Stranica 40 od 40 PrviPrvi ... 30383940
Pokazuje rezultate 1,951 do 1,968 od 1968

Tema: Prvašići 2015/2016

Datum pristupanja
    Jun 2008

Početno

Ekipo, kupujete li nove školske torbe? Mi smo ovu pošteno izraubali, nosila ju je dvije godine i vrijeme je za novu. Morat ću potražiti nešto zericu veće jer sam primjetila da se dosta habaju ćoškovi većih knjiga u staroj a pretpostavljam da broj/veličina knjiga samo raste s vremenom. Sad sam sva u uspoređivanju mjera... Ima tko kakvu preporuku?

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Hi Mrvna
    Nasa je I dalje skroz ok..Kcerka ima veliku od McNeala a rubivi au oblozeni onom plastikom ili cime vec.
    Ono ato cu kupovat oko 20.8. (kad budu snizenja u Muelleru) su biljeznice i skolski pribor.
    Moja kaze da je pozeljela skolu i prijatelje

Datum pristupanja
    Jun 2008

Početno

Gdje si kupila McNeillovu?

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Ako ju je prerasla kupi veću, tak sam ja velikom isto. Klinka je naslijedila torbu koja je bila nošenja od, 3-6razreda,jos četiri godine, i sad smo je prosljedili jednoj forumasici za njenu curu. Klincu smo kupili novu torbu u veljači nadam se da smo do četvrtog razreda to pitanje riješili

Datum pristupanja
    Jun 2008

Početno

Ma stara je već spigana toliko da mi je teško prokljuviti dimenzije a na netu gledam za istu torbu na različitim sajtovima daju drukčije dimenzije (vanjske, unutarnje, tko će ga znati?)

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Mrvna gledam i sebi se smijem kako sam napisala brand marke

Ja sam kupila u veljači u Muelleru kad su bila sniženja fakat za male novce i bit će joj 3-4 godine sigurno. i sad je ko nova samo je treba oprat, to ću zaposlit djecu

Datum pristupanja
    Jun 2008

Početno

tnx
    Ima li tko Santoro torbu (one gorjuss djevojčice?) Moja se zapalila za jednu, spremna je iskeširati iz vlastite kasice ali ne znam kakve su na duži rok? Računam da joj bude za treći i četvrti razred, idealno.

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

ne znam gdi bi to sad mogla uživo vidjeti kad nema algoritma

inače će morat pozamašnu svotu izbaciti iz kasice

http://www.njuskalo.hr/skolske-torbe...oglas-15882730

Datum pristupanja
    Jun 2008

Početno

25% popusta u Mulleru Dogovorile smo se da ćemo dijeliti pola pola.

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

gorjuss u milleru?

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

sretno s kupovinom, i meni se ona sviđa

cowgirl avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005

Početno

Imaš i tu:
    http://www.proming-hch.hr/hr/katalog...4183561_-10030

Kod njih je redovna cijena kao s popustom u Mülleru. Ne znam za kvalitetu, ali su te iste kao u Mülleru, a veći je izbor dezena. Bila sam gledati dućanu na Vrbanima III, ali se cura na kraju odlučila za drugu torbu.

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Mrvna imaš i u centru u brežicama tih torbi a do 27.8.je popust trideset posto na torbe petkom i subotom.ima nekih torbi i na pola, ok nisu gorjuss ali su lijepe i funkcionalne. To je hala 2 papirnica u prizemlju
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.08.2017. at 15:15

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Ekipa,

jeste počeli s nabavom svega živoga i neživoga za svoej školarce? ajme koliko toga treba..
    Ja zasad kupila kćerki tenisice za učionicu/tjelesni (stoje im u ormariću u školi), tenisice za atletiku, rezervirala sam jesenske cipele (danas idem po njih). 3 para obuće odjednom

Ovih dana ću čim uhvatim vremena (a čekam i muellerova sniženja bilježnica) otići s njom da odabere bilježnice, da uzmemo pribor i ino za likovnu kutiju, omote..znam samo da moram (želim) to rješiti prije nego se vrati ekipa u Zg i napravi gužve po dućanima a dućani me neće više vidjet iza 21./22. kolovoza 2017.

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Za kaj omote? Možeš kupiti sad samo za bilježnice, kad dođu knjige kod nas u knjižari će bit dovoljno omota za to. Upotpuni likovnu kutiju s onim kaj fali, eto moj najmlađi bu sad u školu i smijem li reći da bu dobil uljne pastele od najstarijeg jel ih on nije ni jednom koristil, a ni klinka ali pošto to piše u opisu ja ću ne budi lijena to samo prebaciti u njegovu kutiju, moram ga nagovoriti da to malo ukrasi

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Ja ni ne kupujem jelena omote za biljeznoce. Kupim samo onaj paket omota za knjige za 3.razred u nasoj knjizari.
    Ne podnosim guzve po ducanims pa zato hocu sve rjesit na vrijeme.

Pa sta cu sa par tempera koje su napola iskoristene opet moram kupit cijeli paket. Inace ona je jako kreativna puno i lijepo crta uz to su likovna grupa tako da hocu reci ne ostane meni nista iz njene kutije da bi se dalo iskoristit.
    Osim onog blesavog pera koje nisu ni koristili.

Bas cu veceras s njom proci kroz likovnu kutiju da vidimo sto imamo i sastavimo popis
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 17.08.2017. at 18:58

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Moji su trošili i po dva paketa tempera, u svakom slučaju treba vidjeti kaj treba kupiti

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Pa da ja svojoj uredno miram tijekom godine nadopunit likovnu kutiju.
    Ludi turbo dan imala.Torbu ni pogledala

Stranica 40 od 40 PrviPrvi ... 30383940

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •