Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Dohrana devetomjesecne bebe

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    2

    Početno Dohrana devetomjesecne bebe

    Moja devetomjesecna beba ima 7 kg, a rodjena je sa 2,5 kg. Sa dohranom smo krenuli sa navrsenih sest mjeseci i do sada je probala gotovo sve namirnice koje su u skladu sa kalendarom dohrane predvidjene za taj uzrast. Do sada je dojila na zahtjev i sika joj uglavnom sluzi i za uspavljivanje. Medjutim, naredne sedmice imam neodlozive obaveze u toku dana i malenu cu morati ostaviti na cuvanje u periodu od 09 h do 14 h. Da li raspored obroka moze da izgleda ovako:
    Dojenje do nekih 08:30
    Dorucak: Oko 09:15 h kasica sa vocem i zitaricama
    Uzina: Oko 12 h Mlijecna kupovna kasica ( cisto da zavara taj neki mlijecni obrok)
    Rucak: Oko 15 h povrce sa mesom
    Poslije rucka dojenje do navecer.Da li je ovo ok?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    i previše, ako mene pitaš
    Ne brini, ne misle oni na ciku dok je ne vide, sve će biti u redu. I ja sam imala slične sumnje i brige, ali sve je super prošlo.

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ako inace ne jede mlijecne kupovne kasice, ne mora ni ovu - nista joj nece biti ako taj obrok zamijeni nekim drugim. Inace je na popisu vise nego dovoljno hrane.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ako inace ne jede mlijecne kupovne kasice, ne mora ni ovu - nista joj nece biti ako taj obrok zamijeni nekim drugim. Inace je na popisu vise nego dovoljno hrane.
    Pretpostavljam da moze i neka vockica kao uzima.Nadam se da nece odbijati da je teta hrani, buduci da je naviknuta iskljucivo na mene.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •