Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 352

Tema: TRUDNICE 2015. ( dvojke,trojke,četvorke......... )

  1. #151

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    hm, ja nemam pojma kakav je meni cerviks bio u toj fazi, ni ne pise mi u nalazima ja sam danas nekako cudna, malo me kriza bole i piskila sam 11 puta u dva sata. Sv e me podsjeca na urinarnu infekciju samo sto mi je urin skoro pa proziran i ne boli me kad mokrim. Vec sam doktorirala te urinarne infekcije, ali hvala Bogu cijelu trudnocu nista, urin svaki put sterilan. Mozda je to znak da bebaci stizu, ha? Recite da je

  2. #152
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    zbunjolice lako moguće da ti je mjehur na neki način pritisnut pa je zato tako...

    za cervix nažalost ni je ne znam ništa....ali ako dr ne brine, ne bih ni ja.

  3. #153

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Ma vjerojatno je stisnut mjehur jer me mali zna tako opalit po njemu da brojim zvijezde. . . stvarno sam nestrpljiva vec

  4. #154
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    uh....to su muke, sjećam se toga...ja sam još na mučninama tako da...nemam što pametnog za napsiati....

  5. #155

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Evo mene sa pregleda,sutra sam 25tj.decko nam je 946g.a curka 863g.inace je sve ok.Sutra moram ic vadit krv,stomak mi se osipao uzas,crven i svrbi a mazem uljem,jel imao netko takav problem?

  6. #156

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Zbunjolice ima li kakvih naznaka?
    Nina83 nemam pojma sta bi to moglo biti, nadam se da ti je bolje.
    Ja već 3 dana imam lagani pritisak dole nisko, nadam se da nije nista strašno, ali mi nije bas ugodno i jos mi je cervix kraći, odmah mislim da se otvaram.

  7. #157
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Nina83, kad izvadiš nalaze vidjet ćeš....
    ako su jetreni enzimi povišeni, može biti kolestaza... obavezno provjeriti!
    Ako pak su enzimi ok, kao što su meni bili, jednostavno ćeš pripaziti na prehranu i savjetujem da mežeš običnom belobazom koju kupiš u ljekarni, bez bilo kakvih dodataka (ne onuiz DMa ili sl). Meni je jedino to pomoglo da mi ublaži svrab, ali nije prolazilo od nje. Jednostavnos e povuklo samo od sebe. a kortikosteroidnu kremu nisam htjela koristiti i dermatologica, koja me uvjeravala da je to ok u trudnoći, na kraju je napisala da odbijam predloženu terapiju. Izbacila sam slatko i UH, i bila strpljiva... bez omekšivača (ja ih ni inače ne koristim), minimum gelova za tuširanje i sl. kremica, sve ti to utječe na kožu... Meni je na kraju izbilo po cijelom tijelu, trajalo više od mjesec i pol dana i povuklo se.

  8. #158

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj AndrejaMa prvotno napisa Vidi poruku
    Nina83, kad izvadiš nalaze vidjet ćeš....
    ako su jetreni enzimi povišeni, može biti kolestaza... obavezno provjeriti!
    Ako pak su enzimi ok, kao što su meni bili, jednostavno ćeš pripaziti na prehranu i savjetujem da mežeš običnom belobazom koju kupiš u ljekarni, bez bilo kakvih dodataka (ne onuiz DMa ili sl). Meni je jedino to pomoglo da mi ublaži svrab, ali nije prolazilo od nje. Jednostavnos e povuklo samo od sebe. a kortikosteroidnu kremu nisam htjela koristiti i dermatologica, koja me uvjeravala da je to ok u trudnoći, na kraju je napisala da odbijam predloženu terapiju. Izbacila sam slatko i UH, i bila strpljiva... bez omekšivača (ja ih ni inače ne koristim), minimum gelova za tuširanje i sl. kremica, sve ti to utječe na kožu... Meni je na kraju izbilo po cijelom tijelu, trajalo više od mjesec i pol dana i povuklo se.
    Samo se nadam da nije kolestaza,u pon.cu zvat ginekologa da mi kaze kakav je nalaz,prepisao mi on neki tekuci puder sa anaestezinom i bolje mi od toga,vidjet cu kad dodju nalazi sta dalje

  9. #159

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Kod mene sve po starom, jos smo 3u1. Stalno me kao nesto bolucka, ali i dalje svako jutro ustajem kao nova Kako je krenulo, jos cemo docekati puni termin. Danas punih 39 tjedana. . . Sira familija mi bas nabija pritisak sa stalnim porukama i pozivima "dobro, kad mislis roditi?". Kao da se mene nesto pita. .

  10. #160

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Pozdrav iz Merkura za sat i pol ce mi dati prvu turu gela jer bebaci i dalje ne misle sami van. Postoji mogucnost da mi je maternica toliko razvucena da su trudovi jednostavno preslabi da bi se ista pokrenulo. Gel bi trebao ravijetliti je li tome tako pa ako je, onda cemo na carski. . Mislite na nas

  11. #161

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Draga Zbunjolice, drzim ti sve fige na svetu, i da ujutru dok bebe papaju kod tebe, tebi da stigne neki sjajan dorucak, onako kao iz snova a ti ljubis svoje malene

  12. #162

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    Wooohoooo!!! drzim fige da bude sto kraće i da bebice konacno ugledaju ovo kišno sumorno vrijeme i svoju mamu <3 <3 drzim fige!!

  13. #163
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Wau!! nadam se da je već sve gotovo i sretno... da mama gleda svoje bebice i one nju...

  14. #164

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Zbunjolice zelim ti svu srecu,nadam se da je vec gotovo i da se mazite,meni su dosli nalazi krvi i sve je u redu,ocito mi koza reagira tako na rastezanje.

  15. #165

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Cure moje, puno vam hvala na potpori mi smo jos 3u1, nocas ide nova doza gelova. Ctg danas pokazuje trudove, ali daleko je to jos od prave stvari. Sutra je dezurna moja omiljena doktorica, vjerujem da ce me ona sutra poroditi javim vam sve. . veeeeeelika pusa svima

  16. #166

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Ni pet tura gela nije pomoglo. I dalje otvorena samo vrsak prsta, a maternica uopce nema kontrakcije. U 18 sati danas imam carski. Mislite na mene i na moje bebice

  17. #167

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Zbunjolice nadam se da je zavrsilo sve dobro,drzim fige

  18. #168

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    drzimo figice

  19. #169
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    svi mislimo na tebe!!

  20. #170

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Drage mamice, 25.02. na svijet su dosli moj deckic i moja djevojcica. Porodili su me carskim rezom pod opcom anestezijom jer mi iz nekog razloga doktorica nije mogla provesti spinalnu. Djeca su oboje 3 kg, 49 dugacki i ne lice jedno drugom uopce a sto se tice poroda, rekla bih samo da vjerojatno nikad ne bih docekala prirodne trudove jer mi je maternica bila prerazvucena i do trudova nije moglo ni doci, tako da je tri dana indukcije i bolnih pregleda bilo i vise neho nepotrebno. Mi smo jos u bolnici, ja sam stalno uz bebe i dojim ih 24 sata dnevno, iako jos nemam mlijeka, samo kolostrum. Jedva cekam da dodjem doma jer me ubi ta bolnica vise. Nadam se da smo u ponedjeljak s tatom

  21. #171

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Cestitam draga, od sveg srca da sto brze budete kuci, i da bebe lepo sike, saljem

  22. #172

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    Zbunjolice cestitam!!! Neka vas prati sreća i zdravlje i sve drugo je lako!!
    Čudno, ni meni gore nisu uspjeli uvesti spinalnu pa su me bacili u opcu... Hm hm ... No dobro bitno da je sve gotovo, sad pocinje veselje koje ste cekali!

  23. #173
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    čestitke!! nadam se da ćete što prije biti svi na okupu!!!

  24. #174

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Čestitam od srca na bebicama!!!

  25. #175

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Nas troje konacno idemo domaaaa Bas cekamo tatu! Bebice su inace super, ja imam hrpu mlijeka tako da se ne skidaju s mene. Uopce ne spavam pa se nadam da ce uskoro regulirati svoje hranjenje na samo hranjenje kad su gladni :D

  26. #176
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Zbunjolice čestitam!
    Uživajte kod kuće I sigurno ćete lakše uloviti ritam.

    Citiraj Nina 83 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene sa pregleda,sutra sam 25tj.decko nam je 946g.a curka 863g.inace je sve ok.Sutra moram ic vadit krv,stomak mi se osipao uzas,crven i svrbi a mazem uljem,jel imao netko takav problem?
    Ja sam dobila osip u 33. tt. Trbuh me zbog rastezanja kože lagano svrbio i prije. Prošlo je nakon poroda. Bitno je samo isključiti kolestazu.
    Sretno!

  27. #177
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Isteklo mi vrijeme za edit. Mene je ovo ulje spašavalo cijelu trudnoću; smirivalo mi kožu, a i fino je mirisalo Nemam niti jedne, jedine strije, mada to radije pripisujem genetici.
    http://hr.loccitane.com/bademovo-ulj...204.htm#s=6484

  28. #178

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1

    Početno

    pozdrav trudnice..nova sam ovdje..ali odlucih da se prikljucim uglavnom,trudna sam 12+3 tt,nosim blizance..nakon 2 godine cekanja bebice, prirodno zaceti,pa me vode kao rizicnu trudnicu..uglavnom, ja se super osjecam, osim gladi koju ne mogu kontrolisati, i poneke mucnine, bez povracanja,pa se nadam da je sve to normalno..sutra radimo nalaze urina i krvi,i u srijedu na kontrolu kod doktorice.za termin kazu da je 13.09 2015 .ostalim trudnicama i njihovim bebicama zelim sve najbolje

  29. #179
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    Cestitke zbunjolica od srca!! Anja90 dobrodosla

  30. #180

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Zbunjolice cestitam od srca,nisam se javljala jer sam zavrsila u bolnici zbog kontrakcija,jucer sam izasla,pijem cordipin i normabel,magnezij naravno,bila sam uloživa za vrh prsta,cerviks 1 čl.kažu nije strasno,sad kod kuce odmaram,ne mrdam iz kreveta,danas sam 27+4,samo molim Boga da doguram što bliže terminu,jeste vi imale tih kontrakcija,bas sam se uplasila

  31. #181
    amberblossom avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Zdravo svima,

    trebam vas savjet, iskustvo.. Imam 25 godina i prvi puta sam trudna. Planirali smo trudnocu tako da sam odmah po izostanku mjesecnice znala o cemu se radi odgodila sam prvi posjet ginekologu na 6. tjedan. To je bilo prije skoro 2 tjedna.. tada mi je ginekolog, privatnik, rekao da nosim blizance. Vidjele su se dvije gestacijske vrecice, jedna bar 75% manja. Nije bilo otkucaja srca, nije spomenuo termin poroda ni koliko sam trudna.. bas nista. Samo mi je cestitao i rekao da se vidimo za dva tjedna kada cemo znati vise i da mi je duzan reci da se moze dogoditi da se manji plod ne razvije. Medicinska sestra mi je savjetovala da ne čitam po forumima već da samo čekam.. jednostavno zabrinutost i znatizelja su prevelike da bi ostala samo na cekanju.
    Zanimaju me vaša iskustva.. je li netko imao sličnu situaciju?

  32. #182
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    6. tjedan ti je rano. Trudnoca je tu, ali treba vremena da se vidi kucanje srca.
    Ja sam u tvojim tjesnima znala da sam tezdna, ali sam namjerno cekala 9 tjedan za prvu kontrolu i uzv.
    Nisi nista krivo napravila, samo vam jw malo rano...

  33. #183

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    Upravo tako je bilo i meni! i za tjedan dana je prokucalo i drugo srce <3 i iz njega se rodila za 800 g manja curka od brace koji je znaci vec u samome startu bio veći evo ih imaju dve godine i zdravi ko dren. Sretno

  34. #184

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Najteže je čekanje....držim fige

  35. #185

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    55

    Početno

    Pozdrav cure,bila sam na uzv u 26tj i veli mi gin da su obje glavice beba u zdjelici i da ako tako nastave cu morati na carski jer da jedna mora imati prednost..imate li kakva iskustva s tim i koliko jos postoji sanse i vremena da se pomaknu?

  36. #186

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    nemoj se opterećivati

    roditi ćeš ih onako kako budeš morala, naravno da još imaju šanse za micanje

  37. #187

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Citiraj Nina 83 prvotno napisa Vidi poruku
    Zbunjolice cestitam od srca,nisam se javljala jer sam zavrsila u bolnici zbog kontrakcija,jucer sam izasla,pijem cordipin i normabel,magnezij naravno,bila sam uloživa za vrh prsta,cerviks 1 čl.kažu nije strasno,sad kod kuce odmaram,ne mrdam iz kreveta,danas sam 27+4,samo molim Boga da doguram što bliže terminu,jeste vi imale tih kontrakcija,bas sam se uplasila
    Nina, nadam se da je sve ok i da puno odmaras. Kontrakcije se mogu javljati tako rano pa da svejedno docekas termin.

  38. #188

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Citiraj anabrnelic prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,bila sam na uzv u 26tj i veli mi gin da su obje glavice beba u zdjelici i da ako tako nastave cu morati na carski jer da jedna mora imati prednost..imate li kakva iskustva s tim i koliko jos postoji sanse i vremena da se pomaknu?
    Ana, mene su isto tako isplasili s glupostima u 26. tjednu. Reci cu ti samo da su se moji okretali za 180 stupnjeva i u 33. pa u 35. pa zadnji put u 37. i tako ostali do 39+4 kad sam rodila. Napominjem da su oboje bili 3 kile na porodu. I nemoj brinuti oko carskog. Meni je to isto bilo nocna mora, ali na kraju sam ja s carskim puno prije dosla k sebi nego neke cure koje su bile sa mnom u bolnici i rodile prirodno. Vec 15 sati nakon operacije sam nosala obje bebe i brinula se za njih, a u drugoj ruci sam nosila dren i kateter. Nakon pet dana dosla doma i odmah kuhala rucak. .

  39. #189

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    55

    Početno

    Ma cak bi mozda tade i na carski..zatrudnjela sam sa 48kg i jako sam sitna pa vjerujem da bi me prirodno rasturili..vidjet cemo sta bude..bitno da sve prode ok..

  40. #190
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TRUDNICE U 2015.g. ( termini poroda )

    AneDu - 04.02.2015. ???

    Antonjoli - 13.05.2015.
    Nina 83 - 06.06.2015.
    anabrnelic - 01.07.2015.
    mrkvica84 - 08.07.2015.
    Twinolina - 04.09.2015.
    Pokahontas - ???
    RODILE U 2015.g.

    vlatka35 - 30.01. cura i dečko
    cuivienen -12.01. 2 cure
    zbunjolica - 25.02. cura i dečko

  41. #191

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Ana. mozes li molim te, da ispravis na listi, moje devojke su rodjene 12.02, a ne 12.01. Pozdrav za sve trudnice, srecno devojke

  42. #192

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj zbunjolica prvotno napisa Vidi poruku
    Nina, nadam se da je sve ok i da puno odmaras. Kontrakcije se mogu javljati tako rano pa da svejedno docekas termin.
    ok.sam,odmaram,jucer 30tj.decko 1500g.cura 1400g.Nista se nisam otvarala vise,ali naravno nek odmaram sto vise,rekli su mi u bolnici da je normalno imat kontrakcije pogotovo jer je blizanacka trudnoca.I sad ja odmaram,papam sladoled i odbrojavam

  43. #193

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Nina 83 velika dječica,kako se osjećaš, te boli zdjelica, leđa? Ja sam 26tt i boli me sve živo.
    Nisam radila ultrazvuk od 20 tj i radit cu ga tek u 28 tj, kaže moja dr da nema potrebe, jedino me vaginalo pregleda i sve je ok za sada. Ste i vi ovako rijetko radili ultrazvuk? Meni se to čini preedugo..

  44. #194

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Pa meni je uzv radio na svakoj kontroli ali vaginalni pregled nije,svaka 3 tj.sad mi je stavio svaka 2 tj.leđa me rasturaju,nemogu dugo na nogama bit.Dobila do sad 10 kg.a bas jedem,kukovi me znaju bolit u noci,kad nalezim na jednu stranu,sve u svemu izdrzljivo,da vas pitam,jel pijete željezo,meni je gin.preporucio neki sirup,zanima me sto vi pijete?

  45. #195

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj Nina 83 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa meni je uzv radio na svakoj kontroli ali vaginalni pregled nije,svaka 3 tj.sad mi je stavio svaka 2 tj.leđa me rasturaju,nemogu dugo na nogama bit.Dobila do sad 10 kg.a bas jedem,kukovi me znaju bolit u noci,kad nalezim na jednu stranu,sve u svemu izdrzljivo,da vas pitam,jel pijete željezo,meni je gin.preporucio neki sirup,zanima me sto vi pijete?
    Meni je zeljezo bilo na minimali zadnji put i dobila sam kapsule HEFEROL..rekla je da pijem mjesec dana pa da cemo napraviti opet krvnu sliku..cula sam da to unistava zube onako zesce pa se nadam da do kraja necu biti krezuba hehehe..

  46. #196

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj Nina 83 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa meni je uzv radio na svakoj kontroli ali vaginalni pregled nije,svaka 3 tj.sad mi je stavio svaka 2 tj.leđa me rasturaju,nemogu dugo na nogama bit.Dobila do sad 10 kg.a bas jedem,kukovi me znaju bolit u noci,kad nalezim na jednu stranu,sve u svemu izdrzljivo,da vas pitam,jel pijete željezo,meni je gin.preporucio neki sirup,zanima me sto vi pijete?
    Meni je zeljezo bilo na minimali zadnji put i dobila sam kapsule HEFEROL..rekla je da pijem mjesec dana pa da cemo napraviti opet krvnu sliku..cula sam da to unistava zube onako zesce pa se nadam da do kraja necu biti krezuba hehehe..

  47. #197

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj anabrnelic prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je zeljezo bilo na minimali zadnji put i dobila sam kapsule HEFEROL..rekla je da pijem mjesec dana pa da cemo napraviti opet krvnu sliku..cula sam da to unistava zube onako zesce pa se nadam da do kraja necu biti krezuba hehehe..
    Toga me najvise strah,da mi zubi ne odu,desni mi jako krvare,užas!!Muž mi jucer kupio sirup FEROHEL od dietpharma,vidjet cemo kako ce bit.

  48. #198
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    I meni su desni krvarile, a i krv iz nosa u prva 3 mj strasno, ali sve je to normalno tako su mi rekli. Ja sam cijelu trudnoca pila heferol i folnu kiselinu.

  49. #199
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TRUDNICE U 2015.g. ( termini poroda )

    Antonjoli - 13.05.2015.
    Nina 83 - 06.06.2015.
    anabrnelic - 01.07.2015.
    mrkvica84 - 08.07.2015.
    Twinolina - 04.09.2015.
    Pokahontas - ???
    RODILE U 2015.g.

    vlatka35 - 30.01. cura i dečko
    cuivienen -12.02. 2 cure
    zbunjolica - 25.02. cura i dečko

    cuivienen soryyy evo ispravljeno

  50. #200

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    55

    Početno

    Imam jedbo blesavo pitanje al eto.. Meni se cini da imam jako mali trbuh za to sto nosim dvoje i u 27 tj sam.. Neke koje nose jedno su vece sad od mene..dali vi znate svoje mjere opsega trbuha u mojim tjednima da se imam s cime usporediti..hvala puno

Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •