Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 176

Tema: Gdje kupujete špeceraj ...

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Najbolje datulje su ti kad uđeš dolje na glavni ulaz i šrođeš onaj piceki dio i uđeš u prošireni, onda su ispred tebe svi oni štandovi sa orašidima i suhim voćem.. i onda ako gledaš prema njima lijevo, zove se AGRO KUTIĆ, imaju izraelske (medjol) datulje, koje su sočne i mesnate i seksi. cijena je malo manje seksi, 20 kn za 5 komada, ali bogati vrijede svake lipe.
    Ajme, danas sam ih kupila, zbog ove preporuke....

    Predobre su

    .... i ipak im je cijena nešto povoljnija - 6 komada=15kn, odnosno 1 kg=150 kunica.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Je li taj štand tamo prema Krašu, par štandova od kraja, u drugom redu? Znam da su tamo negdje dva štanda koje drže Dalmatinci, ali ne znam točno koji je koji. Na jednom radi jedan gospon , a na jednom jedna plavokosa gospođa.


    Ja već 100 godina idem na utrinski plac, ali uopće ne znam tko su prekupci, a tko ima svoje.
    teddy provedem te ja jednom,
    većinu ih znam, neki su mi susjedi, neki pacijenti,

    sukošanac ti je vikendom, 7, 8 štand od mlinara,
    visok mlađi čovjek izrazito svijetlih očiju, obično u crvenoj jakni,
    ubi me ne mogu se sad sjetiti imena,

    meso mi je najbolje kod vučića, imam i super tetu za sir i vrhnje,
    jaja i mlijeko imam svoje

  3. #103
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj studena prvotno napisa Vidi poruku
    teddy provedem te ja jednom,
    većinu ih znam, neki su mi susjedi, neki pacijenti,

    sukošanac ti je vikendom, 7, 8 štand od mlinara,
    visok mlađi čovjek izrazito svijetlih očiju, obično u crvenoj jakni,
    ubi me ne mogu se sad sjetiti imena,

    meso mi je najbolje kod vučića, imam i super tetu za sir i vrhnje,
    jaja i mlijeko imam svoje
    O, to bilo bi super! Da napokon znam kod koga bi bilo najbolje uzimati.

  4. #104
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    O, to bilo bi super! Da napokon znam kod koga bi bilo najbolje uzimati.
    uvaljujem se u skupinu za istraživanje utrinskog placa. to ja uvijek nekako odokativno. i tako već 10 godina otkad sam na novom zagrebu

  5. #105
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    TB pazi ak se studena zamjeri pacijentu, ak mu ne da ono što je on u tom trenu zapikirao da mora dobiti, da ne bi dobila trulo povrće

  6. #106
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    davno sam kupovala u utrinama
    Jučer zorom bila na mom placu, a posle smo svratili na bivši plac kod mojih starih dobavljača, sve je tam po starom

  7. #107
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    TB pazi ak se studena zamjeri pacijentu, ak mu ne da ono što je on u tom trenu zapikirao da mora dobiti, da ne bi dobila trulo povrće

  8. #108
    Kloto avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    229

    Početno

    Mi svu hranu kupujemo na placu, jednom mjesecno idem u biobio, interspar i lidl.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    TB pazi ak se studena zamjeri pacijentu, ak mu ne da ono što je on u tom trenu zapikirao da mora dobiti, da ne bi dobila trulo povrće


    ma može
    idem uglavnom petkom
    javim se na pp

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    7

    Početno

    Prije veliki shopinng MerkATOR (bio je skuplji, ali mi se sviđao raspored, sada je i to konzum pojeo i unuštio). u zadnje vrijeme Kaufland, mislim da je jeftiniji, a forma mi je što neki znaju raditi do 23 h ( zaposlenima tamo je to vjerojatno manja fora, ali i ja tako radim pa što mogu). konzum kada baš moram,Lidl mi dosta hvale ali ja se ne mogu naučiti na njihove marke i što fale neki meni bitni proizvodi tipa čokolino. Plac?bilo mi je super dok jednom nisam u Kauflandu sreo čovjeka s placa i puna kolica naranči ( bilo je to naravno rano, rano ujutro). Kakve su Plodine?

  11. #111
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Neke stvari su u Plodinama jeftinije, a neke skuplje. Voće i povrće su im nekad dobri, a nekda kao smetlište.
    Mi smo prije išli samo u Plodine jer su kao jeftinije, a Konzum je skup. onda smo skužili da su neke stvari jeftinije u Konzumu. Stvarno ovisi što čovjek kupuje. Meni je to sve tu negdje.
    Lidl je ok, ali imaju mali asortiman.
    Kaufland je dobar i čini mi se da je tamo najmanji red na blagajni.

    U kojem dućanu kupujete meso? Nemam u blizini plac niti provjerenu mesnicu, pa sam osuđena na dućane. U Plodinama često imaju skroz smeđe meso, al mi se Bila čini dobra. Vama?
    Posljednje uređivanje od Sadie : 11.02.2015. at 18:42

  12. #112
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    meso kupujem u "lokalnoj" mesnici.

    sadie, ne znam gdje si locirana, ali na knežiji ima vajdina mesnica. u zadnje vrijeme imaju i puno akcija, a najveća svađa mi je bila (prije ohoho godina), kad mi je mesar izrezao šnicle s jedne strane flis papir, s druge za tri šnicla. od tada pazi ...

    u trgovačkim centrima ne kupujem nikakvo svježe meso (osim pakirane piletine / puretine).
    nasanjkali su me u kauflandu s "domaćim pilićima", jer nisam imala motornu pilu da ih razrežem . toliko plastike nisam nikad imala... pušiona (završilo u smeću - jer se ništa nije dalo ni izrezati). na pušim ono "domaće", ali je bila veličina kakvu sam htjela, i niska cijena... moglo je komotno proći pod one pseće kokoš-igračke...

  13. #113
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Mislim da je Vajda tamo otkada Knežija postoji

  14. #114
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Vajda je i meni ok
    Povrce i voce volim kupovati na placu, ali kupujem i u ducanu
    Idem u Kaufland i Lidl
    Konzum mi je fuj (u svakom smislu), a i Billa mi je koma i izbjegavam ih koliko mogu

  15. #115
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Meni je strašno kupovati pileća prsa (sa ili bez kosti) u dućanu, baš su skupa. Zaletim se jednom mjesečno na plac pa nakupujem toga. Baš mi vadite mast s tim odlascima na plac - meni je moj daleko i stvarno mi se ne isplati preć 30 km zbog voća i povrća. Meseko još nekak, može dugo trajati u škrinji. Ne-pileće meso kupim u dućanu, samo pazim da je lijepe boje i da nije pustilo krv. Mljeveno se ne usudim jer zna smrdit. Još se nisam zeznula.

  16. #116
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    došla sam samo cendrati obožavam placeve, pjace, markete...
    Kad god sam radila u nekom gradu duže od tjedan dana skompala bi se s ekipom s placa i odmah imala svoje smokve, narančine...
    Sad živim u kvartu okružena megadućanima i u trudnoći sam se prepustila kupovanju po akcijama. Stvarno se puno uštedi. Doma sam i mogu došetati kad još ima svega, ali patim za tržnicom. Svježe sredlice, girice, mini patišoni, ćimulice, čudaj svega

  17. #117
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    tjah... ak na zagreb kresne meteor, znači da sam ja na placu.
    toliko o nostalgiji za placom ...

    sadie, ajde lijepo jednu subotu do vajde. pa ja dotrčim i popijemo kofi u bircu do mesnice .
    i mljeveno im je super...

  18. #118
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Haha, ja sam ti izvan zg-a, s istocne strane. Treba mi putovnica do Knezije. Vise ni frizeru ne idem tam (stvarno sam se tamo sisala).

  19. #119
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    kakve su cca cijene u toj vajdi?

  20. #120
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    jelena.O - vrlo pristojne. pogotovo što subotom imaju akcije, i stvarno svatko može nešto naći za sebe.
    sad imaju i neke kobasice za pečenje, ma savršene su... ja uopće nisam ljubitelj kobasica - al ove s guštom jedem. (to ti je kad šalješ dijete u mesnicu, pa donese što nisi tražila. hihihi). vrijedi doći i "pronjuškati" jednu subotu ujutro ...

    ja sam počela kod njih kupovati i mast (kila je oko 16kn), i fina je. do tad sam se mučila s nabavkom raznoraznih "domaćih" masti.

  21. #121
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    Haha, ja sam ti izvan zg-a, s istocne strane. Treba mi putovnica do Knezije. Vise ni frizeru ne idem tam (stvarno sam se tamo sisala).
    uf... ne znam zakaj sam pomislila da si negdje zapadno...
    a ja idem frizeru u karlovac, pa možeš samnom ak hoćeš

  22. #122
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    uf... ne znam zakaj sam pomislila da si negdje zapadno...
    a ja idem frizeru u karlovac, pa možeš samnom ak hoćeš
    Onda moj u Markuševcu i nije tak daleko.

  23. #123
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    inače o Vajdi - knežijanci su s mesarima bili na Ti - zvali su ih imenom - barem kada sam ja bila mala. E sada se ne mogu sjetiti kako su zvali, to mama sigurno zna. Vajda je legenda Knežije. Kao i birc pokraj -

    Ja sam isto plac tip, a sada su mi se po putu otvorili Veronika i mesnica igomat - pa mi je život još llakši (kuc, kuc) - nejbolji špeceraj mi je onaj koji mogu obavit pješice. Ja od šoping centara dobivam migrenu.

  24. #124
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Nano i beba kakvo ti je meso u igomatu?

  25. #125
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Mesnica se tek otvorila tako da sam za sada kupila samo suhomesnato. Moram se priviknuti malo - inače kupujem na Dolcu

  26. #126
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    i kod nas u španskom je igomat, relativno nečesto kupujem tam jer jedemo više puretinu, muž si zna tam zet suhomesnato

  27. #127
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    inače o Vajdi - knežijanci su s mesarima bili na Ti - zvali su ih imenom - barem kada sam ja bila mala.
    ja sam već velika, a i dalje smo si na "ti" ... od stare garde - đuro nam se razbolio i otišao u mirovinu, ostao je božo...
    imaju i neke mlade dečke, pa ja ponekad pošaljem kikicu . uvijek donese super meso...

  28. #128
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    vidiš đuro - a zakaj sam ja mislila da je Vlado - baš sam htjela zvati mamu i pitati. mene mama nikad nije slal po meso ;9 zato sad nemam pojma - nit kak se mesari zovu nit kupiti meso

  29. #129
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    ma vlado je frizer ( bar na ovom forumu)

  30. #130
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    mene mama nikad nije slal po meso ;9 zato sad nemam pojma - nit kak se mesari zovu nit kupiti meso
    mene je slala, i opet nemam pojma .
    shvatila sam da je važnije znati kako se mesar zove , i onda dobiješ sve super... i dinosaura za juhu (jer on zna na što ti misliš) ...

  31. #131
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Je li netko probao smrznutu hobotnicu iz Spara, uvoznik Braća Pivac, 1 kg na akciji 40 kn. Porijeklo: Indonezija.
    Ja sam ju gledala i odustala, ali me susjeda koja se taj tren tu stvorila uvjerava da je odlična.

  32. #132
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    to ne jedem :/

  33. #133

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Danas odem u lokalni Konzum po puretinu i 25% snizenje + neki bodovi, prosecem do police s krastavcima i oni koje obicno kupujem na istom snizenju, odem po beljski spek i on Snizen na kraju jos odem po kinder pingui i on na istom snizenju . Izgleda da isti tip kupaca kupuje u mom Konzumu pa su nam slozili kosaricu . prate nas, prate

  34. #134
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    + neki bodovi
    ...a bodove ćemo dobiti samo ako pređemo prag za bodove u Konzumu koji je napucan u nebesa. <------ to se ja i sebi smijem, jer nema šanse da ga pređem do kraja mjeseca

  35. #135
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nemam pojma koliki je prag, ali mi dobijemo kupone sa novcima iz Konzuma.
    Moguće zato što gotovo isključivo u Konzumu kupujemo (i u Lidlu) - radi blizine.

  36. #136
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Ovo su neki dodatni bodovi, ne oni obični. Inače su mi ti bodovi koma od "nagrade". Za potrošenih valjda 4000kn dobiješ 50 kn. Ludilo!

  37. #137
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    nije baš tolika cifra u pitanju, ali kad je bio mercator mogo si ciljati velike svote.

  38. #138
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Ja sam orjentirana na Kaufland, najjeftiniji mi je. Ponekad odem u Plodine, u Konzum morti jednom/mj., ako i toliko. Obožavam plac, ali već godinama ne kupujem na njemu jer je naš seoski Bože pomagaj. Od placeva najdraži mi je Dolac, pa trešnjevački, zatim stari Kvatrić. Nedavno sam nakon xy god. bila na Dolcu. Guštala sam se ko kakav turist.
    Mlijeko kupujem na mljekomatu i oduševljena sam njime, jaja od poštara, med od tetka, nekaj upiknem pa naraste u vrteku (češnjak i luk oko cvijeća, koji paradajz, malo mahuna, graška - čisto za gušt)... Nekad smo imali kolinje i domaće suhomesnato. Nema do domaćeg! Jeli smo domaće piceke, koke, jariće... sad smo prešli na sve industrijsko.

  39. #139
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam pojma koliki je prag, ali mi dobijemo kupone sa novcima iz Konzuma.
    Moguće zato što gotovo isključivo u Konzumu kupujemo (i u Lidlu) - radi blizine.
    Prag im je 350 bodova. Ja tamo kupujem nekoliko puta tjedno, a trenutno imam 158 bodova 2 tjedna prije kraja obračunskog razdoblja. Očekivala sam da će mi ti dodatni bodovi podići broj bodova da pređem prag, ali jok, uopće ih ne računaju iako na računu piše da je dobiveno xx bodova.

  40. #140
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Prag im je 350 bodova. Ja tamo kupujem nekoliko puta tjedno, a trenutno imam 158 bodova 2 tjedna prije kraja obračunskog razdoblja. Očekivala sam da će mi ti dodatni bodovi podići broj bodova da pređem prag, ali jok, uopće ih ne računaju iako na računu piše da je dobiveno xx bodova.
    Pa kupuj skuplje stvari.

  41. #141
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Prag im je 350 bodova. Ja tamo kupujem nekoliko puta tjedno, a trenutno imam 158 bodova 2 tjedna prije kraja obračunskog razdoblja. Očekivala sam da će mi ti dodatni bodovi podići broj bodova da pređem prag, ali jok, uopće ih ne računaju iako na računu piše da je dobiveno xx bodova.
    A za koliko se dobije bod, i koliko je obračunsko razdoblje.
    Mislim, sve to zna MM, on obavlja špeceraj, pa on na svoju karticu dobije dosta kupona sa novčićima, a ja na svoju dobijem malo.

  42. #142
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    A za koliko se dobije bod, i koliko je obračunsko razdoblje.
    Mislim, sve to zna MM, on obavlja špeceraj, pa on na svoju karticu dobije dosta kupona sa novčićima, a ja na svoju dobijem malo.
    A zašto ne sakupljate na istu? Mislim po broju, to je isplativije.

  43. #143
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Pa kupuj skuplje stvari.
    A ne, ionako već previše love dobivaju od mene.

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    A za koliko se dobije bod, i koliko je obračunsko razdoblje.
    Obračunsko razdoblje je 3 mjeseca, a za koliko se dobije bod, iskreno, pojma nemam, pogotovo zato jer varira ovisno o naćinu plaćanja. Mislim da se najviše dobije za plaćanje Masterom.

  44. #144
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    yes, tako je, zato mi dobijemo kupone, jer oboje imamo master!

  45. #145

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja sam imala Mercator karticu i znala sam neka dodatna sniženja dobiti u Intersportu ili Benettonu. Nedavno su mi umjesto nje poslali tu Konzumovu i još ne znam što s njom dobivam osim da ju dam tj. pokažem na blagajni
    Zapravo dobila sam neke kupone za Božić. Ovo s bodovima nisam još proučila.
    Posljednje uređivanje od larmama : 17.02.2015. at 16:46

  46. #146
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    jaja od poštara
    hm...

    kakva su? moj poštar brzo trči...

  47. #147
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala Mercator karticu i znala sam neka dodatna sniženja dobiti u Intersportu ili Benettonu. Nedavno su mi umjesto nje poslali tu Konzumovu i još ne znam što s njom dobivam osim da ju dam tj. pokažem na blagajni
    Zapravo dobila sam neke kupone za Božić. Ovo s bodovima nisam još proučila.
    Ja i dalje imam Piku, samo su mi poslali novu. I dalje plaćam sa njom i sakupljam bodove. Poslali su mi i novu Multipluscard karticu i jedino kaj sam trebala napraviti je bilo da ju prijavim u Kozmu i tražim da mi spoje bodove sa stare kartice.

  48. #148
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    u subotu sam bila u vajdi - i pokupila cijene za par artikala...

    pileći file 45,93kn
    juneći but bez kosti 53,99 kn (sarma kuhana )
    roštilj kobasice 40,00kn (preeeeeeeefine)
    svinjski kremenadli 29,99kn
    svinjska mast 15,40 kn
    dimljena rebarca 24,99 kn

    pa ako nekom bude zanimljivo ...

  49. #149
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    joj kaj nisi to rekla u subotu navečer da jučer dojdem na roštilj

    nego akcije su samo subotom?

  50. #150
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    iskreno - nisam gledala dane. ali isplati se navratiti i provjeriti. nekako mi je subotom najbolja ponuda, pa zato idem tada.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •