje i stavi si u rodnicu. Jednoj poznanici je izlječilo i ranu na rodnici. Napravila je kuru od 20 dana. Od kada koristim kantarionovo ulje niti imam gljivica, niti upala. Stvarno ga toplo preporučam. Ukoliko ne možeš nabaviti domaće, kupi u apoteci. Vjerujem da će ti pomoći. Ima također jedan jako dobar čaj od MB travara...čaj za zaštitu zdravlja žena. Odličan je za ženske organe i također neće sigurno odmoći. No, možda ne bi bilo loše i da odeš i kod nekog doktora opće medicine koji primjenjuje i alternativnu medicinu. Meni su oni najviše pomogli jer rade na dizanju cjelokupnog imuniteta i liječe uzrok problema, a ne samo posljedicu.

  3. #3
    jarica avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    297

    Početno

    Samo da dodam da se kura s tamponom umočenim u kantarionovo ulje radi uvečer, prije spavanja...
    Posljednje uređivanje od jarica : 13.12.2014. at 16:16

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Hvala na odgovoru hoće li mi to pomoći za sve probleme ili je to samo za upale i gljivice i gdje mogu nabaviti domaće ulje od gospine trave?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •