Stranica 43 od 51 PrviPrvi ... 334142434445 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,101 do 2,150 od 2535

Tema: Prvašići 2015/2016

  1. #2101
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Inače bila sam na informacijama ali kad ja pitam učiteljicu da li ima problema kaže da nema. Ništa nismo riješile, ostalo je sve kao i prije, uključujući moje iščekivanje petog.

    No sad malo o meni omiljenoj temi - priroda
    Da li je kod vas isto uobičajeno da učiteljica zada npr 2 stranice iz RB za zadaću pa onda dijete nema pojma što napisati jer za zadaću trebaju epruveta, plamenik, predmetno staklo, dvije čaše, dvije svijeće itd? Na kraju ja provedem dva sata razgovarajući s djetetom o elementima eksperimenta dok ne dodje do (vjerovatnog) odgovora jer nemam pri ruci baš sve traženo. Meni iskreno to nije ok, samo redom zadavati zadatke a da nisu ostvareni preduvjeti tj odrađen eksperiment? A nisu nam ni na pocetku godine rekli s cim bi se doma trebali opremiti za izvođenje eksperimenata ih prirode...

  2. #2102
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Sillyme,

    Mi nemamo takav pristup učiteljice.
    Ne znam koji je naslov te lekcije,mislim da do toga nisu došli.
    Rade nešto s vodom, isparavanjem...

  3. #2103
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Moje su takve eksperimente radili u školi. Za doma su bili neki jednostavni zadaci (sa solju, šećerom, uljem, grahom i sl.)

  4. #2104

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Inače bila sam na informacijama ali kad ja pitam učiteljicu da li ima problema kaže da nema. Ništa nismo riješile, ostalo je sve kao i prije, uključujući moje iščekivanje petog.

    No sad malo o meni omiljenoj temi - priroda
    Da li je kod vas isto uobičajeno da učiteljica zada npr 2 stranice iz RB za zadaću pa onda dijete nema pojma što napisati jer za zadaću trebaju epruveta, plamenik, predmetno staklo, dvije čaše, dvije svijeće itd? Na kraju ja provedem dva sata razgovarajući s djetetom o elementima eksperimenta dok ne dodje do (vjerovatnog) odgovora jer nemam pri ruci baš sve traženo. Meni iskreno to nije ok, samo redom zadavati zadatke a da nisu ostvareni preduvjeti tj odrađen eksperiment? A nisu nam ni na pocetku godine rekli s cim bi se doma trebali opremiti za izvođenje eksperimenata ih prirode...
    Kod nas su se stranice u RB s eksperimentima sustavno preskakale Čak se i učiteljica na informacijama žalila da su "previše pokusa stavili u tu prirodu".
    A preskaču se i u višim razredima jedino iz kemije povremeno rade pokuse na satu (tj. profesorica im demonstrira pa onda moraju opisati u RB što su vidjeli).

  5. #2105
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    sad ste me zainteresirale, baš ću pogledat tu prirodu.
    Nedavno je malena ljepila one čepove od boca na slamku, bilo je to iz prirode, pa je puštala vodu da se vidi kako se vrte vrte.

  6. #2106
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Evo prosao test, moja dobila 5, i što se školskog sustava tiče sve je super s uvjetima zivota, svi znaju i razumiju sve, odose dalje na grb, putovnicu, novce, sto vec...

    Ja sam u medjuvremenu naručila set za kemiju za 10+
    Pa kad stigne odradit ćemo nadam se eksperimente zajedno pa joj se možda nesto malo kvalitetnije poslozi gradivo u glavi.

  7. #2107
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Evo došla obavijest kad će zadnji roditeljski, tema je 5-i razred. Klinci vježbaju za nastup, spominje se i domjenak.
    Po običaju, nitko od roditelja ništa nije napisao na našu mail grupu (mislim da je zadnje netko nešto napisao tamo još u 2. razredu) ali očekujem uskoro panični mail da će trebati skupiti za neki oproštajni poklon i donijeti klopu i cugu. Ima tko neki prijedlog za poklon a da nije “radovi djece” jer mi je to vrtićka kategorija. Pa kako smo svi vjerojatno tu u sličnoj situaciji ajmo prijedlog za nešto trajno, korisno, da nije nakit i može se jednostavno i za nevelike novce kupiti. Sliku svih njih je ionako vjerojatno dobila kad su se slikali za razrednu sliku.

  8. #2108
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Evo došla obavijest kad će zadnji roditeljski, tema je 5-i razred. Klinci vježbaju za nastup, spominje se i domjenak.
    Po običaju, nitko od roditelja ništa nije napisao na našu mail grupu (mislim da je zadnje netko nešto napisao tamo još u 2. razredu) ali očekujem uskoro panični mail da će trebati skupiti za neki oproštajni poklon i donijeti klopu i cugu. Ima tko neki prijedlog za poklon a da nije “radovi djece” jer mi je to vrtićka kategorija. Pa kako smo svi vjerojatno tu u sličnoj situaciji ajmo prijedlog za nešto trajno, korisno, da nije nakit i može se jednostavno i za nevelike novce kupiti. Sliku svih njih je ionako vjerojatno dobila kad su se slikali za razrednu sliku.
    Knjiga je uvijek dobar izbor. Ne sjećam se više kojoj od učiteljica smo poklonili ovo: https://www.mvinfo.hr/knjiga/7330/si...i-za-svaki-dan

    Izbor knjige je zapravo osobna stvar. Vjerojatno već poznajete učiteljicu, pa ćete bolje znati hoće li za nju biti ovakva stvar ili možda ovako nešto:

    Amerikana: https://www.mvinfo.hr/knjiga/10920/amerikana

    Mrtav rukavac rijeke Save: https://www.mvinfo.hr/clanak/tatjana...ac-rijeke-save

    Kako popraviti budućnost: https://www.ljevak.hr/knjige/knjiga-...-buducnost-tu-

    neka monografija - npr. ova Rostuharova, u kojoj su prekrasne fotografije: https://www.ljevak.hr/knjige/knjiga-...atska-iz-zraka

    Sigurno ima na onom topicu o čitanju još preporuka.

    Od ostalih neskupih, a trajnih stvari: neki lijepi šal ili marama (ne mora nužno biti svila), pisaći pribor Penkala (set kemijska i tehnička olovka, nešto ovakvo http://www.infozagreb.hr/novosti/pen...vatski-suvenir), neki audio cd s klasikom (isto osobna stvar - ovisi o ukusu, to kupuješ samo ako znaš što osoba voli), pa je to malo zeznuto...

    Organizator ili rokovnik A4 od prave kože - ovako nešto: http://srla.customleatherdiary.com/l...organizer.html ili ovo https://www.ebay.ca/itm/NEW-Emporio-...cAAOSwPPpb4E5o (znam da u mojoj kvartovskoj knjižari naručuju novčanike i mape od te firme, ali to je samo ideja)

    Eto, nemam više mašte.

  9. #2109
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    I veliki i klinka su poklonili knjigu ctteza djece
    Nije to nimalo vrticki

  10. #2110
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Meni se svidao i poklon koji su poklonili uciteljici od klinke svilenu maramu sal od matijane silk s srcekima i imenima klinaca
    Ali je onda doslo i hrpa jos poklona
    Nesto ko slika svi klinci su napisali misljenje o uciiteljici i to je pretoceno na platno. I olovka koja pise samo petice. Ali to su prekasno dali
    Ali do zafnjeg je bilo kod klinke daj jos ovo pa ono a kaj mislite o ovom? I svako malo daj jos 50,60,100 vise
    Sad je klinac u drugom. Skupljamo za uviteljicu iz boravka i novu uviteljicu iz boravka
    Htjeli su i za glavnu ali je jedna mama iz paralelnog razreda rekla da nada ne voli poklone pa ce dobit neku zahvalnicu cvijece i slatkis
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 16.05.2019. at 09:31

  11. #2111
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Kod velikog he to jako bezbolno proslo odmah je bio dogovor za sitne pare. I nije se trazilo jos vise

    S time da su vecinu stvari obavila djeca . kod klinke je inicijativa isla od roditelja. Ali su bile svakakve kombinacije u startu od bicikla do putovanja....

  12. #2112
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Mi smo učiteljici naručili preko Hrvatskog kišobrana kišobran sa imenima djece, bila je oduševljena.

    Mislim da nas je koštao oko 500 kuna.

  13. #2113
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Stvarno joj se to sviđalo?

  14. #2114
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno joj se to sviđalo?
    Zašto joj se ne bi svidjelo, i ja bih ga koristila.
    Ona je baš taj tip,otkačena, koja bi bez problema nosila takav kišobran.
    Djeca kažu da su je vidjela da ga koristi.

  15. #2115
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ne znam, ne mogu zamisliti odraslu ženu da zaista nosi kišobran na kojem su ispisana imena. JAsno mi je da jo to fora za uspomenu, ali nije baš jeftino.

    Mislim, ne pitam te bezveze, nego to planiraju kupiti kod nas.

  16. #2116
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    i naša nosi esto taj šal s imenima klinaca

  17. #2117
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Evo u istoj smo situaciji. Skupili smo po 100 kn za poklon i 50kn za roštilj i piće.
    Kupit ćemo joj nešto iz Pandore jer voli i nosi nakit.

  18. #2118
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Kužim Mimimo čuđenje, ja da sam učiteljica radije bi "normalan" kišobran i maramu nego s imenima, al ja sam inače tip od nakita, pa mi on ima bolju prođu.

  19. #2119
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kužim Mimimo čuđenje, ja da sam učiteljica radije bi "normalan" kišobran i maramu nego s imenima, al ja sam inače tip od nakita, pa mi on ima bolju prođu.
    X

    Za uspomenu se može napraviti fotoknjiga ili običan album fotografija, a upotrebne stvari ne bi trebale biti "ukrašene" imenima određene generacije.

  20. #2120
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ma dajte, pa zašto? Jer su natpisi na odjeći i modnim dodacima nešto neviđeno?

  21. #2121
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa ne znam, je li ovo uobičajeno: https://hrvatskikisobran.com/product...icku-pripremu/ ?

    Meni se fakat ne sviđa, a sad, naravno, svatko ima svoje mišljenje i ukus.

    Inače nemam ništa protiv takvog emotivnog poklona za uspomenu, ali mi je ovo malo preskupo a i preglomazno za takvu namjenu. Majica bi mi recimo bila fora.

  22. #2122
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Kaj znaci preskupo lili recimo ciljano skuplja 2300 ili vise kuna, to je definitivno previse love
    Kad je kod klinke bilo skupljanje neki roditelji su digli graju da se ne ide ispod 200 kn, na kraju je nategnuto. Jer sustalno predlozi se mnoziju cca 130 po glavi, sto je definitivno dosta love.
    Kad je bila prica da bi putovanje sto bi bilo puni promasaj

  23. #2123
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Preskupo za takvu vrstu poklona, koja se po mom sudu neće koristiti, nego služi za uspomenu. I kod nas se ciljano skuplja puno više novaca, i kišobran bi trebao biti samo dio poklona.

  24. #2124
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ukus je stvar pojedinca, ali generalno, ne vidim zašto se takav kišobran ne bi koristio.

  25. #2125
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    A sad, stvarno ne znam što da više kažem, smiješno mi je, kad sam to prvi put vidjela prvo što sam pomislila je: pa nema šanse da netko ovo STVARNO koristi.

  26. #2126
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Evo sad si saznala da na svijetu ima svakakvih čuda, pa tako i žena sa smiješnim ukusom :D

  27. #2127
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa nije baš da sam to tek sad saznala ..

  28. #2128
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ma dajte, pa zašto? Jer su natpisi na odjeći i modnim dodacima nešto neviđeno?
    X
    A uostalom, nose se kišobrani sa natpisima Pariz, London pa nikome nije čudo. Mi smo ovo poklonili učiteljici iz boravka, koja je mlada i otkačena.

    Prošle godine smo razrednici na kraju osmog razreda poklonili nakit, djeca su sama izabrala. Za ovu razrednicu o ovakvom poklonu nismo ni razmišljali.

  29. #2129
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Meni je taj kišobran isto OK poklon. Doduše, onaj volančić mi je zbilja ružan, ali bih ponosno nosila taj kišobran da ga dobijem od djece i s tim volančićem. Stoput radije nego majicu.

  30. #2130
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    I da primam poklon od djece, bilo bi me sram primiti puno skuplji poklon. 20 kn po djetetu je sasvim uredu..., za mene..., kad bih bila učiteljica...

  31. #2131
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Bas tako
    Kod velikog bio fond nekih 20-30 kn

  32. #2132
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo u istoj smo situaciji. Skupili smo po 100 kn za poklon i 50kn za roštilj i piće.
    Kupit ćemo joj nešto iz Pandore jer voli i nosi nakit.
    Vi ste već skupili novce i dogovorili poklon? Mi još ništa. Ni jedan mail... ima neki rockas ovaj vikend, možda se tamo pokrene tema...

  33. #2133
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Mi imamo viber grupu koja je aktivna bila kad je odlazila učka iz boravka i sad kad se djeca opraštaju. Fala Bogu nikad ništa drugo u grupi.

    Jedna mama je skupila novce, pa će otići i poslikat taj nakit u Pandori. Stavit fotke na grupu i odabrat ćemo.

    Trebamo imat poklon i buket za 8.6. kad je roštilj
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 17.05.2019. at 18:45

  34. #2134
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Kako smo različite, meni je Jelena taj volančić na kišibranu najveća fora i baš bi voljela inat takav kišobran.
    Al još po njemu sva ta šarena slova nije moj djir.

    Al mogu u potpunosti zamisliti da to nekome mrak stoji i zna ga nosit.
    No meni ne bi bio baš nešto vau vau tako s isptintanim imenima, aj vjerujem da ga dobijem da bi ga nosila.

  35. #2135
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi imamo viber grupu koja je aktivna bila kad je odlazila učka iz boravka i sad kad se djeca opraštaju. Fala Bogu nikad ništa drugo u grupi.

    Jedna mama je skupila novce, pa će otići i poslikat taj nakit u Pandori. Stavit fotke na grupu i odabrat ćemo.

    Trebamo imat poklon i buket za 8.6. kad je roštilj
    Znaci da to nece bit u skoli?

  36. #2136
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Mi smo gotovi. Novac je skupljen. Nakit je narucen. Slike i djecje posvete/slike su skupljene za knjigu uspomena, cvijece znamo gdje i kako .
    Imati cemo roditeljski za 10 dana i tada ce to klinci predati.

  37. #2137
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci da to nece bit u skoli?
    Kod klinke je bila zbirna predstava za oprostaj od uciteljica znaci svi skupa razredi. Posle je bila mala festa u njihovom razredu kod velikog nesto slicno ali je kod njega bilo samo za njihov razred. I onda je on otrcao u ormaric i izvuko poklon pa su se klinci pofjelili i u grupama to predali uciteljici.i u jednom i drugom slucaju je bila festa dugo u noc. Tak da provjerite kak to ide sad
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 17.05.2019. at 19:27

  38. #2138
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kod klinke je bila zbirna predstava za oprostaj od uciteljica znaci svi skupa razredi. Posle je bila mala festa u njihovom razredu kod velikog nesto slicno ali je kod njega bilo samo za njihov razred. I onda je on otrcao u ormaric i izvuko poklon pa su se klinci pofjelili i u grupama to predali uciteljici.i u jednom i drugom slucaju je bila festa dugo u noc. Tak da provjerite kak to ide sad
    jelena.O uopće ne razumijem šta bih trebala provjeravat?! mi nećemo imat oproštajku u školi, radimo ujedno iznenađenje za djecu.

    ispričavam se na tipfelerima u prethodnm postu, nisam imala naočale
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 17.05.2019. at 23:31

  39. #2139
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    mi cemo oprostajnu imati 08.06. u adrenalin parku. donijeti cemo hranu i pice. za poklon smo dogovorili da cemo joj uplatiti bon za putovanje i pokloniti knjigu uspomena sa slikama i djecjim posvetama.

  40. #2140
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Meri, baš fora.

  41. #2141
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi smo jedne godine poklonili takav kisobran ali za puno manju cijenu. Izraduje ih jedna zena u Ri, mislim da je bio oko 150kn. Na njega smo napisali pjesmicu koju su klinci napisali sami. I ispalo je totalno fora.

    A ove godine cemo nasoj uciteljici putoholicarki poklonito poklon bon za putovanje. Znamo s kojom agencijom obicno ide i to je jedini moguci poklon za nju.

    Kod najstarije nam je jedan slikar nacrtao karikaturu cijelog razreda, isto super proslo.

  42. #2142
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Vi ste već skupili novce i dogovorili poklon? Mi još ništa. Ni jedan mail... ima neki rockas ovaj vikend, možda se tamo pokrene tema...
    Na kraju je ispalo da je išao mail, par dana ranije, ali sam ja nekako ispala iz grupe a dijete mi nije ništa prenijelo. Srecom da je bio rockas
    Novce smo dali, što se bira za poklon ne znam (jer i dalje nisam u grupi) a i iskreno nakon prošlogodišnje prepiske o nabavi poklona za tete u vrtiću i u što se izrodilo, nemam ni neke posebne volje sudjelovati. Donijet ću neku klopu a oni nek kupe štogod se dogovore...

  43. #2143

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Društvo, na sto muka sam kakvu torbu kupiti za peti razred. Pretpostavljam da je veličina bitna stavka jer imaju više sati dnevno. Ono što bih ja voljela je čvrsto dno, kao na ovoj
    http://www.grafocentar-kz.hr/ruksak-...569-1/product/
    Ne znam je li ta torba dovoljno velika? Ili je primjerenija za niže razrede?

  44. #2144

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Ili ova
    https://shop.skolskaknjiga.hr/ruksak...ts-target.html
    Više manje slična, dimenzije 42x32x18.

  45. #2145
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Rekla bih da je to dovoljno i za više razrede

  46. #2146
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Moja ima ruksak od prošle godine na sličnu foru s dosta odjeljaka.
    U Muelleru imaš veliki izbor i još ako odeš u jutarnjim satima pa imaš trgovkinju za sebe da ti sve pojasni, na konju si

  47. #2147
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Cure,
    Ja sam otvorila temu što nabaviti od bilježnica i pribora za naše petaše pa zavirite. Ima korisnih info kao i popis što nam treba.

  48. #2148
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Ola, kakvi su dojmovi nasih /vasih petasa? Bas me zanima.

    Moja kcerka je odusevljena profesorima, imali su inicijalni iz matematike (pametnica je najbolje napisala u razredu, pa je happy). Razrednik im je iz tjelesnog, kratak, jasan, konkretan. Skroz mi je ok iako nije prof. nekog jaceg predmeta.

    Sjede grupno na dosta predmeta po 4. Na svakom satu razlicito.

    Kako je kod vas? Jos nisu dobili par knjiga.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.09.2019. at 00:15

  49. #2149
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moja je za sad zadovoljna većinom nastavnika, sad nam je mali problemcic što bi ona i na zbor i na dodatnu matematiku i u školski sport (sve štogod joj ponude) a to je teško uklopiti s njemačkim, treninzima i zadaćama.
    Koja je uopće situacija s dodatnom nastavom, da li se na to moze prestati ići ako se ne stiže? Šteta što je taj termin dopunske matematike baš nezgodan

  50. #2150
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    I moja je kci kad je krenula u peti pozeljela ici na skoro sve dodatne koje su se nudile. Da.. s vremenom je od nekih odustala jer joj je bilo previse pa je u sestom isla samo na ono sto je jako zanima.
    Mali sada ne izrazava nikakve posebne zelje. Ne znam ni sto im je ponuđeno.
    Zadovoljan je i on i ja. Treba mu jos poticanja kad cita/uci da se koristi digitalnim materijalima jer se ne sjeti.
    Inicijalni ispiti iz hj i mat su odlicno prosli, redovno pise zadace i cita lekcije... Uglavnom, manje drame nego sa kceri, vjerojatno jer ima vec njeno iskustvo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •