Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 352

Tema: TRUDNICE 2015. ( dvojke,trojke,četvorke......... )

  1. #101

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Evo me sa ctg-a, majku mu od pola 11 do sad , jedan aparat radi, nas 15 tamo, i jos 4 prijema, odvalila sam od gladi. Sve ok, pravih kontrakcija nema, a i dalje sam zen u glavi. Pa sad, kad krenu, krenu. MM je, kad smo isli na prvi pregled sa Z. da se potvrdi trudnoca, prvo hrabro stajao, a onda prebledeo i preznojio se, tako da smo ga na kraju spasavali od kolabiranja doca i ja A jedan drugar ima teoriju da je sve to o.k sto se mi poradjamo, ali nemamo pojma koliko je njima tesko dok cekaju ( u NS nema prisustva oca na porodjaju, nema poseta...to mi je jedna od groznijih stvari, ali nemas mogucnost izbora)...e sad muke Sizifove i Tantalove po muskarcima. Zbunjolice nadam se da ces i ti u zen stanje cim pre, a dragog iskoristi maksimalno

  2. #102
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    auuu cuvienen nekako mi teško žaliti muške trenutno...ako koji čita nek ne zamjeri!
    bome, grozno si se načekala. vidim da su uvjeti isto koma, ja se ne mogu požaliti, u Petrovoj na CEF-u sam imala dvokanalni maltene samo za sebe, ujutro sam u 6 si ga uvela u sobu i sama snimala.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Ni ja muske ne zalim, ali mi smesno kako svaki pokusava da bude zrtva u situaciji koja je ocigledno laksa za njega nego za partnerku. Sve nesto razmisljam da veceras odemo do bioskopa, nemam pojma kad ce mi sledeci put zivot dopustiti, samo da me entuzijazam ne napusti do uvece

  4. #104
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    a možda im je teško, onako, u njihovoj glavi....nisu oni dizajnirani za ovo pa je zato priroda nas zadužila

    ajte vi još dok možete...

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Mene na Merkuru salju na ctg u radjaonu jer je onaj u trudnickoj ambulanti prelos tj. ne mogu snimati blizance, tako da s ctg-om uglavnom brzo zavrsim, ali onda cekam pregled i uzv pa se uvijek nekako oduzi. Doduse, zadnji put me dr. Zmijanac brzo rijesila. Nju bas, bas obozavam jos otkako mi je otkrila da cekam blizance Cuivienen, kod mene je zen sto se tice poroda jer ga nikad nisam prosla pa mozemo zakljuciti da nisam ni svjesna sta me ceka. Blazeno neznanje ali sam jaaaaako nestrpljiva, jedva cekam da ih vidim i mazim i ljubim Jos uvijek mi je sve nekako nestvarno, iako me mlate sve u sesnaest. Nego, ja nisam planirala da muz ide sa mnom u radjaonu, nekako mi je to uvijek bilo neprivlacno. Cak sam ga mislila ostaviti doma kad budem radjala. Mislite da je lakse kad je tamo? Dajte neke savjete pa ako je bolje da ga ipak natjeram da dodje

  6. #106
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    ma jok pa da još i o njemu brinem...nek čeka vani

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Hahahahahha, bravo Twinolina! U pravu si Još mi samo fali da cijeli porod razmišljam je li njemu nelagodno

  8. #108
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    a gle ima ih koji su turbo jaki, barem na filmu, ali ovaj moj se sinoć izbezumio kad nam je malac zakurio (nije imao temp inače sigurno 3 god) i dijete dobilo i antibiotik (odmah mu je dr radila kks) i ibuprofen, ali naravno da temp ne spada odmah, a ovaj u panici...i da ja takvog imam pored sebe u sali ili rađaoni?! auuu, još bi doktori njeg amorali zbrinjavati.

  9. #109
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TRUDNICE U 2015.g. ( termini poroda )

    AneDu - 04.02.2015.
    cuivienen - 26.2.2015.
    zbunjolica - 28.02.2015.
    Antonjoli - 13.05.2015.
    Nina 83 - 06.06.2015.
    anabrnelic - 01.07.2015.
    mrkvica84 - 08.07.2015.
    Twinolina - 04.09.2015.

    RODILE U 2015.g.

    vlatka35 - 30.01. cura i dečko


    Vlatka35 čestitke na bebicama

  10. #110

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Na celu ovu pricu sa muzevima, salje meni moj dragi ovo sa posla http://9gag.com/gag/a8Yb6G6
    Sinoc bila u bioskopu, bas mi leglo
    Posljednje uređivanje od cuivienen : 06.02.2015. at 16:10

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Hahahahahahahahaha, sad kad se nisam ugušila od smijeha, neću nikad Doduše, mom mužu svi čestitaju što je ''napravio'' blizance, iako sam ja izbacila dva jajašaca. Ali ako ih to raduje. . .

  12. #112

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav svima,
    Ja se javljam po prvi put, trudna sam 8 sedmica, i trojke su. Uz to što sam jako sretna, jako sam i zabrinuta, ne znam šta me čeka, strah me svega. Ima li neko iskustva s trojkama, pomagajteeeeee.Ppozdrav svima

  13. #113

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Cuivienen, ima li sta novo? Jeste li jos 3u1??? javi, javi, javi

  14. #114

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Hej drage, mi u paketu i dalje, cure kuliraju, ja uvece zakacim neke pripremne kontrakcije, koje traju tako sat- dva pa prodju, u petak sam mislila da cemo u porodiliste ali, su prosle. idemo u setnje, sedim kuci kad je hladno, dolaze ljudi na druzenje...Ok sam skroz, posle par meseci spavam cellu noc bez ustajanja za budjenje Sinoc je malena presla kod nas u krevet , i jutros se budi i pita a gde je beebaaa i otkriva mi stomak, cica moja sanjala da je stigla beba, a ni sama ne zna sta je ceka. Sutra na pregled popodne, pa javljam Kako mi se vi drzite, jeste dobre ?

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Glavno da zen faza jos uvijek traje Bas me umiruje kad vidim da si ti mirna, a u istoj smo gabuli ja jucer bila na pregledu, htjeli su me ostaviti u bolnici, ali su mi poklonili jos tjedan dana doma jer nema trudova i jos uvijek sam zatvorena, a oni su po uzv-u tjedan dana mladji. Uglavnom, curka se opet okrenula glavom gore, ali joj je tijelo nekako cudno postavljeno ood rebrima pa je dr. rekla da je to indikacija za carski, bez obzira sto je decko glavom. Uglavnom, jedva ju je izmjerila kak cudno stoji. U iduci ponedjeljak me ceka prijem u bolnicu, ako ne krenu sami prije. . . E da, jucer popodne sam krvarila, pretpostavljam da je to od pregleda (do sada nikad nisam) . .. jeste se vi susretale s tim?

  16. #116

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Bude od pregleda krvarenje, mislim da ne treba da brines, nadam se da je stalo. Mene ne bi iznenadilo da se neka od njih opet okrenula, posto luduju, ali valjda cu biti pametnija sutra, ne bih da me salju da cekam u bolnici, zivima na 5 min kolima od porodilista, imam komsinicu babicu, a i pregovaracke vestine Zen faza traje, ali ljudi moji, kako bih se ja slatko svadjala, a niko nece da se svadja sa mnom, samo mi po citav dan zvoni telefon jesam li se porodila, a svima sam im rekla da me to ne pitaju 2x dnevno...Mozda veceras opet odemo u bioskop, sad kad mi je tu mama, da iskoristim priliku da se izludujemo (fali mi da "zgresim" , a fizicki ne znam kako bih se namestila da zgresim a da bude vredno truda, a pocastila bih se dok mi je gospodja jos u vidjenom stanju, bog te pita kad cu biti opet raspolozena kad malene dodju, uf dilema)

  17. #117

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Hehehehehe, isto me pitanje mucilo zadnjih dana ali sam se odlucila prepustiti za vikend malo je komplicirano jer sam kao nasukani kit kad legnem i treba mi pomoc pri okretanju ali snasli smo se i vrijedilo je. . . Bas mi je falilo malo biti zena, a ne samo trudnica. . . Pogotovo sad kad znam da smo dosli do kraja.

  18. #118
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    jao što ste mi super cure moje, nadam se da ću i ja tako u finalu. drž'te mi se! o grijehu ne razmišljam koliko mi je još zlo, a i strah me.

  19. #119

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Citiraj Pokahontas prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    Ja se javljam po prvi put, trudna sam 8 sedmica, i trojke su. Uz to što sam jako sretna, jako sam i zabrinuta, ne znam šta me čeka, strah me svega. Ima li neko iskustva s trojkama, pomagajteeeeee.Ppozdrav svima

    Pokahontas, dobrodošla i čestitam na trojkicama! Osobno nemam iskustva jer nosim blizance, ali imam prijateljicu iz mladih dana koja je majka triju djevojčica. To su sad već velike cure od četiri ili pet godina. Slabo sam bila uključena u njenu trudnoću jer ne živimo više u istom gradu, ali koliko znam malo se više morala paziti, nešto je češće išla na preglede i pred kraj trudnoće je ležala u Petrovoj kako bi što duže iznijela trudnoću. Cure su došle na svijet carskim rezom mislim u 37. tt. Prekrasne su sve tri. Ona mi je baš bila od velike pomoći kad sam doznala da nosim dupliće. Vjerujem da će ti se javiti sigurno neka mama triplića na ovom forumu jer su sve iskusnije mame tu divne i uvijek nam daju korisne savjete. Ja ti iz svog iskustva mogu samo reći da što više uživaš u trudnoći, da budeš opuštena i da si čim više ugađaš. Bebice sve osjete pa probaj izbaciti strah koliko je god moguće. Ako ništa, dođi na forum, mi ćemo se potruditi oraspoložiti te Eto, trenutna je tema kako biti ''zločesta'' u 9. mjesecu trudnoće kad se osjećaš kao nasukani kit

  20. #120

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    5

    Početno

    Zbunjolica, hvala puno, bas si me malo umirila! Nema mi druge nego se opustiti, i lagano korak po korak :€

  21. #121

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    pokahontas cestitam na trojkama ja znam samo da se rano krene lezati tj cuvati trudnoca . sa mnom je lezala jedna uslau 7 ili je bio kraj 6 tako nesto i lezala do nekih 36 ili 37 nedelje . bas se puno ranije mora otici na lezanje i cuvanje , al sve to ima svoje radosti kad napokon dodju i bude puna kuca.

  22. #122

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    5

    Početno

    Pa to mi je prvo doktor rekao da se pripremim na lezanje u bolnici alo bude potrebno! Hvala na cestitkama, guramo pomalo, zasad je sve ok

  23. #123

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Pokahontas, drzim fige da sve bude skolski, polako iz dana u dan, imas nas ovde za podrsku, hrabrenje, i sve sto zatreba.
    Drage moje, mi stigosmo sa pregleda, otvorena 2 prsta, sluzni cep otisao na pregledu, leva bebana na ulazu u karlicu. Od jutros imam neke polu- menstrualne kontrakcije, nisu jos pravi trudovi, ali u par momenata sam mislila da krecemo. Suma sumarum , sutra mi je doca dezuran, oko 9 ujutru idemo u porodiliste (ako ne krene nesto ranije) i velika je sansa da cemo nesto i da uradimo, nadam se da hocemo. Osecam se kao pred ispit, kad bi stalno hteo da imas jos dan fore, ali si svestan da ti je vec dosta. Zen traje i dalje, gospodju sam uspela pomalo da pocastim
    Mislite na nas, za brzo i efikasno prepodne, za rumene bebane, za moje rastegljivo vezivo i cist um i sve ostalo sto bi trebalo, da bude kako treba. Ja se javljam kako budem mogla

  24. #124

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Cuivienen, ajmeeee. . . Naježila sam se cijela!!! Mislit ću na vas puuuuuuuno i vibrat da sve prođe savršeno. Ma sigurna sam da hoće Kako divno <3 Javljaj nam se da znamo kako si. Šaljem vam veeeeeeeliku pusu

  25. #125
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    cuivienen, mislimo na tebe....!!!!
    a ja stalno ovdje virim, kao da me nije bilo dosta ovdje....

    pokahontas, čestitke i da sve prođe najbolje moguće!!!

  26. #126

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Cuivienen šaljem puno dobrih vibri da prođe sve u najboljem redu,a hoće!
    Pokahontas čestitke na trojkama,predivno...samo pomalo ,čuvaj se i sve će biti ok!

  27. #127

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Devojke evo nas! Stigle mi devojke, ja sam.prezadovoljna kako je proslo. U 3 me probudili trudovi na 4min, u 4 stigla u porodiliste otvorena 4 prsta i pukso vodenjak, posle toga trudovi krenuli da luduju kao da sam na indukciji, u 6 legla u pretporodjajno, a za 45m bila u sali. Prva cura je 3kg/ 47, izletela vaginalno, a onda se druga okrenula poprecno, mene uspavali na kratko, i dok sam sanjala more, okrenuli je i izvukli na nozice, ona 2,6/47. Prosla bez epiziotomije, bebane su odlicne, na odeljenju su pa ce mi ih donositi (takav je protokol sa blizancima ovde), ja,se osecam malo natuceno dole, osetim matericu da se kontrahuje, malo mi je guza u haosu, ali naspram prvog porodjaja, mnogo bolje stanje. Cure, ne mogu da verujem da su malebe stigle, i da je sve to tako brzo proslo, i ....Bas sam srecna skroz. Saljem puse, pa se kuckamo

  28. #128

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Cuivienen cestitam,predivna vijest.Cure zanima me koliko magnezija pijete na dan,ja sam na 500 mg,ali sam proslu noc imala kontrakcije i to dosta cesto,zvala sam danas doktora i rekao mi je da pojacam magnezij,a ako mi se nastave bh da dodjem na pregled,malo sam se uspanicila,sutra sam tek 24 tj.

  29. #129

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Cuivienen, čestitam od srca!!! ♥♥♥ Tako sam sretna da je sve prošlo brzo i bez stresa i za tebe i za tvoje djevojčice Koja divota da ih već možeš maziti i ljubiti Nadam se da će i moji brzo. Možda da natjeram muža da me danas vodi u kino i da poslije budemo malo zločesti

    Nina, meni su se otprilike u isto vrijeme javljale takve kontrakcije. Uzimala sam Elevit tablete (uzimam ih cijelu trudnoću) i uz to još dodatno mg u granulama, da me ubijes sad ne znam kako se zove, ali su mi ga preporucili u ljekarni. Taj u granulama navodno najbrze djeluje. Svakako probaj i dovoljno tekucine uzimati. Meni je dr. rekla dok god nisu bolne kontrakcije da je sve ok. Probaj se svakako umiriti kad ih osjetis, lezi na lijevi bok i odmaraj. Meni su se nakon te jedne faze umirile pa skoro skroz do sad kad brojim zadnje dane 3u1

  30. #130
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Citiraj cuivienen prvotno napisa Vidi poruku
    Prva cura je 3kg/ 47, izletela vaginalno, a onda se druga okrenula poprecno, mene uspavali na kratko, i dok sam sanjala more, okrenuli je i izvukli na nozice, ona 2,6/47.
    Prvo čestitke!!!
    A onda... podsjetila si me na moj porod, samo mene nisu uspavali, već su je okretali odmah... razlika 8 minuta.... kako je kod tvojih?
    Moje bile 3.330 i 3.450 i po 50 cm... rođene na 40+3

  31. #131

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj zbunjolica prvotno napisa Vidi poruku
    Cuivienen, čestitam od srca!!! ♥♥♥ Tako sam sretna da je sve prošlo brzo i bez stresa i za tebe i za tvoje djevojčice Koja divota da ih već možeš maziti i ljubiti Nadam se da će i moji brzo. Možda da natjeram muža da me danas vodi u kino i da poslije budemo malo zločesti

    Nina, meni su se otprilike u isto vrijeme javljale takve kontrakcije. Uzimala sam Elevit tablete (uzimam ih cijelu trudnoću) i uz to još dodatno mg u granulama, da me ubijes sad ne znam kako se zove, ali su mi ga preporucili u ljekarni. Taj u granulama navodno najbrze djeluje. Svakako probaj i dovoljno tekucine uzimati. Meni je dr. rekla dok god nisu bolne kontrakcije da je sve ok. Probaj se svakako umiriti kad ih osjetis, lezi na lijevi bok i odmaraj. Meni su se nakon te jedne faze umirile pa skoro skroz do sad kad brojim zadnje dane 3u1
    Hvala ti Zbunjolice na odgovoru,to je onaj magnezij direkt,uzmes ga na jezik,morat cu njega kupit,imam jos par komada od Natural weltha,bas sam se uplasila da se ne otvaram.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Da, magnezij direkt!! Nina, mislim da se ne otvaras. Zapravo, to se otvaranje ni ne osjeti. To mi je doslovno doktor rekao prije sat i pol vremena jer sam zavrsila na hitnoj. Imala sam bolne kontrakcije, rasturaju me kriza i trbuh, a curka je cijeli dan strajkala i nije se micala. Dodjem tamo, a ono ni t od trudova, zatvorena skroz. . . ono sto je najvaznije s curicom je sve ok, samo je opet promijenila polozaj. Uglavnom, s obzirom kako me sve steze ocekivala sam da se bar nesto pomaklo dolje, no doktor mi je objasnio da se otvaranje u pravilu ne osjeti. . . Odmaraj se puno i opusti se I sama cu poceti isto primjenjivati

  33. #133
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    jao Cuvienen pa ovo je bio porod za poželjeti!!!!! Divno, predivno, neka nam svima tako bude kao tebi! Čestitam tebi i tvojima na dolasku dviju princeza u obitelj, veselite se i uživajte! BAš sam dirnuta!!!!!

    Pokahontas ma sve se može, znam ja par mama s trojkicama, samo je potrebno malo samodiscipline i slušat doktore!

    Nina83 a jel ti dr rekao što za Normabele?

    Ja vam nemam što napisati do 25.-og kad idem na uzv.

  34. #134

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Zbunjolice ti jos malo i vise nemas ovih briga ali cekaju te druge slatke muke,od danas sam u krevetu i ne mrdam,bolje kod kuce lezat nego u bolnici,da izdrzim što duže.Twinolina pitala sam ginekologa bas za normabele,kao sta ce mi to,ocito nema praksu davat,neznam ali cujem od puno cura da pomazu.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Pozdrav iz porodilista malene su krenule sa podojima, donose ih na svaka 3h, i onda ih gnjavim i mazim, lepo sike za pocetak i tako mi je drago zbog kolostruma. 15m je razlike u starosti izmedju njih dve, a rodjene su u 38+1. Zeza me net ovde i malo mi je nezgodno sa moba da kuxam, budite dobre i mazite stomacice, mi vam saljemo

  36. #136
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Cestitam na bebicama!
    I sto brzi povratak kuci zelim!

  37. #137

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    Cuvienen cestitamo na curama samo nek cicaju i napreduju a ti se odmori koliko god budes mogla

  38. #138
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TRUDNICE U 2015.g. ( termini poroda )

    AneDu - 04.02.2015. ???

    zbunjolica - 28.02.2015.
    Antonjoli - 13.05.2015.
    Nina 83 - 06.06.2015.
    anabrnelic - 01.07.2015.
    mrkvica84 - 08.07.2015.
    Twinolina - 04.09.2015.
    Pokahontas - ???
    RODILE U 2015.g.

    vlatka35 - 30.01. cura i dečko
    cuivienen -12.01. 2 cure


    cuivienen čestitke da curama

    pokahontas samo polako i strpljivo sa mrvicama do kraja jel može samo okvirni termin da upišem u listu

    jel nam ima ko informacije o mamici AneDu

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    12

    Početno

    Cuivienen, cestitam!!! Brz oporavak zelim

  40. #140

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    Čestitke cuivienen!!
    Mora da je i Zbunjolica rodila ili će tek... Čim je nema par dana u svakom slučaju sretno svima!

  41. #141

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Cuivienen čestitke na bebicama!baš mi je drago da je sve prošlo ok, uživajte!!
    Mi smo bili na anomaly scanu i sve je u savršenom redu i čekamo dvije curice!! Presretni smo, jedna ima 307 g. A druga 317g.Satima bi ih mogla gledat na ultrazvuku!
    Ja sam čvrsto zatvorena, cerviks 31.5mm,malo mi se malo za 20 tj, mada je dr.rekao da ne treba pretjerano mirovat. Kakva su vaša iskustva s cervixom?

  42. #142

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Pozdrav curke, mi smo vam još 3u1. Bila sam jučer na pregledu i očekivala hospitalizaciju, no obje bebe su glavom, ja sam još zatvorena i nemam trudova pa je doktorica zaključila da ako budem ležala u bolnici da neću roditi do Nove godine Poslala me doma da perem prozore, a jedan od savjeta specijalizanta je bio i da iskoristim muža barem dvaput dnevno Sad smo po zm 38+3, a po uzv-u 37+4 i malci se ne daju Koliko god sam sretna da smo uspjeli ovako daleko dogurati i da sam imala savršenu trudnoću, sad mi je već polako postalo dosta naporno jer me bole svi unutarnji organi, rebra itd.

  43. #143

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Svaka čast zbunjolice, lijepo je čitati ovako lijepa iskustva.
    Želim ti što brži i lakši porod!

  44. #144

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Zbunjolice drzim fige da krene uskoro,cure moje ja sam tako bolesna vec 3 dana,ne pomazu nikakvi prirodni ljekovi,danas idem kod doktorice nek radi samnom sto god zna jer vise nemogu ovako,grlo mi se upalilo,nos i usi zacepljene,temperatura,ma užas,valjda mi smije nesto dat protiv upale.

  45. #145

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Evo me,bila kod doktorice,dala mi antibiotik cefalexin svakih 12 sati po dvije kapsule od 500mg,nadam se da nece nastetit mojim bebolincima,ona kaze da te antibiotike smiju trudnice piti pa eto ja joj vijerujem,samo da meni bude bolje!!!

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    73

    Početno

    Mrkvice, hvala ti na lijepim željama Nina, jako mi je žao što te spopala boleština Probaj čim više spavati, piti tekućine, obavezno jesti i još spavati, spavati, spavati. Tako će ti se organizam najbrže oporaviti. . .

  47. #147

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Hej, evo nas kuci od sinoc! Cure sike citav dan, bukvalno jedu i spavaju, ja se najela konacno palacinki, malo me boli karlica, ali sem toga sam.ok, samo mi dusa spava.
    Zbunjolice, iskoristi muza, meni je to upalilo, kakvo pranje prozora, gde ces umorna na porodjaj
    Nina, ok je cefalexin u trudnoci, ne brini, sve ce biti ok

  48. #148

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    Ufff svaka čast, dobra si...38. tj je tu... Odlično! I moram priznat da se divim svima koji iskoriste muža u tim tjednima meni je to bilo nezamislivo super je da nemate nekih dodatnih tegoba osim slatkog tereta koji nosite <3 <3

  49. #149

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Cure šta kažete za cervix od 31.5mm,? Dr.nije izgledao zabrinut, a čitam da je to dosta skraćeno. Ili je možda normalno za blizanacku trudnoću?
    Ja sam zatvorena čvrst cervix t oblika

  50. #150

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    130

    Početno

    Mrkvice 84 ja mislim da je to ok.ja sam sa 17 tj.imala cerviks 4cm,T oblika,doktorica rekla da je to ok.sad sam 25 tj.ali nista mi ne govori o cerviksu,sutra imam kontrolu pa cu bas pitat,meni je danas puno bolje,antibiotici dijeluju!!!

Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •