Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 352

Tema: TRUDNICE 2015. ( dvojke,trojke,četvorke......... )

  1. #1
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno TRUDNICE 2015. ( dvojke,trojke,četvorke......... )

    TRUDNICE U 2015.g. ( termini poroda )

    AneDu - 04.02.2015.
    zbunjolica - 28.02.2015.
    vlatka35 - 10.03.2015.
    Nina 83 - 06.06.2015.
    tetagogolina - 19.06.2015.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    12

    Početno

    Pozdrav svima!
    Nova sam ovdje pa ne znam jesam li trebala ostaviti post u 'Trudnice 2014.' ili ovdje... Za početak, imam 28 godina, u 22. tjednu trudnoće sam i nosim dvije djevojčice i ovo mi je prva trudnoća, za sada je sve u redu i lako podnosim sve promjene Termin poroda je 13.05.2015. Eto, već duže vas pratim, a danas sam se odlučila i registrirati.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Pozdrav, da se prijavim za listu, u 33.nedelji sam, dvojajcane curice, zvanicni termin 26. februar .

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Antonjoli dobrodosla,cure bila sam danas na 4d uzv,imamo decka i curu,sve je ok.kako treba bit,mislim mjere,ali doktor je vidio kod decka cistu na mozgu,kaze da se ne trebam zbog toga uzrujavat jer kao to se povuce do 28 tj.da je to cesta pojava,ali naravno da sam u panici,sad sam 18+4,jel netko imao takav slucaj???

  5. #5
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    veca - ?
    fijolica - ?
    vrtirepka - ?

    TRUDNICE U 2015.g. ( termini poroda )

    AneDu - 04.02.2015.
    cuivienen - 26.2.2015.
    zbunjolica - 28.02.2015.
    vlatka35 - 10.03.2015.
    Antonjoli - 13.05.2015.
    Nina 83 - 06.06.2015.

    Dobro došlica novim curama

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    55

    Početno

    Pozdrav..evo sada je 15tj proslo s mojim bebacima..jos mi se mozak muci jesu li jednojajcani ili dvojajcani..previse sam citala po netu..mozda vi znate nesto vise..termin poroda 1.7.2015..puno pozdrava svima..

  7. #7
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    veca - ?
    fijolica - ?
    vrtirepka - ?

    TRUDNICE U 2015.g. ( termini poroda )

    AneDu - 04.02.2015.
    cuivienen - 26.2.2015.
    zbunjolica - 28.02.2015.
    vlatka35 - 10.03.2015.
    Antonjoli - 13.05.2015.
    Nina 83 - 06.06.2015.
    anabrnelic - 01.07.2015.

    Draga što te zanima oko toga jesu li jednojajčani ili dvojajčani,net te može samo izbezumiti,a i najjednostavnije ti je pitati gin.kad ti radi uzv.
    Jesu li bebice iz postupka ili prirodna trudnoća?!?!?!?!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Nina 83, nisam osobno imala takav slučaj, ali sam isto od početka trudnoće svašta čitala i ciste nisu neoubičajene i povlače se. Još su to jako male bebice i teško je razaznati baš sve pa čak i na 4D i postoji mogućnost i da je doktor vidio nešto čega nema. Baš je jedna forumašica slično pisala pa kad je išla drugom doktoru nekoliko tjedana poslije, apsolutno nije bilo nikakvih cisti. Najvažnije ti je da ti budeš smirena jer ti bebe sve osjete, baš mi je jučer na pregledu doktor rekao da se naše stanje prenosi na njih. I nervoza i sreća i tuga i euforija, moji recimo kad je južina uopće ne mrdaju jer im je mama užasan meteoropat :D E da, a o tome koliko doktori ne mogu pogriješiti bih mogla pisati satima. Naime, već se dva mjeseca psihički pripremam na carski jer mi je dečko bio zatkom, s posteljicom koja skroz prekriva ušće maternice, a curka iznad njega poprijeko i doktorica mi je rekla da se ne nadam da će se okrenuti i da se pripremim na carski. Jučer dođem na pregled, u 32+6 tt, obje posteljice u fundusu, a moja curica se lijepo namjestila glavom na izlaz. Doduše, dečko je još zatkom, no kako su jedno kraj drugog sad, ona ga pomakne. Tijekom pregleda su se jučer četiri puta zamijenili na ''izlazu''. Tako da, uživaj u trudnoći, mazi bebice i vjeruj da će biti savršeni. Oni te trebaju u najboljem izdanju

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Hvala ti Zbunjolice,malo sam i ja citala i vidim da ima toga,malo sam se smirila,nadam se najboljem,i tebi zelim porod kakav zelis,mene strah i prirodnog poroda a od carskog se duze oporavljas,prva mi trudnoca,a inace sam panicar.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    55

    Početno

    Imam jednu posteljicu i dvije amnionske.. Problem je sto moja gin. nije sigurna i onda ne zeli nista govoriti da ne pogrijesi.. Prirodna je trudnoca,prvi put kad smo isli da cemo napraviti bebu uspijeli smo i to duplo..i sad svuda svega pise a ja vise ne kuzim nista..jednojajcani ili dvojajcani..?!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    Zbunjolica... Bez brige, u Merkuru daju bebe odmah na prsa. A ako rodis na carski čim te prebace s intenzivne na odjel ih donose.. naravno ako nisu u inkubatoru, ali stvarno su dojenje friendly nastrojeni
    Meni je nakon carskog tek drugi dan krenuo kolostrum a pravo mlijeko,onako u mlaziću 5. dan. S time da je decko bio stalno samnom u sobi a curka u inkubatoru. Njoj sam nosila sta sam uspijela iscijediti iz cica poslije njega
    I dojili smo do 9 mj. Tako da Nemas straha... Sretno tebi i svima ostalima!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj anabrnelic prvotno napisa Vidi poruku
    Imam jednu posteljicu i dvije amnionske.. Problem je sto moja gin. nije sigurna i onda ne zeli nista govoriti da ne pogrijesi.. Prirodna je trudnoca,prvi put kad smo isli da cemo napraviti bebu uspijeli smo i to duplo..i sad svuda svega pise a ja vise ne kuzim nista..jednojajcani ili dvojajcani..?!
    Mogu bit i jednojajcani i dvojajcani,i ja imam jednu posteljicu i dvije amnionske,ali ja znam da su dvojajcani jer su cura i decko.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    55

    Početno

    Onda ne preostaje nista drugo nego cekati hihihi.. Ma samo neka oni budu dobro.. Sad sam u 15tj..kad se moze vidjeti spol na obicnom uzv..ili mi je bolje da odem privatno na 4d? Sto vi mislite?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Meni moj gin.nije uspio vidjet sa 15 tj.Isla sam privatno na 4d sa 18+4 i sve se super vidjelo

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Citiraj finger prvotno napisa Vidi poruku
    Zbunjolica... Bez brige, u Merkuru daju bebe odmah na prsa. A ako rodis na carski čim te prebace s intenzivne na odjel ih donose.. naravno ako nisu u inkubatoru, ali stvarno su dojenje friendly nastrojeni
    Meni je nakon carskog tek drugi dan krenuo kolostrum a pravo mlijeko,onako u mlaziću 5. dan. S time da je decko bio stalno samnom u sobi a curka u inkubatoru. Njoj sam nosila sta sam uspijela iscijediti iz cica poslije njega
    I dojili smo do 9 mj. Tako da Nemas straha... Sretno tebi i svima ostalima!

    Finger, hvala ti. Uvijek me tako lijepo utješiš <3 Ma već sam sva nestrpljiva, ni sama ne znam prolazi li mi vrijeme brzo ili nikako da prođe. Jedva čekam zapravo da se rode i da znam da je sve prošlo u redu

  16. #16
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Evo I mene malo da se javim. Danas je 32+3, a meni sve teze I teze. Do nedavno sam bila poletna, a u zadnje vrijeme me toliko boli kicma da ne mogu sjediti ni stajati. Cure se prosli tjedan imale vec po 1800 grama, a u petak idemo ponovno na pregled. Sad vec idem u bolnicu zadnjih mjesec dana. Dr je rekla da bi me hospitalizirala sa 34.tjednom. Zanima kaj vama vele? Inace nemam nikakvih problema, zatvorena sam, plodne vode ima dovoljno, nemam secer.. Al su cure zadkom prema dolje, pa me sibaju po mokracnom mjehuru. Ludnica mi je cijele noci. Samo da izdrzimo jos 2-3 tjedna doma, jer mi se bas I nejde u bolnicu.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Hehehehe, svi muku mučimo sa stajanjem, ležanjem, okretanjem Dobro je dok te tuku samo po mjehuru, meni jedna beba stišće mjehur, a druga crijeva tako da sam na školjki od 0-24, više ne mogu ni sjediti na guzi Što se tiče hospitalizacije, meni su na Merkuru rekli kako to će do toga doći ako bebice ne krenu same van do 38. tjedna i da se onda ide na indukciju ili carski. Sad sam 33+4, imam opet pregled na 34+6. Isto mi je sve ok s plodnom vodom, otvorena sam tek vršak prsta itd. Znači, sve školski.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    12

    Početno

    evo jedno pitanje za mame koje su se vec priblizile terminu i kojima trudnoca prtice uredno... Trenutno zivim 4h voznje od svog mjesta gdje bih voljela ici na porod pa me zanima je li zena u stanju putovati npr. u 34. tjednu trudnoce (ponavljam, ako je sve u redu)?

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Ja sam sad u 34. tjednu i iskreno, tesko mi je 10 minuta sjediti u autu, a ne cetiri sata. Ajde to sto zulja trbuh i sto je neudobno, najgore je sto boli zdjelica uzasno i strasan je pritisak na nju. To je meni krenulo proteklih 10-ak dana, ginic kaze da je normalno i da se tijelo priprema na porod. Znaci, boli samo od sebe. S tim da je jos gore kad duze sjedim.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Ja sam sa 15 +5 tt saznala spol na 4d i dobila slikice kao dokaz

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    55

    Početno

    Znaci preporuceno otici na 4d.. Jer imam osjecaj na ovom obicnom uzv nebude vidjela do 30 tj..hihihi..a ja nestrpljiva..

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    12

    Početno

    Zbunjolice, hvala na odgovoru ja zivim u nadi da cu bit ko pticica i u poodmakloj trudnoci, ali sve mi se cini da od toga nece bit nista

  23. #23
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Jucer ostala u bolnici..ciu ciu. Ctg pokazivao trudove. Ocito su oni bolovi u krizima zadnja dva dana bili trudovi, a ja to nisam znala. uglavnom, sad je pod kontrolom, al mislim da necu doma do poroda. A sta se spola tice..mjjesecima bile dvije cure, ono 100%, a jucer se pojavio pimpilimpi! tako da se nemojte iznenaditi da zadnji cas saznate spol. Pusa iz vz rodilista!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Hehehehe, bome iznenadjenje kod tebe Vlatka meni su pimpaca odmah vidjeli, ali se curka stidila. Zadnji put je konacno rasirila nogice pa sam dobila 100 posto potvrdu. Odmaraj sad u bolnici, nemoj se nervirati. Drzim fige da izdrzite 3u1 jos koji tjedan.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Ma ja sam bila super, doslovno bolje nego kad nisam bila trudna (ako zanemarimo zgaravicu). . . Do nekih 32 tt. Onda je krenulo s "menstrualnim" bolovima, bolovima u preponama i sirenjem zdjelice. Ukratko - nije zabavno Nadam se da ce tebe preskociti

  26. #26
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    evo i mene, dakle da se predstavim onima koje ne čiatju "redovne" trudnice ... imama blizance iz prvog ivf-a, imaju 6,5 god. danas sam saznala da opet nosim blizance. opet ivf,a li imamo fenomen - vraćen je jedan zametak, a imamo dvije gv, što znači da se desilo čudo - a i vidljivo je iz veličina gv - jedan zametak je nastao prirodnim putem prije aspiracije, a drugi je iz ivf-a. po aspiraciji računato termin mi je 04.09. e sad i dečki su mi imali isti termin (jer je isto prije 7 god aspiracija bila 12.12. kao i sad) pa su došli na svijet 18.8. sad, kako Bog da...

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    twinolina kako god da je bilo nek ti je sa srecom dalje da sad budu dvije cure pa da ste ravnopravni u kuci .

  28. #28
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    ma samo nek su mi živi i zdravi, aku su i dečki, neka su, osnovat ćemo malonogometnu momčad!

  29. #29
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    ajme Twinolina, čestitam!!!
    neka sve bude ok, neka ide svojim tokom....
    pravo malo čudo!!!

  30. #30
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    Andraja vidim da si i ti bogata žena, ma bravo! nikad nisam ni sanjala o ovakvom scenariju i normalno da me sad brine sve - kako ću ja to, organizacijski i financijski i svakako....ali mislim da se stvari trebaju dobro posložiti i sve će ići nekako...

  31. #31
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Ma naravno da će se sve posložiti kako treba...

  32. #32
    Thisted avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    81

    Početno

    Joooooj, ulepšali ste mi dan sa ovakvim vestima.
    Divno, čestitam i svu sreću želim <3

  33. #33

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Pozdrav! Evo jos jedne trudnice s duplicima. Ivf trudnoća, trudna 15 + 5tt, termin 08.07.2015.Twinolina čestitke na ovom fenomenu, to je stvarno pravo čudo! Nego imam jedno pitanje za iskusnije, od početka mi je jedan bebač veći za 3 - 4 dana i stalno je ista razlika, dan vise manje, jučer sam bila na ultrazvuku i mjerila je glavice i ispada da je manja beba točno za 15 + 4, a veća ispada da je veća za 6 dana, to mi se čini da je prevelika razlika, mada je dr.rekla da nema brige i da ni uzv nije 100 posto točan, da li bi se trebala brinuti po vama? Jesam ga zakomplicirala, ali sam stvarno zabrinuta..

  34. #34

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Nina83 dosta puta sam čula za te cistice, i mislim da nemaš razloga za brigu (lako reći), jer to je dosta često i povlači se..
    Amabrnelic ja sam jučer na običnom ultrazvuku 15+4 saznala da je jedan mooožda dečkić, drugi se nije vidio..ali to je jjoš veliki upitnik.
    Sa 20 tt idemo kod dr. Kosa pa ćemo saznati

  35. #35
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    veca - ?
    fijolica - ?
    vrtirepka - ?

    TRUDNICE U 2015.g. ( termini poroda )

    AneDu - 04.02.2015.
    cuivienen - 26.2.2015.
    zbunjolica - 28.02.2015.
    vlatka35 - 10.03.2015.
    Antonjoli - 13.05.2015.
    Nina 83 - 06.06.2015.
    anabrnelic - 01.07.2015.
    mrkvica84 - 08.07.2015.
    Twinolina - 04.09.2015.

    twinolina draga čestitke i ovdje od
    mrkvica84 dobro nam došla

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    mrkvice nista ne brini i kod mene je u pocetku bila razlika od 3 dana u 6 tt pa se povecala na sedmicu pa se povecala na dvije sedmice da na kraju rodili se jedan sa 3100 a drugi 1700 al im nista ne fali , i sad je jedan ko od brda odvaljen a drugi mali nemas ga sta vidjeti al je zato motoricki i psihicki mnogo mnogo napredniji za svoje mjesece.

  37. #37
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Pozdrav svim mamama, starim i novima, onima koje me se sjećaju i onima koje me ne znaju...
    Dakle, nije me duuuugo bilo. Ali mislim na sve vas i povremeno škicnem.
    Moje cure, evo, već imaju devet mjeseci. Rođene su u 30. tjednu, iznenada i gledajući unatrag, bilo je to jedno vrlo intenzivno razdoblje. Puno ljubavi i sreće ali i neizmjerne strepnje i neizvjesnosti, visenja po bolnicama i razno raznim pretragama. Ne bih poželjela nikome...
    One su, hvala bogu, dobro i lijepo napreduju nekim svojim tempom. Moj je zato žešći
    Svima koje se nađu u sličnoj situaciji - hrabro i strpljenja, strpljenja, strpljenja. Sve zaostatke ti mali čudesni pilići s vremenom nadoknade.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Pozdrav svima, evo i mene sa pregleda. Napunile smo 35 nedelja, cure su obe procenjene na po 2800g, (kao da su u 36.nedelji), protoci i posteljice dobri, grlic na 23mm, zatvorena, hemoglobin mi se vratio na 125, gvozdje dobro, sa kilazom sam na +16kg. Cure su se okrenule, tako da je sad jedna okrenuta glavicom, a druga karlicno, pa su nam za porodjaj sve opcije otvorene. Sad mi je nekako srce na mestu, sledeci cilj punih 37 nedelja, nadam se da cemo ga sto manje neudobno docekati.
    Inace, u ponedeljak su mi se okretale, bile su poprecno i karlicno, a onda je svaka napravila svoj kolut, majko moja, ceo dan nisam mogla da ustanem, stomak odskakao kao nenormalan, i onda, oko 20h, kad su se umirile, krenem u wc i skontam da posle dva meseca normalno hodam po prvi put, bez geganja, bez zatezanja, bez boli u preponama, kao nova....osecaj raspusta potrajao jedno pola sata, ali bas mi je prijalo. Cestitke svim novim trudnicama, drzte se cure

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Mrkvice, i moji su par dana razlike po uzv-u, ali svejedno lijepo proporcionalno rastu, tako da ne brines! Twinolina, cestitam ti od srca, najezila sam se cijela citajuci tvoj post. Neka vam je sa srecom Cuivienen, nas dvije kao da vodimo simultanu trudnocu :D em smo u istoj fazi, em se bebice isto ponasaju zadnjih dana doduse, moji su se danas fakat umirili, stomak mi se jako spustio i bas me boli iz kriza pa me malo strah da su spremni

  40. #40
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    baš mi drago peočitati vas trudnice u terminu, da je sve tako dobro prošlo do sad. umirujuće, definitivno! držte se cure, bit će veselo!

  41. #41

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Drzi se Zbunjolice, nadam se da to nije nista. BH kontrakcije osecam jako cesto, ali stomaci su nam toliko razvuceni i optereceni, da je normalno da misici pokusavaju da to kompenzuju kontrakcijom, krsta me zatezu, ali isto od iscrpljenosti, sanjam o trenutku kad cu da lezim na ledjim bar 5 min ( posle prvog porodjaja mi je trebalo jedno 10 dana da se setim da mogu da legnem na ledja, i kad sam legla, kakva je to milina bila...Z. je spavala izmedju podoja, ja se izlezavala i gledala Reality Bites ili tako nesto iz mladosti, i bilo mi je predivno )) U svakom slucaju, porodjaj kad mi je krenuo tada, osetila sam ga skroz drugacije nego ove konstantne dnevne neprijatnosti. A opet, ja te sad tesim, a imam moje paranoje u glavi koje kad prorade, prave mi haos, iako znam da su paranoje, dzabe mi sve. Ono sto je najbitnije, je da smo tu, bebe su nam jake i velike, razvijene, i sve ce biti ok, samo je veliko finale malo zastrasujuce, ali i to prodje brzo (u nekoj buducoj perspektivi
    Twinolina, divna mi je tvoja prica, drzim vam sve fige da sve bude onako kako planiras

  42. #42
    ANGEL_26 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Imam i jednu autosjedalicu maxi cosi cabriofix ako treba netko 4 puta koristena

  43. #43

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Hvala vam cure na odgovorima
    Bezveze se brinem,to valjda tako mora biti
    Svim budućim mamicama želim što mirniju trudnoću i što bezbolnije porode.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Jooooj, danas mi je bio jedan od najtezih dana u cijeloj trudnoci. Danima vec bebe ne osjecam na uobicajenim pozicijama i ako ih i osjetim, bilo je skroz slabo pa gotovo zanemarivo. Naravno, odmah sam sanjala uzasne snove. . . I dodjem danas na pregled, prikljuce me na ctg i na to ce sestra kako nikako ne moze naci otkucaje druge bebe. Znaci, srce mi je u sekundi puklo od tuge i straaaah, nevjerojatan strah. No, uglavnom, na kraju su me poslali u radjaonu na drugi ctg, dr je morala prvo ultrazvukom naci gdje su uopce. . A gospoda se skroz zarotirala, decko s lijeve strane presao desno, okrenuo se glavom (bio je zatkom) i izgurao seku (koja je zadnjih 2 tj nila desno i glavom) ponovno u poprecni polozaj. Eto, i u 35. tt imaju itekako mjesta za okretanje :D pretpostavljam da me zbog toga i bolilo sve

  45. #45
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    a joj zbunjolice sirota, koji strah! bitno da je sve ok ipak....

  46. #46

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    ooo zbunjolice, kakav su ti horor napravili, bogami nosis male vragolane, drz' se (najezim se kad zamislim kako si se osecala)

  47. #47

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Cure pomagajte,jel normalno da osijetim vec bh kontrakcije,ima vec par veceri,kad se smirim bas osjetim di stomak zateze,ne boli me nista,danas sam 21 tj.a kod gina sam narucena u cetvrtak,bebane osjetim non stop,bas su zivahni,pijem magnezij 2x250mg i bas odmaram,nadam se da nije nista strasno.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Bas horor. . I onda si razmisljam kako vec volimo te nase bebe ono, ni u snu nisam mogla zamisliti da uopce postoji sansa da imam blizance jer, ne da ih nitko u familiji nema, nego ni ne poznam nikoga s blizancima. I taj prvotni sok kad su mi sa sedam tjedana trudnoce rekli oba srceka kucaju. . Od tog trenutka zelim samo njih dvoje i nista drugo nije vazno. . . bas smo blagoslovljene

  49. #49

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Nina83, ako ce ti ista pomoci, ja sam prve BH kontrakcije pocela da osecam oko 18-19. nedelje, bilo mi je frka, ali i kad sam pricala sa mojim dr, a i u literaturi, navedeno je da se ranije osecaju u blizanackoj trudnoci. Materica je izlozena i jacem i brzem rastezanju, na to reaguje kontrakcijom. Vodi racuna o odovoljnom unosu tecnosti, Mg, nemoj naglo da menjas polozaj, vodi racuna da ti nije puna besika i crevo, i meni pomaze nosenje pojasa kad god krenem iz kuce, da pridrzi stomak.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj cuivienen prvotno napisa Vidi poruku
    Nina83, ako ce ti ista pomoci, ja sam prve BH kontrakcije pocela da osecam oko 18-19. nedelje, bilo mi je frka, ali i kad sam pricala sa mojim dr, a i u literaturi, navedeno je da se ranije osecaju u blizanackoj trudnoci. Materica je izlozena i jacem i brzem rastezanju, na to reaguje kontrakcijom. Vodi racuna o odovoljnom unosu tecnosti, Mg, nemoj naglo da menjas polozaj, vodi racuna da ti nije puna besika i crevo, i meni pomaze nosenje pojasa kad god krenem iz kuce, da pridrzi stomak.
    Hvala ti na odgovoru,imam pojas ali ga nisam dosad nosila,mislim da je vrijeme da ga stavim,tek sad mi stomak vidljiv.

Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •