Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: djecja igraonica u puli

  1. #1
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno djecja igraonica u puli

    pripremam se za djecji 6. rodjendan. koja igraonica je najbolja? s obzirom da bi mu ovo trebala biti zadnja godina u vrticu, htjela bi da mu ovaj rodjendan ostane u lijepom sjecanju.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    8

    Početno

    moj savjet ti je pikaboo igraonica! Još nemam djecu, ali redovno vodim klince svojih sestrična i prijateljica, uvijek svi zadovoljni. Oni ti sve organiziraju, i pizzu plus tortu. Raspitaj se makar za cijene!

  3. #3
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Gotovo sva djeca iz vrtića mog klinca, slave u Sportskom društvu Kockica. Bude uvijek malac zadovoljan, osobito ljeti kad je proslava vani, kao vodeni rođendan. Ali svoje rođendane nije želio slaviti tamo. Niti igdje organizirano.
    Peekaboo pizzerija ima uz sebe igraonicu, za koju sam čula da je brutalno krcata stalno, ali možda kad organiziraju rođendane, isprazne igraonicu od ostale djece, treba pitati.
    Znam da rođendane organizira i nekakva Land of (nešto), imaju prostor na Medulinskoj cesti (odmah preko puta crkve ili odmah lijevo nakon rotora prema Medulinu) i preko puta crkve na Vidikovcu.

    Za ostale nemam pojma.

  4. #4
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    znam da je fora u kockici po ljeti (bili smo tamo na rodjendanu), ali ne znam kako je po zimi. peekaboo ne isprazni igraonicu od druge djece kad je rodjendan i to mi je onda bezveze jer se svi pomjesaju i nije onda to to, svaki divlja na svoju stranu. znam za to na medulinskoj i ima nesto tamo kod mesnice libero.
    ne znam da li netko ima iskustva koja bi bila bolja?

  5. #5
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Mi uvijek slavimo u svojoj organizaciji, tako da ti ne mogu pomoći bolje od ovoga. :/
    Moj malac je bio u Kockicama i zimi (u zatvorenom) i bio je zadovoljan, ali ne i oduševljen.

  6. #6
    bijelko avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    983

    Početno

    Ne mogu ti poslati poruku. Ajd sacekaj dok se mama od E vrati s godisnjeg, ona je ful upoznata s cijenama i uslugom u svim tim igraonicama pa cu ju pitati

  7. #7
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    moze. stignemo jos, pripremam se na vrijeme.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •