Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 176

Tema: Gdje kupujete špeceraj ...

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno Gdje kupujete špeceraj ...

    ... sad kad nam je ostao samo Konzum?

    Kupovala sam u Getro-u, pojeo ga Mercator
    Kupovala sam u Mercatoru-u, pojeo ga Konzum
    Kupovala sam u Dioni-i, pojeo ga Spar.

    I sad mi ostala Billa, koja ima tek dio stvari koje koristim
    Ostao mi Spar, koji mi je nekad bio ok, ali zadnje vrijeme imaju samo svoju marku, ostalih proizvođača imaju sve manje (pretvara se u Konzum)
    Ostao Konzum, u koji ne idem.

    Vidjela sam da se otvorio novi Kaufland na zapadu, možda me to spasi ...
    Kakvo povrće ima Kaufland? A meso?
    Sigurno imaju svoju marku, kakva je po kvaliteti?

    Koji vam je trenutno najbolji i najjeftiniji dućan za špeceraj, najsveobuhvatniji?
    Da ne moram po dva proizvoda ovdje, po dva tamo, za takav način trenutno nemam vremena ...

  2. #2
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    meni u zadnje vrijeme Kaufland, imaš ih 3 u zapadnom dijelu grada.

  3. #3
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ja kombiniram kataloge i dućane.
    Konzum, Kaufland, Billu, Interspar i Plodine. Sve mi je blizu ili u prolazu tako da mogu.
    U Billi izbjegavam mljeveno meso, nekako mi je presitno mljeveno.
    A povrće kako koji dan, neki puta ima dobro Konzum, neki Billa, neki Plodine... Pa kupim kaj mi se svidi i tome prilagođavam jelovnik.

  4. #4
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    lidl, kaufland, interspar, billa, a konzum samo za neke akcijske proizvode ili u debeloj nuždi :/ ...
    kod nas postoji i diona, ali su cijene do neba - a asortiman ograničen.

    pregledam sve kataloge, popišem potrebne, i eventualno zanimljive artikle - i onda napravim đir. nije tlaka kad imaš popis proizvoda po dućanima, i ideš po njemu. tlaka je kad razmišljaš jel ti još nešto treba, pa provedeš cijeli dan kupujući špeceraj ...

    što se povrća tiče, još uvijek u lidlu nađem nekako najprihvatljivije.


    btw - gdje su plodine? sestra mi stalno govori kako stalno imaju neka sniženja (u karlovcu doduše).

  5. #5
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    i da, mljeveno meso nikad ne kupujem u trgovačkim centrima - jer imam traume od name na kvatriću od prije nekih 27 i pol godina. dobila sam salmonelu. pamtim .

  6. #6
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    lidl, kaufland, interspar, billa, a konzum samo za neke akcijske proizvode ili u debeloj nuždi :/ ...
    kod nas postoji i diona, ali su cijene do neba - a asortiman ograničen.

    pregledam sve kataloge, popišem potrebne, i eventualno zanimljive artikle - i onda napravim đir. nije tlaka kad imaš popis proizvoda po dućanima, i ideš po njemu. tlaka je kad razmišljaš jel ti još nešto treba, pa provedeš cijeli dan kupujući špeceraj ...


    što se povrća tiče, još uvijek u lidlu nađem nekako najprihvatljivije.


    btw - gdje su plodine? sestra mi stalno govori kako stalno imaju neka sniženja (u karlovcu doduše).
    Najbliže su ti kod Arene, zatim Zapruđe, Maksimir i Resnik.

  7. #7
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Spar, Plodine, Lidl, Konzum, Billa. Ovisi što je na akciji i što mi je usput.

  8. #8
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    joj, arena... hvala cathy ....
    nemam običaj ići u tom pravcu, pa ni ne razmišljam kaj ima tamo...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    meni u zadnje vrijeme Kaufland, imaš ih 3 u zapadnom dijelu grada.
    kakvo je povrće u kauflandu?
    Svježe? Skupo?
    A meso?

  10. #10
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    kakvo je povrće u kauflandu?
    Svježe? Skupo?
    A meso?
    Ko i svugdje, koji put ok koji puta loše. Danas su recimo u Dubravi imali grozan poriluk. Ni salata ima nije bila nešto, dok su recimo jabuke bile ok.

  11. #11
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    U Kauflandu svaku subotu. Meni njihova marka nije loša, kupujem neke proizvode. Meso kupujemo često, stalno je neka akcija. Ispred svakog Kauflanda na istoku ima Pivac i tamo ima dobrog mesa, nekad i finijeg nego u Kauflandu. Mljeveno nikad ne kupujem nigdje, nego si doma sama meljem. Povrća i voća uvijek imaju dosta dobar izbor. Čini mi se najjeftiniji. Četvrtkom su akcije koje traju čitav tjedan, a ponedjeljkom su trodnevne. Ima katalog s akcijama na njihovoj stranici

  12. #12
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Meso uglavnom u mesnicama Igomat, Pivac, Cerovski i kod Rodje na Tresnjevackom placu, piletinu takodjer na placu, povrce, voce i jaja isto na placu, vecinu 'ducanskog' speceraja (sirovine tipa zitaricne preradjevine, konzerve, slatkise, itd) u Sparu ili Konzumu, kao i mlijecno koje kombiniram sa Veronikom.

  13. #13
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Sto se tice robnih marki npr. u Sparu, pogledajte samo njihovu cajnu pastetu. Proizvodi je PPK. Za one koji voli pastete prilicno je ukusna za razliku od vecine. Kosta 2,99 kn. Sparov smrznuti grassk? Proizvodi ga Ledo, i jeftiniji je od onog sa Ledovim logotipom! Treba samo malo paznje pri citanju deklaracija.

  14. #14
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    kakvo je povrće u kauflandu?
    Svježe? Skupo
    A meso?
    voce i povrce su mi ok iako mi je najbolji plac.u kauflandu ti je super sto iza mislim 18h svaki dan imas na akciji puno voca i povrca.
    meso isto ok.
    kaufland je meni ako

  15. #15
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    ....gledas bas onako sve, povoljniji od ostalih.rekla si da nisi za parcijalne kupovine prema tome Kaufland.
    ja isto nemam vremena za setanja po raznim ducanima da bi kupila po 2-3 artikla tako da kad idem u vec3 nabavkeiskljucovo idem tamo.
    Pogotovo otkako nam je Todoric zatvorio omiljeni Mercator na Zagrebackoj av.

    Njemu ne dam lipe ono minimum minimuma.

  16. #16
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Eh da meso kupujem u mesnicama ispred kauflanda.onaj kod Vemila nema mesnicu al ima onaj kod City Centra.

  17. #17
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Eh da meso kupujem u mesnicama ispred kauflanda.onaj kod Vemila nema mesnicu al ima onaj kod City Centra.
    Koja je to mesnica?

  18. #18
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Joj mamasch ovaj tren se ne mogu sjetit imena al jedna jedina s druge strane blagajni.znaci s vanjske strane ide frizerski pa mesnica pa ostalo kiosk ducan i sl. tako nesto.

  19. #19
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    Sto se tice robnih marki npr. u Sparu, pogledajte samo njihovu cajnu pastetu. Proizvodi je PPK. Za one koji voli pastete prilicno je ukusna za razliku od vecine. Kosta 2,99 kn. Sparov smrznuti grassk? Proizvodi ga Ledo, i jeftiniji je od onog sa Ledovim logotipom! Treba samo malo paznje pri citanju deklaracija.
    i strukle su ledove. a dodju 19.90 kn.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Imamo sreću da živimo blizu placa, pa većinu špeceraja (voće, povrće, meso) kupujemo tamo. Ostalo - u malom kvartovskom dućanu, jednom od onih koje još nisu pojeli veliki trgovački lanci. Želim im da što dulje opstanu.
    Konzum izbjegavam, iako imamo jedan u blizini, ali u njemu je uvijek gužva, a nema ništa što ne možemo naći drugdje.

  21. #21
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    MM i ja imamo nedjeljni ritual.
    Što ranije ujutro (ako je moguće već oko 7) krećemo na Trešnjevački plac, popijemo kavicu i travaricu kod Rođe, kupimo voće, povrće, jaja, meso, i vratimo se doma do doručka, sa svježim namirnicama.
    I ljeti i zimi.
    Neprocjenjivo.

    Kad se zbroji i oduzme, plac nije toliko skuplji od dućana, a ipak nekako očekujem da su namirnice zdravije, svježije i kvalitetnije.

  22. #22
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    U Billi izbjegavam mljeveno meso, nekako mi je presitno mljeveno.
    .
    ovo ti je bolje da svugdje izbjegavaš
    lijepo u mesnicu, odaberi komad mesa i neka ti ga samelju kako želiš.

    a ja kao tanja - meso, voće i povrće - pjaca.
    ostalo, kako stignem. mali dućani, plodine, kaufland.
    plodine i kaufland imaju dobru mesnicu pa i tamo koji put kupim meso.
    znam i ribu kupiti, recimo orade iz uzgajališta.

  23. #23
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ovo ti je bolje da svugdje izbjegavaš
    lijepo u mesnicu, odaberi komad mesa i neka ti ga samelju kako želiš.
    x

    a ostalo isto ovako, plac za povrće i voće, mesnice za meso. s tim da sam, recimo, jučer kupila finu brokulu u kauflandu 6 kn za komad.

  24. #24
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    Koja je to mesnica?
    ž
    ispred kauflanda na jankomiru je ravlić.

  25. #25
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    ž
    ispred kauflanda na jankomiru je ravlić.
    eh da, bravo.

  26. #26
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    U zadnje vrijeme meso uspijem nabaviti i sa sela, inače na placu u mesnici. Rijetko kad u supermarketu, i to tad uglavnom puretinu ili piletinu.
    Povrće na placu, ali moram priznati da mi i u Lidlu bude dobro štogod uzmem.

    Interspar i Lidl su mi najčešće destinacije za sve ostalo.

  27. #27
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Jednom u 2 tjedna veliki shopping u Lidlu (taj mi je najbliži, ako ne računam Superkonzum): brašno, šećer, ulje (maslinovo i suncokretovo, bučino kad ne uspijem nabaviti Hladnićevo iz uljare), mlijeko i mliječni proizvodi (kad sam tamo), voće, povrće, deterdžent i sredstva za čišćenje, salvete i papirnati ručnici, konzervirano povrće i voće, njoki od krumpirovog tijesta, špecli, maslac, niskokalorični margarin, mineralna voda, 100% sok od jabuke, smrznuta riba, rijetko kad kupim meso ako mi se baš žuri, mljeveno nikada. Tamo još kupujem kozmetiku, voće i povrće zimi kad je na placu loša ponuda, konzervirano voće i povrće i mogla bih sad nabrajati do sutra (čaj, kava... razno).

    Tjedno: mesnica (ili Karlo na trgu Volovčica ili Vučić na tržnici Utrina) i ribarnica

    Povremeno: Kaufland ili Billa (ako naletim, ima stvari kojih nema u Lidlu) ili Plodine, ako se zateknem u N.Zagrebu kod svekrve

    Rijetko: Superkonzum (obično kad trebam nekakvo cvijeće, imaju dobru cvjećarnicu)

    Prije smo češće išli u Mercator u Vukovarskoj, ali otkad je to preuzeo Konzum, bili smo jednom, pa baš nemam neki uvid kako je tamo.

    U kvartu imam voćarnu koja mi je dobra, a u susjedstvu još imam dva kvartovska dućana (mali Konzum i još jedan) gdje povremeno zalazim, ali ne baš često. Kruh uglavnom kupujem u kvartovskom Mlinaru.

  28. #28
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Eh, zaboravih Spar - ako trebam meso u tjednu popodne kad su mesnice na placu zatvorene, njihova mesnica i ribarnica su zakon.

  29. #29
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku




    Prije smo češće išli u Mercator u Vukovarskoj, ali otkad je to preuzeo Konzum, bili smo jednom, pa baš nemam neki uvid kako je tamo.
    Puno civiliziranije nego stari Konzum preko puta Lidla.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Samo Kauflanda nema u širem centru ZG
    ni istočno ni zapadno? do najbližeg mi treba 20 min vožnje

  31. #31
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    imaš u zapadnom dijelu grada dva 8ili 39 kauflanda - jedan novi na zagrebačkoj.

    nama je Lidl postao kao nekad lokalni dućan jer tam idemo po kruh - navukli smo se na baquete a i od njega malac nosi sendvič u školu.

    Mi više ne idemo u veliki špeceraj, kupujemo po sitno. Znači skoro svaki dan Lidl, a onda još Billa ili spar usput, te plac. Zimi manje stvari kupujem na placu, ljeti više. Obavezno domaća jaja, sir i vrhnje. riba u ribarnici, meso u mesnici. srećom meni je to sve usput i uglavnom i MM i ja sve obavljamo bez auta.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    meso isključivo mesnice vučić na utrinama,
    voće i povrće plac ili domaće iz škrinje što je ostalo od ljeta,
    ostalo lidl ili plodine, ponekad spar, dobra mi je njihova marka
    billa i konzum samo iznimno

  33. #33

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    imaš u zapadnom dijelu grada dva 8ili 39 kauflanda - jedan novi na zagrebačkoj.
    sorry, ali sa Vrbika na Zagrebačku po špeceraj...

    gledala sam na njihovoj tražilici i stvarno nema bliže.

    Kaufland je jedini od tih velikih centara kojeg nema u širem centru.
    Posljednje uređivanje od orange80 : 21.01.2015. at 15:26

  34. #34
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    ja sam jednom bial u kauflandu i nije mi se činilo nišzta posebno jeftino - i sve mi je bilo naopačke. Ali mi je tako bilo i u Lidlu, dok nisam malo skužila dućan.

    Taj Kaufland se počeo širiti ali su mislim fakat ta zadnja tri napravila jedan blizu drugog - autoput, Špansko, gdje je već i ztaj na zagrebačkoj

  35. #35
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    sorry, ali sa Vrbika na Zagrebačku po špeceraj...

    orange80, to je zagrebačka avenija, ne zagrebačka ulica. meni je s knežije oko 2km, a dođem za par minuta.
    znači ako si ti na vrbiku - nije puno dalje. na semaforu kod vemila skreneš desno, i odmah na lijevoj strani je kaufland.

  36. #36
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    meso kupujem u kvartovskoj mesnici vajda. sad subotom stalno imaju akcije, i može se puno toga naći povoljno.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Koji Kaufland od ova dva na Zapadu je bolji/veći/opskrbljeniji? Možda odem isprobati ovaj vikend ...

  38. #38

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    orange80, to je zagrebačka avenija, ne zagrebačka ulica. meni je s knežije oko 2km, a dođem za par minuta.
    znači ako si ti na vrbiku - nije puno dalje. na semaforu kod vemila skreneš desno, i odmah na lijevoj strani je kaufland.
    tnx.

    ma ja sam gledala na onom njihovom lokatoru i nudi mi najbliži dućan na adresi Zagrebačka cesta 136, udaljenost 4,6 km,
    a dućan je označen skroz gore pri Črnomercu, dakle najkraću putanju niti ne nudi po autoputu nego kroz Volitno

    drugi po redu mi nudi u Jablanskoj 80 (to je zapravo na Zgb. aveniji) i taj mi očigledno ti i Nanoibeba nudite.

    sorry cure na strančarenju.
    Posljednje uređivanje od orange80 : 22.01.2015. at 09:44

  39. #39

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ovo ti je bolje da svugdje izbjegavaš
    lijepo u mesnicu, odaberi komad mesa i neka ti ga samelju kako želiš.

    a ja kao tanja - meso, voće i povrće - pjaca.
    ma meni je problem što kruže glasine da je na pojedinim placevima
    sve puno švercera...
    i šta mi onda vrijedi lovit plac, ako je roba originalno ionako iz supermarketa
    ili imate neki savjet?
    Posljednje uređivanje od orange80 : 22.01.2015. at 10:02

  40. #40
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    niti ja te nisam skužila ali mi se nije dalo raspravljati - ne znam niti jedan Interspar, Plodine, Billu; gETRO, MERCATOR, mETRO i slično u vrbiku - za sve to moraš sjesti u auto kao i za Kaufland: ne znam niti ideš li pješice u lidl na Knežiji. Tak da meni taj Kaufland ne izgleda daleko,a li ako si ti tak rekla, valjda znaš.

    I svi mi imo očito različitu percepciju šireg centra

  41. #41
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ovak, moje iskustvo skoro svakodnevnog odlaslka na plac - mislim da je sigurno 80% robe sa zelene tržnice, ali još uvijek postoji onih 20% zbog kojih ja volim ići na plac i tamo kupovati - istina, to je sada još uglavnom samo mliječni dio, ali nađe se i domaćeg voća i povrća ali to se brzo proda

    ja ne mogu, i ne mogu, a ne znam što će biti ako zabrrane prodaju mliječnog, kupovati sir, vrhnje, jaja, češnjak, luk u dućanu. Sve ostalo mogu, ali ovo ne

  42. #42
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja isto kupujem na Dolcu svo voce, povrce, ribu, meso, skutu, gljive, jaja.. Sever sigurno nema robu sa zelene trznice, Brankica sa salatama gore kod lifta isto tako i tak, nadje se domaceg. I naravno kupovanje na placu je, meni osobno, ispunjavajuce i divno samo po sebi, dok mi je u ducanu zamorno..

  43. #43
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Potpisujem sasu. Plac obozavam i imam svoju baku iz slavonije. Zivi pored zagreba i ima bas dobro povrce i nekako smo se "nasle" nas dvije zemljakinke

    Narance kupujemo u sparu jer su i fine i jeftinije nego na placu. Mlijecne proizvode kupujem kod veronike. Mlijeko je odlicno i u sparu, ona njihova marka svjezeg mlijeka. Puni ih jedna mala slavonska mljekara i garantirano je fino

  44. #44

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    godinama kupujem kod jednog gospona iz sukošana na utrinama,
    povrće je domaće, provjereno,
    znači kupujem kod poznatih

  45. #45

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    mljekara je biz, mlijeko je stvarno domaće, prije nekog vremena bila sam kod gdina kovačevića
    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Potpisujem sasu. Plac obozavam i imam svoju baku iz slavonije. Zivi pored zagreba i ima bas dobro povrce i nekako smo se "nasle" nas dvije zemljakinke

    Narance kupujemo u sparu jer su i fine i jeftinije nego na placu. Mlijecne proizvode kupujem kod veronike. Mlijeko je odlicno i u sparu, ona njihova marka svjezeg mlijeka. Puni ih jedna mala slavonska mljekara i garantirano je fino

  46. #46

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Ma znam, ali mene muči što možda "Štefica" "Zlatica" i druga ekipa iz okolice ZG uzgajaju
    svoje povrće i ostalo vrlo blizu autoputa, odlagališta otpada, isto koriste pesticide isl.

    hoću reći, da znam 100% da je kod njih bolje, ne bi mi bilo važno koliko su mi van ruke ili skuplji,
    ali ovako...

  47. #47
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    i ja volim taj osobni pristup i razgovor - s kumicama, s mesarom sa prodavačima u ribarnici. I meni je to terapija.

    Odlazajk u dućan mi je noćna mora, pogotovo vekliki. Mi smo prestali ići u velike nabavke. kupujemo usput.

  48. #48
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    i ja volim taj osobni pristup i razgovor - s kumicama, s mesarom sa prodavačima u ribarnici. I meni je to terapija.
    ajme, ja se na ovo ježim doslovno
    kod mene vrijedi: pusti me, pustim te lool

    i mi "usput" kupujemo ali ne zato što zaziremo od velikih trgovina i kupovina nego nam se čini da tako manje trošimo.
    da je dovoljno novaca neš ti problema hodat centrom i trpat u korpu.

  49. #49
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Hahahaha, adiomare!
    Zavisi kakav je prodavac. Moja baba je zakon :D

  50. #50
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,373

    Početno

    evo moje drage teme http://forum.roda.hr/threads/62496-K...=kupovina+plac


    svakako obratite paznju na moj sistematican pristup :" kupovina na placu za pocetnike".

    :D

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •