Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: bol nakon odnosa

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    49

    Početno bol nakon odnosa

    Nakon sex. odnosa sa muzem, u roku 24 sata ja ne mogu ostati od bolova negdje dole unutra. To je osjecaj kao da me nesto bode,pece...kao da stavite soli na ranu. Redovno idem kod ginekologa(imam endometriozu, ceste upale i gljivice ali sve pod kontrolom), mm je radio na savjet ginekologa sve briseve i posjetii je urologa-sve ok kod njega.
    Ali meni nakon svakog odnosa se vrati ta bol koju moram izljeciti ili antibioticima ili u posljednje vrijeme cajevima(na svoju ruku). Da li netko ima nesto slicno?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    jesi probla piti tibetansku gljivu? Na taj naćin sam se riješila gljivica, možda ti riješi i drge probleme.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    S mlijekom ko kefir ili na vodi?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    s mlijekom ko kefir. Pila sam svaku većer i nisam više imala gljivice. Više ne pijem (zbog drugih razloga), ali mi se gljivice nisu vratile. Prije tibetanske gljive, svako malo sam imala vaginalete

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj eni prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon sex. odnosa sa muzem, u roku 24 sata ja ne mogu ostati od bolova negdje dole unutra. To je osjecaj kao da me nesto bode,pece...kao da stavite soli na ranu. Redovno idem kod ginekologa(imam endometriozu, ceste upale i gljivice ali sve pod kontrolom), mm je radio na savjet ginekologa sve briseve i posjetii je urologa-sve ok kod njega.
    Ali meni nakon svakog odnosa se vrati ta bol koju moram izljeciti ili antibioticima ili u posljednje vrijeme cajevima(na svoju ruku). Da li netko ima nesto slicno?
    Ako si sigurna da nisu gljivice i neka upala, probaj s lubrikantom.

    Česte gljivice i upale obično idu "pod ruku" s hormonskom neravnotežom (endometrioza je dio priče, kao i suha sluznica).

    Ja sam se nakon poroda spasila s tim. Ne mogu se sjetiti imena, nešto kao Lubrigel. Bio je na bazi vode.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 17.02.2015. at 14:59

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Nisam napisala, ali vjerojatno se podrazumijeva - lubrikant ti treba PRIJE I ZA VRIJEME odnosa, da ne dođe do oštećenja i ranjavanja sluznice. Sretno!

  7. #7
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Od endometrioze se isto mogu imati bolovi, iako mislim da oni ne bi trajali tako dugo i ne odgovaraju baš ovome što ti opisuješ. Kad bi to bilo, jedna je opcija hormonalna terapija, druga kirurška (netko će reći i prehrana, ali niti sam se ja, niti moje prijateljice uvjerile u to, premda ja izbjegavam fitoestrogene). Ja sam operirala, ali sam donekle imala sreće da ja nisam kod odnosa imala bolove.

    Za sada bih se prikolnila peterlininom mišljenju, pokušati s lubrikantom pa vidjeti što dalje. To mi se čini najvjerojatnijim.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •