Stranica 11 od 26 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 1271

Tema: Odbrojavanje 2015...by yummy_mummy

  1. #501
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Ma bude došla uskoro,ne brinem se.

  2. #502
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Zuzy pis pis jos jednom???

  3. #503
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    nivesa,nema smisla,ako je jučer bio negativan bude i danas.

  4. #504
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    pozdrav cure...ja sam jucer opet bila u ginica, 16dc mi je rekao da ne vidi da se ista dogadja da bi jucer rekao da je mozda bila ovulacija iz lijevog...mozda?pa ili je ili nije,grrrrrr
    ugl,kad dobijem stvari, nakon par dana da mu se javim pa cu onda cesce dolazit da bas poprati svako 2gi dan sto se dogadja....odnosno,kaze ako bude kasnila onda se cujemo dosta kasnije,LOL
    sad vise ne spominje klomifen....to cemo onda ako i iduci (3ci ciklus za redom) bude cudan....

    mi se pokrivamo od 6dc,svako drugi dan,tako mi je najlakse.....
    sada vibramo da smo mozda nesto ipak iskemijali...

  5. #505

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    žužy, pratim i sviđa mi se!!!

    skulirana, eh to možda...
    meni je jedna dr., nakon x ginića koji su mi tvrdili da imam O,
    rekla da je jedina sigurna garancija da je O bila - zapravo trudnoća

    ne znam, ako ti se čini da gubiš vrijeme, možeš i izvaditi progesteron 21 dc, pa ako je preko 60,
    vrlo je sigurno da je O bila,
    ili se "samo opusti", pogotovo ako ne pokušavate dugo, nema razloga da se već opterećuješ

  6. #506
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Danas me jedna prica potaknula da vas pitam, po vasem iskustvu i iz okoline, koliko je to točno ''dugo pokušavanje''?, kao do godinu dana je ok normalno, al iskreno, nikada nisam pričala konkretno o tome s ljudima oko sebe, bilo mi je glupo nakon što objave trudnoću pitat ''a koliko ste radili na bebi?''
    Meni je jednom gin rekla kod mene da je ako je sve uredu s M da je vrlo izgledno u 6mj uspjet, meni je to tada kroz jedno ušlo na drugo izašlo...i baš taj prvi put kad se nismo pazili BAM! Odmah iz prve, nažalost završilo je biokemijskom, od toga je prošlo 4 ciklusa koje smo pokrili i nula bodova :/

  7. #507
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    curke, samo da vam se javim. do daljnjega ostajem s vama. naime, trebala sam krenuti u mpo ovaj ciklus, ali mi je danas dr na uzv detektirala cistu od 28,6 mm i odgodila postupak. Najzanimljivije je to da te ciste prije 2,5 tjedna na uzv nije bilo! odakle sada??u banani sam skroz

  8. #508
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    žužy...vibr vibr
    zasad skulirana, i tebi vibram da je bila ovulacija i da će trud dati rezultrate!!

  9. #509
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    curke, samo da vam se javim. do daljnjega ostajem s vama. naime, trebala sam krenuti u mpo ovaj ciklus, ali mi je danas dr na uzv detektirala cistu od 28,6 mm i odgodila postupak. Najzanimljivije je to da te ciste prije 2,5 tjedna na uzv nije bilo! odakle sada??u banani sam skroz
    jel uopće moguće tako nešto da nastane u 20 dana? što ti je rekla gin?

  10. #510

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Kudri,
    to je najvjerojatnije folikularna cista, nastaje od folikula koji ne prsne, najcesce prolaze za jedan-dva ciklusa.
    Jel te mozda stavila na kontracepciju?

  11. #511
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    dobila sam duphaston. ali sam skroz zbunjena!! naime, prije 2,5 tjedna na 29dc sam bila na 3d uzv, gdje se ta cista nije vidjela. utvrđeno je da se vidi žuto tijelo, što znači da sam ovulirala i da će menstruacija uskoro. međutim, dobila sam tek 45dc! sad u novom ciklusu, na 3.dan ta cista koje prije 2,5 tjedna nije bilo!!odakle sad to??

  12. #512

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    dobila sam duphaston. ali sam skroz zbunjena!! naime, prije 2,5 tjedna na 29dc sam bila na 3d uzv, gdje se ta cista nije vidjela. utvrđeno je da se vidi žuto tijelo, što znači da sam ovulirala i da će menstruacija uskoro. međutim, dobila sam tek 45dc! sad u novom ciklusu, na 3.dan ta cista koje prije 2,5 tjedna nije bilo!!odakle sad to??
    Moguce je da je cista zutog tijela, vjerojatno zbog toga nisi ni dobila tako dugo.
    I sasvim je normalno da cista nastane u tako kratkom roku, zato se za postupak i radi uzv 3dc.
    Nek sto prije ode
    ~~~~~~~~~~~~

  13. #513
    xavii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    458

    Početno

    A zuzy isto si mogla jedan sutra bar pisnuti

  14. #514
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj LadyB prvotno napisa Vidi poruku
    Danas me jedna prica potaknula da vas pitam, po vasem iskustvu i iz okoline, koliko je to točno ''dugo pokušavanje''?, kao do godinu dana je ok normalno, al iskreno, nikada nisam pričala konkretno o tome s ljudima oko sebe, bilo mi je glupo nakon što objave trudnoću pitat ''a koliko ste radili na bebi?''
    a to je da kao normalno podrazumjevaju pod 1god nezasticenih odnosa, ili preko 30god zivota 6mj. iskreno mislim da to varira od osobe do osobe, nije svakom isto "dugo"... netko pokusava 5god da ni ne pomisli da nesto "nije u redu" i da se obrati dr., a netko panicari nakon 2mj...
    mi smo eto nakon 2god dobili prvi +, nakon 1god nezasticenih obratili se dr... nekome to nije nista, a meni je bilo preeeedugo... kad nesto jako zelis onda je tesko cekat i 2 dana, a kamoli godinama...
    Posljednje uređivanje od ivana.sky : 27.01.2015. at 22:27

  15. #515
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Citiraj ivana.sky prvotno napisa Vidi poruku
    a to je da kao normalno podrazumjevaju pod 1god nezasticenih odnosa, ili preko 30god zivota 6mj. iskreno mislim da to varira od osobe do osobe, nije svakom isto "dugo"... netko pokusava 5god da ni ne pomisli da nesto "nije u redu" i da se obrati dr., a netko panicari nakon 2mj...
    mi smo eto nakon 2god dobili prvi +, nakon 1god nezasticenih obratili se dr... nekome to nije nista, a meni je bilo preeeedugo... kad nesto jako zelis onda je tesko cekat i 2 dana, a kamoli godinama...
    A znam..ja imam 29 moj M 32..
    Jos malo strpljenja nam ne gine posto je sve uredu s oboje..eh..

  16. #516
    *sunshine* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    87

    Početno

    Vecer cure, vise vas citam nego sto pisem... Upravo me neka depra,tuga ulovila,dode mi da placem pa eto da s vama podjelim. Suprug i ja imamo jedno dijete, sina, radimo na drugom djetetu ali nikako nejde i tu me tuga hvata. Lagano ulazimo u 6mj pokusavanja, imam osjecaj da to vec godinama traje, rekla sam sama sebi da od sljedeceg mj odustajem od toplomjera,i drugih stvari,,da barem malo manje prestanem o tome razmisljat. Mozda cete reci da sam grozna,ali oko mene sve trudnice,trudna ova prijateljica trudna ona,, drago mi je zbog njih,ali mene u tom trenutku nesto zaboli u meni,zasto nama nejde?! Uvijek sam bila misljenja kada krenemo na drugu bebu da ce to biti samo tako,iz prve, ali vraga, tu sam se zeznula,ocito previse razmisljam o tome ali nemogu si pomoci .... Oprostite ali morala sam malo olaksati dusu ...

  17. #517
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Citiraj *sunshine* prvotno napisa Vidi poruku
    Vecer cure, vise vas citam nego sto pisem... Upravo me neka depra,tuga ulovila,dode mi da placem pa eto da s vama podjelim. Suprug i ja imamo jedno dijete, sina, radimo na drugom djetetu ali nikako nejde i tu me tuga hvata. Lagano ulazimo u 6mj pokusavanja, imam osjecaj da to vec godinama traje, rekla sam sama sebi da od sljedeceg mj odustajem od toplomjera,i drugih stvari,,da barem malo manje prestanem o tome razmisljat. Mozda cete reci da sam grozna,ali oko mene sve trudnice,trudna ova prijateljica trudna ona,, drago mi je zbog njih,ali mene u tom trenutku nesto zaboli u meni,zasto nama nejde?! Uvijek sam bila misljenja kada krenemo na drugu bebu da ce to biti samo tako,iz prve, ali vraga, tu sam se zeznula,ocito previse razmisljam o tome ali nemogu si pomoci .... Oprostite ali morala sam malo olaksati dusu ...
    Ja sam bas neki dan istresla slicno nesto..ne znam, valjda nas svlada nemoc prema onome na sto nikako ne mozemo utjecat i gdje smo tanki, emotivni i slabi.. Prode i to iako se trenutno cini koma.. Sigurna sam da ce i ta druga beba doci u svoje vrijeme pokusaj ne izluditi se u meduvremenu..i mi ostali samo pokusavamo sacuvat zdravu pamet u ovom procesu..

  18. #518
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Lady b, sunshine evo malo pozitivnih vibrica... doci ce!! ~~~~~~~

  19. #519
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    LISTA ZA 28.01.2015.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    (NE)ČEKALICE:

    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 28.dc


    ODBROJAVALICE:

    hellokitty ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24.dc
    zasad skulirana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 23.dc
    ludnica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 23.dc
    ladyB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 19.dc
    nestrpljiva anka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 18.dc
    *sunshine* ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 14.dc
    <mišica> ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    mami2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 13.dc
    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 10.dc
    orange80 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 9.dc
    kudri ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 4.dc
    žuži ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 1.dc

  20. #520
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    *sunshine* ,šaljem zagrljaj sve se tu razumijemo...svima nam je tako.
    Jednostavno tjeraš dalje nekako...da je teško jest,ali ide nekako dan po dan.
    Evo,jučer si na vrhu,danas si na dnu...i opet ispočetka...začarani krug.

  21. #521
    ljubavna1pogled avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    211

    Početno

    evo mene, prijavljujem se u klub

    inače mama dva prekrasna momčića, jedan 3 drugi 7 godina.
    danas mi je 6 dc

    toliko o mom autu

  22. #522
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    sunshine mogu potpisat tvoj post od A do Z, prosli sam put 2x iz prve ostala trudna (jednom biokemijska, 2gi put potpis) i mi smo nadobudno ciljali ljetni termin samouvjereni da to nama ide iz prve...
    meni je otezavajuci faktor sto je MM pomorac pa u startu imam duplo manje sansi u godini,primorana sam gledat datume,hoce li bit doma kad je O i kada....

    no dobro,polako se osvjestis da ce bit kad bude, meni je vjezbanje odlicna ventilana....provaj si nac nesto za "propuh" u glavi...

  23. #523
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Zuzy....stigla ipak tvoja vjestica
    ljubavna1pogled dobrodosla i sto prije otisla

  24. #524
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Citiraj ljubavna1pogled prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene, prijavljujem se u klub

    inače mama dva prekrasna momčića, jedan 3 drugi 7 godina.
    danas mi je 6 dc

    toliko o mom autu
    Dobrodosla!!!

  25. #525
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    ljubavna1pogled ,dobro nam došla!
    Sutra te stavim na listicu,i želim ti da budeš na njoj što krače

  26. #526
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Šiškici saljemo baby vibre ona nam je na vrhu liste trenutno

  27. #527
    ljubavna1pogled avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    211

    Početno

    hvala vam djevojke na dobrodošlici

    zasad skulirana i mm odnedavno radi vani, pa ga ima na kapaljku.
    nisam nikada u životu tempirala odnose, pa će ovo biti izazov.

  28. #528

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    sunshine mogu potpisat tvoj post od A do Z, prosli sam put 2x iz prve ostala trudna (jednom biokemijska, 2gi put potpis) i mi smo nadobudno ciljali ljetni termin samouvjereni da to nama ide iz prve...
    meni je otezavajuci faktor sto je MM pomorac pa u startu imam duplo manje sansi u godini,primorana sam gledat datume,hoce li bit doma kad je O i kada....

    no dobro,polako se osvjestis da ce bit kad bude, meni je vjezbanje odlicna ventilana....provaj si nac nesto za "propuh" u glavi...
    i ja sam imala planove:
    htjela sam razliku 3 godine između djece, roditi 3. do 35-te, kupili smo veći stan i sad ga
    lijepo otplaćujemo,
    i još sam odbila 2 mogućnosti promjene posla jer "uskoro ću ostati trudna" itd. itd.

    i jako sam se čudila kad prvi mjesec nisam ostala T...
    a od tada prošlo par godina

    čas mi je žao što još nismo probali IVF, a drugi čas mi je žao što uopće probavamo...
    pa mi je žao love koju sam dala za ginekologe, pripravke i vitamine, a onda mi je opet žao što nisam T,
    onda si mislim: djeca su mi velika - kasno je, a onda mi opet bude
    žao da nemaju još jednu seku/bracu...

    a stalno mi je žao što nisam promijenila posao kad je bila prilika

  29. #529
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Drage čekalice i odbrojavalice, čitam vas već neko vrijeme i suosjećam se s vašim nadanjima, strahovima i iščekivanjima jer prolazim isto. Već dvije godine od prvog spontanog prolazim kroz sve moguće pretrage. Svi nalazi su OK. Još mi ostaje da uradim HSG i da stignu rezultati kariograma. Trenutno sam na terapiji decortinom 2,5mg zbog povišenog androstendiona, te su mi zbog terapije ciklusi s 35 dana prešli na 65 dana što me totalno izluđuje. Danas mi je 26dc, a plodnih dana ni na vidiku.

  30. #530
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Cure, bila sam se vec javljala, zeljela se pridruzit, ali nasli mi nakon svega ureaplasmu i eto sada napokon nalazi cisti...Uglavnom, iza mene je konizacija, trenutno policisticni jajnici,malo jedan malo drugi , pokusavamo vec nesto vise od godinu dana, tempirani odnosi.Imamo bebu 2god.i2mj.uspjelo iz prvog pokusaja, i eto sada se borimo.Jel me primate u odbrojavanje?

  31. #531

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    i ja sam imala planove:
    htjela sam razliku 3 godine između djece, roditi 3. do 35-te, kupili smo veći stan i sad ga
    lijepo otplaćujemo,
    i još sam odbila 2 mogućnosti promjene posla jer "uskoro ću ostati trudna" itd. itd.

    i jako sam se čudila kad prvi mjesec nisam ostala T...
    a od tada prošlo par godina

    čas mi je žao što još nismo probali IVF, a drugi čas mi je žao što uopće probavamo...
    pa mi je žao love koju sam dala za ginekologe, pripravke i vitamine, a onda mi je opet žao što nisam T,
    onda si mislim: djeca su mi velika - kasno je, a onda mi opet bude
    žao da nemaju još jednu seku/bracu...

    a stalno mi je žao što nisam promijenila posao kad je bila prilika
    Joj kako te razumijem, samo sam ja probala i IVF i nije uspjelo. Isto tako je bilo s poslom "kak ću promjenit i odmah ostat trudna?", jesam bila navna, a sad uopće nisam sigurna više želim li ili ne želim, strah me zbog godina, ono i da sad ostanem trudna kad djete bude imalo 10 ja ću 48 skoro 50, omg.

    Uglavnom imam kaos u glavi.

  32. #532

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Ljubavna1pogled dobro došla!

    Kavicaaaa!

    Jutro!

  33. #533
    <mišica> avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    216

    Početno

    Drage moje, prema svim znakovima osim po temp, sam jucer ovulirala, tj.jel to moguce? Znaci t mi je jos uvijek dolje, ali lh trakica i iscjedak i pikanje su mi sugerirali da je o bila jucer.jel moguce da ce ipak biti danas i da ce temp skociti ili je moguca o i bez tog skoka temp?

  34. #534
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Citiraj <mišica> prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, prema svim znakovima osim po temp, sam jucer ovulirala, tj.jel to moguce? Znaci t mi je jos uvijek dolje, ali lh trakica i iscjedak i pikanje su mi sugerirali da je o bila jucer.jel moguce da ce ipak biti danas i da ce temp skociti ili je moguca o i bez tog skoka temp?
    Bitnije je da li ste pokrili taj interval prije, a ne bi škodilo i danas...

  35. #535
    <mišica> avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    216

    Početno

    Ha, pokrivamo, pokrivamo

  36. #536
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Mislim da je ovaj ciklus pokriven kako spada, pa sad čekanje

  37. #537
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj Petticoat prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, bila sam se vec javljala, zeljela se pridruzit, ali nasli mi nakon svega ureaplasmu i eto sada napokon nalazi cisti...Uglavnom, iza mene je konizacija, trenutno policisticni jajnici,malo jedan malo drugi , pokusavamo vec nesto vise od godinu dana, tempirani odnosi.Imamo bebu 2god.i2mj.uspjelo iz prvog pokusaja, i eto sada se borimo.Jel me primate u odbrojavanje?
    Naravno da te primamo!
    Samo napiši koji ti je danas dan ciklusa i možemo početi sa odbrojavanjem
    Drago mi je da si se riješila beštije!

  38. #538
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj Ribica 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage čekalice i odbrojavalice, čitam vas već neko vrijeme i suosjećam se s vašim nadanjima, strahovima i iščekivanjima jer prolazim isto. Već dvije godine od prvog spontanog prolazim kroz sve moguće pretrage. Svi nalazi su OK. Još mi ostaje da uradim HSG i da stignu rezultati kariograma. Trenutno sam na terapiji decortinom 2,5mg zbog povišenog androstendiona, te su mi zbog terapije ciklusi s 35 dana prešli na 65 dana što me totalno izluđuje. Danas mi je 26dc, a plodnih dana ni na vidiku.
    Ribice,dobro nam došla!
    Žao mi je zbog izgubljenih trudnoča.. Pretpostavljam da si napravila i testove na trombofiliju,provjerila štitnjaču?

  39. #539

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj MAMI 2 prvotno napisa Vidi poruku
    Joj kako te razumijem, samo sam ja probala i IVF i nije uspjelo. Isto tako je bilo s poslom "kak ću promjenit i odmah ostat trudna?", jesam bila navna, a sad uopće nisam sigurna više želim li ili ne želim, strah me zbog godina, ono i da sad ostanem trudna kad djete bude imalo 10 ja ću 48 skoro 50, omg.

    Uglavnom imam kaos u glavi.
    hoćeš ići dalje na ivf? koliko puta si bila?

  40. #540

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    hoćeš ići dalje na ivf? koliko puta si bila?
    Ne bila sam 2 puta i odlučili smo da dalje neidemo. Imam dvoje djece, iako je plan bio punveći, al šta je tu je, probala sam i nije uspjelo, nije mi suđeno, a sada me i godine brinu.

    Koliko su stara toja djeca?

  41. #541
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    LISTA ZA 29.01.2015.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    (NE)ČEKALICE:

    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 29.dc
    ribica 1 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 27.dc
    hellokitty ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 25.dc


    ODBROJAVALICE:

    zasad skulirana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24.dc
    ludnica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24.dc
    ladyB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 20.dc
    nestrpljiva anka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 19.dc
    <mišica> ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 16.dc
    *sunshine* ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    mami2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 14.dc
    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 11.dc
    orange80 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 10.dc
    ljubavna1pogled ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 7.dc
    kudri ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 5.dc
    žuži ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 2.dc

  42. #542
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Evo malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve odbrojavalice!
    A posebna nestrpljivoj anki!

  43. #543
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Štitnjača OK, trombofilija 4g/5g homozigot 5g, MTHFR (C677T) heterozigot. Na terapiji andol 100mg, jer ukoliko dođe do trudnoće prelazim na injekcije. Je li tko od vas radio HSG? Čula sam da je bolno.

  44. #544
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    Ja sam radila HSG i bilo je bolno, a čula sam od nekih da im nije bilo ništa strašno, tako da je individualno....srećom bude brzo gotovo i onda do sutra odmaraš doma

  45. #545
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Je li istina da je vjerojatnost za trudnoću veća nakon HSG?

  46. #546
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Pišite mi sutra 3 dc .

    bez iznenađenja ovaj puta!!

  47. #547
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    Citiraj Ribica 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Je li istina da je vjerojatnost za trudnoću veća nakon HSG?
    ne znam, moja su oba jajovoda bila neprohodna, a ako su tvoji imalo prohodni postoji šansa da ih hsg malo otčepi, a time je onda i vjerojatnost za trudnoću veća

  48. #548
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Pišite mi sutra 3 dc .

    bez iznenađenja ovaj puta!!
    Ja sam bas vibrala baby vibre za tebe

  49. #549
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Hvala žužy,
    21.dan ciklusa mi je

  50. #550

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutrooooooooooo!

    Kava za komede je skuhana!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •