Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: trava zdravac i neplodnost

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    dada35

    Početno trava zdravac i neplodnost

    Bok, čula sam prije neki dan da je trava zdravac dobra za neplodnost, i to sam čula od jedne magistre koja radi u apoteci. upravo se spremam da to počenm ptit jer već četiri godine ne mogu ostat trudna. Muž mi je počeo piti tablete Bioastin koji poboljšavaju brzinu spermia, ako možda netko ima iskustva s tom travom volila bi da mi javi.

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    21

    Početno

    Zdravo!
    Ja upravo pijem čaj od te trave crveni zdravac. Ne znam, da li je učinkovita, jer ju pijem tek prvi ciklus. M trebam dobiti oko 17.5. Tako da ču javiti, da li mi je čaj pomogao kod začeča. Inače sam se trudila prvi put da zatrudnim godinu i pol, a drugi put 15 meseci. Druga trudnoča nije se dobro završila, jer je bebica imala Down sindrom, tako da sam trudnoču prekinula. A sada ponovo radimo na našoj trečoj bebici. Javit če, kakav je rezultat. Za tjedan dana, ču več znati.

  3. #3
    dada35

    Početno

    Hvala Lana šta si mi se javila, ja naime imam jedno djete, ali evo već četiri godine pokušavam drugu bebu. zanima me koliko puta na dan piješ taj čaj, zaslađen nezalađen, ja sam ga kupila ali još nisam počela piti, iskreno čekam eto da mi javiš detalje. hvala ti još jednom.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Imam bas knjigu (ima joj 20god) u kojoj pise da je zdravac dobar za neplodnost, to je napisao Brojs u kojoj prvenstveno opisuje terapiju protiv raka, ali nabraja i druge potesoce.
    Medju njima je naveo i neplodnost te da se pije caj od zdravca jer sadrzi nesto Radija u sebi. Sutra cu ti bas napisati tocno. Ja sam pila gospin plast navecer 1/2 l prije spavanja a preko dana macinu travu. Zdravac sam povremeno pila ovako bezveze,jer iako sam nasla u toj knjizi to, nisam od nikoga cula za njega da je dobar za plodnost evo do sad.
    Neznam, evo 5-6 tjedana sam trudna, i to nakon samo jednog mjeseca pijenja caja, a prije toga smo pokusavali par mjeseci.SAd je li to slucajnost neznam...Svakako mislim da ne skodi

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    21

    Početno

    Ja pijem taj čaj jednom dnevno. Dvije male žlice prelijem sa 1/4 l kipuće vode i ostavim, da stoji 5 minuta, procijedim i ostavim, da se malo ohladi. Onako mlakog pijem polako, svaki gutljaj posebno. Tako su mi savjetovale cure s jednog foruma. Pijem tek prvi ciklus. Vidjet čemo šta, če biti. Sutra trebam dobiti M. Nadam se, da neće doći.
    LP

  6. #6
    dada35

    Početno

    da li je stigla menga, javi se da znam da li ima sriće u toj travi.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    21

    Početno

    Stigla je M tačna, ko sat. No tek sam pila travu jedan mijesec. Neke žene kažu, da se mora piti 3 mijeseca. Nastojim je piti još mijesec i pol, pa čemo vidjeti.
    Lp

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Pročitah:2-3 puta dnevno na 125 ml vode se stavi prstohvat CRVENOG zdravca (mora biti crveni jer je ljubičasti bezvrijedan-tako pise u ovoj knjizi) i ostavi se 10 min. Onda se pije u gutljajima, i pozeljno je da ga oba partnera piju. Eto pozdrav

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    21

    Početno

    Dva puta dnevno 125 ml, to ti je ista količina kao 250 ml ili 1/4 l jedamput dnevno. Znam, da mora biti crvene boje zdravac.
    LP

  10. #10
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    da malo podignem ovaj topic..........ja pijem caj zdravac od subana..niti je ljubicast niti crven o kakvoj boji pisete......mozda ja pijem pogresan?

  11. #11
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Ima li netko kome je ova trava pomogla ili poznaje nekog kome je pomogla?

  12. #12
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    joj i ja bi voljela znat ...i kod kojih točno problema pomaže???tj.uzroka neplodnosti???ili nema veze?

  13. #13
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ako ste mlađe od 30, eksperimentirajte sa travama. ako ste starije, manite se trava i idite u doktora, moj topli savjet.
    da mi je vratiti 4 godine potrošene na travare....

  14. #14
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    ako ste mlađe od 30, eksperimentirajte sa travama. ako ste starije, manite se trava i idite u doktora, moj topli savjet.
    da mi je vratiti 4 godine potrošene na travare....

    Pinky, je dobro napisala...

    Samo bih dodala: reproduktivno doba žene tako brzo prolazi. Ako ne možete ostvariti trudnoću nakon godinu-dvije redovitih spolnih odnosa javite se doktoru, ili ako je žena starija od 35 godina, nakon 6 mjeseci redovnih spolnih odosa. nema čaja koji će izliječiti neplodnost.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 12.07.2013. at 08:51

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Zdravo ja sam se tek danas ukjucila citam o crvenom zdravcu vec nekoliko meseci nisam mogla da ga nadjem nikako u apoteci inace moji se roditelji bave skupljanjem cajeva pa smo ga nasi bas onako prirodan uparavo sam ga stavila da se osusi pa zelim da ga probam inace sam 6godina u braku bila sam svugda I svi mi kazu da nemam nikakvog problema samo da puno razmisljam o deci kazu da je to moj problem pa sam nasla o crvenom zdravcu u jednoj knjigi I od kad sam to procitala stalno trazim na net sta kako pomaze zato me sed interesuje kako da ga pijem posto je svez nije onako iseckan kao taj sto ga ima u apotekama neko je napisao 2kazike neko je napisao 2puta prstima I ja sad neznam koliko puta I kako ... ako moze neko da mi kaze sta pise na uputstvo iz apoteke I da mi kaze dali je caj pakovan u vrecice ili je onako u paketu pa cu ja po svemu morati sama da precenim kaoo da pijem I koliko puta dnevno

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Zdravo ja sam nova nasla sam caj prirodno u planini jer nemogu da ga nadjem u apoteku dali moze neko da mi da info kako se upotrebljava zelim ga probati

  17. #17
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Ja bih samo dodala.
    Ako ste i mlađe od trideset-radije odite doktoru
    Što ranije doznate dijagnozu, šanse su vam veće
    osim toga, put do željene bebe nerijetko može biti jako dug

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •