Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: trazimo par koji je ostvario trudnocu iz 10+ postupka!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno trazimo par koji je ostvario trudnocu iz 10+ postupka!

    za pricu o nadi

    molim javite se u inbox.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    3

    Početno

    A nas zanima da li ima netko tko je zatrudnio nakon dosta pokušaja, a nalazi su potpuno u redu. Jer mi mislimo da više nema nikakve nade i odlučili smo odustat. Tražimo posljednju kap nade. Nakon 3 inseminacije, 4 IVF-a i jedno 4 FET-a. Ni jedna pozitivna beta, a svi embriji savršeni, svi dođu do blastociste (uvijek nam govore da su savršeni) i onda 0. Proizvodnja jajašaca odlična, imali smo 2 prirodna, isto odlične blastociste, uvijek se oplode sva jajašca, ali kad vrate onda jednostavno uginu.
    Svi nalazi odlični, čak smo i na imunološke išli, isto dobri. Zatim snimanje maternice kamerom iznutra. Sve savršeno, a neće. Već 6 godina. Da li postoji još koji takav slučaj? Da li je itko zatrudnio tko ima sličan slučaj?

  3. #3
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Postoji. Mi iz 11. pokušaja. Rodila u 41. godini. Da nisam, išla bih još toliko puta. Sretno!

  4. #4
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    mi smo bili na 7 insemincija i 3 IVF-a, 4 godine pokusavanja i nakon toga sam prirodno zatrudnila. isto svi nalazi ok, proizvodnja jajasca ok, sva se uvijek oplodila. bila sam na histeroskopiji, maternica ok. eto, nakon sto sam rodila, uopce se nismo pazili i opet mi je trebalo godinu i po da ponovo zatrudnim.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •