Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: savjet-sleepy wrap/ergo baby

  1. #1
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno savjet-sleepy wrap/ergo baby

    trebam savjet. Imam ergo baby i zadovoljna sam sa njime,iznosala sam prvog sina u njemu i bilo je ok.no sad imamo još jednog bebača kojeg isto treba nosati! no ergo mi je malo nepraktičan za nošenje po kući,ono dok se bavim sa starijim, pogotovo dok još mora imati umetak za novorođenče. Ovaj sleepy wrap mi se čini malo manji pa time i ja malo slobodnija. Jel ima smisla kupovati još i njega ili to nije bitna razlika.da ne bacam novac baš.hvala!

  2. #2
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Ja sam imala sleepy wrap i pognae (sto je slicno ergu, ako sam dobro skuzila).
    Meni je pognae bio puuuno prakticniji od marame. S maramom mi ruke bas nisu bile 100% u funkciji jer marama ide skroz do lakta kad se namjesti.

  3. #3
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    ma da, moram priznati da nisam baš puno proučavala kak se te marame vežu pa nisam ni skužila. dobro da sam pitala!

  4. #4
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Ja sam imala tu rastezljivu maramu i ok je kad je dijete malo, ali kad porastu i to vec s oko 4,5 mjeseci, ma i ranije...kad otezaju onda mi ona vise nije bila nesto.

  5. #5
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    moj nema ni mjesec dana a već 5kg. Sve si mislim da ipak onda marama nije za mene!

  6. #6
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Ja sam jedva docekala da drzi glavu da ga stavim u mei tei. On mi je bio super. Da sam imala love kupila bi bila ergo...samo zato da nemam tog vezanja. Iako kak netko kaze i to vezanje je stvarno sekunda kad skuzis, a skuzis nakon dva vezanja

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    14

    Početno

    Ako zaista zelita elasticnu maramu, onda preporucam Je Porte Mon Bebe (jpmbb) maramu. Imam iskustva i s boba wrap (sleepy wrap) i s jpmbb, i meni je jpmbb puno bolji za vece bebe. Moj ima sad 4 mjeseca i 7 kg. Sleepy mi je bio ok do cca 6 kg, a onda je poceo visiti u njoj. S jpmbb nemam tih problema. Iako su obje elasticne, cak i istog sastava, tkanje je skroz drugacije i samim time efekt drugaciji pri nosenju. Ako zelite isprobati prije eventualne kupovine (obje marke), javite se pa vam posudim svoje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •