Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Serije za mlađe tinejđere

  1. #1
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno Serije za mlađe tinejđere

    Koje serije gledaju vaši predtinejđeri (12 god.)? Moja bi gledala Stranger Things, kaže da su svi gledali :/ Ima još par koje spominje, ništa mi se to ne čini primjereno za tu dob. Gledala je Anne with an E, to joj se svidilo i ja bih takve neke fine serije :D, al sad je sva u tim nekim spooky scary temama, to joj je fora. Imate li kakvih ideja, prijedloga... hvala

  2. #2
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Stranger things je meni skroz OK za tu dob, iako sigurno zavisi od djeteta. Moj je pogledao cijelu ljetos, sa nepunih 13. Prva sezona je možda malo strašnija, poslije uopće nije strašno
    Moj je pogledao kompletno dva puta cijelu Brooklyn 99, sad gleda Star trek Voyager s nama
    Volio je neku komediju na Netflixu Mr. Iglesias

  3. #3
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, jako ovisi o djetetu. Moja kći je dosta osjetljiva na nasilje, a ne voli baš niti strašne scene, ali kad je to upakirano u nekakav fantasy onda sve prolazi. Sad je već odrasla, i ne sjećam se koliko je imala godina kad smo počeli gledati Stranger Things, vjerojatno više od 12, ali ja evo mislim da je to OK serija i za mlađe teenagere. Na Netflixu ima dosta teen serija, većinom se vrte oko teen problema s roditeljima, drogom, sexom - pa sad, koliko tko misli da je to primjereno za 12 godišnjakinju. Na primjer meni i kćeri je odlična i zabavna serija Never Have I Ever, o djevojčici indijskog porijekla u USA, ali evo zadnja sezona se baš jako vrti oko sexa (naravno ništa eksplicitno).

    Mojoj kćeri je apsolutno najdraža serija His Dark Materials koji je snimljen po trilogiji P. Pullmana, serija je na HBO. Uskoro stiže treća sezona (i zadnja). To je isto fantasy, ima i mračnih momenata, ali to je definitivno serija za 12 godišnjakinju.
    Posljednje uređivanje od Mima : 21.10.2022. at 09:49

  4. #4
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Moj je gledao Cobra Kai jako mu se svidjela.
    A ja sam se bila navukla na Never have i ever..odlicna je.

  5. #5
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Moj je odgledao Stranger Things ovo ljeto, s tatom (imat ce 10 godina u prosincu).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •