Pokazuje rezultate 1 do 27 od 27

Tema: torba za prvašića

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno torba za prvašića

    iznenadile su me cijene, pa me zanima što zapravo treba kupiti? treba bit jako lagana? nekakvi ulošci ili što? ima li sad štogod na sniženju što treba hvatat? moj prvašić ce jedva napunit 17 kg. sve info su dobrodošle...

  2. #2
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    ovaj ti nije dovoljno detaljan?
    http://forum.roda.hr/threads/4977-Ka...-kupiti/page11
    ima ih još...

  3. #3
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ključno je pitanje hoće li prvašić sam nositi tu torbu, hoće li ići u produženi boravak i torba će stajati u školi od ponedjeljka do petka ili torba ide doma svaki dan?
    Ja sam imala cijele nauke oko kupovine torbe kad je moj sin kretao u školu pa je onda ispalo da do kraja trećeg razreda uopće nije bilo potrebe da je on sam igdje nosi. Tako da sam sasvim olabavila kad je mala kretala u školu.
    Posljednje uređivanje od Barbi : 09.01.2015. at 14:27

  4. #4
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    Mi smo jučer kupili torbu McNeill u Mulleru sniženu s oko 700kn na 407kn. Curka je oduševljena, a koliko sam čitala dosta je I kvalitetna. Recimo dosta se hvali Herlitz torbe ali kraj McNeill one izgledju puuuno lošije (Herlitz su snižene na 300kn )

  5. #5
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598
    Posljednje uređivanje od Inda_os : 22.02.2015. at 10:45

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Složila bih se s Barbie. Mislim da ne treba previše razbijat glavu ako maleni neće nosit torbu.
    Moji, u najgore slučaju, ako ja ne nosim, nose do auta.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Da li ima gdje za kupiti torbe do 200 kn, a da su i barem malo kvalitetne? Treba mi za curu, ima 20 kg, i na jesen kreće u 1.razred.
    Iz Rijeke sam, pa bi mi dobro došle informacije Riječanki koje su kupovale ili namjeravaju kupiti torbe za svoje prvašiće.

  8. #8
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    Citiraj Diana72 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li ima gdje za kupiti torbe do 200 kn, a da su i barem malo kvalitetne? Treba mi za curu, ima 20 kg, i na jesen kreće u 1.razred.
    Iz Rijeke sam, pa bi mi dobro došle informacije Riječanki koje su kupovale ili namjeravaju kupiti torbe za svoje prvašiće.
    Nađe se vrlo malo rabljenih kvalitetnih torbi u prodaji za 100-200 kn koje koštaju nove trostruko

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj Inda_os prvotno napisa Vidi poruku
    Nađe se vrlo malo rabljenih kvalitetnih torbi u prodaji za 100-200 kn koje koštaju nove trostruko
    Gdje bih mogla naci te torbe? Postoji li neka trgovina u Rijeci ili samo preko oglasa se mogu kupiti ?

  10. #10
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Diana72 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li ima gdje za kupiti torbe do 200 kn, a da su i barem malo kvalitetne? Treba mi za curu, ima 20 kg, i na jesen kreće u 1.razred.
    Iz Rijeke sam, pa bi mi dobro došle informacije Riječanki koje su kupovale ili namjeravaju kupiti torbe za svoje prvašiće.
    Mi imamo mušku verziju ove torbe,
    http://e-trgovina.nn.hr/skolski-prib...be/572101.html
    znači MIDI kupljene u Narodnim Novinama pa ako tristotinjak kuna nije previše pogledaj kaj ima kod vas u Rijeci za cure.
    Na Njuškalu ih možeš naći već po 150-200 kuna.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Mi imamo mušku verziju ove torbe,
    http://e-trgovina.nn.hr/skolski-prib...be/572101.html
    znači MIDI kupljene u Narodnim Novinama pa ako tristotinjak kuna nije previše pogledaj kaj ima kod vas u Rijeci za cure.
    Na Njuškalu ih možeš naći već po 150-200 kuna.

    Hvala. Pogledat cu malo na Njuskalu, da li imaju takve torbe.
    Svidja mi se, a mislim da bi se i curi svidjela .
    Posljednje uređivanje od Diana72 : 22.02.2015. at 18:11

  12. #12
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    [QUOTE=Inda_os;2739556]Mi smo jučer kupili torbu McNei
    ll u Mulleru sniženu s oko 700kn na 407kn. Curka je oduševljena, a koliko sam čitala dosta je I kvalitetna. Recimo dosta se hvali Herlitz torbe ali kraj McNeill one izgledju puuuno lošije (Herlitz su snižene na 300kn )[/QUOT

    identicno.istu torbu kupili u muelleru za 407kn na rate. Mi uzeli uzorak vile.odusevljena mala i ja juhu hu...

    svega 850 gr vodonepropusna anatomska reflektirajuca 5 u 1 s pernicom vrecicom za tjelesni bocom i kutijom za sendvice.

    mislim da se polovne ne isplate.
    dorry na tipfelerima.na mobu sam.

  13. #13
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Inace bila je oko 790 kn puna cijena.a u prvoj sezoni oko 1000 kn.

    samo treba pitat trgovkinju di se nalaze povoljnije torbe jer u onoj masi je tesko naci.
    Ova je jedna od full laganih inace su oko 1kg.

  14. #14
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    [QUOTE=Lili75;2739786]
    Citiraj Inda_os prvotno napisa Vidi poruku

    identicno.istu torbu kupili u muelleru za 407kn na rate. Mi uzeli uzorak vile.odusevljena mala i ja juhu hu...

    svega 850 gr vodonepropusna anatomska reflektirajuca 5 u 1 s pernicom vrecicom za tjelesni bocom i kutijom za sendvice.

    mislim da se polovne ne isplate.
    dorry na tipfelerima.na mobu sam.
    Gle ima ljudi koji imaju samo 200 kuna za torbu a pokušavaju kupiti najbolje za svoje dijete.

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    http://www.kupiplus.hr/skolski-progr...olske.html?p=1

    Mi imao Belmil torbu i jako smo zadovoljni. Može se naći jako lijepih torbi, lagane su i kvalitetne

  16. #16
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    ja sam svojoj kupila polovnu u savšenom stanju jer je ova moja zatupila da hoće baš tu, a nova je na popustu cca 800
    toliko je bila oduševljena da nije ni skužila da je rabljena (nošena godinu dana u boravak. jedini trag korištenja je prazna pernica i male ogrebotine na plastičnim možicama)

  17. #17
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    [QUOTE=Cathy;2739789]
    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku


    Gle ima ljudi koji imaju samo 200 kuna za torbu a pokušavaju kupiti najbolje za svoje dijete.
    Cathy ma ja uvijek gledam dugorocno i racunam da radije sad kupim tu kvalitetnu za 4ookn za 4 razreda nego za 200kn pa traje 2 godine pa opet za 2 god. novu.dodjes na isto a moze se u muelleru na puno rata.

    rossa super za torbu.koliko te ta ispala polovna.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 22.02.2015. at 23:32

  18. #18
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    skoro koliko ti tvoju novu. ali ona je htjela bas tu pa je dobila uz dogovor da se nosi minimum 2 razreda

  19. #19
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Ja mogu pohvaliti targetove, već godinu i po je nosi i šuta, ništa joj nije. Izgleda kao i prvog dana.

  20. #20
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Fakat je danas sve postalo znanost samo takva.kupovanje kolica, as, like a bike, sad i skolske torbe pa proucavaj analiziraj i kupuj

    Nije lako bit roditelj ha ha
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 23.02.2015. at 00:39

  21. #21
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    mislim daj edanas izbor veliki, pa svako zeli najbolje za svoje novce.
    kad sam ja isla kretala u skolu mogao si birati izmedju dvije torbe, koje su bile razlicite samo u boji. dakle crvena ili ova

  22. #22
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    [QUOTE=Lili75;2739829]
    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku

    Cathy ma ja uvijek gledam dugorocno i racunam da radije sad kupim tu kvalitetnu za 4ookn za 4 razreda nego za 200kn pa traje 2 godine pa opet za 2 god. novu.dodjes na isto a moze se u muelleru na puno rata.

    rossa super za torbu.koliko te ta ispala polovna.
    A kaj fali kvalitetnoj preko Njuškala koja je recimo korištena godinu dana a sada je netko prodaje za 200 kuna.
    Imaš Samsonajtovih ili Herlitzovih korištenih po godinu dana za te pare.
    Mi smo dobili na poklon Scout torbu koja je izgledala ko nova a korištena 4 godine, i mogla je još 4.

  23. #23
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    [QUOTE=Cathy;2739872]
    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    A kaj fali kvalitetnoj preko Njuškala koja je recimo korištena godinu dana a sada je netko prodaje za 200 kuna.
    Imaš Samsonajtovih ili Herlitzovih korištenih po godinu dana za te pare.
    Mi smo dobili na poklon Scout torbu koja je izgledala ko nova a korištena 4 godine, i mogla je još 4.
    Ma ne fali joj nista.sta bi falilo?
    ako se naravno moze naci za te novce.

    ja sam nekako htjela da dijete izabere svoju torbu (uz moje davanje izbora od 3-4 torbe) ipak je to prva torba (ipak ce je dijete nosit a ne ja) i pocetak jednog novog razdoblja u zivotu.
    istina moze se dat da bira temeljem slika na netu

  24. #24
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    mislim daj edanas izbor veliki, pa svako zeli najbolje za svoje novce.
    kad sam ja isla kretala u skolu mogao si birati izmedju dvije torbe, koje su bile razlicite samo u boji. dakle crvena ili ova
    Bila je i plava, bez Mirka i Slavka, samo dva bezimena partizana.

  25. #25
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    A što filozofirate oko tih torba ...
    Moja je još nijednom nije stavila na leđa, uopće je ne doživljava (u boravku je). Ima Herlitz, sestra ju je 2 godine nosila ne baš pažljivo, dosta je prljava.
    Sljedeće godine neće biti u boravku i kupit ću joj anatomski ruksak (Street). Lakši je od torbe, ima puno više pretinaca, bez problema stane čudo knjiga unutra, skl.kišobran, tjelesni, likovni pribor, užina, boca.... Starija handrasta nosi takav već drugu godinu, izgleda ko nov (koštao 200kn).

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Moja curka je za rođendan dobila scoolyevu torbu, super laganu, prekrasnu, sama birala, plećena 400,00 kuna i nakon 2 mjeseca se počela raspadat, tak da stvarno treba pazit, jer ni cijena ni marka nije znak da će torba bit ok. Čula sam još par ljudi koji su kupili isti model da se počela raspadat. S tim da ju ona pazi ko oko u glavi i ne šuta ni ne baca.
    Posljednje uređivanje od Roko_mama : 23.02.2015. at 11:17

  27. #27
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    mislim daj edanas izbor veliki, pa svako zeli najbolje za svoje novce.
    kad sam ja isla kretala u skolu mogao si birati izmedju dvije torbe, koje su bile razlicite samo u boji. dakle crvena ili ova
    ajme kako si me podsjetila

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •