Pokazuje rezultate 1 do 39 od 39

Tema: dr Radaković - iskustva

  1. #1
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno dr Radaković - iskustva

    Curke, molim vas iskustva sa dotičnim doktorom. Najvjerojatnije ću se prebaciti kod njega, pa prije konačne odluke bi voljela čuti vaša mišljenja i ikustva.Jučer sam kod njega bila na 1.konzultacijama i baš mi je nekako sjeo. Puno smo razgovarali, odgovarao mi je strpljivo na sva pitanja...Jel takav uvijek? :D

  2. #2
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    curke, šta nitko nije išao kod njega? voljela bi znati kakav je, na što trebam obratiti pozornost. volim znati što me čeka. dobrodošla i negativna iskustva

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    110

    Početno

    Bok. Ja sam se prebacila kod njega i pogodio mi je lijekove i sa prvim IVF-om kod njega smo uspjeli. Malo priča osim kad ga se ispituje, onda je strpljiv i da ti sve odgovore. Malo je grublji u pregledima ali sam ja preprepre zadovoljna!! Preporučila sam ga prijateljici koja je imala dosta neuspjeha kod drugih isto je prvim IVF-om zatrudnjela. Poslat će te na 3D maternice i još par testova koje vjerojatno nisi prije radila i to je super. Temeljit je dosta!

  4. #4
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    da, takav sam i ja dojam stekla. što god sam pitala, lijepo je objasnio i odgovorio. no inače je šutio. dobila sam cijelu listu pretraga, ali sva sreća da imam skoro sve već obavljeno. fale mi samo testovi na trombofiliju.

    clover, gdje si to radila? naime, nije precizirao koje točno da radim, pa je sestra rekla najosnovnije...

    jel te uopće pustio u postupak bez toga? ja idem to obaviti u pon, a već 18.3. sam naručena za postupak. svjesna sam da možda nalazi neće biti gotovi jer se čejau cca mjesec dana. a valjda neće raditi probleme

    hvala na iskustvu!!
    Posljednje uređivanje od kudri : 14.02.2015. at 18:28

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    110

    Početno

    Ja sam mu već došla sa tim nalazom a radila sam u vinogradskoj bolnici. Meni je nalaz AMH bio gotov tek kad je bio transfer, sve je uredno odradio i bez tog nalaza. Taman kad kreneš u postupak doci ce i nalaz i onda ce vidjeti da li trebaš andol ili pikice nakon transfera..ma on je meni zakon!! opet bi kod njega da moram..

  6. #6
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Ja sam dva puta bila na postupku kod dr R i oba puta uspjesno...sto znaci da smo zadovoljni

  7. #7
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    I jos sam oba puta vodila i trudnocu kod njega

  8. #8
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    cure, koliku pauzu dr. Radaković traži između postupaka?
    I kada (u koliko sati) i koliko često radi folikulometriju prije punkcije?

  9. #9
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Inače se svi u petrovoj žale da im svatko radi folikulometrije, aspiracije ,transfere, meni je u svim postupcima sve odradio dr R, šta mi je super jer nekako ,on me vodi pa imam najviše povjerenja..uglavnom tri puta su folikulometrije svaki drugi dan...mene je sada nakon 4 mj naručio za novi stimulirani..i naravno ,napravio mi je kompletnu obradu- trombofilije,amh, štitnjaču, 3Duzv i to je jedan veliki plus kod njega..ostalo su cure već rekle...sretno!!!

  10. #10
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Kameleon, hvala! Ima još par pitanja:Kada otprilike su te folikulometrije? Pretpostavljam ujutro. Pitam zbog posla...Jesi radila i laparo? Ako je, nakon koliko si krenula u postupak.Jesi imala testove na trombofiliju kad si krenula u postupak ili te pustio bez?

  11. #11
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    ujutro,da...kako je više dr-a u istim ordinacijama, obavljaju kako stignu, nekako mi se čini da dr R. općenito zadnji uhvati ambulantu,a opet nekad zna biti i u 8 tamo...tako da nema pravila,najkasnije do 11 sigurno obaviš,pa ako možeš ići u neku popodnevnu smjenu..
    Ta trombofilija se dosta čeka, tako da čim to prije obaviš,bolje...čini mi se da mi je falio nalaz antifosfolipidnih tijela i da sam išla u postupak i bez njega, naknadno ga donijela...
    laparoskopiju nisam radila, i ne znam koliko se nakon nje čeka na postupak..
    18.3. ideš po lijekove ili već folikulometrije?

  12. #12
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    hvala! tek po lijekove...:/ali sam mislila žicati da krenem sad čim stigne M (danas mi je 33dc) jer sam u biti stavljena na listu za 3.mjesec...samo se malo ciklus odužio, pa ako ne krenem sad, idući će biti tek u travnju.kaj misliš, oće me uzeti ili se uvijek po lijekove dolazi krajem ciklusa?

  13. #13
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Lijekovi se uzimaju prije terapije. Koje lijekove imas? Ja sam imala dugi protokol pa sam pocela s 21. Dc s decapeptylom. I btw meni je dr R radio i punkciju i transfer u oba postupka dok je vecina cura bila od drugih doktora koje su jedva vidjeli. I to mi je padao transfer i u nedjelju. Folikulometriju svaka dva tri dana a pred kraj i dva dana zaredom. Ja sam drugi put sama sebi davala injekcije navecer u 23 h a inace mozes u petrovu svaki dan u 17 h da ti oni daju. Muz je donio s od kuce jer nam je autom 10 tak minuta jer tamo bas nisu neki uvjeti haha

  14. #14
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    hvala ti draga!!znači, ne postoji mogućnost da krenem u postupak sad čim mi stigne M?? Šteta, mislila sam žicati, s obzirom da mi je napisao 3/2015...A kakvi se to lijekovi uzimjau prije terapije?

  15. #15
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    uglavnom, nisam znala da se i neki lijekovi uzimaju prije ciklusa u kojem se kreće u mpo...

  16. #16
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Ako imas terapiju od 1 dc onda mozes odmah krenuti

  17. #17
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Ja sam imala dugi protokol za terapiju pa sam krenula od 21 dc a ako ti imas obicni onda kreces odmah s 1 dc. Objasnit ce ti oni sve

  18. #18
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    ok, tnx. ali meni je dr. napisao da dođem 19-23dc. zašto krajem ciklusa, nije mi jasno. ali dobro, nazvat ću i provjeriti. hvala!

  19. #19
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    kudri,nazovi i provjeri..al ja sam ovo shvatila kao da 19.-23. dc dođeš po ljekove Pa kad dobiješ mengu krečete u postupak,odnosno ti krečeš sa pikicama. Ili sam krivo shvatila...kaj točno ideš 18.3.?

  20. #20
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    sve ovisi o protokolu, dugi protokol počinje od 21 dana prethodnog ciklusa, a kratki od 1 ili 2 dana ciklusa. Kad ideš po lijekove dr ti odredi protokol i sve lijepo izračuna, tako da ne brini, držim fige da kreneš što prije!!

  21. #21
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    cure koje ste kod dr.radakovića, recite mi, jel vam doktor odgađao postupak zbog lošoh nalaza testova trombofilije?
    naime, ja izgleda prema nalazima imam neki oblik trombofilije, ali mi dr. zadnji put kad sam dolazila po lijekove nijie ništa komentirao. pretpostavljam da je previdio taj nalaz, a ja ga zaboravila upozoriti na to.

    za cca tjedan dana bi trebala u prvi IVF postupak, a sad me hvata panika da će mi odgoditi!! grrrr....
    Posljednje uređivanje od kudri : 30.03.2015. at 16:23

  22. #22
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Ma neće ti odgoditi, ne brini. Koju mutaciju imaš? Vjerojatno ćeš morati piti aspirin 100, a možda i pikati heparin, pitaj kad budeš išla po lijekove!!

  23. #23
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    poslala nalaz doktoru i kaže da moram doći sutra na dogovor oko načina stimulacije?? sad sam zbunjena skroz jer sam već dobila protokol i lijekove...
    zar se s lošim nalazima testova trombofilije ide u neki drugačiji protokol?

  24. #24
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Kudri bas me zanima sto ce ti doktor reci. Pratim


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #25
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    samo da se javim. moram pod hitno donijeti konzilijarno mišljenje hematologa. uspjela sam se već za sutra naručiti na sv.duhu, samo se nadam da to mišljenje ne moram čekati dugo, tj. da je odmah gotovo jer mi menga samo što nije, a bez toga ne mogu u postupak!

    eto, uglavnom, ljuta sam totalno jer sam testove trombofilije imala i prije 2 tjedna kad sam dolazila na dogovor oko protokola, ali ih je doktor previdio.

  26. #26
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    kaze dr.radaković da ću terapiju za tu trombofiliju morati primati od 1 dana primanja lijekova, pa zato bez mišljenja hematologa ni ne mogu u postupak...
    jel zna netko koliko se čeka konzilijarno mišljenje?

  27. #27
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    moram pod hitno donijeti konzilijarno mišljenje hematologa.
    kudri, zar se ne može odobriti heparin u Petrovoj bez mišljenja hematologa? Mislila sam da je dovoljno da mpo dr. napiše mišljenje, prijedlog, što li već pa da onda ide na odobravanje.
    Posljednje uređivanje od Optimist : 01.04.2015. at 18:56

  28. #28
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    očito ne, mislila sam i ja da se može. dr radaković je napisao svoje mišljenje, ali hematolog treba dati svoju potvrdu. tako mi je objasnio...
    evo, idem sad upravo na sv.duh...držite fige da sve danas riješim i da ne moram čekati dugo to konzilijarno mišljenje jer će mi propasti ciklus.
    Posljednje uređivanje od kudri : 02.04.2015. at 10:41

  29. #29
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Držim ti fige!!! Vjerujem da ćeš to sve uspjeti rješiti do početka ciklusa.

    Ajde, javi kako je prošlo!

    P. S. Ako se slučajno sve to skupa oduži, možeš tražiti privatni recept i sama kupovati heparin, dok konzilij ne odluči!

  30. #30
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Kudri jesi uspjela dobiti mišljenje hematologa?

  31. #31
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    jesam. moram napraviti dodatne pretrage, ali prema dosadašnjim nalazima nema povećanog rizika te moram piti andol.

    ovi dodatni nalazi se čekaju oko mjesec dana, ali ja sam uspjela nažicati brže jer sam popiškila plus, tako da su 2 od tri bila gotova nakon par sati, a za treći moram zvati idući petak.

  32. #32
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Aaaaaaaaaaa, popiškila si plus???!!!

  33. #33
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Posljednje uređivanje od kudri : 03.04.2015. at 13:34

  34. #34
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Sretno, draga!

  35. #35
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    U superiska .. Sretno

  36. #36
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Aaaaaaaaaaa, popiškila si plus???!!!
    Kako je ona to fino upakirala na najmanjem fontu, umjesto da ih još podeblja i oboja u crveno ))

  37. #37
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    kudri čestitam na plusu!!!

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Kudri cestitam!!!

  39. #39
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    kudri bravo!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •