Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 107 od 107

Tema: Zadrzavanje stolice

  1. #101
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Tvoji su veliki.

  2. #102
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Ja sam videla da prica ne pali. Kad god sam pokusala od kake napraviti osobu ona je pricu okretala u svoju korist... Imam utisak da sam stvorila tim smaranjem gore. Sad sam u pokusaju ignorisanja problema, pa cu videti...
    Posljednje uređivanje od lady.x : 09.01.2019. at 18:31

  3. #103
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Tvoji su veliki.
    I oni su nekad bili mali,ali i sad ponekad zaborave se iskenjati ili počnu prditi od tud do tebe,a nemaju vremena ići do WC pa ih opomenem da idu to zbaviti
    Klinac voli kaladont igru i presretan je kad dobi ke,ajde pogodi koja riječ slijedi iza
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 09.01.2019. at 19:26

  4. #104
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    E, poludecu sa ovim stvarno...
    Problem je resen zahvaljujuci fenomenalnoj vaspitacici iz vrtica (zaista sam resila da ako ona i njene metode ne upale idemo kod psihologa). Vaspitacica im je citala neku knjigu u kojoj prilagodjeno uzrastu stoji objasnjeno kako crevni trakt funkcionise, kako se to nakuplja, zasto to nije dobro i slicno... Za par dana sve odlicno, ja srecna, ali avaj... nikad ne mozes pretpostaviti sta se zbiva u tim malim glavama. Sada kaki po 5-6x na dan, uzasno se napinje na prazno, jer je to preozbiljno shvatila (da se tu nista ne sme zadrzavati i da cim se "napravi" mora van) i eto nama suprotnog problema. Odprilike ona je taj tip deteta - jedna mala streberka koja kad neko pravilo pogresno shvati, dobijamo bandoglavo sprovodjenje uvrnutog pravila i tesko je pomaci... Ovo mi je svakako lakse nego prethodna situacija, ali opet se bojim dobice hemoroide ili neki drugi problem.
    Kad ce vise kraj ovoj analnoj fazi razvoja
    Posljednje uređivanje od lady.x : 20.01.2019. at 21:30

  5. #105
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Koja je to knjiga?

  6. #106
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Koja je to knjiga?
    Ne znam kako se zove, meni je ovako mala opisala, imaju je u vrticu. Znam samo da je prilagodjeno decijem uzrastu opisano funkcionisanje probavnog trakta.
    A mi smo takodje imali par knjizica o telu i pokusali tako, no nije nam uspelo. Ali, vaspitacicina rec se kod nas nekako bolje cuje..

  7. #107
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Pa neka joj teta onda ispriča da je njeno tijelo jako pametno i da ono najbolje zna kada je napravilo i kada treba izbaciti. A njoj će to reći tako što će nekada prditi i smrditi će, a zapravo će osjetiti da ju stišće u guzi.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •