Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 92

Tema: dugodojenje i majčine kile

  1. #1
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno dugodojenje i majčine kile

    Dugodojilice,

    kakva je vaša kilaža?


    ja sam prilično pala na kilama pa me interesira jel se to i drugima događa.

    jedem normalno, čak i puno i svejedno se topim :?

    sad već ni samoj sebi ne izgledam zdravo.

    baš me zanimaju vaši odgovori.

  2. #2
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    ja mozda nisam najbolji primjer jer sam u trudnoci dobila samo 8 kila i skinula ih vec na porodu, ali nikad u zivotu nisam bila mrsavija nego u razdoblju kad sam skoro iskljucivo dojila + dojila cijelu noc u komadu + pocela raditi. imala sam 8 kila manje od svoje normalne tezine, koja je vise mrsava nego prosjecna.
    a jela sam valjda triput vise nego inace. prozdirala sam hranu.
    znas sto sam skuzila? da smo jagor i ja jedno duugo razdoblje imali 62 kile zajedno. kako je on dobivao, ja sam gubila. a onda smo poceli jos i padati (tj gubila sam brze nego je on dobivao) :/
    pocelo je biti bolje kad sam, 2 godine nakon poroda, napokon dobila mengu. sa svakim pms-om sam dobila kilu vise i dalje sam dojila nocu i radila, ali izgleda da su mi hormoni pomogli da se vratim na staro.

  3. #3
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    izgleda je onda i meni slično ko tebi.

    trenutno imam skupa s malim 3 kile manje nego na dan prije poroda, a on ima 16 mjeseci i 15,5 kila.

    doji još uvijek zaista dosta kad sam doma.

    dobila sam prvu mengu tek prije nešto više od mjesec dana, a sljedeća još nije na vidiku.

    onda su vjerojatno hormoni i dojenje uzrok.

  4. #4
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    da računica bude potpuna, u trudnoći sam dobila 15 kila.


  5. #5
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    jesi inače mršava? i ne sklona debljanju?

    meni se čini da se ta čitava stvar potencira. mršavice još više smršave, a mi s druge strane kontinuuma se približimo izgledu globusa

    ja sad imam pet kila manje nego dok sam dojila. u trudnoći sam dobila 12 kg, izgubila tri na porodu, pet odmah doma i tri poslije, dakle ostala je jedna. i onda sam natukla sedam u dojenju.

    tako da mislim da je normalno, samo idemo izgleda u ekstreme. a ja bih tako rado bila na vašoj strani crte

  6. #6
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    i ja sam se skroz istopila ali mislim da to nema veze sa dojenjem vec sa poslom. pocela sam radit i uz to sam genetski potkovana tako da mi je sad definitivno otislo i ono pinkicu sta mi je ostalo nakon poroda.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    320

    Početno

    Meni je nakon poroda ostalo 8kg više nego prije trudnoće, koje sam u prvih šest mjeseci isključivog dojenja vrlo lagano skinula. Jela sam normalno.

    U zadnjih godinu dana, kako je Mihovil sveo svoje dojenje samo na uspavljivanje, dobila sam tri kg.

  8. #8
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Meni dojenje uopće ne pomaže pri gubljenju težine
    U obje trudnoće dobila sam 9-10 kila koje sam odmah izgubila, ali uslijed dugog dojenja i kroničnog nespavanja, s malom sam se udebljala 8 kila, a s malim, za sad, 5 (i čini mi se da ide sve gore).

    Tako da je možda ipak stvar metabolizma/genetike, a ne dojenja.

    (I jedan zavidni smajlić za sve vas koje se tako lako "topite" )

  9. #9
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    ma daj, nemaš na čemu zavidjeti.
    ja jesam mršava i inače.
    sad ne izgledam baš lijepo jer sve na meni izgleda fuj.

  10. #10
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    ja sam nakon poroda brzo došla na 5 kg manje od prije trudnoće. dakle na 154 cm imala sam 49 kg. bilo mi je ok
    i pripisala sam to dojenju, barem isključivom.
    do godine dana male sam došla na 50.
    ali daleko da mi je tijelo istesano
    ovu sam trudnoću počela s puno manje (s 52) kila nego prvu, vidjet ćemo kako će ići ovaj put s nadam se tandemom

  11. #11
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj argenta prvotno napisa
    Meni dojenje uopće ne pomaže pri gubljenju težine
    U obje trudnoće dobila sam 9-10 kila koje sam odmah izgubila, ali uslijed dugog dojenja i kroničnog nespavanja, s malom sam se udebljala 8 kila, a s malim, za sad, 5 (i čini mi se da ide sve gore).

    Tako da je možda ipak stvar metabolizma/genetike, a ne dojenja.

    (I jedan zavidni smajlić za sve vas koje se tako lako "topite" )
    i kod mene tako

    osim ovog s drugog djteta, ja ga jos nemam

    a mozda bi ja skinula vise da imam dvoje djece? ne znam, vise od ovoga sto sad jedem ne mogu, ejr i to mi je turbo previse, ja inace jedem jako malo, tako da mogu samo vise potrosit, sto sad bas i ne radim

  12. #12
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Kod mene dugo dojenje i gubitak kila nikako nemaju veze jedno s drugim.
    Kile sam skinula tek kada sam prstala žderati. Jedino sam primjetila sa zadnjih par mjeseci napadam kolače i ništa mi se ne prima.
    Da se malo pohvalim, u trudnoći sam natukla 18 kila, nakon poroda ostalo još 10 više, a sad imam kao i prije trudnoće. :D

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    meni se čini da se ta čitava stvar potencira. mršavice još više smršave, a mi s druge strane kontinuuma se približimo izgledu globusa
    Potpisujem )

    Imala previse kada sam zatrudnjela (107), nisam previse dobila u trudnoci (118), a nakon 20 mjeseci dojenja upravo sam kao globus (122). Mengu sam dobila 3 mjesec nakon poroda - mozda i to ima neke veze, btw imam 172cm u visini da me barem nesto vuce prema gore Ha, Ha....

    Uz to sam i emotivni izjedica, pa me svasta vracalo frizideru i klopici, a sto cu kada sam takva

  14. #14
    adonisa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    288

    Početno

    I meni se čini da se dojenjem topim (na sreću - istopio se i celulit ). U trudnoći sam dobila 20 , a dosad izgubila 26, a jedem puno više nego prije - čim manje jedem, odmah je kila dolje. Inače, nisam nikad bila mršavica. Mengu još nisam dobila, pa možda ima veze s tim. Da mi nisu cice košarica F, izgledala bi stvarno premršavo!

  15. #15
    grace avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    260

    Početno

    Mi dojimo već 2god. i 4 mj. i dosad nisam izgubila niti mrvu. Vježbam redovito, izbacila sam čokoladu i niš. Nekako mi se čini da teorija o debelima koji se debljaju i mršavima koji mršave tijekom dojenja ima smisla.

  16. #16
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    x
    i meni se čini da teorija pije vodu.....

    U prvoj trudnoći dobila 16 kg, kad sam ostala drugi put trudna još sam imala isto kao i kad sam se vratila iz bolnice, dakle 10+, u drugoj dobila 14 kg, i ostalo do sada 10+. ili ako se zbroji 20+ nego prije prve trudnoće. Evo, dojim već više od 15 mjeseci, naspavač je, radim, ali i emotivni jedač sam....

  17. #17
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Ja dojim drugo dijete sad već nešto više od pet mjeseci i tako sam smršavila da si svaki dan pržim nešto na ulju (fritulice svaki dan), a hranu si zalijevam decilitrima maslinovog ulja. Gris si radim s maslinovim uljem.
    Imam dojam da mi niš ne vrijedi jela ne jela. Dosađuju mi komentari okoline o tome kako ne jedem dovoljno...
    Isto je bilo i prvi put.
    Došla sam k sebi tek kad sam prestala dojiti.
    Kako mi dijete dobije kilu, ja je izgubim. I frigaj ga...

  18. #18
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    aaaaaa opet mi netko vadi mast

    ne samo da ne mrsavim, nego se fino debljam preko svih mjera i granica (stono kaze thalia, globus je moja furka), a u principu uopce ne jedem puno, plus sto sam sama s dvoje djece, i dojim oboje!

    posto imam problema s kostima i zglobovima od tezine, svaki ovakav topic citam s ogromnom dozom ljubomore

    kako mi dijete dobije kilu, ja dobijem dvije

    od jucer sam na montiju, idem isceprkati topik iz prasine..

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    ja sam u trudnoci dobila 35 (da zaokruzimo ), porodom izgubila 10ak, sad sam skoro pa na predtrudnickoj kilazi
    al mene zbunjuje jedna stvar: otkad je L prohodala vaga mi pokazuje istu kilazu a ja sam se u ova 2 mjeseca definitnivno stanjila. to primjecujem po odjeci koja mi je prije mjesec dana stajala dobro a sad mi je siroka :?
    da ja to slikovitije opisem: predtrudnicka kilaza mi je 53, maksimalna predtrudnicka mi je 56. sad mi vaga pokazuje 58, a predtrudnicka odjeca od kilaze 56 mi je takoder velika (da, ja sam metar i zivotinjsko carstvo i svaka kila mi se vidi i osjeti ).
    da li moja vaga bezocno laze ili su mozda tih par kila viska koje dodaje sise (sa b na d kosarice sam presla, a L doji kao novorodence)? a opet, sise su mi iste u zadnja 2 mjeseca :?
    koji sam ja misterij napravila od par kila viska

  20. #20

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    uf, bolna tema.
    osobno mislim da sve ovisi o metabolizmu, nema pravila.
    znam puno njih koje su rapidno mršavile, a isto tako i neke koje muku muče s viškom.
    potpis thalii.

    ja - odnedavno sam se prestala vagati. nikakve koristi. ništa ne pomaže. zbrajala sam nešto slično kao felix, s tim da mi je još između uletila jedna trudnoća. viša matematika.
    sad sam definitivno na najnižoj granici, srednjoškolskoj.
    mislim da je u mom slučaju dobitna kombinacija noćno nespavanje (već 3 godine) i ludi dnevni tempo.

    a klinci bujaju, česti su komentari "na koga li su?"!

  21. #21
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    ja sam kile pocela dobivati nakon prestanka dojenja (dojila 21 mj). Sest tj.nakon poroda sam imala isto kila kao prije trudnoce, i od tad sam bila dosla do (nekadasnjih, ne bas ovih danasnjih) manekenskih mjera. Vecinom su mi ljudi govorili da sam premrsava

    danas, kad stanem na vagu, pozelim malo dojiti da skinem ove 3-4 koje se nikako nedaju :/

  22. #22

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    meni je ovo tandemsko dojenje baš odlično i baš mi se sviđa moje tijelo sada

    na faksu sam imala 48-49 kg, oba puta (+ jedan spontani) ostala trudna s 50 kg, oba puta išla roditi sa 62 kg, oba puta mjesec dana nakon poroda imala skoro 60 kg (tu si nisam bila prepoznatljiva) i oba puta nakon nekih 9 mj. došla na početnih 50 kg, odnosno sada 51 kg /ali s cicama dva broja većima nego prije)

    ali u ove 3 g. nespavanja i jurcanja pojela sam dovoljno za nekoliko života. ja sam od onih koje dojenje jako goni na jedenje (što nije ni čudno je one obje puno sišu i danju i noću), čini mi se da dobro sagorijevam, ali me ne ocjeđuje. ma savršeno...

  23. #23
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    aaaaaa opet mi netko vadi mast

    ne samo da ne mrsavim, nego se fino debljam preko svih mjera i granica (stono kaze thalia, globus je moja furka), a u principu uopce ne jedem puno, plus sto sam sama s dvoje djece, i dojim oboje!
    sestre

  24. #24
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    Rekla bih da i meni dojenje godi. Visoka sam 162cm, a uvijek sam bila malo punija. Zatrudnila sam sa 67 kg, a do kraja trudnoće došla do 86. Nekoliko dana nakon povratka kući imala sam 74 kg, a danas 63.
    Nadam se da će se i dalje topiti.

  25. #25
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Sad kad čitam postove, izgleda da nema neke veze.
    Ja sam u drugoj trudnoći dobila 9 kila, sad imam 53.

    Ne želim nikome vaditi mast:, mikka , no ja fakat dosta jedem. I MM potvrđuje, mislim da jedem više od njega

    Dojim još, no ne čini mi se da to ima neke veze. Dojim dva, tri puta u danu.

  26. #26
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    U trudnoći dobila 17, a u prva 4 mjeseca nakon poroda izgubila 21. Od tada još samo jednu, što je 22 iliti 5 manje nego prije trudnoće. I dalje smo skoro na isključivom dojenju jer dohranu baš i ne prihvaća.
    Htjela bih da mi ode još 7-10 kila, a nakon ovog što ste pisale o prestanku dojenja i dobivanju na kilaži poželim dojiti do njegove 18.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Ja izgledam (da bar...) ko Kejt Mos sa velikim sisama...(a i one su velike samo prije podoja)...Vec sam si smislila scenarije raznih bolesti - od hiperglikemije do hipertireoze...Htjela sam se onesvijestiti neki dan kad sam spala na 49 kila (u trenerci), a zatrudnila sam s 51...Sad mi je mnogo lakse kad vas citam.
    I jedina dobra stvar je sto se zaista obzderavam svim i svacim, unistavam ten i hranim svoj mrsavi celulit -ali eto, ne debljam se...

  28. #28
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    *piše ignore listu: ninet, ra, ovca, Anci, štrumpf, cuckalica, Ifigenija, rvukovi2, Felix*


    voli vas globus

    OT ja sam bila tako užasno gladna dok sam dojila. to u životu nisam iskusila. trudnoća je mala beba za tu glad

  29. #29
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja sam u trudnoci dobila 20 kila (sta znaci lezati nepomicno i toviti se ) a iz rodilista sam izasla sa plus 17.
    tek sam sa njenih 9mj. pocela gubiti kile.

    isto tako znam sta je bio razlog- prije sam jela stalno, po malo.
    sad jedem rijetko i tad se natrpam. ulijenio mi se metabolizam.

    nakon 2god i 7mj. dojenja imam plus 7. i toliko imam zadnjih godinu dana.

    ne mogu reci da me dojenje isisalo, ali ni napuhalo. vise moj tempo zivota.
    jos kad bi islo 4 dole bila bi u potpunosti sretna.

  30. #30
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    ninet, potpis.

    thalia, da, ta glaaaaaad.... sjecam se kako smo negdje 6 mjeseci nakon rodjenja mm i ja isli u meksicki. mm pojeo glavno jelo, ostavio sto mu je bilo previse. ja pojela predjelo, glavno jelo, desert, i ostatke mm-ovog glavnog jela koje on vise nije mogao.

    par sati kasnije - ja sam glaaaaadnaaaa...

  31. #31
    Hobita avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    212

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    Ja izgledam (da bar...) ko Kejt Mos sa velikim sisama...(a i one su velike samo prije podoja)...Vec sam si smislila scenarije raznih bolesti - od hiperglikemije do hipertireoze...Htjela sam se onesvijestiti neki dan kad sam spala na 49 kila (u trenerci), a zatrudnila sam s 51...Sad mi je mnogo lakse kad vas citam.
    I jedina dobra stvar je sto se zaista obzderavam svim i svacim, unistavam ten i hranim svoj mrsavi celulit -ali eto, ne debljam se...
    X
    Zatrudnila s 61kg, u trudnoći +20kg ( ), sada 55kg.
    Radim, idem po bebonea, nema stanke dok ne zaspi, a tek onda počinjem s kuhanjem, pranjem, spremanjem, peglanjem, a kad legnem - maleni se prišteka... I tako iz dana u dan.

  32. #32
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj Hobita prvotno napisa

    Radim, idem po bebonea, nema stanke dok ne zaspi, a tek onda počinjem s kuhanjem, pranjem, spremanjem, peglanjem, a kad legnem - maleni se prišteka... I tako iz dana u dan.
    ovako je i meni bilo, al sam bujala

  33. #33
    Hobita avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    212

    Početno

    Ja bih radije opet bila bujna nego ko bakalar. Osušen i sprešan.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    377

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    I jedina dobra stvar je sto se zaista obzderavam svim i svacim, unistavam ten i hranim svoj mrsavi celulit -ali eto, ne debljam se...
    x

    I Thalijinu teoriju potpisujem. Pa to je stara mudrost: tko nema - uzet ce mu se, tko ima - dat ce mu se

    Mene je prvih 6 mj unistilo... dojenje + nespavanje.
    Da nisam gutala vitamine, mislim da bih se rusila po cesti.
    Sad imam kilo manje nego prije trudnoce, al sva odjeca mi je velika :?
    A nisam nesto omisicavila... dapace, celulit se pogorsao (kako i ne bi od svih silih teglica nutelle u 11 navecer).

  35. #35
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    Citiraj Hobita prvotno napisa

    Radim, idem po bebonea, nema stanke dok ne zaspi, a tek onda počinjem s kuhanjem, pranjem, spremanjem, peglanjem, a kad legnem - maleni se prišteka... I tako iz dana u dan.
    ovako je i meni bilo, al sam bujala
    ima nas još, thalia

    eto, nešto se, istina, počelo topiti kad sam počela raditi.

    a na svakom porodiljnom sam nakrcala barem 7-8 kila. ali, nije mi žao, fino sam jela, fino kuhala, šetkala s marom u hlačama na lastiku pa nisam ni primjećivala da se debljam

  36. #36
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    [quote="blazena"]
    Citiraj ninet prvotno napisa

    A nisam nesto omisicavila... dapace, celulit se pogorsao (kako i ne bi od svih silih teglica nutelle u 11 navecer).
    Umjesto nutele bolje vino! Dobar gust crnjak; dobro za žile i zdravlje, potiče bračnu intimnost, a povrh svega toga veseli ljudsko srce. I dobro se spava.

    Ne potičem alkoholizam, i dec i pol će bit dosta.

    Uzdravlje

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    A smije li se vino uz dojenje?

    Neki dan smo dobili butelju mladog crnog vina, direktno s Kardinalskog stola...Ja probala samo gutljaj, a mogla sam i vise....

  38. #38
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa

    Umjesto nutele bolje vino! Dobar gust crnjak; dobro za žile i zdravlje, potiče bračnu intimnost, a povrh svega toga veseli ljudsko srce. I dobro se spava.

    Ne potičem alkoholizam, i dec i pol će bit dosta.

    Uzdravlje
    nažalost i vino je kalorično, pa ne znam baš da li je bolje ono a ne nutela

  39. #39
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    ali vino potice na bracno druzenje, koje pak trosi kalorije

  40. #40

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Citiraj Felix prvotno napisa
    ali vino potice na bracno druzenje, koje pak trosi kalorije
    a to onda otvori apetit, pa njop-njop

  41. #41
    bauba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    399

    Početno

    Citiraj ovca_i_janjad prvotno napisa
    Citiraj Felix prvotno napisa
    ali vino potice na bracno druzenje, koje pak trosi kalorije
    a to onda otvori apetit, pa njop-njop


    I ja spadam u one mršavije nego prije trudnoće. I stalno gladne.

  42. #42
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj Felix prvotno napisa
    ali vino potice na bracno druzenje, koje pak trosi kalorije
    E, vidiš kako znaš Bračno druženje pak pogoduje nastanku novih ljudskih bića koje doje, tako da u konačnici od jedne žene ostane kost i koža. Što pak u mom slučaju nije dobro za bračno druženje. Ako se ne skockam i ne nađem način da jedem još više (ajme meni) ništa od seksa za mene Odo jest i pit.

  43. #43
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    a ja ako dobijem još jedno dojeće čudo malo, pretvorit ću se u savršeno tijelo, olitiga krafnu i ista sudba će me snaći k'o Ifi

  44. #44
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa
    Bračno druženje pak pogoduje nastanku novih ljudskih bića koje doje, tako da u konačnici od jedne žene ostane kost i koža. Što pak u mom slučaju nije dobro za bračno druženje. Ako se ne skockam i ne nađem način da jedem još više (ajme meni) ništa od seksa za mene Odo jest i pit.
    Potpisujem. Muž mi je rekao da se neće pariti ako se malo ne udebljam.
    Jedem ko termit, naročito mi paše masno :shock: što nikad prije nisam jela, a i čokolada mi je mila. Živi sam kosturko sa cicama. U trudnoći dobila 14 kg, sve izgubila nakon 6 mj. isključivog dojenja, a onda ošla u minus.
    Sad smanjujemo dojenje pa ćemo vidjeti.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    Jedem ko termit, naročito mi paše masno :shock: što nikad prije nisam jela, a i čokolada mi je mila. Živi sam kosturko sa cicama. U trudnoći dobila 14 kg, sve izgubila nakon 6 mj. isključivog dojenja, a onda ošla u minus.
    Sad smanjujemo dojenje pa ćemo vidjeti.
    da, naglasak je na "sa cicama".
    sve češće se pitam kako će to sve skupa izgledati kad prestanem dojiti. :/

  46. #46
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj cuckalica prvotno napisa
    vaga mi pokazuje istu kilazu a ja sam se u ova 2 mjeseca definitnivno stanjila. to primjecujem po odjeci koja mi je prije mjesec dana stajala dobro a sad mi je siroka :?
    I kod mene ista enigma... Svi mi govore da sam smršavila, osim zle vage. Ja vjerujem da je došlo do nekakve preraspodjele masnog tkiva, samo ne znam kud je pošlo. U cice?

    Citiraj cuckalica prvotno napisa
    da li moja vaga bezocno laze ili su mozda tih par kila viska koje dodaje sise
    A ako su cice, stvarno - kako će to sve izgledati jednom kad dojenje završi. Uf.

  47. #47

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Citiraj ra prvotno napisa
    Citiraj Elinor prvotno napisa
    Jedem ko termit, naročito mi paše masno :shock: što nikad prije nisam jela, a i čokolada mi je mila. Živi sam kosturko sa cicama. U trudnoći dobila 14 kg, sve izgubila nakon 6 mj. isključivog dojenja, a onda ošla u minus.
    Sad smanjujemo dojenje pa ćemo vidjeti.
    da, naglasak je na "sa cicama".
    sve češće se pitam kako će to sve skupa izgledati kad prestanem dojiti. :/
    ma super ćeš izgledati, sigurno će ti se vratiti tri, četiri kilice kad ne budeš cijeli dan trčala, dojila i uspavljivala

    za cice brijem da će izgledati kao nošene čarape - i to one najlonke u boji kože

    ja se nadam da ću kada prestanem dojiti ipak jesti manje jer će nam u protivnom polovica primanja ići na hranu za mene. kako ono, freegani, možda breastfreedingsice - čopori gladnih dojilja koje briju po gradu i traže još jestivu odbačenu hranu. s djecom u slingovima, maramama i mei taijima. idemo večeras?

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    Citiraj Pcelica Mara prvotno napisa
    Citiraj cuckalica prvotno napisa
    vaga mi pokazuje istu kilazu a ja sam se u ova 2 mjeseca definitnivno stanjila. to primjecujem po odjeci koja mi je prije mjesec dana stajala dobro a sad mi je siroka :?
    I kod mene ista enigma... Svi mi govore da sam smršavila, osim zle vage. Ja vjerujem da je došlo do nekakve preraspodjele masnog tkiva, samo ne znam kud je pošlo. U cice?
    znaci, ipak nisam luda. urota vaga postoji!

  49. #49

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    Citiraj ovca_i_janjad prvotno napisa
    kako ono, freegani, možda breastfreedingsice - čopori gladnih dojilja koje briju po gradu i traže još jestivu odbačenu hranu. s djecom u slingovima, maramama i mei taijima. idemo večeras?
    skoro. večeras sam baš nepripremljena, samo par suhih plazmica.

    a za ove najlonke u prirodnoj boji kože, ne znam ili , najbolje :vrišt:

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    Citiraj ovca_i_janjad prvotno napisa
    [breastfreedingsice - čopori gladnih dojilja koje briju po gradu i traže još jestivu odbačenu hranu. s djecom u slingovima, maramama i mei taijima. idemo večeras?
    sad kad ovo osvane na nekom roditeljskom forumu pod temom "rode kopaju po kontejnerima. konacni dokaz da su lude!!"

    danas sam obukla hlace iz osnovne. malo me stezu al se ne dam (a nie ni da imam izbora, zaboravila sam spakirat sebi robu prije puta)

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •