Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 311 od 311

Tema: izlasci i granice - sedmaš, skoro 14-godišnjak

  1. #301
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam mislila da je trudna

    :
    e, sjetila se rode jer opet mora rodit, dojit, pelene i to
    pipli, jesi trudna?

  2. #302
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    e, sjetila se rode jer opet mora rodit, dojit, pelene i to
    pipli, jesi trudna?
    puj puj puj, nemoj da vas bocnem

    grouphug svima

  3. #303
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    stigla sam i u ovu dob.
    muči me i to jako što trinaestogodišnjaci rade kad idu van na školsko igralište?
    filip je skroz tajanstven, a ja sam protivnica špijuniranja.
    pričaju li vama velika djeca o načinima kako se zabavljaju

  4. #304
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Mamitzi
    Pusti dijete da uživa u najljepšim godinama
    Najgore bi bilo da ti suknju čuva

  5. #305
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Moji kad idu na skolsko ako su dečki onda se igra nogomet, ili priča, cure većinom pričaju, ponekad po igraju kakvu igru. Bar je tak kod mojih

  6. #306
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    U mom kvartu se okupljaju i pričaju, onda malo šeću po kvartu. Neki igraju nogomet, manje košarku. Nekad se voze na biciklama ili onim skejtićima sa svijetlećim kotačima. Nekad se okupljaju i oko ljuljačke pa se par njih ljulja, ostali razgovaraju, smiju se.
    Ono što mi se ne sviđa: idu u pekaru po peciva ili u Konzum po grickalice i sokove na sniženju i onda se prejedaju glupostima, od dosade. Da im je pri ruci McD., vjerojatno bi u njemu ubijali dosadu. Ovako imaju svoju balkansku varijantu

  7. #307
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    stigla sam i u ovu dob.
    muči me i to jako što trinaestogodišnjaci rade kad idu van na školsko igralište?
    filip je skroz tajanstven, a ja sam protivnica špijuniranja.
    pričaju li vama velika djeca o načinima kako se zabavljaju
    Mi smo pukim slučajem to dozna(va)li jer moj mlađi i njegovo društvo idu na obližnje školsko igralište, a mm i ja prolazimo onuda kad idemo u kvartovski shopping. Niš posebno - naganjaju loptu, krevelje se, voze se na biciklima i slično... Najveća zamjerka mi je znala biti to što igra nogomet u gležnjačama (s tim je prestao kad su mu nabile žuljeve - nema boljeg uvjeravanja od iskustva) i što skida jaknu, ali otkud da ja znam je li njemu vruće ili ne.

    Ponekad su znali otići do CC1 East ili obližnjeg McD (mi smo u tom dijelu grada, ima par stanica) a zadnje otkriće im je ići na kebab na Kvatrić. Baš niš posebno. Niti smo mi njih špijunirali, niti su se oni skrivali. Ekipa iz kvarta, društvo iz OŠ koje se nastavilo družiti i u srednjoj kad stignu, jer nisu svi u istoj smjeni i školi. Iznimno odu u kino jer teško uhvate zajedničko slobodno vrijeme. Ponekad šetaju cucke koje neki imaju, a drugi im se pridružuju. Prvi izlazak iz kvarta bio je pred koju godinu odlazak na Infogamer, a i tamo smo se sreli (bio je istodobno kad i Interliber, pa smo se sudarili kod kioska s fritulama, hehehe). Ljeti čoporativno idu na bazen Svetice.

    Ne zabadam nos, ali skupilo se dovoljno prilika u kojima sam sina vidjela u kvartu i izvan njega i nisam imala primjedbi.

    Eh, da bar moj stariji odluči na to, ali on nema društvo u kvartu... Povremeno ode, ali rjeđe. Češće se s društvom objesi na skype. Nemam primjedbi sve dok vidim da na referate iz fizike i kemije troši više vremena nego na igrice i NCIS.

  8. #308

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, da bar moj stariji odluči na to, ali on nema društvo u kvartu...
    Malo mi je lakše kad vidim da moj sedmaš nije jedini koji nema društvo u kvartu. Do 6. razreda je znao izaći na školsko igralište, pa su igrali nogomet, košarku ili ping-pong, a onda je počeo sustavno izbjegavati kvartovsko društvo, nešto mu se nikako ne sviđa
    Zato vikendom zna otići prijatelju koji živi na drugom kraju grada, pa tamo igra nogomet s njegovim kvartovskim društvom. Kaže da mu je tamošnja ekipa nemjerljivo bolja od vlastitog kvarta.

  9. #309
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    A ljubavi? Trinaest godina je već vrijeme za zaljubljivanja.
    Moji dečki su mi rekli:"da ti znaš što smo mi radili vani..."
    Srećom pa nisam znala. Kao što ni moja mama nije znala.
    Nemojte mi reći da ste mami pričali sve gluposti koje ste vani izvodili. Ili ste bile tako dobre da su roditelji sve mogli znati.
    Ja sam bila jako dobro i pristojno dijete, pa ima puno toga što nikad mami ne bih rekla.

  10. #310
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Malo mi je lakše kad vidim da moj sedmaš nije jedini koji nema društvo u kvartu. Do 6. razreda je znao izaći na školsko igralište, pa su igrali nogomet, košarku ili ping-pong, a onda je počeo sustavno izbjegavati kvartovsko društvo, nešto mu se nikako ne sviđa
    Zato vikendom zna otići prijatelju koji živi na drugom kraju grada, pa tamo igra nogomet s njegovim kvartovskim društvom. Kaže da mu je tamošnja ekipa nemjerljivo bolja od vlastitog kvarta.
    Da, tako je i kod nas. Moj sin to kompenzira na drugačiji način - vječito je u školi na kojekakvim izvannastavnim aktivnostima i to mu je gušt i mjesto druženja, a osim toga veliki dio ljeta provodi na raznim kampovima i organiziranim druženjima po vlastitom izboru. Sad se prijavio na Novigradsko proljeće, pa će se tamo družiti tjedan dana, a doma - paaa radije ode s mm-om u Instar ili Chipoteku ogledati informatičke koještarije nego s društvom van. Ali snađe se on... Bio je član ekipe za organizaciju dočeka Nove godine i to me iznenadilo iako nije trebalo. Kad ga nešto zanima, nađe on načina za druženje. Kad ne - ne forsira ni on niti ga mi natjeravamo. Uostalom, nema baš ni vremena. Ove godine će još i autoškola, pa će vremena biti i manje. Povremeno, iako jako rijetko, ode s bratovim društvom nekamo (npr u kino) jer oni se svi poznaju, ali ne uklapa se baš dobro u njihovu ekipu, pa to mora biti baš neka dobra mrkva da zagrize...

  11. #311
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ok moj je sad 16.5, u prvom srednje su počeli ekipa izlasci s dečkima iz osnovne u kvart većinom petkom, išli su sad malo i za ferje, on manje jer je dosta bio bolestan, nije išo na n. G. Jedan ga dan zove jedan od preostale trojke i veli ajmo samo mi u šetnju da se malo odmorim od onih dvojce
    S curama iz srednje ali i tu je bolest odigrala svoje, ne njegova

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •