Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Mama počinje raditi, a bebač voli spavanje samo u nosiljci

  1. #1
    Agrum avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    122

    Početno Mama počinje raditi, a bebač voli spavanje samo u nosiljci

    Radi se o dnevnom spavanju.. znači svaki put nosim bebača i spava na meni tako po cca sat vremena. Ima 11 mjeseci i uskoro počinjem raditi. Najvjerojatnije će ga čuvati baka pa razmišljam kako na najblaži način izvesti promjenu. Ne mogu očekivati, ni tražiti od bake da provodi iste rituale Problem je u tome kaj maleni ako se probudi na krevetu počinje vrištati, teško se umiri, prestraši se strašno, a i ne naspava se.

  2. #2
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ja se ne bi uplitala u bakine metode. Oni ce naci svoj modus. Promjena ce biti, i mozda ce prvih dana biti tesko i baki i bebi, ali ce se prilagoditi. Kaj bi bilo da mora u vrtic?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3
    Mariachi2906 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    136

    Početno

    Slažem se s lulu! Baka će si s njim naći modus vivendi. Iznenadit ćeš se kako su djeca prilagodljiva. Ja sam isto mislila s prvom da neće preživjeti s bakom ni tren, međutim, sve je super funkcioniralo... čak sam se znala iznenaditi kako se "odraslije" ponašaju kad su s bakom bit će ok, ne brini! I trebaš se malo maknuti iz svijeta pelena, zbog sebe...

  4. #4
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ne brini, bude već nekako, moja se uspavljivala na cici... ali kad je došlo vrijeme za moj povratak na posao s 14 mj, uredno se prilagođavala i čuvalicama i baki.
    Prva čuvalica ju je sprašila u kolica, baka na krevet... a druga čuvalica (prva je trajala tri mjeseca) joj nije odolijela, pa ju je nosala u slingu... dok nije skužila da ju mala zafrkava... Onda ju je i ona sprašila na krevet.
    U vrtiću se uredno sama uspavljuje, što je doma nemoguće.

  5. #5
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Meni je Mara prvih 9mj. života isključivo u slingu/meitaiju spavala. Kad je MM preuzeo porodiljni (dakle nakon tih 9mj.), samo me nazvao da čujem tišinu. Uglavnom, čaroban trenutak se dogodio kad je spustio rolete, i Mara je spavala.

    Ne brini, super će se baka snaći!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •