Nina 83, nisam osobno imala takav slučaj, ali sam isto od početka trudnoće svašta čitala i ciste nisu neoubičajene i povlače se. Još su to jako male bebice i teško je razaznati baš sve pa čak i na 4D i postoji mogućnost i da je doktor vidio nešto čega nema. Baš je jedna forumašica slično pisala pa kad je išla drugom doktoru nekoliko tjedana poslije, apsolutno nije bilo nikakvih cisti. Najvažnije ti je da ti budeš smirena jer ti bebe sve osjete, baš mi je jučer na pregledu doktor rekao da se naše stanje prenosi na njih. I nervoza i sreća i tuga i euforija, moji recimo kad je južina uopće ne mrdaju jer im je mama užasan meteoropat :D E da, a o tome koliko doktori ne mogu pogriješiti bih mogla pisati satima. Naime, već se dva mjeseca psihički pripremam na carski jer mi je dečko bio zatkom, s posteljicom koja skroz prekriva ušće maternice, a curka iznad njega poprijeko i doktorica mi je rekla da se ne nadam da će se okrenuti i da se pripremim na carski. Jučer dođem na pregled, u 32+6 tt, obje posteljice u fundusu, a moja curica se lijepo namjestila glavom na izlaz. Doduše, dečko je još zatkom, no kako su jedno kraj drugog sad, ona ga pomakne. Tijekom pregleda su se jučer četiri puta zamijenili na ''izlazu''. Tako da, uživaj u trudnoći, mazi bebice i vjeruj da će biti savršeni. Oni te trebaju u najboljem izdanju