Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 89

Tema: Ljubavna dilema buduće samohrane mame

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno Ljubavna dilema buduće samohrane mame

    Hej drage moje...

    Zadnja dva tjedna se toliko borim sa svojim mislima što napraviti, a vjerujem da kad vam objasnim što me muči da ćete se smijati
    Uglavnom, zatrudnila sam u vezi s dečkom s kojim sam bila oko 5 mjeseci. Dogodilo nam se neplanirano. Da odmah raščistimo, presretna sam što ću postati mama Saznala sam da sam trudna kad sam napravila test 15.11. Dečko je prekinuo vezu dan kasnije kad smo razgovarali o tome što ćemo. Htio je da pobacim, ali kad sam ja rekla da o tome ne razmišljam ni jedan posto rekao je da ne razumije zašto kad je pobačaj jedino logično rješenje. Rekao je da će priznati dijete i davati novce za njega. O ničem drugom se nije izjasnio osim da za njega to između nas dvoje "više nije to" i da je 10ak dana već razmišljao da prekine.

    E sad, početkom 10.mjeseca (dakle dok sam bila u vezi i nisam bila trudna) tijekom jednog izlaska upoznala sam čovjeka (kažem čovjeka jer je 10godina stariji od mene) koji mi se svidio kao osoba i s kojim sam tu večer ugodno popričala. Pitao me broj mobitela, međutim rekla sam mu da imam dečka. Nakon tjedan ili dva sreli smo se ponovno na istom mjestu, opet smo proveli dosta vremena razgovarajući. Moja prijateljica mu je dala moju mail adresu i javio mi se sljedeći dan za kavu. Rekla sam da mislim da ne bi bilo u redu prema mom dečku da s nekim koga sam upoznala vani idem na kavu na što je odgovorio da je mislio samo otići sa mnom na kavu da popričamo kao što smo pričali vani.
    Onda je nastalo zatišje da bi mi se ponovno javio nedavno krajem 1.mjeseca da me dugo nije nigdje vidio i da pita kako sam. S obzirom da sam s dečkom prekinula prije dva mjeseca razmjenili smo 10ak mailova, razmjenili smo brojeve mobitela i dogovorili napokon kavu. Na kavi sam mu rekla da sam trudna i u kakvoj sam situaciji što ga je jako iznenadilo, ali pričali smo o svemu i svačemu i na kraju je pitao bih li opet s njim na kavu. Bila sam iskreno šokirana. Popodne mi je poslao poruku da mu je bilo jako lijepo sa mnom na kavi i da ću možda misliti da nije normalan, ali da mu se sviđam bez obzira na to što sam trudna. Otišli smo na kavu za dva dana i opet smo pričali o svemu, a kasnije popodne smo se dopisivali preko mobitela. Nakon toga je otišao na godišnji u inozemstvo i vraća se za tjedan dana, a ja svaki dan razbijam glavu što da radim.
    On je bio 15 godina u braku i ima sina i kćer s kojima ima divan odnos. Kaže, a i pokazuje da su mu djeca najvažnija što mi je divno. Više puta mi je rekao da mu se sviđam, a ja sam sva nepovjerljiva i sumnjam u svaku riječ koju kaže. Jednostavno ne mogu pojmiti da bi netko prihvatio to što sam trudna i htio u ovim okolnostima nešto sa mnom.

    Voljela bih čuti vaše mišljenje jer sam stvarno zbunjena na kvadrat. Nisam očekivala da bi mi se nešto ovako sad moglo dogoditi. Mislila sam da ću sad biti sama najmanje nekoliko godina kao samohrana mama. Ne želim nikako ulijetati u išta na brzinu, ali isto tako ne želim zaustaviti nešto što možda ima potencijala zbog nekih svojih iracionalnih strahova.
    Ovo je baš za filozofski kutak :D Pomagajte

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Iz mog skromnog iskustva, čovjek nije zgrožen što si trudna obzirom da i sam ima djecu pa djecu ne doživljava kao neku nepoznatu prijetnju.
    Odrasli muškarci u vezu stupaju sa određenom osobom, a ne s njenom djecom ili roditeljima ili prijateljicama.
    Ionako ćeš sama morati odlučiti što da napraviš, ali imaš pred sobom dulje vrijeme u kojem možeš slobodno ispitivati teren, bez tereta upoznavanja djeteta s tom osobom (što će ti biti teže kad dijete malo poraste).
    Razmisli i na kraju odluči, imaš vremena. Nije da ti se žuri nekud.
    Uostalom, vrijeme će ti pokazati kuda stremi taj odnos, kavama, neobaveznom seksu ili ozbiljnoj vezi.

  3. #3
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    da je čovjek mlad, neiskusan, bez djece možda bi se zapitala i ja je li s njim sve u redu.
    ovako, zapravo, mislim da ga zanimaš uistinu više nego prijatelja, to ti je ustalom i rekao. kao roditelji ste oboje ispunjeni, ti ćeš tek biti, možda ćeš tek tada i sama moći realno sagledati cijelu situaciju i tog čovjeka u njoj.
    za sada bi osluškivala, a kad dođe dijete, dinamika života bit će zasigurno drugačija, pa će vaša veza ako do nje dođe imati i jednu drugu dimenziju. naravno, ako i prije dođe do toga, opet super, dobro je da ste od početka iskreni jedno prema drugome.

  4. #4
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Rekla bih: samo naprijed, pruži mu šansu, ne vidim nijedan razlog zašto ne?

    Smatram da ljudi koji su rastavljeni poučeni svojim iskustvom mogu biti čak i bolji supružnici nego što su bili u prvom braku, to često govorim frendicama koje si single a ne mogu naći normalnog slobodnog muškarca.

    Što se tiče tvog slučaja,meni je odmah upalo u oči da mu je jako stalo do djece jer ako je, to je stvarno bitna karaktersitika čovjeka.
    i nije to neka razlika u godinama, moji su starci 15 god a tata u 10 puta boljoj kondiciji od mame toliko mlađe.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    On radi u gradu gdje ja živim, a bivša supruga i djeca su mu u drugom gradu (100km udaljenosti). Svaki vikend je s djecom i preko tjedna dva ili tri puta ode tamo. Za primjer, evo prošli tjedan mu je sin javio da ga ne može nitko voziti na trening (ima 10 godina), pa je on nakon posla otišao tamo, vozio ga na trening, čekao na tribinama da završi (poslao mi je poruku da se smrzava :D ), vratio ga doma i onda se vratio 100km natrag doma gdje sad živi. Kad sam ga pitala zašto mali nije preskočio trening ili išao autobusom odgovorio mi je da je njegovom sinu jako stalo do treninga već 4 godine i da je stvarno zagrizao za to, a da bi autobusom morao presjedati i mijenjati autobuse, pa se kasnije znojan po zimi vraćati kući autobusom. Tako da, ovo što sam do sad vidjela je stvarno hvale vrijedno..
    Posljednje uređivanje od Sanja_S : 04.02.2015. at 15:31

  6. #6
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Super da je takav, čisto sumnjam da bi se zafrkavao s trudnicom. A mene baš zanima koliko to gospodin ima godina?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Ravno 40 Ana, s tim da ne znam njegove godine, ne bih mu dala više od 35

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Sanja,
    moja prijateljica se prije 2 godine borila s osudom mnogih prijatelja jer je vezu zapocela s 12 godina starijim, razvedenim muskarcem, ocem dviju tinejdjerica (starija ima 17 ili 18, prijateljica je moje godiste).
    Samo cu to reci da je taj covjek nesto najbolje sto se mojoj prijateljici dogodilo, nikad je nisam vidjela tako sretnu.
    Ne vidim zasto ne pruziti sansu necemu sto zasad djeluje dobro. Sretno!

  9. #9
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Nemoj razmišljati unaprijed. Ajde polako, iz dana u dan, odi na kavu s njim, družite se, upoznajte i pusti vremenu da napravi svoje. Sve ovo što si dosad napisala o njemu, ide mu u korist. Prema tome, otvori se za nešto novo, bilo to prijateljstvo ili nešto više, ništa se ne može forsirati, a nema smisla ni poricati ako postoji. Polako.

  10. #10
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Sanja_S prvotno napisa Vidi poruku
    Ravno 40 Ana, s tim da ne znam njegove godine, ne bih mu dala više od 35
    Hehehe, baš sam si mislila da je tak mlad kad si tak ozbiljno napisala da je stariji gospodin
    To nije stariji gospodin! Osim ako ti imaš 20

    I da, mislim da ako je to kako se predstavlja, onda stvarno imaš sreće.

  11. #11
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Dam ti ja starijeg gospodina, pa to je prosječni balavac.

    Potpis na Trinu.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Ja se bližim tridesetoj
    E baš u tome mi i je problem. Je li takav kakav se predstavlja. Kako to uopće saznati. Naravno da će većina reći da će vrijeme pokazati kakav je i da li me sad laže i mulja samo da bi dobio ne znam što, ali s vremenom čovjek već razvije neki odnos i ne želim u ovakvoj situaciji ostati povrijeđena u bilo kojem smislu. Zvuči glupo, znam.

  13. #13
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Nema nacina da to saznas osim da mu ( tj.sebi ) pruzis priliku za izgradnju ( kakvog god ) odnosa.
    Nema garancije u zivotu.
    Trina je dobro napisala, dan po dan.

  14. #14
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Nikad nećeš saznati ako mu ne daš šansu.

  15. #15
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Ne zvučiš glupo, samo nesigurno i prestrašeno...
    Garanciju ti nitko ni za što ne može dati. Sad si osjetljiva i ranjiva. Ne treba ti netko tko će te vući za nos.
    Ali, stavi se u njegovu perspektivu: zašto bi išta pokušavao s tobom, trudna si,uskoro nećeš biti toliko na raspolaganju kao neka druga slobodna žena, a on je svega toga svjestan jer je to prošao i, postavljam ti pitanje, da si ti na njegovom mjestu, bi li ti trošila vrijeme na trudnu ženu samo da bi dobila neznam što? Mislim da ne bi.
    Kreni od sebe...
    Budite prijatelji, nemoj se libiti opustiti u njegovom društvu ako osjećaš ugodu, jednostavno pusti vremenu da radi svoje.

  16. #16
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Sanja ja mislim da bi ovo mogla postati lijepa ljubavna prica sa sretnim zavrsetkom.polako dan po dan....

    sretno!

    I on je fakat mlad.

  17. #17
    jarica avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    297

    Početno

    Sanja,

    tako mi je drago da ti se dešavaju lijepe stvari upravo sada. Kao što su cure prije mene rekle, u životu nema garancija. No, zapamti...sreća prati hrabre I zato, uživaj, budi sebi dobra. Dozvoli sebi da ga bolje upoznaš, dan po dan i vrijeme će pokazati da li je on prava osoba za tebe ili ne. To što ga tvoja trudnoća nije odbila znači da mu se jaaako sviđaš. Iz onoga što si nam ispričala čini mi se da je ovo početak jedne lijepe ljubavne priče

  18. #18
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Pa naravno da je mlad! I moj muž ove godina puni 40! I mlad je. I ja sam još pilence.
    Posljednje uređivanje od ana.m : 04.02.2015. at 18:55

  19. #19
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    i moj muž puni 40...a ima mladu koku pokraj sebe

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Joj cure, stvarno ste super. Nisam očekivala toliko pozitivnih komentara. Možda sam se i nadala lošima da ga mogu otkantati :D
    mayato, ne bih trošila vrijeme na trudnu ženu, znam. I ponekad razmišljam kako imam dvostruka mjerila za sebe i njega. Meni nimalo ne smeta što on ima dvoje djece i brak iza sebe, a čudno mi je što njemu ne smeta moja trudnoća.

    A što se godina tiče, najstariji dečko je bio samo godinu dana stariji od mene, tako da mi je deset godina stariji tip nepoznanica, a pogotovo tip koji ima skroz sređen život u smislu posla i svega ostalog.

  21. #21
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    pa ti u 40tim su ti jos dovoljno mladi da uzivaju u svakom segmentu zivota, pogotovo ako imaju posao. dovoljno su prosli u zivotu da znaju sta je zivot.
    opusti i se i uzivaj i vidi sto ce ti zivot dati. ne razmisljaj previse o sta bi bilo ako bi bilo, a i ti sad imas vremena, mozes se prepustiti tome da ga upoznas, jer kad ti dodje dijete, cijeli svijet ce ti se okrenuti.

    i sto Mojca rece dat cu ti i ja stariji gospodin, os rec da smo i mi starije gospodje

  22. #22
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Moji prijatelji su se upoznali dok je ona bila trudna, a dečko ju je ostavio. Vjenčali su se, dobili još jedno dijete. On nikada nije radio razliku između svog biološkog djeteta i starijeg djeteta. Uvijek su oba djeteta njemu ista. Pa, on je jedini tata kojeg starije dijete pozna, iako je biološki otac priznao dijete, dao mu prezime i alimentaciju, nije učestvovao u odgoju.

    Nadam se da si i ti našla čovjeka koji će te voljeti i biti tata tvome djetetu. Nikad ne znaš gdje te čeka sreća. Polako, mudro, ali ipak optimistički dalje Sretno.

  23. #23
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Draga Sanja,
    Moj prijatelj, otac dvoje djece je ostao udovac prije godinu i pol. Odmah je rekao da mu ne pada na pamet izlaziti sa mladim curama koje nemaju djecu jer su mu one prebalave. Rekao je da bi iskljucivo zelio upoznati zenu koja je ili samohrana majka, ili udovica, odnosno zena koja donekle zna sto je to imati obitelj. Kad je to rekao, malo sam se i ja zamislila i da ostanem sama, sigurno ne bih zeljela nekog slobodnog decka jer bi nam ocito pripriteti bili razliciti. Dok bi meni bilo do brige o djeci, njemu bi to bila tlaka.
    Vjerujem da i ovaj muskarac koji je u tvom zivotu razmislja slicno. On vec ima svoju djecu i odredjenu odgovornost prema njima. S obzirom da ti sama ocekujes dijete, vjerujem da neces njegovu djecu vidjeti kao prijetnju, smetnju ili bilo sto slicno nego ces ga i sama razumijeti. Isto tako vjerujem da ti je u ovom zivotnom razdoblju potreban muskarac koji stoji sa obje noge na zemlji i zna sto zeli. Ovaj tvoj decko je jos uvijek dijete i sam ne zna di bi i kud bi i s kim bi.
    Eto, to su neka moja razmisljanja...

  24. #24
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Hajde zene, ohladite malo. Neke cuju vec svadbena zvona .
    Ljudi su bili na dvije kave, i razmjenili su nekoliko sms-ova i koji mail... tko zna sto ce biti ili nece.
    Ja bih samo rekla neka odu na trecu kavu, pa i na cetvrtu ako budu imali zelju... Za crkvena zvona i zajednicku djecu, malo mi je rano. :D

  25. #25
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Sirius se boji da se covjek ne ulogira
    Ja nemam sto pametno dodati, daj vam sansu, popijte kavu, razgovarajte, druzite se, upoznajte dan po dan. Nema druge
    Vidjet ces s vremenom kako ce se sve razvijati.
    Sretno

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Hvala cure. Stvarno vam puno hvala
    Naravno da je prerano za zaključiti bilo što i mislila sam otići na sljedeću kavu (ako se čovjek ne predomisli :D ), samo onda me uhvate neke misli o tome kako bolje da to prekinem sad prije nego možda postane nešto ozbiljnije kad će mi biti teže pobjeći od toga. Ne znam kakav odnos bi to morali stvoriti da uspijemo preživjeti cijeli taj turbulentan dio mog života. Čeka me još 4 i po mjeseca trudnoće, porod i toliko stresnih situacija da mi je nepojmljivo da bih mogla nekome dati išta od sebe. A s druge strane nakon još 5, 10 kava možda se i on meni sve više svidi, a ispadne da on ne želi ništa ozbiljno onda ću se morati nositi i s tako nečim u visokoj trudnoći. Ma joj baš baljezgam, ali ne mogu si pomoći.

  27. #27
    Zoranova draga avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Balkan & Bliski Istok
    Postovi
    193

    Početno

    Citiraj Sanja_S prvotno napisa Vidi poruku
    On radi u gradu gdje ja živim, a bivša supruga i djeca su mu u drugom gradu (100km udaljenosti). Svaki vikend je s djecom i preko tjedna dva ili tri puta ode tamo.
    A gde on odseda u tom drugom gradu svakog vikenda i ta dva-tri puta nedeljno? Jesi li sigurna da je zaista razveden?

  28. #28
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    A zakaj se rastao od žene, jeste kad pričali o tome?
    Sirius, pa nitko ne čuje svadbena zvona, a i ovi što se se u takvim situacijama oženili su isto nekad bili na prvoj, četvrtoj i desetoj kavi. Mislim, žene joj samo hoće reći da je sve moguće, a neće znati ako ne proba. I ustvari, mislim da i nema kaj izgubiti na kraju ako to ne uspije.

    Netko je napisao da je čovjek od 30 godina još uvijek dijete da bi razmišljao o djetetu! A je....
    Posljednje uređivanje od ana.m : 05.02.2015. at 08:06

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Zoranova draga, on živi kod svoje mame odnosno prespava tamo kad je u drugom gradu (petak i subotu uglavnom, nedjelju se već vrati natrag). A preko tjedna se isto uglavnom navečer vraća natrag nakon što bude s djecom i ne ostaje tamo. Ne isplati mu se uzimati stan i ovdje i tamo da bi prespavao za vikend ili dan, dva u tjednu. Stvarno je razveden. I prijateljica koja ga zna rekla je da je razveden, tako da u to stvarno ne sumnjam.

    Ana.m, nešto sitno smo se dotakli te teme na drugoj kavi. Ono što mi je isto bilo baš lijepo je to što nijednu ružnu riječ nema o bivšoj supruzi niti na nju svaljuje krivicu za raspad braka ili nešto slično. Rekao je da ne zna precizno objasniti, ali kad je dublje analizirao što se dogodilo da je došao do zaključka da su se jednostavno udaljili. Kaže da je on puno radio i ona isto, pa su nalazili sve manje vremena za sebe. I uz to, kad je u pitanju trošenje novaca i određeni interesi razlikovali su se po tome da je on htio radije otputovati negdje i potrošiti novce na to, a ona ulagati u namještaj i stan. Rekao je da su sve manje vremena provodili zajedno i da se ljubav ugasila. Isto je napomenuo da se dugo trudio da vrati "to nešto" u brak što su imali, ali da nije uspio. E sad, to je bilo 10ak minuta razgovora. Nisam ga htjela ispitivati detalje. Možda dođemo i do toga jednog dana..
    Posljednje uređivanje od Sanja_S : 05.02.2015. at 08:25

  30. #30

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    nemoj se opterećivati sa ŠBBKBB, u igri je tisuću i jedna opcija, a za ni jednu ne možeš biti sigurna kako će ispasti ako ne probaš.
    nalazi se na kavama s njim i dalje, očito je da ste jedan drugome dragi i pustite neka sve ide svojim tijekom.
    čovjek je ozbiljan (ipak su tu godine iskustva ) i mislim da je svjestan cjelokupne situacije u kojoj se ti nalaziš.

    uostalom možda će ti baš dobro doći njegova prisutnost u prvim danima majčinstva, kao moralna i logistička podrška.

    uživaj i sretno!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    Ovo sto si do sada saznala o njegovom razvodu mi je malo preslab razlog za razvod, probaj s vremenom saznati vise. Takodjer mislim da bi vam trebala dati sansu. Polako...susret za susretom, probaj da se ne "zagrijes" previse odmah u startu. Planiraj si zivot kao da on nece biti njegov sastavni dio u buducnosti, a ako postane, di ces bolje.

  32. #32
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Svakako mu daj šansu. Pa što bude, bit će. Nek vrijeme napravi svoje. Da mu se ne sviđaš, ne bi bio s tobom. Za sad ima sve plusove, a svakako ti je bolje biti s njim nego potpuno sama u danima koji dolaze. Ne vjerujem da će se prestrašiti i pobjeći jer dobro je upoznat što ga čeka. Možda je to stvarno početak jedne divne ljubavi. Ako i ne bude, nikom ništa. Zašto već u startu srezati ako ima potencijala?

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Stvarno mogu reći da mi je s njim baš ugodno na kavi. Imam neku tremicu kad se trebamo naći, ali valjda je to normalno i pozitivno.
    Mislim da me sve ovo zateklo iznenada jer sam u glavi već imala film da ću biti sama jer tko bi se petljao sa mnom i mojom situacijom kad ima toliko drugih slobodnih žena koje nisu trudne i nemaju djecu.
    Ono što osjećam kod sebe je da sam izgubila bar dio, ako ne i većinu samopouzdanja koje sam imala prije u nekakvim odnosima. Pogotovo sad kako mi se tijelo mijenja i promjenit će se još više, gledam se kao mamu, a ne neku poželjnu ženskicu. Vjerojatno sam i zbog toga nesigurna i kad mi kaže da sam mu privlačna, meni je u to skoro pa nemoguće povjerovati.
    Nadam se da će mi sa svakom kavom (ako ih bude kad se vrati) stvari postajati jasnije jer sad mi ništa nije jasno

  34. #34
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Sanja_S, želim ti svaku sreću, ali te i molim da budeš oprezna u klafranju s nama jer je i ovo malo iznešenih podataka dovoljno da tebe ili njega neka frendica ili susjeda prepozna i zainteresira se za razvoj priče i počne je uz kokice pratiti.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 05.02.2015. at 11:07

  35. #35
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Sanja_S, želim ti svaku sreću, ali te i molim da budeš oprezna u klafranju s nama jer je i ovo malo iznešenih podataka dovoljno da tebe ili njega neka frendica ili susjeda prepozna i zainteresira se za razvoj priče i počne je uz kokice pratiti.
    taman sam ovo htjela napisati (ja sam sinoć bila posve uvjerena da poznajem tog muškarca, ali sam onda povezala nešto drugo što si napisala pa sam skopčala da postoje dva takva ) i potpisati Uh-puh. Planiraj život bez njega, a ako sve ispadne dobro, još bolje

  36. #36
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Meni je ono sto je naveo kao razlog rastave apsolutno shvatljiv i dovoljan razlog.
    vidim da su se pocele javljat cure koje su prosle ili prolaze rastavu pa su sumnjicave mozda su i u pravu zbog svog iskustva.

    ja bih uvijek u pozitivnom duhu isla prema naprijed.
    I probaj malo vise vjerovat u sebe i voljet se.ti si hrabra mlada zena i majka koja zna sto zeli. Drz se!

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    ja ti samo zeli srecu

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Hvala vam cure
    Ovo što sam iznijela od podataka sam iznijela. Detalje neke veće ne mislim jer mislim da je dovoljno ovo do sad da čovjek stekne dojam kakva je situacija. Znam naravno da postoji šansa da netko nabasa na tu temu i misli u sebi "pa ja tog tipa znam" ili da prepozna mene u svemu tome.
    Trebala bih se opustiti, a s druge strane biti na oprezu. Teško je naći ravnotežu u svemu tome. Zato sam i htjela čuti tuđe priče i savjete da vidim je li bolje povući se odmah na početku ili ipak dati vremenu da napravi svoje..

  39. #39
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Samo cu ovo napisati, beba je na prvom mistu, uvik to imaj u glavi.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Ardnas, naravno Da nema bebe i da ne razmišljam o bebi, drugačije bih se ponijela u ovoj situaciji. Ali ona mi je na prvom mjestu i ne želim ulaziti u bilo što baš zbog nje. Nama je super samima, a netko će se itekako morati dokazati da bi dobio priliku biti kraj moje mrvice

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    živi život kako ti najbolje znaš.

    od tih kava može samo ispasti kava, a i nešto drugo.

    i ne otvaraj srce previše. trebat će ti još . bez rupa -

    ako ti je ugodno viđaj se s njim , ako ti počne bit neugodno prekini.


    nije život santa barbara ni 50 nijansi sive .

    neke kave su samo kave .
    Posljednje uređivanje od maria71 : 06.02.2015. at 10:29

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    dodatak

    dok ti je god razum ispred srca sve će biti ok.

    on je čovjek s obavezama koji neće biti s tobom vikendima i par puta tjedno ovisno o dječjoj problematici.

    ne navikavaj se ni našta osim na povremene ugodne kave .

  43. #43
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    dodatak

    dok ti je god razum ispred srca sve će biti ok.

    on je čovjek s obavezama koji neće biti s tobom vikendima i par puta tjedno ovisno o dječjoj problematici.

    ne navikavaj se ni našta osim na povremene ugodne kave .
    Joj, maria, totalno si neromatnicna .
    sto nisi citala ovu http://www.superknjizara.hr/?page=kn...jiga=100048781

    sanjin slucaj kao da su iz knjige prepisali . :D

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ja sam baba od uskoro 44 godine i nekako više ne vjerujem u roze jednoroge.

    da , može od tog bit nešto, ništa ili svašta . no eto pitala je pa da i da kažem koju .

    eeeek danijela stil eeeek eeeeeek eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Potpis na Mariu.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Naravno, treba biti realan. Cijenim svako mišljenje. Zato sam i napisala ovdje jer svatko od nas ima različita iskustva i viđenje stvari, a ja želim sagledati situaciju iz što više perspektiva

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    inače rijetko pišem, nek te broj postova ne zavara , ot je sve nakuckano prije 2009, ali kad pročitam post na koji mogu nešto konstruktivno odgovooriti javim se .

    recimo meni je taj tvoj muškarac dječačić po godinama

    šalu na stranu, trudna si i uživaj u trudnoći , životu i kavama i kavama

  48. #48
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    ja vjerujem u romatične maštarije;nemojte me pojesti drage mame, ali meni se čini puno ljepše maštati o princu, nego uplakanoj bebi

  49. #49
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    ja vjerujem u romatične maštarije;nemojte me pojesti drage mame, ali meni se čini puno ljepše maštati o princu, nego uplakanoj bebi
    Potpisujem i ovo i Mariu.
    Ali tvrdim da nikada ne treba odustati od života, nikada se ne treba prestati nadati.
    Sve je moguće, apsolutno sve.
    Moj dragi je imao 42 i brak i dvoje djece iza sebe kad smo se upoznali i zavoljeli, a ja samo 21.
    I evo nas danas nakon 25 godina zajedno, a nitko nije vjerovao u nas.
    I prošli smo svašta zajedno. I otkaze i bolesti i smrti i imali i puno i malo, ali danas mogu reći da se sve isplatilo i da smo sretni zajedno.
    Život je borba, ali i samo jedan i nema reprize.

  50. #50
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Potpisujem i ovo i Mariu.
    Ali tvrdim da nikada ne treba odustati od života, nikada se ne treba prestati nadati.
    Sve je moguće, apsolutno sve.
    Moj dragi je imao 42 i brak i dvoje djece iza sebe kad smo se upoznali i zavoljeli, a ja samo 21.
    I evo nas danas nakon 25 godina zajedno, a nitko nije vjerovao u nas.
    I prošli smo svašta zajedno. I otkaze i bolesti i smrti i imali i puno i malo, ali danas mogu reći da se sve isplatilo i da smo sretni zajedno.
    Život je borba, ali i samo jedan i nema reprize.
    Jednostavno prekrasno.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •