Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 84

Tema: Skolski izlet s nocenjem - pakiranje

  1. #1
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno Skolski izlet s nocenjem - pakiranje

    E (6. razred) mi uskoro ide na dvodnevni izlet sa jednim nocenjem. To je prvi izlet ove vrste otkako je krenula u skolu.
    Imam neku generalnu ideju sto spakirati, ubacite ili izbacite mi ono nebitno, please:

    - pidjama
    - higijenske potrepstinice (pasta + cetkica za zube, cetka za kosu, kremica lice, labello, dezic, za tusiranje - ima travel kit, to ne zauzima puno mjesta)
    - veci rucnik - jedan ili dva? (ne planira prati kosu tu jednu noc)
    - donji ves za drugi dan
    - punjac mobitel
    - vrecica za prljavi ves

    Ici ce obucena slojevito - znaci trenerka, gornji dio s kapuljacom, ovisno o vremenu bezrukavnik ili jakna, moram jos vidjeti kakve ce biti temperature i prognoza. Patike.
    I mislila sam joj jos spakirati za drugi dan drugu trenerku ili majicu + leggings.

    Torbica koju nosi na razglede:
    - vanjska baterija mobitel (umjesto fotica ce koristiti to)
    - blok i kemijske
    - putni kisobran
    - novcanik
    - suncane naocale
    - ako bude lijepo vrijeme mozda i kakva silterica


    Znaci, prvo ide pakirano u ruksak ili manji kofer, jer oni idu busom, imaju po putu razglede (stvari osim manje torbice ostaju u busu), onda dolaze u hotel, imaju veceru, nocenje
    Drugi dan dorucak i pakiranje, pa van na razgled, pa povratak na rucak i onda krecu natrag.

    Trebamo im jos spakirati jednu vrecu sa doruckom i ruckom.
    Znaci, sendvic, krekeri ili keksi, jabuke, sok.. koliko bocica vode?

    Krecu oko 7, prvi razgledi su im od 12, u hotel dolaze oko 20h.

    Napisite sto mi je (ne)potrebno, htjela bih ju sto manje opteretiti.

    Namjeravala sam joj u blok napisati listu sto smo sve spakirali, pa da poslije kod ponovog pakiranja moze oznaciti i primijetiti da li je sto zaboravila (ja tako radim, ali ja sam travel-freak i pakiram uvijek za troje ljudi ).

  2. #2
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Da, u hotelu ce dobiti one slapice pa sam mislila preskociti papuce.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Dobar ti je plan! Ja bih isto tako. Rucnik - jedan ti je dosta, malo veci ali tanak, da ne pojede pol kofera.

    Moji decki nose 1 bocu vode i 1 bocu ledenog caja, jer vodu uglavnom mogu nadopuniti. Ja svaki put donesem 2+1 bocu, ali ne zele nositi puno vode jer im to otezava ruksak, pogotovo ako imaju kakve obilaske gdje treba hodati i vuci to sa sobom.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    vlažne maramice (stavim joj u svaku torbu jedan mali paket ) + maramice

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Moja često ide na dvodnevne izlete s izviđačima pa su nama najvažnija stvara rezervne čarape. A smješteni su obično u školi tako da joj stavim samo jedna mali ručnik za lice jer se ne tuširaju.
    Od kozmetika moja ne upotrebljava kremice za lice, a još joj nije potreban ni dezodoran.

  6. #6
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    vlažne maramice (stavim joj u svaku torbu jedan mali paket ) + maramice
    Da, to uvijek ima sa sobom (sk. ruksak, torba balet, torbica kad ide van), pa nisam primijetila da mi nedostaje. Dodajem.

    Citiraj larmama prvotno napisa
    Moja često ide na dvodnevne izlete s izviđačima pa su nama najvažnija stvara rezervne čarape.
    Rezervne carape: za drugi dan ide nova obleka pa je tu i jos jedan par carapa, naravno.
    Ili si mislila ukupno 3 para carapa (jedne na sebi 1. dan + rezervne carape + 3. par za drugi dan?

    Citiraj larmama prvotno napisa
    Od kozmetika moja ne upotrebljava kremice za lice, a još joj nije potreban ni dezodoran.
    Moja koristi, pogotovo ako je vjetar ili sunce. Uglavnom su to jos one djecje kremice. Ima jednu u travel-kitu, a isto tako koristi i aloe vera deodorans.

    Peterlin, je li bolje onda ponijeti npr. 3 bocice vode od 0,5 l?
    Pa pri svakom izlazenju iz busa na razgled (prvi dan) moze ponijeti po jednu?

    Npr., mogla bih joj spakirati jednu vrecicu u kojoj je dorucak + sok, drugu u kojoj je rucak + jedna bocica vode, i jos dodati dvije boce vode po 0,5l.
    Tako bi onda u busu prije izlaska na prvi, pa drugi razgled mogla samo u torbu koju nosi na razglede prebaciti po tu vrecicu.
    A "visak" vode ostaje za voznju u busu i ne opterecuje ju pri razgledima.

    Kad se budu spremali za povratak si moze boce vode ponovo napuniti... Ili cu pitati prof. da li planiraju negdje stati da si kupe vodu.

    S obzirom na to da krecu natrag nakon rucka, da li da joj spakiram npr. kekse ili krekere ili jabuku za voznju u povratku? Voznja traje, ovoga puta bez stajanja, oko 5 sati.
    Posljednje uređivanje od Elly : 10.03.2015. at 10:37

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    možeš jabuku i nekaj slanoga.

    kak to da prvoi dan nemaju klope za ručak?

  8. #8
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    kak to da prvoi dan nemaju klope za ručak?
    U hotelu imaju polupansion, znaci dolaze na veceru, odlaze s ruckom.

    Nisu dogovorili rucak negdje po putu prvi dan zato sto idu odredjenom rutom gdje staju vise puta za razglede, pa bi im onda organizirani rucak oduzeo previse vremena.
    Zbog toga im mi trebamo pripremiti lunch-paket.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    moje obožavaju imati grickalice na izletu, bit izleta nije sightseeing razgledavanje već razgledavanje razrednih ruksaka dok se ne otkrije što sve ima u ponudi od grickalica
    tako da kod višednevnih izleta ja opskrbim grickalicama za polazak, a za povratak dodam koju kunu da si sama nadopuni po želji
    vodu rasporedim kako si napisala po flašicama. Kod višednevnih stavim 1,5 litrenu flašu u kofer (na kotačićima), a u ruksak stavim 0,5 litrene flašice (1 do 2, ovisi o planu izleta), njih si može putem i nadopuniti
    Ako misliš da neće imati mogučnost nadopunjavanja flašica, tvoj plan mi se čini super, jednu flašicu nosi sa sobom, druga je čeka u busu.

  10. #10
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Mogu ubaciti tubu keksa, paket Tuc krekera i dvije-tri jabuke, uz dorucak i rucak i 3 bocice vode po 0,5 l (rasporedjeno onako kako sam gore napisala). To bi valjda trebalo biti OK?
    U hotelu naravno imaju voce u ponudi, ali nisam jedna od onih koji se na svedskom stolu opskrbljuju za van hotela, to mi ne ulazi u bonton, pa tako ni njoj.

    E da - koliko novaca obicno dajete za takav izlet?
    Posljednje uređivanje od Elly : 10.03.2015. at 11:13

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Rezervne carape: za drugi dan ide nova obleka pa je tu i jos jedan par carapa, naravno.
    Ili si mislila ukupno 3 para carapa (jedne na sebi 1. dan + rezervne carape + 3. par za drugi dan?
    dovoljne su jedne čarape. Ovi izviđački izleti budu mokri pa zato uvijek treba više komada.

  12. #12
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    OK, znaci carape onako kako sam planirala.

    Koliko novaca da joj dam da ponese?
    Treba ponijeti cca 90 Kn za raznorazne ulaznice i 80 Kn za sigurnosni depozit.

    Mimo toga, ne znam koliko da joj dam na raspolaganje ako bude htjela nesto kupiti?

  13. #13
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    OK, znaci carape onako kako sam planirala.

    Koliko novaca da joj dam da ponese?
    Treba ponijeti cca 90 Kn za raznorazne ulaznice i 80 Kn za sigurnosni depozit.

    Mimo toga, ne znam koliko da joj dam na raspolaganje ako bude htjela nesto kupiti?
    Pa isto tak neki iznos - moji su u toj dobi imali do cca 50 kn u malim novcanicama. Obicno na roditeljskom sastanku bude preporuka koliko maksimalno smiju nositi, da se to ne otme kontroli. Eh, sad, koliko se to postuje - ne znam. Nama je to uvijek bila dobra informacija - koliko u skoli preporuce, toliko se nosi, iako nas stariji nikad ne kupuje stvari, eventualno sladoled i to je sve. Mladji je s Plitvica donio privjesak za kljuceve. Eto ti suvenira (made in china ).

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Baš su nedavno radili analizu troškova sa zadnjeg izleta, ispalo je da su u prosjeku nosili po 70 kn džeparca.
    Računica je išla ovako nekako: za sladoled cca 10 kn, za suvenir 20-30 kn, zaokruženo 50 kn, za svaki slučaj još 20 kn, ukupno 70 kn.
    Ja sam joj tutnula još 30 kn rezervnih, ali baš rezervnih - za nepredviđene situacije.

    Ali to jako ovisi o vrsti izleta i kuda se ide, naši nisu imali gdje potrošiti nego doslovno na 1 sladoled i suvenir.

  15. #15
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Joj, Plitvice - u 4. razredu sam isla i pokupovala za poklone onu cuturicu u crvenoj kozi s lickim narodnim uzorkom, i dvije drvene izrezbarene vaze, jednu mami, jednu baki.
    Cuturica nikad nije bila upotrijebljena samo je skupljala prasinu u regalu.
    Vaze jesu.
    Nemam pojma koliko je to tada kostalo, sada bi vjerojatno kostalo dosta.

    Kad mi putujemo, uvijek si nesto kupi - privjesak, majicu, magnet ili slicno... (cak cesto koristi za to svoju lovu). Pa vjerujem da ce i sada htjeti.

    I uvijek saljemo razglednice, sad je vec dobila uputu da frendovima moze poslati fotku umjesto klasicne razglednice WhatsApp-om ili mailom, ali znam da barem 4 zeli poslati klasicnim putem (clan obitelji u starackom domu, jedna baka, drugi djed, teta...).
    Da olaksamo, markice ce kupiti unaprijed i ponijeti (jer se ovdje markice ne mogu kupiti svugdje), pa moze ubaciti u sanducic i u hotelu.

  16. #16
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    MikiMama, hvala ti na info. Pitat cu ju sto planira kupiti + te razglednice + eventualno 2 sladoleda, i ako budu stali negdje po putu u povratku za vodu, snackove i WC - pa cemo obracunati onako otprilike.

    Ono sto sam gore navela (cca 170 Kn) nose pod muss, pa nece imati bas malo kod sebe.

  17. #17
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    a zašto se ne da lova učiteljima pratiteljima bar za ulaznice? to se kod nas unapred skupi, pa se uvijek kupi grupna karta, koja je jeftinija od pojedinačne.

    oni idu u RH ili italiju?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.03.2015. at 18:35

  18. #18
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a zašto se ne da lova učiteljima pratiteljima bar za ulaznice? to se kod nas unapred skupi, pa se uvijek kupi grupna karta, koja je jeftinija od pojedinačne.

    oni idu u RH ili italiju?

    I obracunata je grupna karta za skolarce, nece platiti pune cijene.

    I kod nas se uglavnom unaprijed skupi, medjutim ovo je i prilika da ih obuce kako biti odgovorni i autonomni, pa ce novce za pojedine ulaznice (jer ce toga biti dosta) skupljati u busu prije nego sto dodju na destinaciju za razgled, i onda svaki razrednik placa za svoj razred.
    Mislim da za ove znamenitosti nema mogucnosti kupovanja karte unaprijed online, inace bi to ucinili.

    Izlet je u Italiji.
    Van Italije idu tek u 8. razredu, mislim. Ove godine su 8. razredi vec bili na tom zadnjem putovanju, u Londonu.

  19. #19
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Elly sve si to ti super isplanirala nemam sto za dodat.
    Nek je malickoj sretan put i neka uziva!

  20. #20
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    a kam idu? Bolonja?

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Elly, nek samo dijete uživa, a i ti iskoristi ta dva dana

  22. #22
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a kam idu? Bolonja?
    Ne; upravo su zavrsili iz povijesti Longobarde pa idu vidjeti malo izbliza
    Posljednje uređivanje od Elly : 11.03.2015. at 14:57

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    prema jugu?

  24. #24
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    prema jugu?
    Ne previse.

  25. #25
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    su bili, kak bilo?

  26. #26
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Tek sad vidim - ofkors bili, proslo super.
    Dobila jednu od najboljih soba, zabavila se (uspjela se dvaput zakljucati van sobe, to im je bilo fora :rolleyes: ), vidjela hrpu toga (bili su u Ravenni), kaze da je odlicno jela, vratila se natrag sa suvenirima, ostatkom novca (jos je drugima i posudjivala), i nije nista zaboravila ni izgubila.

    "Najbolje" je bilo to sto su u busu u odlasku smjeli koristiti mobitele za slusanje muzike na slusalice, pa joj se ispraznila i baterija i pomocna baterija.
    Kako njoj - tako i velikoj vecini iz busa.
    I onda su pocele mame zvati druge mame - gdje su, jesi cula, ovo, ono...
    U 19h je poslala na WhatsApp poruku da su u hotelu i da puni mobitel i ide na veceru.
    Drugi dan je bila malo sparnija s baterijom, pa se oglasila ujutro i onda navecer da javi kad da dodjemo po njih pred skolu.

    Meni se jako dopalo slijedece: ona inace kad god negdje idemo salje razglednice. Ovoga puta je rekla da ce poslati baki, djedu, starom tetku i teti, markice smo kupili unaprijed, i uglavnom, napise ona i sad mi prica kako je trebala ici ubaciti u sanducic, a nitko drugi nije slao razglednice, pa ju je do sanducica, koji nije bio bas ni blizu (kaze da ga u hotelu nije bilo) otpratila profesorica engleskog - i ona sa svojim razglednicama.
    Posljednje uređivanje od Elly : 12.07.2015. at 15:39

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    bila sam uvjerena da je tu bio i meni klope za ponijeti, očito sam se prevarila, kaj si ti pakirala za ručak 1. dan

  28. #28
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    bila sam uvjerena da je tu bio i meni klope za ponijeti, očito sam se prevarila, kaj si ti pakirala za ručak 1. dan
    Moj stariji je bio u Gardalandu nedavno, spavali su tamo, ali putem nisu imali klopu. Budući da je ljubitelj pohanaca ii zbog fiksnog aparatića ne može jesti pršut, njegov putni ručak za tam sveo se na pohance, pecivo, salatni krastavac izrezan na ploškei omiljene kekse, speculas i neke krekere. Za natrag, isto pecivo ipašteta od lososa ( Riomare, tuba, nije htio ribice, a od konzervi to je nekako najmanje zlo). Nosio je voće (nektarine i banane) i od jela to je to. Od pića, voda i ledeni čaj. Imao je i 2 mala tekuća jogurta za prvi dan. Drugi dan si je kupio usput nešto za jelo. Izjavio je da mu se nije svidjela večera u hotelu i da bi mu bolje bilo na njegovoj putnoj hrani. ja mislim da mu je večera teško pala jer je bila prekasno i bio je umoran.

  29. #29
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Moj stariji je bio u Gardalandu nedavno, spavali su tamo, ali putem nisu imali klopu. Budući da je ljubitelj pohanaca ii zbog fiksnog aparatića ne može jesti pršut, njegov putni ručak za tam sveo se na pohance, pecivo, salatni krastavac izrezan na ploškei omiljene kekse, speculas i neke krekere. Za natrag, isto pecivo ipašteta od lososa ( Riomare, tuba, nije htio ribice, a od konzervi to je nekako najmanje zlo). Nosio je voće (nektarine i banane) i od jela to je to. Od pića, voda i ledeni čaj. Imao je i 2 mala tekuća jogurta za prvi dan. Drugi dan si je kupio usput nešto za jelo. Izjavio je da mu se nije svidjela večera u hotelu i da bi mu bolje bilo na njegovoj putnoj hrani. ja mislim da mu je večera teško pala jer je bila prekasno i bio je umoran.
    Moja se isto žalila na hranu u hotelu. Kaže da je bilo nejestivo.
    Oni su bili ovdje: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Re...view_365103332

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Moj stariji je bio u Gardalandu nedavno, spavali su tamo, ali putem nisu imali klopu. Budući da je ljubitelj pohanaca ii zbog fiksnog aparatića ne može jesti pršut, njegov putni ručak za tam sveo se na pohance, pecivo, salatni krastavac izrezan na ploškei omiljene kekse, speculas i neke krekere. Za natrag, isto pecivo ipašteta od lososa ( Riomare, tuba, nije htio ribice, a od konzervi to je nekako najmanje zlo). Nosio je voće (nektarine i banane) i od jela to je to. Od pića, voda i ledeni čaj. Imao je i 2 mala tekuća jogurta za prvi dan. Drugi dan si je kupio usput nešto za jelo. Izjavio je da mu se nije svidjela večera u hotelu i da bi mu bolje bilo na njegovoj putnoj hrani. ja mislim da mu je večera teško pala jer je bila prekasno i bio je umoran.
    O, tvoj sinak jako zdravo jede!
    Inače, djeca na putu u načelu kupuju, uf kako da nazovem - prehrambeno smeće u veeelikim količinama, neovisno o tome jesu li obroci predviđeni aranžmanom putovanja . I neovisno o tome jesu li obroci fini i ukusni.

  31. #31
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Najgoru hranu sam jela u talijanskim hotelima nize kategorije. Iako je tijec o dva hotela oba su bila u aranzmanima nasih agencija. U ostalim koje sam sama birala nisam imala zamjerki.

  32. #32
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    može li mi tko iskopat temu od daeadi ( sory ak sam krivo napisala ime, ta slova su u kombinaciji ali vjerovatno nekoj različitijoj od napisanog) nikak je ne mogu nać?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 29.05.2016. at 09:26

  33. #33
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Koju temu? Tesko ju je nac bez ijedne rijeci.

  34. #34
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Koju temu? Tesko ju je nac bez ijedne rijeci.
    Piše u prethodnom njenom postu, tema se odnosi na hranu koju djeca nosena izlete. Ja se isto sjećam teme, ali ne mogu naći.

  35. #35
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/76283-Hrana-za-izlet
    Evo mimine. Ako nadjem tu id deaedi stavim.

  36. #36
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    kod deaedi je ključna riječ ne pitajte me kako i zašto

  37. #37
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    bila sam uvjerena da je tu bio i meni klope za ponijeti, očito sam se prevarila, kaj si ti pakirala za ručak 1. dan
    Za marendu (dorucak) su stali i tamo je pojela sendvic, bananu i popila sok.
    A za rucak je, ako me sjecanje ne vara, bio je onaj cetvrtasti komad pizze, velika zelena jabuka i bocica vode od pola litre, za rucak.

    U hotelu su imali veceru, ujutro jako obilni dorucak sa svedskog stola (bio je veliki izbor), pa su se vratili na rucak i nakon rucka krenuli natrag (s jos jednom pauzom).

    Stavila sam joj jos tubu Ringo keksa i par mandarina, ako navecer budu jeli po sobama, cini mi se cak da je pola tube keksa donijela natrag. Ocito su ih dobro nahranili u hotelu.

    U medjuvremenu je isla na jos izleta sa spavanjem, sve dobro stima.

  38. #38
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 26.03.2017. at 15:57

  39. #39
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kojem od hrpe na stranici?

  40. #40

  41. #41
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    ne kužim zakaj neće jednog nakeljiti Centro Turistico Gardesano 3 Hotel Centro Turistico Gardesano
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 26.03.2017. at 16:24

  42. #42
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ne kužim zakaj neće jednog nakeljiti Centro Turistico Gardesano 3 Hotel Centro Turistico Gardesano
    Naši su bili u jednom drugom i hrana je bila užasna. Vodu i sokove su nosili iz Zagreba.

  43. #43
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Mi smo u Italiji uvijek pili flasiranu vodu. U Gradalandu mozes i njihovu, imaju punktove sa pitkom vodom.

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    kak izgledaju ti punktovi ko naše česme?

  45. #45
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ma da, pipa gdje pise voda za pice.
    Mi smo je pili, cijeli dan smo bili tamo, ljeti.
    A u ducanima je bilo za kupiti po 70 centi pakovanje 6x0,5 l.

  46. #46
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    kak izgledaju ti punktovi ko naše česme?
    https://plus.google.com/+piodalcin/posts/aWaSGsnboHS

  47. #47
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

  48. #48
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da, pipa gdje pise voda za pice.
    Mi smo je pili, cijeli dan smo bili tamo, ljeti.
    A u ducanima je bilo za kupiti po 70 centi pakovanje 6x0,5 l.
    kada ak se smije znati , kod nas je samo 1x0.5 iznad 3.5 kn

  49. #49
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Prosle godine, u nekom ducanu blizu Gardalanda. Ali niti u vecim ducanima u SC voda nije bila skupa.

  50. #50
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Sad ja ne znam koliko će oni uopće smjer ići u dućane napose jer su tam subotu i nedjelju, ima li u veroni pitka voda?

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •